All Articles Ableton Live
با استفاده از ویرایش STUTTER شده در Ableton Live بدون صفحه کلید MIDI
DJ Wolfie on Fri, May 20th 0 comments
As every touring DJ knows, minimizing the gear you depend on is crucial. Wouldn't it be great to have a Stutter Effect for your live show, without having to bring a keyboard along to trigger it?

همانطور که هر DJ تور می داند ، به حداقل رساندن چرخ دنده ی شما بر روی آن بستگی دارد بسیار مهم است. آن را نمی بزرگ اثر لکنت برای نشان دادن زنده خود را داشته باشد ، بدون نیاز به آوردن یک صفحه کلید همراه به محرک آن به دنبال لذت پیروزی و از یک چیز کمتری برای شکستن ، یک چیز کمتر به پس زدن دهنه اسب در اطراف در سراسر جهان. غرفه DJ تنگ تجارب تبدیل شده اند در واقع ، با کنترل ، لپ تاپ ها و چرخ دنده ی دیگر است.


گام 01

در راه اندازی زنده ام ، من 5 کانال صوتی ، لکنت ویرایش کانال 6 و گروه بندی کانال 7 آهنگ است که شامل پنج کانال MIDI (8-12) که متناظر با هر کانال های صوتی.من می خواهم هر کدام از 5 کانال صوتی قادر به طور مستقل اثر لکنت در حال اجرا است. ویرایش STUTTER بار من بر روی هر کانال صوتی. سپس نقشه MIDI لکنت را ویرایش کنید دستگاه "/ خاموش" را به یک دکمه بر روی کنترل کننده های خارجی. به این ترتیب ، وقتی که من دکمه را فشار ، لکنت دستگاه ویرایش خواهد شد به نوبه خود ، و هنگامی که من ماشه داده های MIDI ، من لکنت را ویرایش کنید اثر در آن کانال های صوتی.

5 آهنگ های صوتی باید این راه را برای I / O :

  • audio from set to Ext in
  • Monitor set to Auto
  • Audio to set to master


گام 02

در مرحله بعد ، یک آهنگ MIDI ایجاد کنم ، و برچسب آن را "لکنت".

تنظیم I / O در STUTTER ویرایش 6 کانال به شرح زیر :

  • Midi from: your keyboard of choice (used at home, to create the clips)
  • Monitor: Auto
  • Midi To: no output

فکر می کنم از لکنت دستگاه ویرایش را به عنوان خود پیانو بازی ، که نشسته بر روی هر یک از آهنگ های صوتی. فکر می کنم از لکنت 6 آهنگ با کلیپ های MIDI خود را به عنوان "کارت پانچ" که پیانو بازیکن (ویرایش یعنی لکنت) بگوید چه در مسیر های صوتی انجام دهید.

در واقع ، به جای بازی یک صفحه کلید به ماشه یادداشت های MIDI است که سپس باعث ویرایش STUTTER ، خواهیم کلیپ های MIDI را از این کانال بازی را به ماشه یادداشت های MIDI است که ویرایش لکنت شود.گام 03

در حال حاضر ما نیاز به ایجاد برخی از آهنگ های MIDI پنهان به مسیر های صوتی در یک زمان به هر

من گروه همه آنها را بر روی مسیر 7. این کار را با انتخاب کانال های MIDI و ضربه زدن G فرماندهی را برای ایجاد یک گروه. شما می توانید در مثال من آهنگ به نام "8 MIDI ، 9 MIDI ، 10 MIDI ، 11 MIDI و 12 MIDI" همه تحت پیگیری 7 گروه بندی را ببینید.

مجموعه تمام این کانال MIDI I / O به تنظیمات زیر :

  • Midi from: Set to Stutter Edit 6, Post mixer 
  • Monitor: Set to IN
  • Midi To: This is individually set to each audio channel

تنظیم یکی از اولین به یکی از آهنگ.

در این مثال من ، 8 MIDI است مجموعه را به یکی از آهنگ. 9 MIDI مجموعه ای برای ردیابی 2. 10 MIDI مجموعه ای برای ردیابی 3 ، و به همین ترتیب.


گام 04

در حال حاضر ، به حداقل رساندن آهنگ گروه بندی 7 ، از شما نمی خواهد باید در این کانال MIDI نگاه در حالی که بازی زندگی می کنند.

پخش آهنگ های صوتی بر روی کانال یکی است. اطمینان حاصل کنید که دستگاه لکنت ویرایش "در".

بازو ضبط یک کلیپ در مورد لکنت ویرایش 6 ، و شروع به ضبط. بازی توجه داشته باشید بر روی صفحه کلید خود را ، به عنوان سوابق کلیپ. شما اثر در مسیر بازی در یکی صوتی را بشنود.

حالا شما باید کلیپ در لکنت را ویرایش کنید 6 آهنگ. هنگامی که شما به نوبه خود به لکنت را ویرایش کنید دستگاه را در هر یک از آهنگ های صوتی ، و بازی لکنت را ویرایش کنید 6 کلیپ ، آن را "لکنت را ویرایش" که آهنگ های صوتی.کلیپ ها به عنوان بسیاری را به عنوان لکنت ویرایش اثرات است که شما با ثبت یادداشت های صفحه کلید های مختلف به کلیپ ها در STUTTER 6 کانال را ویرایش کنید مانند.


نتیجه

راه هایی برای تنظیم هر یک از این کلیپ به طوری که آنها فقط بازی به عنوان نگه دکمه ماشه وجود دارد ، و شما می توانید آنها را به ماشه بلافاصله تعیین می کنند ، نادیده گرفتن سرعت جهانی.

خودآموز توپی بعدی در اثرات محرک CLIP و ویرایش STUTTER برای برخی از ایده های تنظیم خوب این روش است.

این آموزش های ویدئویی با نام تجاری جدید توسط Bill بورگس در BT و iZotope را ویرایش STUTTER


اگر شما علاقه مند در چیدن یک نسخه از ویرایش لکنت ، دوستان خوب ما در iZotope همه macProVideo.com عضو با 20 ٪ تخفیف ویژه ! شما می توانید ویرایش لکنت به طور مستقیم از دانلود www.izotope.com و دریافت این نرم افزار شگفت انگیز برای فقط 199 دلار (به طور منظم دلار 249 ).

از هم اکنون تا 3 ژوئن (2011) دریافت 20 ٪ خاموش ویرایش STUTTER iZotope با استفاده از کد کوپن زیر :

MPVIZOSE


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Mixing and Automation
Cubase 10 104
Dream It. Do It.
Do you want to learn Mixing and Automation?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: