All Articles Ableton Live
Ableton هیپ هاپ، قسمت 1
G.W. Childs IV on Mon, July 9th 1 comments
In part 1 of this series on producing Hip Hop in Ableton Live, G. W. Childs explains the process and shows how to build the initial loop. Stay tuned for part 2 in this series coming soon!

برخوردهای متعدد با هنرمندان و تولید کنندگان هیپ هاپ به من چیزهای زیادی در مورد موسیقی و سبک، خود آموخته است. بزرگترین چیزهایی که من دارم میرم یاد گرفته: آنها یک دسته بسیار زرنگ و دانا.

شده اند وجود دارد ابزار خاصی که آمده و رفته اند، در طول سال است. هنگامی که یک ابزار ثابت شده است، با توجه به شست، و گذشت در کنار بقیه جامعه از این ابزار، اتخاذ و آن را تبدیل به مهار اصلی که از نوک شاه دگل تا پای دگل جلو امتداد دارد. در برخی موارد، مانند رولند TR-808، آن را تبدیل به افسانه ای.

به عنوان نرم افزار تبدیل شده است برجسته تر، در سوئیت، DAWs ها و نرم synths پلاگین نیز ابزار مجازی است که دیگران ممکن است اتخاذ تبدیل شده است. ابزار های حرفه ای، دارم میرم که مورد توجه بوده است یکی از طولانی ترین DAWs های در حال اجرا در داخل تولید Hip-Hop دیده می شود مورد استفاده قرار گیرد، و با همین دلیل خوب است. بسته بندی آن است که ابزار اصلی در ایجاد بسیاری از بزرگترین آلبوم در طول دهه گذشته برای سبک هیپ هاپ، و چندین گونهی دیگر.

این نیز من در سطح چند اشتباه، زمانی که من در یک بسته مانند که چه شده است قرار است با هم تشکیل Ableton زنده نگاه کنید. هیپ هاپ، از آنجا که آغاز آن است، صدایی است که همیشه به شدت بر روی ریتم متکی است. Ableton Live یک بسته است که چیزهای شگفت انگیز را با ریتم است. Hip-Hop دیده، در حال حاضر، و برای برخی از زمان، تا حد زیادی مورد استفاده (هر چند نه منحصرا) حلقه های ضبط شده صوتی. Ableton زنده همواره حلقه گرا از هر ادم کند و تنبل دیگر در دسترس است.

در این سری از مقالات، ماموریت من به شما نشان دهد چگونه Ableton زنده می تواند، و احتمالا باید کل موسیقی سیستم خود را ایجاد، تغییر اگر شما تولید Hip-Hop دیده است. از ایجاد ضربه از خود، به وارد کردن ضربه از دیگران، ما را به بیش از Ableton زنده یک فروشگاه توقف برای Hip-Hop دیده است.

خب نیز بیش از ابزارهای اضافی است که در درون Ableton زنده آمده است که می تواند فقط به عنوان داشتن مورد علاقه قدیمی در اطراف، مانند ASR-X مفید است.


برخی از چیزهایی خواهید نیاز به ...

به دنبال همراه با این سری آموزش، شما در واقع اصلا هیچ پولی به صرف ... حداقل به مدت 14 روز. هر از بسته Abletons زنده را می توان دریافت رایگان و به مدت 14 روز اجرا خواهد شد. در طول این زمان، شما می توانید ذخیره کنید، ضبط، و youd همه چیز قادر به انجام این کار به عنوان یک خریدار.

گذشته از هر نسخه آزمایشی Ableton؟ فقط تعهد به باز کردن و ذهن شما را از انجام کارهایی است که نه تنها بسیار ساده است، اما از لحاظ سرعت تصفیه شده است که شما می توانید انجام کارها یک راه جدید برای یادگیری!


مرحله 1 - چه Ableton Hip-Hop دیده به ارائه؟

قبل از اینکه ما را به همه چیز Ableton می کند که کافی است، دوست دارم به شرح نکات کلیدی به روز نگه دارید ترغیب، و به ما یک نقشه راه خوبی در مورد آنچه ما جلوتر است.

بنابراین، به این سوال اولیه، چه Ableton Hip-Hop دیده به ارائه؟

 • سرعت تجزیه و تحلیل از طریق مسنجر ضرب و شتم و ضرب و شتم تطبیق از هر چیز شما را به Ableton واردات شامل WAV، AIF، و MP3.

  خوب، من دارم میرم گذاشته آن را تمام کردن. در حال حاضر، به شما اجازه می دهد تا شروع به گرفتن یک نگاهی به وارد کردن فایل های صوتی است.


  مرحله 2 - وارد کردن فایل های صوتی

  تن از حلقه درام، گیتار حلقه ها، حلقه ها synth، و حلقه ها آهنگ که فقط در حال انتظار برای مورد استفاده قرار گیرد وجود دارد وجود دارد. Ableton اجازه استفاده از آنها شما شگفت انگیز است! ساخته شده در Ableton مرورگر بسیار مفید است که به شما اجازه می دهد تا برای دسترسی به دستگاه Ableton، AU و VST پلاگین ها و فایل های صوتی، حلقه ها، و نمونه است.

  آیا شما به استفاده از مرورگر، اگر چه؟ کاملا! در واقع، شما می توانید بکشید و رها کردن فایل های صوتی به Ableton.


  من تا به حال یک فایل AIF آهنگ من شناور در یک پوشه، و تصمیم گرفت فقط آن را رها شوید. بلافاصله، Ableton شروع به تجزیه و تحلیل تمام آهنگ تمپو اصلی خود را به تعیین است. از آنجا که سرعت میزبان من بود:

  135 BPM

  135 ضربان ... و آهنگ که من فقط در وارد شده است:

  84.86 BPM


  84.86 ضربان ... Ableton است چند چیز را به انجام است. این کار فوق وظیفه ذکر شده مطابق با ضرب و شتم، اما چون ریسمانهای Ableton صوتی آن را به عنوان ضرب و شتم، بازی، فایل های صوتی وارداتی به طور خودکار آماده به اجرا در کنار سرعت میزبان من در 135 ضربان است.

  ارسال آن هیچ کار وجود دارد!


  مرحله 3 - ایجاد حلقه ...

  حالا که ما به این پروژه شد که کار بر روی آهنگ اجازه می دهد تا به تعریف منطقه از این آهنگ که می خواهید به حلقه است. در نمایش ویرایشگر نمونه، خواهم نقاط حلقه من، حرکت شروع به نقطه و نقطه پایان به بخشی از آهنگ که من می خواهم به حلقه است.

  Start and end loop points


  با کلیپ های کوچکتر، صوتی است که وارد شده، در اکثر موارد، به طور خودکار تا به عنوان یک حلقه است. اما، به دلیل Ableton نیز به عنوان یک ابزار دی جی نیز استفاده می شود، آهنگ کامل در منحرف آورده است، اما لوپ نیست. از آنجا که این مورد است، و نیز این است که با فشار دادن دکمه حلقه لوپ می شود نشان می دهد نیاز به ...

  Loop button


  در حال حاضر، وارد فایل های صوتی در حال حاضر حلقه یکپارچه. و آن را مطلقا هیچ کار بود. سعی کنید در این ابزار نرم افزار، منطق، و یا Cubase بدون دانستن BPM اصلی فایل های صوتی خود را، آن ممکن است طولانی تر از شما فکر می کنید.

  از اینجا، بد در واقع سرعت میزبان من را تبدیل به 90 BPM، چیزی کمی بیشتر مناسب برای سبک و حرکت رو به جلو است.


  نتیجه

  تا کنون، weve تحت پوشش یک عملیات بسیار مهم از Ableton و Hip-Hop دیده است. که ایجاد حلقه. در مبحث بعدی (خیلی زود)، رفتن به ضرب و شتم بیش از حلقه وارد شده، با سخت بازپرسی کردن از درام در Ableton زنده است. شما وجود دارد!


Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

 • Anonymous
  Is the lite version as good for hip hop production?
  • 3 years ago
  • By: Anonymous
  Reply
Core Live 8
Live 8 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Core Live 8?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: