All Articles Adobe
ایجاد انیمیشن های HTML5 با استفاده از ادوبی ادج
Tareq Fadel on Thu, April 11th 0 comments
Gone are the days when animation on the web meant only using Adobe Flash. In this excellent article, Tareq Fadel introduces the joys of animating in HTML5 using Adobe Edge.

Youd خواهم کمی از صدای هیس کردن به اضافه کردن به سایت خود، شاید برخی از انیمیشن؟ اما در همان زمان به مانند انیمیشن خود را youd برای اجرا بر روی iPad و آی فون خود را. به طور سنتی، youd ساخت انیمیشن خود را در نرم افزار Adobe Flash و خروجی آنها را به عنوان SWF، اما متاسفانه فرمت SWF را اجرا خواهد کرد در مرورگر را بر روی آی فون، iPad و یا گوشی های آندروید جدید است.

جایگزین است برای ساخت انیمیشن های خود را با استفاده از HTML5، اما که شامل تعداد زیادی از کد ها و بسیاری از برنامه نویسی فقط برای یک انیمیشن ساده است. خوشبختانه برای ما وجود دارد لبه ادوبی . ادوبی لبه است که در حال حاضر یک محصول رایگان است که می توان دریافت و استفاده از ابر ادوبی کریتیو است. نرم افزار Adobe لبه به شما این امکان را می دهد به شما برای ایجاد انیمیشن ها و اضافه کردن تعامل به سایت های HTML5 شما.

در این آموزش ما می شود ایجاد انیمیشن آرم macProVideo.com. ما را با داشتن حرکت مربع براق از سمت چپ شروع و سپس محو می آرم. پس از آن، ما به "جستن" video.com در و در مدت کوتاهی پس از آن به "macPro".

Pic 1


1 - تنظیم مرحله خود را

یک فایل جدید ایجاد کنید و مجموعه ای از پس زمینه به سیاه و سفید و گسترش عرض مرحله را به جا آرم. در این مثال من، من صحنه تا 800

Pic 2


2 - واردات دارایی های خود را

آماده سازی تمام عکس ها قبل به واردات آنها را به وب سایت از فرمت های دوستانه. تبدیل تمام تکه های مختلف لوگوی PNG من آنها را با کلیک کردن بر روی نماد در کتابخانه / دارایی وارد شده است. من وارد فایل های زیر (gloss.png، hat.png، macPro.png، video.com.png) دارایی در حال حاضر باید در قسمت پایین پانل دارایی ظاهر می شود.

ورزش files.zip


3 - تحریک و تشجیع کردن

مربع کردن مرحله را به سمت چپ بکشید.

Pic 3


سپس با دوبار کلیک بر روی جدول زمانی playhead پین در 0 ترک و حرکت playhead .750.

Pic 4


سپس مربع به موقعیت بر روی صحنه حرکت می کند که در آن شما می خواهید آن را به. را فشار دهید فاصله پیشنمایش برای دیدن. سپس ما اضافه کردن به راحتی، با کلیک بر روی نوار در جدول زمانی و در جدول زمانی را انتخاب کنید کاهش: سهولت چهار

Pic 5


دوبار کلیک بر روی پین دوباره به آن را تنظیم مجدد و مطمئن شوید که این پین و playhead در 0.750.

Pic 6


در حال حاضر hat.png و کشیدن آن را در مربع است. این بار می کنیم پین را در جهت معکوس استفاده کنید. کشیدن پین آبی بالاتر playhead در جدول زمانی و حرکت آن را .75 پس از آن به سمت 1.5s کلاه بر روی صحنه را انتخاب کنید و Opacity را به 0 در پانل خواص. را فشار دهید فاصله به پیش نمایش انیمیشن خود را.

Pic 7


بعد ما باید در هر دو واژه گزاف گویی. اول خواهیم در video.com بکشید و هنگامی که پس از آن شما سریع را که نام مناسب نیست و آن را تغییر دهید را برای شما به videocom.

Pic 8


محل آن را با استفاده از smartguides در محل.

Pic 9


مانند قبل، کشیدن پین آبی با دوبار کلیک کردن و حرکت آن را پیش از playhead به 0.75 و سپس حرکت متن در بالای صحنه. تغییر سیاستهای انبساطی را به راحتی از: گزاف گویی.

Pic 10


تکرار همان روند برای macPro.png و درخواست سهولت: گزاف گویی. باز هم پیش نمایش انیمیشن خود را به فاصله فشار دهید.

Pic 11


هنگامی که شما کامل انیمیشن، شما ممکن است بخواهید برای دیدن انیمیشن خود را در مرورگر بازی. برای انجام آزمایش در مرورگر، فرماندهی مطبوعات را وارد کنید و لبه برنامه در مرورگر پیش فرض باز. اگر شما با انیمیشن خود را خوشحال است و می خواهم آن را برای استفاده از خروجی، سپس فایل را انتخاب کنید

Pic 12


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Quicklook Guide
HTML & CSS 100
Dream It. Do It.
Do you want to learn Quicklook Guide?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: