All Articles Synths & Sound Design
ایجاد محدوده کامل سوپر پد
Mo Volans on Tue, July 2nd 2 comments
Pads can be the basis for a track, though more often than not they are used for atmospheres or break downs. Mo Volans shows how to make them super, whatever the purpose, in Logic or any DAW of choice.

پد و رشته قطعات چیزی است که می تواند فضای مناسبی را برای فقط در مورد هر سبک از موسیقی اضافه کنید. گاهی اوقات شما ممکن است دریابید که زمانی که شما به یک استراحت و یا یک قسمت سرد از مسیر خود رها، قطعات پد خود را ممکن است کمی علف هرز به نظر برسد.

یک راه این است که گوشت گاو تا بخشی بدون موثر آن را به موسیقی. این را می توان با استفاده از چند مرحله لایه بندی انجام می شود. این آموزش سریع تمرکز بر روی چگونگی به نوبه خود توالی پد خط بالا شما را به چیزی طیف گسترده ای برگزار خواهد شد که خوشحالی خود را در انزوا.


پد اصل، بخش

بنابراین، شما خودتان را بر روی یک پروژه کار می کند و شما باید بخشی پد اساسی پایین. این ممکن است کاملا درست در این نقطه، اما یک چیزی که شما می دانید این است که در برخی از نقطه شما می خواهید به استفاده از پد بیشتر یا کمتر، به خودی خود.

(Pic 1) Our pad is coming from an instance of NIs FM8

پد ما این است که از یک نمونه از NIS FM8.


صدای پد در مخلوط:

[صوتی شناسه = "15747"]


این به این معنی پد برخی از کار نیاز دارند. در این مرحله آن را در ترکیبی کار می کند اما در انزوای این کشور کاملا نازک می کند و محدوده فرکانس را پر نمی کند. من معمولا لایه بندی به عنوان مخالف به برنامه نویسی و یا پردازش اضافی در این شرایط استفاده از عنوان پیدا کنم شما تمایل به دریافت مستقیم صدا تر.

(Pic 1b) The pad sound in the full project.

صدای پد در پروژه کامل.


صدای پد علف هرز کمی در انزوا است:

[صوتی شناسه = "15746"]


بیایید نگاهی به چگونه ما می توانیم این پد منطقی قلعی به یک هیولا طیف گسترده ای در یک زن و شوهر از حرکت آسان تبدیل. توجه داشته باشید در این مرحله شما نیاز به بار زن و شوهر دیگر از synths نرم، بنابراین مطمئن شوید که شما به اندازه کافی از پردازنده خود را آزاد تا به انجام این کار.


برخی از لا به لا گذاشتن ساده

برای شروع، من فقط می خواهم به دور این پد خارج کمی، عنصر کم پایان خواهد در مرحله بعد آمده است. تا همه چیز را کمی دلپذیر تر و آسان تر در گوش من دارم به انجام دو چیز است. برای اولین بار بیمار پد اصلی را ویرایش کنید کمی، در این مورد من به سادگی افزایش حمله و کمی آزاد. این سرعت ساخته شده نرمتر و گرمتر است.

تا بعد، من یک پچ پد متضاد از Omnisphere انتخاب کرد (البته شما می توانید هر گونه مصنوعی یا پچ در این مرحله استفاده کنید). این پد ثانویه را با دقت به تعریف تن روشن تر از پد اصلی انتخاب شد و پس از آن مخلوط شده به طوری که دو پد به خوبی متعادل شد.

(Pic 2) The original pad is isolated and mixed with a patch from Omnisphere.

پد اصلی جدا شده و مخلوط با یک پچ از Omnisphere.


صدای جدید مخلوط:

[صوتی شناسه = "15746"]


بدون EQ یا پردازش مورد نیاز شد. این است که واقعا همه چیز در مورد انتخاب صدا، صرف زمان چیدن صداها درست و همه چیز باید به مکان تنها با کمی اختلاط اولیه مورد نیاز قرار می گیرند.


از لا به لا گذاشتن زنگ های عمیق تر

در نهایت ما نیاز به اضافه کردن تمام آهنگ مهم باس به پد به اطمینان حاصل شود که در هنگام بازی خود را به تنهایی آن را صدا کامل. هنگامی که شما برگشت به بخش کامل ابزاری از مسیر خود شما به وضوح می توانید قطع و یا محو شدن این قطعات به عنوان مورد نیاز است.

(Pic 3) Removing higher notes from the sequence.

حذف یادداشت های بالاتر از دنباله.


(Pic 3b) Only the root notes remain.

فقط یادداشت ریشه باقی می ماند.


من می خواهم به استفاده از سبک هواپیماهای بدون سرنشین آنالوگ برای این بخش و در این مورد من برای KORG Polysix تصمیم گرفتند و فیلتر یک پچ پد ساده در سمت راست پایین، با کمی به هیچ مدولاسیون. یکی دیگر از ویرایش است که من در اینجا ساخته شده بود برای حذف یادداشت ریشه همه چیز را، اما از بخش MIDI کپی.

(Pic 3c) A Korg Polysix is used for the final deep layer.

KORG Polysix برای لایه نهایی عمیق استفاده می شود.


نهایی عمیق تر پد صدا:

[صوتی شناسه = "15754"]


این فرایند تبدیل این لایه سوم به نوعی بخشی باس و زمانی که یک اسیلاتور فرعی است که در داخل Polysix فعال همه چیز با هم می آید. شما وجود دارد آن، طیف گسترده ای سوپر پچ پد در سه مرحله آسان!


Related Videos
Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • Magic Fingers
  The added Polysix low end is subtle, but definitely warms things up! Nice blend of synths!
  • 8 years ago
  • By: Magic Fingers
  Reply
 • Magic Fingers
  .
  • 8 years ago
  • By: Magic Fingers
Recording and Editing
Cubase 11 102
Dream It. Do It.
Do you want to learn Recording and Editing?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: