All Articles Synths & Sound Design
منطق نرم افزار طراحی صدا : آره آره Yeahs : سران Synth رول
Richard Lainhart on Fri, January 27th 2 comments
The Yeah Yeah Yeahs use hardware synths & guitars to create their brand of pop-rock! Richard Lainhart shows how to re-create the synth line from Heads Will Roll using Logic Pro's built-in instruments.

مقاله طراحی صدا برای این منطق ، ما قصد داریم به بازآفرینی صدای پد مقدماتی از آره آره Yeahs "هدز رول". شما می توانید بشنوید و به تماشای آن را در اینجا :


اجازه دهید در شروع کنید.


گام 1 -- تجزیه و تحلیل صدا

این مقدمه کیبورد جزئی در آب ، در سرعت از 132 ضربان است. در اینجا یادداشت ها در بخش ، به عنوان بهترین من می توانم آنها را بشنوند ، برای اولین بار در نت نویسی موسیقی ، پس از نسخه پیانو رول.

Score

Piano Roll

توجه : آنچه نوازنده صفحه کلید و بازی در این فیلم نشان داده شده است این است بخشی از صفحه کلید واقعی نیست!


حال اجازه دهید ببینیم اگر ما می توانیم چهره ای از آنچه که در این صدا. این بر اساس رشته ها متمایل شده است ، به وضوح ، اگر چه نه "واقعی" stringsquite احتمالا یک نمونه Mellotron ، یا شاید یک نمونه ارکستر ، و یا نوعی از سینت سایزر رشته (اگر منطق شامل نمونه خوب Mellotron رشته ، ما می شود بیشتر وجود دارد. خیلی بد آن را ندارد). همچنین نوعی از مدولاسیون اعمال شده به رشته وجود دارد ، شاید flanger و یا کر و یا برخی از ترکیبی از آن ، و برخی از اعوجاج. و آن را مانند قسمت رشته پایه برای تلفن های موبایل ممکن است دو برابر شده و منتقل اکتاو ، به عنوان جزء با فرکانس بالا قابل توجهی به صدا وجود دارد. ما در آنجا می خواهید شروع کنید و ببینید که در آن ما طول می کشد. راه های زیادی به رویکرد ایجاد این صدا وجود دارد ، و این تنها یکی از آنها است.


مرحله 2 -- ایجاد قطعه اول

با ایجاد یک پروژه جدید خالی شروع کنید ، با نرم افزار ابزار تک آهنگ. بار دستگاه نمونه بردار EXS24 به آهنگ را انتخاب کنید و رشته های پاپ

بعد ، در یادداشت در قسمت وارد کنید ، یا بازی آنها را در یا ورود به آنها را در پیانو رول یا سردبیران امتیاز. این بخش های زیادی را در راه پویایی در آن ندارد ، بنابراین شما می توانید بازی یا وارد یادداشت ها در با سرعت یکسان در سراسر. نام آهنگ "HWR صفحه اصلی" بنابراین ما اشتباه می کنید بعد.

باز کردن پنجره برای EXS24 برای آشکار ساختن ویرایشگر آن ، ما قصد داریم برای ایجاد یک تغییر جزئی در اینجا. اگر بازی شما بخشی با پیش فرض تنظیمات ARCO رشته ، به شما حمله تعظیم تلفظ را در آغاز صدا است که در قسمت اصلی نیست را بشنود.

[صوتی ID = "10744"]


ما می خواهیم برای خلاص شدن از آن حمله ، بنابراین ما فقط می خواهیم افزایش زمان حمله به آن را پنهان. خواهیم که حمله SHARP بعد با پردازش.

در پنجره EXS24 ، توپ سبز پایین کشیدن نوار لغزنده برای "A" برای پاکت 2 تا به نزدیکی تعداد در نیمه راه pointthe واقعی که می آید تا در ارزش پاپ آپ 221.59ms ، اما شما لازم نیست که preciseit باید فقط به اندازه کافی بلند به طوری که از حمله تعظیم است برداشته شود ، اما حمله کلی است خیلی آهسته :

EXS24 - Env 2 slider halfway


و آن را باید مانند این صدا :

[صوتی ID = "10745"]

ما می توانیم تمامی تنظیمات دیگر را به عنوان آنها را ترک کند.


مرحله 3 -- تکراری قطعه اول

بعد ، با مسیر اصلی HWR انتخاب ، کلیک کنید آهنگ جدید با دکمه تکثیر تنظیمات درست در بالای آن برای ایجاد مسیر دوم. تماس با آن HWR اکتاو است . سپس پایین نگه داشتن کلید اختیار (Options) ، در منطقه توجه داشته باشید که در مسیر اول کلیک کنید و کشیدن آن ، راست پایین به آهنگ دوم به تکراری تمام یادداشت ها.

Duplicate the first track


گام 4 -- ترانهادن و مسیر دوم را ویرایش کنید

بعد ، با آن مسیر دوم را انتخاب کنید ، به بازرس فقط به سمت چپ آن ، در تقدم و تاخر کلیک کنید ، را انتخاب کنید و 12 تا ترانهادن اکتاو. سپس با دوبار کلیک بر روی منطقه توجه داشته باشید MIDI برای آهنگ برای باز کردن ویرایشگر پیانو رول ، تمام یادداشت های بیس در منطقه (یادداشت های زیر C2) را انتخاب کنید و حذف آنها ، ما فقط می خواهید برای دو برابر کردن آکورد بالا را در قطعه اول ، یادداشت باس نیست. مسیر شما در حال حاضر باید مانند این صدا :

[صوتی ID = "10747"]


ما در حال نزدیک شدن....


گام 5 -- فشرده سازی مخلوط

در مرحله بعد ، ما قصد داریم به استفاده از یک سری از عوارض ترکیب outputthe از tracksto دو سعی کنید به آن نزدیک تر به صدای اصلی است. را به گوش من ، برخی از فشرده سازی ، برخی از EQ ، و برخی از chorusing کنیم که به نوبه خود تقاضا و تنظیم وجود دارد.

برای شروع ، باز کردن میکسر برای پروژه خود ، با کلیک بر روی اسلات درج اولین افزونه برای نوار خروجی را انتخاب کنید و دینامیک

در مرحله بعد ، مجموعه ای از پارامترهای زیر را به شرح زیر :

 • Attack: 0.0ms
 • Ratio: 17.0:1 (this will give us fairly extreme compression)
 • Release: 10.0ms (a short release like this in this particular compressor adds some distortion that will helps us get closer to the original sound)
 • Compressor Threshold: -30.0dB
 • Gain: 17.5dB (you'll probably need to adjust this with your own tracks—be careful not to let the gain get so hot that it clips)

Here's what my settings look like

در اینجا تنظیمات کمپرسور من شبیه


در حال حاضر اگر گوش دادن به مخلوط ، شما چیزی بسیار کمی به متن اصلی نزدیکتر می شنوید : ما اعوجاج مشابه ، آن دسته از حملات slowish ما در ESX24 ساخته شده اند تیز بالا و ساخته شده Mellotron - ish ، و مسیر کلی این است با صدای بلند و "تملق گفتن".

[صوتی ID = "10748"]


مرحله 6 -- EQ مخلوط

در حال حاضر ما نیاز به EQ صدا کمی نزدیک تر مطابقت اصلی. با کلیک بر روی پلاگین اسلات درج در خارج از نوار استریو و EQ را انتخاب کنید

EQ Settings


و در اینجا نتایج :

[صوتی ID = "10750"]

تقریبا وجود دارد....


گام 7 -- کر مخلوط

مرحله تقریبا نهایی ما این است به اضافه کردن برخی از مدولاسیون برای اضافه کردن مخلوط که کمی از حرکت ما در اصل شنوید. بنابراین ، در اسلات قرار دادن بعدی برای نوار خروجی کلیک کنید ، را انتخاب کنید و مدولاسیون

و در اینجا مسیر نهایی ما ، که به گوش من کاملا نزدیک به متن اصلی :

[صوتی ID = "10751"]


من را تشویق می کنم شما را به تجربه با همه این تنظیمات را ببینید که اگر شما می توانید مسیر نزدیک تر به اصل و یا ، البته ، آمد تا با تلفن های موبایل خود را. و مثل همیشه ، از آن لذت ببرید!


Related Videos
Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • davelopez
  Thanks, Richard. Excellent tutorial as usual. Just a touch more edge (distortion) and it will be spot on.
  • 8 years ago
  • By: davelopez
  Reply
 • Rounik Admin
  This is a great tutorial! Thank you Richard Lainhart, RIP.
  • 8 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
Synthesis With Sculpture
Logic 205
Dream It. Do It.
Do you want to learn Synthesis With Sculpture?
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: