All Articles Ableton Live
بریدن حلقه ها در Ableton ، قسمت 1 : با استفاده از خلاق FX
Mo Volans on Thu, September 22nd | 0 comments
Ableton Live is arguably the most exciting audio application on earth to use as a beat mangling device. In this quick tutorial, Mo Volans gets scrunching and twisting with Ableton's built-in FX.

تبدیل یک حلقه را به چیزی کاملا جدید است که همیشه بسیاری از پاپ است. این که آیا شما این کار را از طریق ویرایش ، برنامه نویسی و یا پردازش ، نتیجه نهایی این است تقریبا همیشه ارزش تلاش.

Ableton زنده در بریدن حلقه خود را به خصوص با استعداد است و هر ابزار شما می توانید فکر می کنم برای گرفتن این کار انجام می شود. در این مقاله کوتاه من شما را چگونه به استفاده از برخی از پردازش اثر خلاق به چیز رفتن و تولید پیچ ​​خورده را بر روی حلقه های موجود خود را نشان می دهد.


مرحله 1 -- راه اندازی حلقه ما

حلقه های بارگذاری شده در Ableton Live بسیار سر راست است اما برای کسانی از شما را نیز به برنامه مریض را بسیار سریع اجرا به پایین چگونه به آن است.

با استفاده از مرورگر در سمت چپ و حرکت به منطقه درایو خود را که حاوی برخی صوتی است. در این مورد من به برخی از مجموعه های نمونه که سوء استفاده است. یک حلقه با استفاده از خودکار ویژگی های بازی را انتخاب کنید. دقت که کانال نشانه خود را به درستی روت شده است ، بنابراین شما می توانید صداهای انتخاب شده را بشنود.

Live’s browser

مرورگر زندگی.


کشیدن و رها کردن انتخاب خود را حلقه به یا یک مسیر از پیش ساخته های صوتی و یا فضای خالی در پنجره مشاهده CLIP. حلقه شما را تجزیه و تحلیل خواهد شد و آماده برای بازی بلافاصله. در حال حاضر اجازه می دهد تا نگاهی به در بریدن آن!

The groove is loaded

شیار لود می شود.


حلقه خشک به خوبی پردازش می شود :

[صوتی ID = "8495"]


مرحله 2 -- قرار دادن برخی از پردازنده های منتخب

با حلقه ما لود شده و بازی برگشت ما می توانیم شروع به آن را پردازش کند. Ableton تا به یک لیست بزرگ از اثر که در دسترس هستند که آیا شما خریداری نسخه استاندارد یا مجموعه بزرگتر است. بیایید نگاهی به فهرستی از برخی از مورد علاقه های شما را و چگونه می توانید آنها را لود بالا.

شروع با مرور بخش های صوتی اثرات در مرورگر. در اینجا شما لیست کامل بومی خارج از جعبه plug - in ها که با Ableton زنده عرضه شده است. یک لیست مناسب و معقول وجود دارد و این اثر به خوبی می شود با استفاده از اینجا.

من با قرار دادن آغاز EQ سه پلاگین به سادگی کاهش فرکانس های پایین از حلقه. این بلافاصله توسط AutoFilter شد. فیلتر برای ارائه برخی از فیلتر مبتنی بر پاکت رزونانس مجموعه بود. این حلقه ساخته شده بسیار پویا و صدا در حال حاضر به شدت تغییر می یابد.

The EQ and Autofilter plug-ins

EQ و Autofilter پلاگین - in ها.


بعد آمد اوردرایو ، PHASER و دانه تاخیر. هنگامی که در ترکیب این سه اثر را حلقه اسپیسی ، احساس مرزی است. در آن زمان تمام این اثرات ها اضافه می شوند ما در حال برخورد با یک صدای کاملا جدید است.

Overdrive, Phaser and Grain Delay

اوردرایو ، PHASER و دانه به تاخیر بیاندازد.


مرحله 3 -- Tidying و تکمیل شدن

برای پایان دادن به من هم پیچیده زنجیره جدید ما اثر را به سخت بازپرسی کردن از اثرات ترکیب. این امر نه تنها به ما می دهد کنترل بیش از مسیریابی و سطوح از اثرات اما به طور کلی باعث می شود همه چیز راحت تر برای مقابله با.

من هم در صدر تمام چیزی که با محدود است. همانطور که برخی از این عوارض بسیار شدید من می خواستم برای اطمینان حاصل شود که ما می خواهیم هر overs ، اعوجاج و یا قطع می کنید. محدود نیز ، گویا حجم کمی بیشتر درک است.

The effects are added to a rack

اثرات به سخت بازپرسی کردن از اضافه شده است.


نتیجه نهایی پردازش شده :

[صوتی ID = "8496"]


عمیق تر به Ableton اینجا زندگی می کنند .


Comments (0)

You must be logged in to comment. Login Now

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: