All Articles Ableton Live
با استفاده از حرکت کششی ابداع با ABLETON زنده
Tadhg Leonard on Tue, January 15th 2 comments
Novation's Twitch is ideally suited to work with Serato ITCH... but it doesn't stop there. Tadhg Leonard shows how you can expertly set up Twitch as a controller for Ableton Live.

آیا شما یک DJ ABLETON؟ در حال جستجو برای یک کنترل مناسب برای تکمیل مجموعه خود را تا؟ سپس حرکت کششی Novations ممکن است تنها راه حل شما به دنبال آن هستید.

در این آموزش، ما را از طریق برخی از راه های بسیاری از شما می توانید ABLETON و با کشش را به مجموعه های DJ خود را به سطح مطلوب ترکیب اجرا شود.


مرحله 1 - پیکربندی

در مرحله اول، به منظور مطمئن شوید که با کشش می تواند به ABLETON صحبت درستی است، شما نیاز به دانلود مترجم با کشش زنده از وب سایت نوسازی است. به محض این که دریافت باز کردن مترجم با کشش زنده (بعد از اتصال سخت افزار خود را) و مطمئن شوید که در داخل و خارج بخش هر دو مجموعه را به کشش.

Pic 2


حالا باز ABLETON خود، و در زبانه همگام MIDI در تنظیمات از راه دور بر روی هر دو از راه دور SL (با کشش) ورودی و خروجی را انتخاب کنید.

MIDI Sync tab


در حال حاضر نقشه برداری شروع کنیم ...


مرحله 2 - نصب و راه اندازی پایه DJ

با توجه به حرکت کششی شبیه به آن از یک میکسر DJ سنتی، به شما اجازه می دهد شروع شده توسط نگاشت کنترل های DJ سنتی به پارامترهای مرتبط با آن در ABLETON. ایجاد دو آهنگ زندگی می کنند و آنها را دک نام و عرشه B. سپس کشیدن EQ 3 و سودمند پلاگین بر روی هر دو آهنگ. به نوبه خود بر روی نقشه MIDI (فرماندهی-M) و اختصاص صفحة کم، متوسط، بالا با دستگیره با همین نام با کشش است.

همچنین افزایش بر روی پلاگین ابزار با دستگیره اصلاح در سمت چپ عرشه و دستگیره اصلاح در سمت راست با دک B. در حال حاضر اختصاص faders در هر دو آهنگ و crossfader با faders مربوط به خود را در حرکت کششی اختصاص دهید.

Pic 4

Pic 5


با کشش نیز می تواند به عنوان یک رابط صوتی با چهار بخش کارشناسی ارشد مورد استفاده قرار گیرد برای کنترل کارشناسی ارشد و سطح cueing استفاده می شود.

Pic 6


مرحله 3 - فیلتر و حرکت

touchstrips با کشش ایده آل فیلتر بنابراین شروع با قرار دادن یک فیلتر پایین و بالا بر روی هر آهنگ. حالت ضربه تند وشدید زدن و رها کردن می توان مورد استفاده قرار گیرد به سوئیچ دو نوع فیلتر فرکانس از LP به touchstrip نقشه که ضربه تند وشدید زدن انتخاب شده است و فرکانس در HP هنگامی که قطره انتخاب شده است.

Pic 7


مزیت دیگر استفاده از حرکت کششی با ABLETON این واقعیت است که آن را تا به تعدادی از نرم افزارهای تبدیل کننده چرخشی بی پایان هستند که برای پیمایش از طریق صحنه در آن زندگی کامل است. هنگامی که شما در باز کردن نقشه در ABLETON، خواهید دید چهار دکمه کوچک در پایین تر از توقف بخش کلیپ ها بر روی کانال اصلی به نظر می رسد. نقشه را فشار دهید تا یکی از نرم افزارهای تبدیل کننده دوار سمت راست با چرخاندن آن و با فشار دادن بر روی آن نقشه بر روی دکمه سمت چپ به رمزگذار همان. در حال حاضر شما می توانید حرکت بالا و پایین از طریق مجموعه خود و فشار پایین برای راه اندازی یک صحنه.

Pic 8


مرحله 4 - پد عملکرد

Pic 9


چهار حالت عملکرد با هشت پد در هر طرف به شما گزینه های مختلف شصت و چهار mappable می دهد. این لنت ها هستند ایده آل برای کنترل قفسه درام، اثرات و راه اندازی یک نمونه شات. اگر یک مسیر سخت بازپرسی کردن از درام های پر شده با نمونه های درام را ایجاد می کنید، شما می توانید طبل خود را با استفاده از لنت ها به عنوان طولانی به عنوان مسیر سخت بازپرسی کردن از درام مسلح است بازی کند. یکی دیگر از نکته خوب این است که برای ایجاد دندانه دار کردن اثرات صوتی با هشت از اثرات مورد علاقه خود را و نقشه روشن / خاموش سوئیچ از هر اثر به یک پد با کشش است.

اینها فقط چند پیشنهاد چگونه می توانید از ترکیب حرکت کششی با ABLETON. احساس رایگان برای قرار دادن پیشنهادات خود را به جلو!


Related Videos
Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • chaz
  I am having issues with the pads. I want to set them to launch clips, which i have done fine. so the left side 8 pads launch 8 different 4 bar clips on "performance mode" - HOT CUES. I want to map the next 8 pads in "performance mode" - SLICER to 8 different clips on another instrument. or even the same instrument. the PROBLEM: when i switch performance mode it does nothing essentially, the light switches on but when i try to map the 8 pads it just overrides or add's on top of the previous 8 that i had mapped. running on macbook pro, ableton live 9. any help would be great.
  • 7 years ago
  • By: chaz
  Reply
 • chaz
  also can you get one rotary nob, like the "pitch nob" (or any) to be able to scroll up and down your scene launch's? i've been able to get it to go either up or down, never both.
  • 7 years ago
  • By: chaz
  Reply
Ableton Live 8 TNT Tips and Tricks 1
Live 8 303
Dream It. Do It.
Do you want to learn Ableton Live 8 TNT Tips and Tricks 1?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: