All Articles Adobe
استماع CS6: بررسی پلاگین در اثر
Hollin Jones on Fri, June 22nd 1 comments
Adobe Audition CS6 now supports all 3rd party VST and AU plug-ins and comes bundles with some nifty effects of its own. Hollin Jones gets under the hood and puts them to the test.

استماع قادر به دیدن VST هر شخص ثالث، VST3 و AU plug-in های نصب شده بر روی مک خود را، اما آن را نیز کشتی ها با برخی از اثرات بزرگ خود را که شما می توانید به کار با پروژه های صوتی خود را. این را در زمان واقعی با استفاده از دندانه دار کردن اثر برای یک قطعه و یا با استفاده از آنها را به طور مستقیم به کلیپ ها اعمال می شود، بنابراین شما باید انعطاف پذیری نهایی که آن را به کلیپ های پردازش می آید. بیایید نگاهی به هر دو روش اکتشاف و plug-in های جدید.

مرحله 1 اعمال اثر به آهنگ.

Applying a notch filter to a clip

اضافه کردن اثرات به کلیپ ها به این معنی است که تنها کلیپ ها را که به آن اعمال شده بر آنها.


در اینجا ما را انتخاب کرد و سپس در قفسه اثر برای این کلیپ، انتخاب شده برای اضافه کردن یک فیلتر شکاف است که یکی از اثرات. مورد استفاده در این روش، اثر تنها به این کلیپ و آهنگ، به طوری که کلیپ های دیگر بر روی آهنگ بی پیرایه خواهد بود.


مرحله 2 یک محیط

The notch filter presets

درجه یک فیلتر برای از بین بردن و یا افزایش فرکانس های خیلی خاص در سیگنال های صوتی را می توان مورد استفاده قرار گیرد.


فیلتر درجه یک پلاگین در ایستگاه از پیش تنظیم های متعددی برای مقابله با انواع خاصی از دخالت در کلیپ های صوتی. همهمه برق، صدای خش خش تن به تن و انواع دیگر صداهای دارای فرکانس خاص، و با یک آزمایش کوچک، باید آن را ممکن است به آنها را با استفاده از مقادیر بسیار باریک پرسش و انتقال فرکانس از شکاف شماره گیری نمایید.


گام 3 فاز گرافیک تغییر

The stereo widener preset

پخش با فاز های صوتی به شما اجازه می دهد تا موقعیت خود را در زمینه استریو خلاقیت بیشتری بدست آورید.


اثر جدید دیگر، عیار فاز گرافیک، که مانند هر اثر را می توان به کلیپ یا آهنگ استفاده شده است. سعی کنید با استفاده از آن را به کلیپ در حال حاضر است. در لیست از پیش تعیین شده خود را به شما یک عدد ایستگاه از پیش تنظیم های جالب، مانند توانایی را به یک منبع تک و ایجاد یک، استریو اثر گسترده تر از آن با دستکاری خصوصیات فاز آن. این می تواند برای livening زمینه ضبط شده است که ممکن است در تک مفید است، اما نیاز به یک اثر استریو، و موجب صرفه جویی در شما تکثیر تعداد زیادی از فایل ها.

مرحله 4 پیچ تصحیح

The Automatic pitch correction preset

خودکار تصحیح زمین بزرگ اثر لحن جدید خودکار برای استماع است!


این زمان، اضافه کردن یک اثر به کل مسیر را با اضافه کردن آن با استفاده از جعبه FX آهنگ. مطمئن خواهند شد که آن را پردازش هر کلیپ های صوتی بر روی آهنگ، علاوه بر به هر اثر در حال حاضر در سطح کلیپ اضافه شده است. در یک قطعه آواز یا کلام، سعی کنید انتخاب اصلاح پیچ خودکار پلاگین، که جدید است. این عمل به عنوان یک تنظیم خودکار اجازه می دهد شما را به یک مقیاس موسیقی اختصاص به اصلاح، و همچنین کنترل حساسیت و حمله. این را ندارد تا برای برنامه های کاربردی موسیقی شما می توانید به عنوان مثال استفاده از آن دایره زنگی گفت و گو به تغییر مورد استفاده قرار گیرد.


مرحله 5 بازی با مسیریابی

Routing

خلاقانه عوارض مسیر، استفاده از sidechaining و در حال حاضر صرفه جویی در ایستگاه از پیش تنظیم های دندانه دار کردن نیز هست.


یکی دیگر از ویژگی های جدید توانایی تغییر نقشه برداری کانال از هر اثر به صورت جداگانه است. با کلیک بر روی نقشه ویرایشگر دکمه کانال کوچک در گوشه سمت راست بالای اثر برای مشاهده تنظیمات آن. در اینجا شما می توانید کانال های ورودی چپ و راست و خروجی، و یا اثرات نیروی به پردازش در تک مبادله. اگر شما برای کار کردن در مجموعه را احاطه کرده به جای فقط استریو، شما می توانید فراتر از دو کانال بروید. انگار همچنین پشتیبانی از زنجیره جانبی در انتخاب پلاگین، بنابراین شما می توانید خلاق تر با عوارض مانند فشرده سازی است.

Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • i want to know that mac pro video .com work for i use auto-tune effect my own voice
    • 8 years ago
    • By:
    Reply
Overbridge 2
Elektron 108
Dream It. Do It.
Do you want to learn Overbridge 2?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: