All Articles Ableton Live
Ableton زنده : ساده تر است. Synth شما نمی دانم شما تا به حال
G.W. Childs IV on Sat, August 20th 1 comments
It doesn't get much simpler than sampling in Ableton's Simpler. While it is one of the most intuitive samplers out there, Simpler can be used in many innovative ways: for example, as a synthesiser!

وقتی که من با افراد جدید است که ادعا می کنند به Ableton زنده ، پیام رسانی فوری به طور کلی تعجب می یابند که آنها هنوز هم آن را در نظر به عنوان یک برنامه حلقه ، از ادم کند و تنبل با توانایی شگفت انگیز است. Cmon ، Ableton راه و روش فراتر از حلقه های ساده سال ، و سال پیش! اما ، بله ، ادعای اولیه خود به شهرت حلقه است ، و بدون ابراز مخالفت با که تاپیک.

اگرچه Ableton ارائه بسته های مختلف با قیمت های مختلف برای زنده ، من کاملا مطمئنم که Ableton خود را به طور منظم قدیمی زندگی می کنند که اکثر خرید مردم است. و این حس خوب را. مجموعه Ableton ، حتی به عنوان یک دانلود ، عظیم 699 دلار است. اعطا شده ، این شامل تمام ابزار ها ، بانک ها صدا ، و بیشتر. اما خود را هنوز هم 699 دلار در مقابل 499 دلار.

همچنین ، Ableton $ 99 دلار نسخه مقدمه ، سرقت ، و هیچ دولا دولا راه رفتن در مقایسه با نسخه کامل را ارائه می دهد. اما ، مانند نسخه کامل 499 $ رو واقعا باید تجهیزاتی مانند سوئیت... اوه ، بله آن را ندارد.

در این مبحث خاص ، شناسه را به منظور جلب توجه شما را به یک سند است که می آید در هر دو مقدمه و نسخه کامل Ableton زنده است که به مراتب قوی تر از آن اعتبار در به طور منظم داده شده : ساده است.


ساده توضیح داده شده

با این تعریف ، ساده تر یک نمونه بردار است. اما ، اگر شما را در درک سمپلرهای ، شما درک کنند که یک نمونه بردار است فقط یک سینت سایزر است که با استفاده از فایل های صوتی به عنوان اسیلاتورهای ، به عنوان مخالف به آنالوگ قدیمی به طور منظم خود را ، دیجیتال ، FM ، و یا هر آنچه به شما.

در حال حاضر ، در این باره برای یک ثانیه فکر می کنم : اگر نمونه بردار با استفاده از صدا به عنوان اسیلاتور ، couldnt من فقط قطره ضبط ساده از شکل موج دندانه اره مانند ، و یا شکل موج مثلث ، و یا برخی از شکل موج های دیگر پیچیده و استفاده از نمونه بردار مانند synth؟ کاملا! نظرت نفر قبلیت چه بیشتر این است که ساده تر است در واقع بسیار ساده برای استفاده به عنوان مخالف به بسیاری از دیگر نرم synths اساسی گنجانده شده است با DAWs بسیاری دیگر از. بیایید آن را ببینید در عمل.


مرحله 1 -- قطره یک فایل صوتی در ساده

در حال حاضر ، در پروژه Ableton من ، من ضبط تنها از توجه داشته باشید پایدار از یک سینت سایزر.


[صوتی ID = "8227"]


شناسه دوست دارم برای استفاده از این توجه داشته باشید پایدار به عنوان اسیلاتور ، و یا نمونه ای در ساده. در نهایت ، شناسه را به synth باس.

برای این کار ، از دستگاه های زنده ، من کشیدن ساده به منطقه CLIP / دستگاه قطره.


بعد ، بیمار ضبط synth من در به نمونه قطره در اینجا بخش از ساده بکشید.


مرحله 2 -- حلقه

در حال حاضر ، بیمار ساده حلقه مجموعه نمونه فایل صوتی من که سلام به آن ، قرار داده شده با امکان عملکرد به صورت حلقه ، و تنظیم محو ، طول ، و دستگیره حلقه تا آن را بدون هر گونه سکسکه در پخش لوپ نقش شده است.


مرحله 3 -- تغییر صداهای متعدد و گوناگون

همچنین ، از آنجایی که این در نظر گرفته شده است به باس ، بیمار تعدادی از صداهای مجاز به 1 را کاهش دهد. این به شما این امکان را می دهد که من را به یکی از کسانی که از خطوط stylin باس که مرا نگه می دارد از مشکلات به دلیل یکی از کلیدهای خود را در یک زمان. من نمی تونم از لحاظ فنی اشتباه با همپوشانی توجه داشته باشید. درست است؟


گام 4 --

قبل از ورود به خانه ، من به هر ترفند اضافی برو ، من می خواهم در واقع نوشتن بخش باس من ، و سپس به عقب بروید و آن را تغییر دهید در صورت نیاز. بیمار کلیپ MIDI بخش باس من سابقه بوده است.


[صوتی ID = "8225"]


گام 5 -- تغییر تنظیمات فیلتر

بعد ، بیمار به نوبه خود در فیلتر قرار دهید. بیمار آن را در LP24 (پایین گذر 24 دسی بل شیب) ، نیرو و قدرت کامل را به پاکت فیلتر ، و برای تنظیم فرکانس و رزونانس آن را. شکل زیر را ببینید.


شما متوجه من هم پاکت فیلتر تنظیم به طوری که فروپاشی در 1.53s. این کار به باس که اثر فراگیر. بیایید آن را هم اکنون می شنوید.

[صوتی ID = "8226"]


وجود دارد و شما بروید ، synth باس فوری خلقت خود را در درون Ableton زنده! سعی کنید بعضی از فایل ها های صوتی دیگر ، نگاه کنید به آنچه که شما می آیند تا با. و به یاد داشته باشید ، نمی فیلترها ، پاکت نامه ، صداهای متعدد و گوناگون ، و غیره را فراموش synth ، منظورم نمونه بردار رفتار می خواهید آن را.

برای اکتشاف مفصل تر از ساده Ableton زنده پیوستن به لورا Escud ،Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • Zing
    Hey GW! Zingarelli from the Apple store San Fran.(We trained together, if your saying, who the F!#% is this!) Ironic I get a comp. MPV account and here you are providing excellent tutorials! No surprise there. Hope your doing well and keep up the great work!! Z...
    • 7 years ago
    • By: Zing
    Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: