All Articles Ableton Live
مصاحبه با نوح رایگان Pred : Ableton رک ابزار زنده
Rounik Sethi on Thu, September 8th 5 comments
Noah Pred, acclaimed DJ & Live Producer, trainer for macProVideo.com & Ableton Certified Trainer sits down for an interview and talks about his new 'Hooked on Racks' tutorial & Free Instrument Rack!

اگر شما به شانس زنده انجمن خانه هستید شما در سراسر نوح Pred و اجرای آمده است. نام تجاری طبقه رقص تکنو با روح و پیچیده او به دست آورده است او را تحسین منتقدان را در سراسر جهان است. و همچنین در حال در پی ، پس از تکنو DJ ، او نیز Ableton خبره ترینر و اجرا می شود موسیقی ناشی از بی فکری است.

من با نوح گرفتار او اعمال نکات تکمیلی به آموزش تصویری خود macProVideo.com جدید ، گرفتار در قفسه ، 'برای یافتن اطلاعات بیشتر در مورد مرد در پشت موسیقی ، راه اندازی استودیو او و آنچه او در خط لوله کردم .

نوح نیز ایجاد کرده است 'رک' مگا رایگان ابزار برای تمام کاربران Ableton شما! بله ، درست است ، این برنامه رایگان! پیدا کردن لینک دانلود در پایان این مصاحبه.


RS : سلام نوح. بزرگ را به فرصتی برای مصاحبه. آیا می توانید به ما بگویید که در مورد پیشینه موسیقی خود را ؟

NP : پدر و مادر من به من در درس پیانو شروع شد که من 8 یا 9 بود ، اما زمان من 12 ساله بودم ، من بر تعویض به گیتار اصرار کرده بود. مدت ها پس از من در حال نواختن باس و گیتار در باندهای محلی و مسحور خود ضبط 4 - آهنگ دموی زمانی که من از مدرسه به خانه است.

RS : "برو به" لحظه ای بود که شما متوجه موسیقی چیزی است که شما می خواستم به دنبال حرفه ای بود؟

NP : من فکر می کنم من 16 سال داشت ، و آن را همان بار اول که من موسیقی الکترونیک را در چارچوب مناسب شنیده بود : من قلاب شده . پس از در حال حاضر تشکیل شده تا بسیاری از آهنگ های خود من ، من می دانستم که من قادر بود ، و جذبه از تمام ابزار mediumnew جدید ، techniqueswas جدید غیر قابل مقاومت.

RS : شما در بخش های مختلف کانادا plying تجارت خود را زندگی کرده ام و به نظر می رسد در تورنتو را حل و فصل کرده اند . شما رسم کرده اید به این شهر؟ چگونه صحنه های مختلف الکترونیکی به ساحل غربی و مونترال است ؟

NP : تمرکز DJ اصلی من در تکنو و فن آوری خانه ، که بسیار گسترده تر و در آغوش شرق است . تورنتو کلان شهر شلوغ ، چند فرهنگی با سابقه موسیقی غنی و طبقه را از طریق بسیاری از ژانرهای مختلف است. برای داشتن یک جامعه افرادی وجود دارند که آنقدر knowledgable در مورد موسیقی با کیفیت واقعا به جلب من کمک کرد.

Noah Pred. Happy in Toronto.

نوح Pred. در تورنتو خوشحال است.


RS : مجموعه زندگی می کنند شما برای خانه فن آوری vibes جوی خود را به خوبی شناخته شده است. چگونه موسیقی به شما به ما قول میدهید که این روزها توصیف می کنید ؟

NP : نام بازی در تلاش است تا رقص مردم در حالی که به کارگیری تکنیک های تازه و صدای منحصر به فرد و هیجان بسیار کمی برای من در انجام چه کاری قبلا انجام شده وجود دارد. من هم یک پروژه جدید ، Solvoid ، که خود من متمرکز را بر روی کل جنبش "باس آینده" ، ساخت ریتم سبک دو مرحله و گرفتن tangents عجیب و غریب از آنجا است.

RS : موبایل.

NP : راه اندازی خود من در خانه تقریبا به طور انحصاری مجازی و کنترل کننده مبتنی بر است ، به استثنای Blofeld والدورف و KORG Kaoss پد 3 اثرات خارجی است . همه چیز من تنظیم ، ویرایش و ترکیب - wiseI شده در Ableton Live انجام دهید ، با کمک پلاگین در درجه اول از ابزار های بومی ، iZotope ، هنر موج و راب پاپن.

RS : و آنچه در مورد زمانی که بازی زندگی می کنند؟ تمام راه را Ableton آن است ؟ چرا؟

NP : وقتی که من مجموعه ای زندگی می کنند ، البته من زنده با استفاده از : انعطاف پذیری بی نظیر است و واسط کنترل کننده اند و سرانجام به قابلیت های نرم افزار گرفتار. با این حال ، هنگامی که من انجام مجموعه ای DJ ، من ترجیح می دهم CDJs. من استفاده می شود به استفاده از turntables ، بنابراین من لذت بردن از کیفیت جنبشی مخلوط شدن. من صرف ساعت به اندازه کافی هر روز خیره در کامپیوتر من ، پس از آن چیزی است که من ترجیح می دهم به اجتناب از انجام در مرحله اگر من می توانم.

RS : تفاوت بین چگونه به شما در راه اندازی و آماده سازی خود را (ذهنی) در هنگام بازی در یک مجموعه DJ یا یک مجموعه زنده وجود دارد؟

NP : یک روش و رویکرد کاملا متفاوت بین این دو ، تا بله ، البته. هر دو بداهه ، اما به روش های کاملا متفاوت. مجموعه DJ اگر هر چیزی ، نیاز به گوش دادن بیشتر فشرده واقعا خودم را با مواد جدید آشنا ، در حالی که مجموعه ای زنده نیاز به تمرین بیشتر ، با رفتن بیش از پیکربندی های کنترل کننده و حد عالی رساندن انتقال بین بخش های مختلف است.

Noah Pred mirror image


RS : ما هیجان زده به شما در هیئت مدیره در macProVideo.com با آموزش جدید Ableton زنده " گرفتار در قفسه ". آیا می توانید به ما بگویید که مردم می توانند انتظار می رود در این عنوان یاد بگیرند؟

NP : قفسه یکی از ویژگی های قدرتمند است که اغلب مورد استفاده قرارگرفته Ableton زنده است. چهار نوع قفسه : قفسه ابزار ، قفسه اثر صوتی ، قفسه اثر MIDI و قفسه درام. در این مقاله ما سه نوع از قفسه ها نگاه کنید ، به استثنای طبل قفسه : چگونه آنها را ساخت از ابتدا برای ایجاد صداهای منحصر به فرد خود ، اثرات موازی و ابزار موسیقی ، و چگونه برای اجرای ماکرو برای کنترل حداکثر. البته ، همه این انواع مختلف از قفسه می تواند تعامل و ادغام با یکدیگر در راه های بی شمار ، به طوری که ما در آن نیز نگاه کنید.

Live 8 207 - Hooked on Racks by Noah Pred

کنسرت 8 207 -- در قفسه نوح Pred قلاب


RS : و شما شامل یک قفسه ابزار رایگان برای هر خواننده ای. واقعا لطف شما! [لینک در پایان مصاحبه]

NP : بله ، فقط یک طعم و مزه از آنچه که ما در آموزش نگاه کنید : یک قفسه است که شامل اثرات MIDI ، قفسه اثر صوتی و رک ابزار همه در برای ایجاد یک ابزار صوتی پویا.

RS : من مشتاقانه منتظر به چک کردن آن! بنابراین ،

NP : من پیدا کردن آن در ابتدا کمی عجیب و غریب بدون یک انسان واقعی را به ارتباط برقرار کردن با به طور مستقیم ، اما بدون در نظر گرفتن متوسط ​​، من همیشه سعی کنید قرار دادن تاکید بر وضعیت ارتباط میان روشن است.

RS : چه چیزی شما (موسیقی عاقلانه) در ماه های آینده برنامه ریزی شده رو؟ هر گونه جدید منتشر شده و یا همکاری در آثار ؟

NP : فرهنگ آینده یک پروژه جدید کار من بوده ام با یکی از دوستان که او نیز به عنوان بتن خشک تولید است. او مجموعه ای شگفت انگیز از دنده پرنعمت آنالوگ ، اما با استفاده از Ableton زنده به عنوان پردازنده مرکزی به کنترل آن است. بنابراین ، بیش از سال گذشته کرده ایم ثبت یک دسته کامل از جلسه مربا که ما خواهید بود در حال ویرایش را به ترکیب به پایان رسیده در Ableton در طول زمستان. علاوه بر آن ، من کار بر روی پروژه Solvoid ، یک کشت از بازترکیبها وجود دارد ، و مثل همیشه ، در حال اجرا برچسب من ، موسیقی ناشی از بی فکری است.

Noah Pred on stairs


RS : چه توصیه ای به شما به هنرمندان آینده و دی جی امید از اتاق خواب خود حرکت می کند به موسیقی به عنوان یک حرفه به من بدهید؟

NP : آن را به عجله نیست : نیاز به زمان صدای منحصر به فرد خود را به منظور توسعه ، و ایجاد روابط خود را در این صنعت را بدون فشار آوردن به تلاش برای به انجام رساندن بیش از حد حق دور.

RS : چه چیزی شما را در زندگی خود را خارج از موسیقی برای آرامش خودت را حفظ کن؟ (اگر آن همیشه ممکن است برای جدا کردن این دو! )

NP : این می تواند سخت باشد برای جدا کردن. من اغلب نیاز به نظم و انضباط خودم بیشتر به چیزهای موسیقی نمی نسبت به کارها در استودیو انجام می شود. که گفت : ، بازی بسکتبال ، دوچرخه سواری ، گرفتن برای یک پیاده روی خوب ، خواندن داستان کیفیت ، پخت و پز مواد غذایی تازه و به اشتراک گذاری هم کیفیت با دوستانم به تصویب برخی از راه های مورد علاقه من زمانی که من در موسیقی غوطه ور است.

_____

یافتن پست های بیشتر در مورد نوح Pred :

http://noahpred.com

http://thoughtlessmusic.com

و بررسی های جدید خود را Ableton خودآموز تصویری : قلاب شده در قفسه در اینجا !

MPV : مرکز خبر و رک ابزار رایگان Ableton زنده

این on'e برای همه شما کاربران Ableton زنده خارج وجود دارد! سخت بازپرسی کردن از ابزار است که شامل قفسه های MIDI و صوتی اثر است. این ویژگی بسیاری از امکانات timbral ، سرویسها موسیقی و اثر ، همه در یک. برای استفاده از آن ، آن را به کتابخانه خود Ableton و باز کردن آن را از طریق مرورگر دستگاه. متناوبا ، دوبار کلیک کنید تا آن را باز کنید به طور مستقیم در Ableton.. لذت ببرید!

دانلود رایگان : مرکز خبر و MPV Ableton رک زنده مگا ایجاد شده توسط نوح Pred


Related Videos
Comments (5)

You must be logged in to comment.

 • funkyprimate
  Awesome article on a great producer. Its also awesome that you guys put up a new Ableton tutorial. With this tutorial i did learn something new, so thumbs up!
  • 9 years ago
  • By: funkyprimate
  Reply
 • Cloinc
  Hey, thanks for the article. And big thanks for the rack too. But it seems the audio file are missing or do I not get something? Love.
  • 9 years ago
  • By: Cloinc
  Reply
 • Andreasg
  this "hooked on racks" video is so great! thanks a lot!!
  • 9 years ago
  • By: Andreasg
  Reply
 • Wemoriy
  Hey Noah.. What a surprise when i log into macprovideo and see my friend has an interview. great work as always. Please to be part of your label too :)
  • 9 years ago
  • By: Wemoriy
  Reply
 • Sihunua
  Thanks for the rack Noah. I'll look forward to picking up your tutorial.
  • 9 years ago
  • By: Sihunua
  Reply
Quick Start Guide
Studio One 5 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Quick Start Guide?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: