All Articles Synths & Sound Design
کشت هرج و مرج در الکترونیک تولید موسیقی
Noah Pred on Sat, December 20th 0 comments
Looking for some inspiration for your next music track, maybe it's time to cultivate and embrace chaos. Noah Pred explains and shows how to randomise drums in Ableton Live.

اگر چه تمدن مدرن است ظاهرا طراحی را به ما محافظت از سخت ترین نابسامانی های هرج و مرج، یک لحظه و تصور جهان بدون هیچ گونه هرج و مرج در همه: هیچ شانسی، هیچ اتفاقی، هیچ شانس. چگونه آن را نگاه می کنید؟ احتمالا نه کسل کننده - شاید حتی بی جان. یک رابطه سالم با هرج و مرج اجتناب ناپذیر از سیستم بسیار فراتر از کنترل محدود ما از استکبار تفکر توتالیتر امن نگه می دارد.

این آسان برای تصور کنید که شما در حال تولید در مسیر شما در حال کار بر روی در انزوا و بدون هر گونه کمک، که به عنوان شما به تنهایی در استودیو. این تمایل به چین با تفکر مرسوم، و گرفته شده برای به صورت عادی واگذار شده است. در حال حاضر یک گام را برای یک لحظه و بررسی موقعیت خود را از یک دامنه وسیع تری: آیا امکان آن وجود داشته باشد برای تولید این آهنگ بدون مقدار باور نکردنی از کار، زمان و انرژی اختصاص داده شده به طراحی و ساخت سخت افزار، نرم افزار، ابزار، و پلاگین -ins شما با استفاده از؟ چه در مورد قرن اندیشه علمی و کشف ساخته شده است که این اختراع امکان، به ذکر میلیون تکامل کیهانی که به وجود سیاره و گونه های ما منجر نشده است؟ سپس در تمام سال تجربه زندگی خود را که indelibly اطلاع خواهد انتخاب موسیقی شما در استودیو را عامل.

A screenshot from Ableton Live where random beats are being generated.

تصویر از Ableton، زندگی که در آن ضربه تصادفی در حال تولید می شود.

من اعتقاد راسخ در اراده آزاد هستم، اما من نیز بر این باورند که آزادی انتخاب، مطلع شده توسط تجربه، تنها برای یک جنبه نسبتا کوچک از آنچه که واقعا در رفتن در بیشتر مواقع حساب. به عبارت دیگر، شما تنها می توانید اعتباری بسیار را برای نقش خود را در استفاده از ابزار در دست برای بیان موسیقی خود را.

من ساخت یک استدلال تسلیم در اینجا؟ اصلا. بزرگتر، فرآیندهای اجتناب ناپذیر هرج و مرج و اتفاقی، هنگامی که برای آنچه که هستند پذیرفته، می تواند یک منبع بزرگ از خلاقیت و الهام بخش. هر نوازنده بداهه می تواند به هیجان فیلتر هرج و مرج از لحظه ای، با بسیاری از متغیرهای محل، جمعیت، بازیکنان دیگر، سرعت، درجه حرارت آن گواهی دهند، فقط به نام چند طریق ابزار انتخاب خود را از طریق مهارت theyve از طریق سال از عمل های honed .

من برای اولین بار شروع به کاوش پتانسیل هرج و مرج در Ableton، زندگی زمانی که یک دوست به من نوک خاموش را به دستگاه تصادفی MIDI است که همراه با برنامه است. چه نوع ملودی، ریتم، و هارمونی می تواند من با دعوت از درجات مختلفی از تصادفی به سیستم موسیقی من طراحی تولید؟ از آنجا که اجازه دهید روشن باشد: اتفاقی کامل و مطلق به سادگی است موسیقی نیست؛ آن را فقط با پیش شرط از الگوی و انسجام هارمونیک که موسیقی جدا از سر و صدای واجد شرایط نیست.

سازمان دیده بان نوح Pred به شما نشان چگونه تصادفی طبل ​​و ضربه خود را در Ableton، زندگی:


طراحی سیستم های منحصر به فرد خود را برای فیلتر کردن هرج و مرج از جهان به عنوان یک ژنراتور توجه داشته باشید تصادفی در یک قطعه از تکنولوژی بشر تحویل داده می تواند زمینه مناسبی برای ایده های تازه. چه هارمونیک روابط، قوانین ملودیک و ریتمیک الگوهای می تواند به شما تدبیر برای مهار این هرج و مرج به خطوط بیان معتبر خود را؟ چگونه می توان این اتفاقی برای ایجاد چیزی که هیچ کس دیگری می آمد تا با شما بهره برداری؟ آیا می توانم توهم کنترل کامل شما چشم پوشی و دعوت شبح ضرب المثلی به دستگاه، تنظیم آن گشاد به کار سحر و جادو خود را از طرف شما؟

در آموزش جدید من برای AskVideo EAR 106: مهار هرج و مرج ، من شما را به تعدادی از تکنیک های نشان می دهد به ترکیب این روش با گردش کار موجود خود را در Ableton، زندگی. هرج و مرج برخوردار نفوذ سرکش خود را بیش از همه از ما، دوست دارم یا نه: اگر شما می توانید آن را ضرب و شتم نیست، به همین دلیل آن را مهار نمی کند؟

AskVideo EAR 106 - Noah Pred: Harnessing Chaos

AskVideo EAR 106 - نوح Pred: مهار هرج و مرج

Related Videos