All Articles After Effects
5 کلید های میانبر صفحه کلید اساسی در اثر پس از
Richard Lainhart on Thu, February 24th | 0 comments
Everyone has his or her favorite key commands, and I'm no exception. Here are my five favorites for Adobe After Effects: 1. Fit To Frame Command-Option-F (Mac) Ctrl-Alt-F (Win) This somewhat obscure

هر کس خود را مورد علاقه از دستورات کلیدی ، و من از این قاعده مستثنی است. در اینجا پنج مورد علاقه های من برای ادوبی پس از اثر :

01 -- مناسب برای قاب

Command-Option-F (Mac)
Ctrl-Alt-F (Win)

این دستور تا حدودی مبهم و کلیدی است که احتمالا همه در زمان های مورد علاقه من است. ادوبی تعریف نقش آن به عنوان "مقیاس و repositions انتخاب لایه ها به تناسب ترکیب" ، اما من همیشه از آن به عنوان "مناسب برای قاب" فکر ، چون آن را به طور خودکار تغییر و تنظیم اندازه و مراکز لایه ها را به جا comps خود. این واقعا مناسب برای آن زمان که زمانی که شما به کار با فیلم های کوتاهی در اندازه های بسیاری از قاب های مختلف و نسبت جنبه ، و شما فقط می خواهم همه چیز را دقیقا به همان اندازه و بدون داشتن از نسبت پوسته پوسته شدن درست و به همین ترتیب شکل است.

02 -- خواص تنها با Keyframes یا عبارات

U (فقط کلید U ساده بر روی مکینتاش و ویندوز هر دو )

این دستور زیبا و مفید کلیدی تکنوازی که تنها خواص برای تمام لایه ها شده اند متحرک ، اجازه دادن به شما جدا فقط خواص متحرک تنها با ضربه زدن به کلید است.

"U" کلید تکنوازی فقط خواص متحرک.

03 -- پیشنمایش RAM

0 (صفر کلید بر روی صفحه کلید عددی شما با قفل شماره در )

کنترل - 0 (مک تنها)

بسیاری از شما احتمالا در مورد ضربه 0 شروع پیشنمایش RAM در حال حاضر می دانید ، اما من آن را پرورش زیرا من می خواهم به نقطه جایگزین مک فقط ، هدف قرار دادن کنترل - 0 به جای. این دستور کلیدی ارزشمند ثابت به من وقتی که من به تازگی به روز رسانی به یک صفحه کلید بی سیم مکینتاش است که بدون صفحه کلید ، و نه قادر به شروع پیشنمایش RAM با ضربه زدن به کلید رانندگی من آجیل تا زمانی که من در مورد جایگزین در بر داشت. اگر شما از یک صفحه کلید بی سیم ، شما می خواهید در این باره می دانید بیش از حد!

04 -- تنها قاب زوم گاهشمار

(مکینتاش و ویندوز)

هنگامی که شما مشغول به کار در جدول زمانی ، ضربه کلید نقطه و ویرگول بدین شکل به زوم تمام راه را به سطح تک فریم برای انیمیشن بسیار دقیق ، سپس آن را دوباره به تمام محدوده زوم از راه برای نشان دادن مدت زمان کل COMP.

05 -- بزرگنمایی پنجره COMP - out را

(کلید دوره را در صفحه کلید اصلی) -- بزرگنمایی

، (کاما کلید در صفحه کلید اصلی) -- کوچکنمایی

یک جفت دیگر را از کلید است که به شما در بزرگنمایی و از COMP ، لایه ، و یا پانل قطعه فیلم بسیار سودمند است. آنها به راحتی در کنار یکدیگر قرار گرفته ، بنابراین شما به سرعت می تواند بزرگنمایی و از دیدگاه اصلی خود را برای keyframing دقیق.

می خواهید برای ایجاد گرافیک های حرکت شگفت انگیز در اثر پس از؟

Comments (0)

You must be logged in to comment. Login Now

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: