All Articles Adobe
درک درگاه های صوتی پریمایر : نمای کلی
Hollin Jones on Tue, September 27th | 0 comments
Whether you use the built-in or 3rd party audio filters, Premiere provides an intuitive way to apply and control their parameters. Hollin Jones sounds out the basics in Premiere.

هر چند


مرحله 1

در پروژه های پریمایر شما ، یک کلیپ صوتی در جدول زمانی را انتخاب کنید و سپس به اثرات بن در گوشه پایین سمت چپ پنجره برای اولین بار اجرا قرار دارد بروید. با کلیک بر روی پوشه های صوتی اثرات گسترش آن بطرف خارج :

Audio Effects Folder


مرحله 2

تعیین محل اثر می خواهید استفاده کنید (در اینجا بودند انتخاب د - esser) و کشیدن و رها کردن آن بر روی کلیپ های صوتی شما می خواهید آن را اجرا می کنند. سپس بر روی کلیپ دوبار کلیک کنید و آن را باید در منبع بیننده پنجره ظاهر می شود. با کلیک بر روی این اثر کنترل زبانه برای دسترسی به کنترل های اثر است.

The Effects Control


مرحله 3

آنچه می بینید بعدی در اثر است که استفاده شده بستگی دارد. این یکی اتفاق می افتد نیست که کنترل بسیاری از اما اگر شما بر روی "راه اندازی سفارشی" کلیک کنید ، شما می توانید یک پنجره کنترل اختصاصی برای باز کردن اثر. در این مورد به شما اجازه می دهد تا آستانه د - essing آهنگ آوازی مانند voiceover مجموعه شما. شما می توانید یک صدای مرد یا زن ، تعیین و نیشگون گرفتن و کشیدن آستانه در حالی که بازی تا زمانی که شما در رسیدن به سطح درست د essing. تاپیک یک دکمه کوچک در پایین این پنجره که اجازه می دهد تا شما پخش صوتی و ویدئویی.

de-essing


مرحله 4

برای تغییر تنظیمات اثرات در طول زمان ، به زمینه پارامترهای فردی بروید و کلیک کنید تا آن را گسترش. حالا شما می توانید از ابزار keyframing در مقادیر مختلف را در نقاط مختلف در زمان استفاده کنید. این یک شکلی از اتوماسیون و واقعا مفید است وقتی که ، برای مثال ،

changing the settings over time


مرحله 5

برای ویرایش keyframes شما به سادگی می تواند بر روی آنها کلیک کنید و پس از آن منتقل می کند یا آنها را پاک کنید. برای حذف اثر در مجموع ، بر روی آن راست کلیک کنید و در انتخاب برش و یا روشن . با کلیک بر روی دکمه کوچک FX به سمت چپ نام اثر به طور موقت آن را خاموش.

Edit keyframes


مرحله 6

همانطور که به خوبی به عنوان برخی از سهام خوب ساخته شده است در اثر مانند declicker ، EQ و Reverb استفاده ، پریمایر همچنین می توانید صوتی شخص ثالث پلاگین نصب شده بر روی مک خود را را ببینید. اگر شما هر گونه که باید در لیست پلاگین ظاهر می شود.

3rd party effects in Premiere


مرحله 7

شما درخواست پلاگین های خارجی در راه همان است که شما برای اولین بار اجرا خود. به یاد داشته باشید که اگر اولین معتاد به شما اجازه می دهد یک اثر صوتی را بر روی یک کلیپ صوتی قطره ، به این معنی است که این دو فرمت عدم تطابق دارند. اثر استریو نمی تونم روی آهنگ 5.1 فراگیر می شود به عنوان مثال ، کاهش یافته است. اگر شما نیاز به انجام این کار برای برخی از دلایل شما همیشه می توانید بر روی کلیپ های صوتی راست کلیک کنید را انتخاب کنید و در استماع ویرایش کنید ، سپس آن را فرستاد به پروژه پریمایر.

Edit in Audition


مرحله 8

پریمایر گاهی اوقات مشکل دارد نمایش پلاگین در شخص ثالث رابط بنابراین اگر شما نیاز به انجام این کار شما همیشه می توانید به طور خلاصه تبدیل به استماع. در غیر این صورت ، استفاده از خط پارامترهای فردی برای دسترسی به هر یک از کنترل و keyframe آن ها در طول زمان اگر دوست دارید.

If the 3rd party interface doesn't display you can use the controls to keyframe in Premiere


گام 9

اکثر فیلترهای صوتی و پلاگین خوشحالی باید به اجرا در بیدرنگ اما اگر شما در حال تجربه مشکلات شما همیشه باید این گزینه به بارگزاری صفحه کلیپ های صوتی را به یک فایل جدید با اثر اعمال شده به آن ، کامل. برای این کار ، به سادگی به کلیپ برو


می خواهید کسب اطلاعات بیشتر در مورد اولین؟ گذشته از مقالات رایگان بر روی هاب ، آیا این اولین و تصویری آموزش .

Comments (0)

You must be logged in to comment. Login Now

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: