All Articles Ableton Live
هارلم لرزش آهنگ سبک در ABLETON زنده
Gary Hiebner on Fri, March 15th 0 comments
Glad to see the back of the wave of "Harlem Shake" videos that invaded YouTube? Humor us (and yourself) for a little while longer as Gary Hiebner creates a similar styled project in Ableton Live.

چگونه می توانم تکان هارلم؟ این سوال بزرگی است. این آهنگ و خود antics مرتبط با ویدیو یوتیوب رفته اند ویروسی و همه در حال صحبت کردن در مورد لرزش هارلم است. در حالی که من دارم به شما نشان دهد چگونه به انجام تکان هارلم، و نه من می خواهم به شما نشان می دهد که چگونه به صدا مثل قاتل Baauers با آهنگ پایین هواپیماهای بدون سرنشین خود را 808 ضربه و هیپ هاپ-esque عطر و طعم. تکان هارلم می افتد ژانر تله موسیقی، و به سرعت در حال تبدیل شدن به DUBSTEP بعدی. چه بزرگ است این است که شما می توانید این دو را با هم مخلوط. آنها در همان سرعت سقوط و wobbles DUBSTEP و squelches را می توان به تولید دام تو به ارمغان آورد. بنابراین به شما اجازه می دهد تا ببینیم که چه چیزی این دام همه چیز در مورد.


مرحله 1 کیت 808

چیزهایی نخست نخست، مجموعه ای از BPM تا 140. این خود را به به سرعت دام استاندارد است. typifies تله رامبل کم از صدای درام کیت 808 کلاسیک است. من دارم برای بار کیت 808 که همراه با ABLETON. هدایت به درامز

808 Kit


اجازه می دهد تا برنامه الگوی درام برای بخش اصلی است، و پس از آن ما به عقب می آیند و می ساخت تا بخش مقدمه. خوب برنامه نویسی در 808 ضربه، دام 808، 808 بسته Hihat و 808 تام بالا است.


محل لگد در زمینه های زیر است:

1Ø›


در حال حاضر Snares:

1.3.


وجود خواهد داشت پراکنده کلاه بسته قرار داده شده در:

1Ø›


در حال حاضر برای TOMS. این صداها مانند مترونوم بر ضرب و شتم:

1.2،

Drum pattern 1


[صوتی شناسه = "20،081"]


سلام برای اولین بار از این الگو است. سپس در بخش بعدی به جای آن از کلاه های پراکنده، به شما اجازه می دهد تا یک الگوی شلوغ است. الگوی بعدی تنها ضربه، دام و کلاه.

الگوی ضربه خیلی مشابه است به جز برای یکی از ضربه های مختلف در پایان بخش 4 نوار می باشد. در اینجا این است که این الگو:

1Ø›


برای دایره زنگی:

1.3.


و کلاه در هر توجه داشته باشید 1/8 قرار گرفته است و توقف در 4.3.

Drum pattern 2


[صوتی شناسه = "20،080"]


مرحله 2 کم 808 ضربه سخت تن به تن

آنچه واقعا به خوبی کار می کند و به آن که Hip Hop تن ضربه سخت تن به تن 808 است. اول، قرار دادن یک ابزار ساده در یک مسیر MIDI. سپس حرکت به درامز

شروع A2 و نوشتن در الگوی زیر توجه کنید:

1Ø›


و پس از آن به F2 در یادداشت زیر را در افت و رسم:

7Ø›


نگاهی به گوش دادن به این الگوهای 808 و 808 ضربه سخت تن به تن را بر این اساس تنظیم. مطمئن باشید دوره از هر دو آهنگ به نوبه خود، بنابراین شما اصلا اضافه بار خروجی کارشناسی ارشد.

Kick Simpler


Kick Pattern


[صوتی شناسه = "20،083"]


مرحله 3 Snares نورد

یکی دیگر از صدای قابل توجهی از تله snares نورد است. تغییر وضوح از شبکه خود را به 1/32 یادداشت (کنترل کلیک کنید و یا در یادداشت MIDI راست کلیک کرده و گزینه 1/32 زیر توری ثابت). رول دام در بخش اول از الگوی اصلی درام رخ می دهد. زوم در آن، بنابراین شما می توانید شبکه به وضوح دیدن و تعداد بازدید ها دام در یادداشت زیر. شروع در 4.1.3، در 5 یادداشت دام متوالی قرعه کشی و تغییر سرعت توجه داشته باشید.

Rolling snares


رول دام آینده رخ می دهد توجه داشته باشید 1/32 فقط بعد از 4.4.2. نوشتن در 5 یادداشت متوالی دیگر. شما می توانید به ویرایش سرعت ضربه از هر دام و پس از آن می افزاید: برخی از واریانس را به رول و ساخت. اما من کاملا مانند صدای روباتیک snares همه در یک سرعت یکسان گردش میکنند. بیمار تا شما را ترک کنند.

Rolling snares 2


[صوتی شناسه = "20،082"]


گام 4 Claps معرفی و کلاه

بنابراین در حال حاضر که بخش اصلی درام انجام می شود، به شما اجازه می دهد تا حرکت به عقب به معرفی و ساخت این بالا. برو به ایجاد

بیایید شروع با کلاه. نوشتن در یک کلاه در هر توجه داشته باشید از 1.1.3 1/8 از طریق به 8.2.3. تغییر سرعت از یادداشت.

اضافه کردن برخی از دام تعداد بازدید ها پراکنده است. یکی در 5.4.3 و چند در

Intro hats and snares


آهنگ جدید و MIDI و کشیدن ساده بر روی آن است. در حال حاضر به طبل حرکت

Claps


مرحله 5 معرفی خیز پله و خودکار سوژه متحرک از روبرو

چه خواهد شد همچنین صدای خوب سر و صدا اثر سحر در طول این مقدمه است. من می خواهم به استفاده از Bassline تل صوتی . این بزرگ از تلفیقی Substractive توسط Togu صوتی است. من خواهد شد با استفاده از این امر به عنوان خوبی برای ساخت خط اصلی سرب است. بار OSC از پیش تعیین شده پر سر و صدا است. اضافه کردن در تابه خودکار بعد از این ابزار است. تنظیم مقدار به 64.3 درصد، نرخ. تغییر آن را به بیت نمی هرتز و تنظیم تا 109 افست. برخی از استریو سوژه متحرک از روبرو به صدا سر و صدا اضافه کنید. قرعه کشی در توجه داشته باشید در E2 که از طریق طول بخش مقدمه گسترش است. و در نهایت EQ هشت بعد از پان خودرو اضافه. تنظیم یک برش بالای 1.73 هرتز و من می خواهم به طور خودکار Freq (فرکانس) و رزونانس از برش بالا.

Noise riser


قرعه کشی در افزایش بیش از این دوره از معرفی Freq (فرکانس) و تشدید و حجم میکسر برای این سحر سر و صدا.

Noise riser


نگاهی به گوش دادن و شنیدن چگونه این می افزاید: در حال تعلیق به بخش قبل از آن را به بخش اصلی لگد. رها کردن سر و صدا تلفیقی سحر نیم نوار قبل از بخش اصلی است.

[صوتی شناسه = "20،086"]


Step 5 – The Main Synth

تقریبا انجام شد. در حال حاضر آخرین چیزی، سرب synths. من می خواهم به استفاده از Bassline تل دوباره. آهنگ جدید و MIDI و درج Bassline تل بر روی آن است. به شما امکان می دهد نیشگون گرفتن و کشیدن تنظیمات به طور پیش فرض. تنظیم portamento به حدود 75٪ است. این کار باعث سر خوردن جالب portamento بین یادداشت ها هنگام پخش اجازه می دهد. بر اساس میکسر منبع مجموعه ای از پالس به نیمه راه و دیدم تمام راه را تا. اضافه کردن در برخی از OSC زیر است. همچنین در برخی از سر و صدا اضافه کنید.

بر اساس VCF Freq (فرکانس)، مجموعه به حدود 75٪ و آلودگی هوا، تا 50 درصد، و کاهش حجم را به حدود 40٪ است.

در حال حاضر به شما اجازه می دهد تا اضافه کردن برخی از پردازش اثر. درج یک EQ هشت بعد از تلفیقی است. یک برش کم به 354 هرتز و یک افزایش جزئی در 8000 هرتز تنظیم کنید. در بعد پان خودکار اضافه کنید. این واقعا برای دریافت صدا را به گزاف گویی اطراف میدان استریو. waveshape به تصادفی، به مقدار 73٪، میزان به 0.77 هرتز، و عرض تا 79٪ تنظیم کنید. به بعد پینگ پنگ تاخیر اضافه کنید. تنظیم همگام سازی تنظیمات تا 1، بازخورد به 43 و خشک / مرطوب تا 21٪

تا بعد از یک تاخیر ساده است. تنظیم زمان تاخیر را به 2 و 3 به ترتیب در سمت چپ و راست، و سپس بازخورد در 13٪ و 32٪ در خشک / مرطوب است. در نهایت، اضافه کردن Redux با یک Downsample نرم در 3.87. این واقعا باید صدای اطراف زمانی که شما بازی را گزاف گویی.

Synth


در حال حاضر در بازی کاملا یک الگوی ساده، اما برخی از یادداشت ها را به یکدیگر سر خوردن از طریق portamento. برای انجام این کار، مطمئن شوید که برخی از یادداشت ها همپوشانی یکدیگر. من اساسا تنها بین سه یادداشت (D3، D # 3 و E3) بازی

Synth 1


گام 6: دو تا تلفیقی

واقعا چه به این تلفیقی اضافه کردن به ابزار کپی، تغییر برخی از تنظیمات، و بازی در یکی دیگر از خط بیش از بخش اصلی است. من برخی از تغییرات کمی به میکسر منبع در این ابزار جدید ساخته شده است. من برخی از پان خودرو و تاخیر تنظیمات اما فقط کمی. این تغییرات جزئی تاثیر بسیار زیادی بر روی دو صدا را با هم داشته باشد.

من در یک خط تلفیقی حتی ساده تر نوشت. اساسا یک یادداشت چند بیش از E3 و D3 برای اضافه کردن برخی از واریانس به تلفیقی اصلی.

Synth 2

[صوتی شناسه = "20،085"]


احساس رایگان برای استفاده از هر گونه صداها تلفیقی است. شما حتی می توانید برخی از جیغ DUBSTEP سبک synths ایجاد کنید. بگریم آنها کار بزرگ با این دام به ضرب و شتم نیز هست.


مرحله 7 غرغر

در حال حاضر برای غرغر کردن بدنام! من در غرغر واقعا بد ثبت شده است. من یک شیر، اما پس از کمی پردازش، آن را خواهد صدای بسیار نزدیک به غرغر کردن شیر بزرگ.

[صوتی شناسه = "20،084"]


در نمونه پنجره پس و آن را -12، خیابان و مطبوعات: 2 تحت SEG. BPM برای آهسته کردن سرعت از نمونه در نیم.

در حال حاضر برای یک بیت از پردازش به گوشت گاو تا این غرغر کردن است. اول، در اوردرایو اضافه کنید. درایو تا 60 درصد و تن به 50٪ تنظیم کنید. در حال حاضر در طنین بکشید. تنظیم اندازه 11.91، از زمان فروپاشی به 1.20s و خشک / مرطوب به 55 درصد است. بقیه تنظیمات آنها.

[صوتی شناسه = "20،088"]


کاهش حجم پایین به طوری که خود را به بقیه از آهنگ بیش از حد بلند نیست مقایسه است. این باید در ترکیب با عناصر دیگر است. این غرغر خواهد شد پس از بخش اصلی قرار داده شده است. فاصله سکوت که غرغر کردن در می آید و سپس آن را لگد برگشت به بخش اصلی دیگر وجود دارد.

"هارلم Shaked" همه با هم:

[صوتی ID = "20098"]


نتیجه

در حال حاضر شما می توانید موسیقی های خود را برای ویدئو هارلم لرزش ویروسی بنویسید. نمونه خوبی از سبک تله است که واقعا مصرف کردن. چه کسی می داند که چه سبک و سبک خواهد بود، اما در حال حاضر موسیقی تله آن است. بنابراین بروید و راه اندازی برخی از تله در تولیدات بعدی خود را.


برای ABLETON زنده 9 تولیدات تکنیک بررسی طیف کاملی زیر آموزش:

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Producing Techno and House
Live 9 404
Dream It. Do It.
Do you want to learn Producing Techno and House?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: