All Articles Synths & Sound Design
تعمیرات صوتی برای صدا، قسمت 2: تکنیک های پیشرفته
Hollin Jones on Mon, September 1st 0 comments
To get really great voiceover for video you sometimes have to go beyond the basics'¦ Join Hollin Jones in the 2nd of this 2-part series on repairing audio for video.

در قسمت قبلی ما در برخی از تکنیک های اساسی شما می توانید پس از ویدیو جدا از صدا را از کلیپ منبع خود را برای مقابله با مشکلات مانند صدای خش خش، غرش و صدای که در حجم متفاوت نگاه کرد. فشرده سازی، EQ و gating تمام ابزار مهم در اینجا، و آنهایی که با DAW شما آمده است را یک کار مناسب و معقول از آن را اگر به دقت و به درستی استفاده می شود می باشد. ما همچنین اشاره کرد که این یک هنر قطعی است، و شما نیاز به صرف زمان کار بر روی هر کلیپ داده شده به منظور مرتب کردن بر اساس موضوعات خاص آن است.

هنگامی که مشکلات عمیق تر اجرا با این حال ممکن است شما را به نوبه خود به ابزار تخصصی تر. بسیاری از این مقداری پول هزینه اما در مقایسه با ارائه یک محصول غیر استاندارد به پایان رسید، سرمایه گذاری کمی در راه اندازی تولید خود را به نظر می رسد تنها با معنی است. یکی منم چیزی به ذکر است که اگر شما یک دسته از کلیپ ها از همان جلسه ضبط، یک ایده عالی خود را برای ایجاد یک پلاگین در زنجیره یا از پیش تعیین شده به درخواست آنها را به جای تلاش برای شماره گیری در همان تنظیمات با دست بیش از و دوباره و دوباره. برخی از DAWs و موج سردبیران اجازه پردازش دسته ای، که می تواند شود مورد علاقه شما صرفه جویی در وقت هر چند معتاد به حساب از تفاوت دقیق بین کلیپ های مختلف البته.

ابزار های تخصصی

پردازش صدای خارج از قاب است یک کار جدید نیست. مردم حاضر انجام شده است آن را در راه های مختلف از زمان اختراع صحبت کردن در تصاویر، هر چند ابزار در ارائه به حتی تولید آماتور در حال حاضر بسیار پیشرفته. iZotopes شهد آوازی بدین مجموعه پردازش طراحی شده برای هر دو صدای خوانده و صحبت است و برخی از ایستگاه از پیش تنظیم عالی برای خرید و فروش با صدای خارج از قاب، و تاپیک نسخه ورود به سطح های موجود بیش از حد. تاپیک مرحله EQ و سطوح، د، اساسا بیانگر، کنترل نفس، راهگاهی و بخش فضا و اصلاح زمین و جلوه های ویژه، هر چند این دو برای صدای خارج از قاب مناسب به arent معمولا.

iZotope’s Nectar is an excellent tool for processing dialogue as well as singing.

iZotopes شهد یک ابزار عالی برای پردازش گفتگو و آواز خواندن است.

توسط شماره گیری در برخی از تنظیمات، شاید با استفاده از پیش تعیین شده به عنوان نقطه شروع، اغلب خود را ممکن است به طور قابل توجهی افزایش صدای کلیپ های صوتی. iZotope همچنین باعث می شود RX ، ابزار تعمیر صوتی با مراحل فردی پلاگین در جمله declicker، denoiser و حذف همهمه برای تمیز کردن صدای خود را. شاید جالب ترین گفتگوی Denoiser، چند اثر این است که قادر به یادگیری الگوی سر و صدا از یک کلیپ و پیشنهاد اصلاح چند بانده در زمان واقعی برای مبارزه با حجم و فرکانس مشکلات است.

iZotope’s RX3 Dialogue Denoiser can learn noise prints from audio and help clean it up.

RX3 iZotopes گفتگو Denoiser می تواند سر و صدا چاپ از صوتی یادگیری و کمک به پاک کنه.

ابزار مفید دیگر است امواج NS1 پلاگین در، یک پردازنده ساده اما موثر کاهش سر و صدا با فیدر تک است که ترکیبی از چند مرحله پردازش را به یک به یک کار خیلی خوب از فیلتر کردن همه چیز، اما صدای شما می خواهید به نگه داشتن. استفاده از نوار لغزنده برای تنظیم نقطه دقیق که در آن شما برش سر و صدا پس زمینه اما نه صدا. امواج همچنین باعث می شود سرکوب کننده سر و صدا WNS برای تمیز کردن آهنگ های گفت و گو. پیچیده تر از NS1، این شش باند قابل تنظیم و همچنین به عنوان یک ویژگی پیشنهاد و در شرایط تعمیر صوتی دنیای واقعی بسیار مفید است.

The NS1 noise reducer is a great and simple solution to cleaning up dialogue tracks.

کاهش سر و صدا NS1 یک راه حل عالی و ساده برای تمیز کردن آهنگ های گفت و گو است.

تعمیر طیفی

در مناسبت شما را به یک مشکل این است که نمی شود به راحتی ثابت، که در آن صدا در همان نقطه به عنوان برخی از سخنرانی و در یک محدوده فرکانس مشابه وجود دارد، مانند کوبیدن درب در پس زمینه، و یا یک بوق ماشین خارج شدن اجرا خواهد شد. در اینجا شما نیاز به یک راه حل در پیشرفته تر نگاه کنید، اگر رفتن به عقب و دوباره ضبط صدا امکان پذیر نیست. iZotopes RX3 مجموعه ای بسیار دقیق از ابزار برای تجزیه و تحلیل های صوتی با استفاده از تکنولوژی طیفی بنابراین شما می بینید برای تلفن های موبایل بصری فراهم می کند. ایده این است که شما می توانید صدای متخلف جدا و آن را تغییر دهید و یا حذف آن را به طور کامل بدون تاثیر سخنرانی است که در همان زمان اتفاق می افتد. این مشکل البته است و نیاز به صبر و حوصله. با این حال آن است که اغلب ممکن است به داخل یک کلیپ صوتی برسد و با صدای جراحی قبل از صادرات آن را به عقب به ویرایشگر ویدئویی خود را. SONYS SpectraLayers نرم افزار کاری مشابه، نمایش سیگنال های صوتی بصری و به شما این امکان جداسازی صدا قبل از تغییر آن است. این می تواند یک فرآیند پر زحمت اما با این وجود می تواند صرفه جویی در روز گاهی اوقات.

Get right inside your audio and clean it up surgically by using spectral tools like SpectraLayers Pro.

دریافت راست در داخل صوتی خود را و تمیز آن را تا جراحی با استفاده از ابزار طیفی مانند SpectraLayers نرم افزار.

همگام پروژه

گرفتن صدا خود را از ویرایشگر ویدئویی خود را به ویرایشگر صوتی خود می تواند یک کمی رنج آوری، و در بسیاری از موارد شما باید به صورت دستی کلیپ صادرات به یک پوشه پس از آن واردات آنها را به نرم افزار های صوتی، و انجام همه چیز را در معکوس پس از پردازش. ادوبی، یک راه حل شسته و رفته، این است که اگر شما راست کلیک بر روی یک یا چند کلیپ های صوتی در پروژه پریمایر شما می توانید انتخاب کنید به آنها را به استماع، اعمال تمام پردازش های خود را و سپس هنگامی که شما ذخیره و خروج، صدا به طور خودکار به روز رسانی پشت در پروژه ریال. این صرفه جویی کننده در وقت گسترده است اگر شما اتفاق می افتد به هر دو برنامه به عنوان موجب صرفه جویی در مقدار زیادی از صادرات خسته کننده و واردات. فاینال کات طرفدار و موسیقی متن استفاده می شود که قابلیت های مشابه هر چند متاسفانه آن را همراه با موسیقی متن کشته شد با حرکت به منطق نرم افزار X.

You can send multiple clips for detailed processing from Premiere to Audition without having to manually export them first.

شما می توانید کلیپ های متعدد برای پردازش دقیق از اولین ارسال به استماع بدون نیاز به دستی آنها را برای اولین بار صادر می کنند.


Apply processing externally then fire sound back into your video app, or import and re-sync manually.

درخواست پردازش خارج و سپس آتش صدا را به خود نرم افزار ویدئو، و یا واردات و دوباره همگام دستی.

دوباره همگام سازی صدا در ویدئو خود را در واقع حداقل بخشی از مشکل از این روند. واردات کلیپ به آهنگ های صوتی جدید و غیر فعال کردن خوراکی، از سال بعید است آن است که خوراکی های دقیق در این مورد خواهد بود. زوم در را به سطح نسبتا دقیق و پس از آن با ارنج زدن کلیپ های صوتی پردازش تا زمانی که همگام با حرکات دهان روی صفحه. اگر نرخ نمونه خود را نگه داشته اند در تمام دستگاه ها و پروژه های خود را سازگار نباید بود هر گونه مسائل با رانش وجود دارد. اگر وجود دارد، شما ممکن است مجبور به قطع صدا را به بخش های کوچک تر و همگام هر یک دستی با عمل روی صفحه، اما این به یاد شما آن را دریافت کنید زمان مناسب بعدی در اطراف.

بعد از آن شما می توانید ترکیب صدای خارج از قاب با صدا برنامه های دیگر خود را در برنامه های ویدئویی خود را و شاید مقدار کمی از EQ اضافی به حساب راه آن را با موسیقی و صداهای دیگر تعامل اعمال می شود، اما در پایان آن را به همه شما باید برخی از روشن ، آهنگ بدون قطعی گفت و گو خواهد شد که در پایان نتیجه نگاه و صدا بزرگ!

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Mixer's Toolbox
iZotope Alloy 2
Dream It. Do It.
Do you want to learn Mixer's Toolbox?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: