All Articles After Effects
5 این همان چیزی است که هر کاربر پس از اثر باید بدانید
Richard Lainhart on Fri, July 8th 0 comments
In this feature length article Richard Lainhart takes us through the 5 things every After Effects user needs to know. From organizational workflow ideas to practical and artistic tips. Read on...

در اینجا یک لیست سریع از پنج چیز است که هر اثر پس از کاربر باید بدانند ، اما اغلب نمی کند .


نکته 1 -- یادگیری برای استفاده از شیب

شیب -- ترکیبی از دو یا چند رنگ در یک لایه صاف -- نگاه زیبا ، اما آنها همچنین یک منبع مهم برای کنترل قدرتمند در اثر پس از. به طور خاص ، بسیاری از پلاگین ها اثرات پس از اثر یا نیاز به شیب های خارجی یا لایه منبع را به کار ، و یا قدرت خود را می تواند تا حد زیادی با استفاده از شیب افزایش یافته است.

به عنوان مثال ، شما می توانید برخی از اثرات تصویر فوکوس دوست داشتنی با اثر مرکب Blur رفته ، اما بسیاری از کاربران درک نمی کنند که Blur را مرکب نقشه شیب خارجی به کار نیاز دارد. هنگامی که آن را درخواست بدهید یک لایه با تنظیمات پیش فرض خود را که با استفاده از لایه خود را به عنوان لایه Blur رفته خود را ، شما فقط اثر هاله فرد شسته شده از :


با این حال ، اگر شما اضافه گرادیان شعاعی ساده از قبل تشکیل شده بر روی یک لایه جامد :


و را انتخاب کنید که به عنوان لایه Blur را به جای آن ، شما اثر تمرکز سرد که در آن منطقه را در مرکز شیب unblurred شده است ، در حالی که بقیه از لایه می شود پیشرونده blurrier :


و مرکب Blur رفته است که تنها یکی از اثرات بسیاری که با استفاده از شیب لایه های خارجی به منظور افزایش اثر -- دیگر شامل شکستن ، CC ، نسخه نهایی ویندوز Blur رفته ، Digieffects واحد زمان ، جابجایی نقشه ، رقص کارت (همانطور که در آموزش توپی من "با استفاده از ذرات زمین بازی در یک محیط 3D با رقص کارت ") ، زمین بازی ذرات به خودی خود ، نقشه جابجایی ، جابجایی زمان ، فوم ، Caustics و میزبان از دیگران است. آموزش ایجاد و بهره برداری نقشه شیب در اثر پس از یک راه بسیار خوبی برای گسترش دانش خود را و آمد تا با ایده های جدید خلاق است.


نکته 2 -- کاوش حالت ترکیب

پس از حالت ترکیب اثر ، که در آن شما می توانید با کلیک کردن بر روی سوئیچ آمارهای / دکمه حالت در پایین قسمت لایه پنجره جدول زمانی ، راه بسیار خوبی برای ایجاد انواع تغییرات در تصاویر خود را هنگامی که شما به لایه های متعدد را در ترکیب خود را. حالت Blending Options را تعیین پیکسل از لایه که

به عنوان مثال ، یک اثر ساده است که به راحتی می توانید تقریبا هر تصویر افزایش گاهی اوقات به عنوان "سکس مسنجر" می گویند -- آن را به تولید گرم و رویایی ، "سینمایی" نگاه است که بسیار مفید برای بهبود رئال ضعیف شات و یا ساخت زنگ های پوست جذاب تر .

شما این کار را از طریق تکثیر لایه می خواهید به درخواست سکس از طریق مسنجر به ، و سپس استفاده از Blur رفته گاوسی ( اثر


سپس blending mode را برای کپی بالا در تار به روی صفحه نمایش ، مجموعه ای از تب و تاب بودن نرم جذاب برای ایجاد :


شما می توانید کاهش چه مقدار از این اثر شما با کاهش کدورت لایه بالا ، و همچنین کاهش میزان تاری. اما همه انواع اثرات دیگر در دسترس هستند فقط با تعویض حالت های :
توجه داشته باشید که این تصاویر در همه تنظیمات مالکیت مشابه -- من فقط انتخاب حالت ترکیب های مختلف. آنها اغلب نادیده گرفته ، اما در واقع حالت ترکیب باید بخشی از فهرست نمایش های اماده هر کاربر پس از اثر است.


نکته 3 -- سازماندهی پروژه های شما

وقتی که من با دانش آموزان AE ، و حتی حرفه ای کار می کنند ، من اغلب آشفته پنجره پروژه خود را و چگونه به سختی می توان آن را برای آنها به کردهاید و کار با فایل های منبع خود را شگفت زده کرد. اگر شما تنها یک زن و شوهر از اقلام در پروژه های خود ، که یک مشکل نیست ، اما در پروژه ها با به طور بالقوه صدها نفر از فایل های منبع ، با استفاده از بعد از ابزار سازمان پروژه اثر "واقعا می تواند در افزایش بهره وری خود را.

ساده ترین کاری که می توانید انجام دهید برای دریافت سازماندهی شده است که به استفاده از نوع ستون در پنجره پروژه ، با کلیک کردن بر روی بالای هر نوع ، برای مرتب کردن فایل های مهربان ، و نه بر اساس نام :


پس از اثر به طور خودکار شناسایی و طبقه بندی اقلام وارداتی رئال. پس از آن ، فقط برخی از پوشه های جدید را با کلیک کردن بر روی ایجاد پوشه جدید یک دکمه در پایین پنجره پروژه :


در حال حاضر انتخاب شده فایل های خود را به پوشه بکشید. اگر پوشه شما فقط ساخته شده است (ضربه بازگشت با پوشه انتخاب شده را تغییر نام پیش فرض خود را ، اگر این کار را نکرده) شما انتخاب کنید و با کلیک بر روی 'ایجاد پوشه جدید' دوباره ، شما یک پوشه در داخل پوشه انتخاب شده را. شما همچنین می توانید پوشه ها را به پوشه دیگر بکشید ، و پوشه ها می توانند به صورت تو در تو به طور نامحدود :


شما می توانید تمام زیر پوشه ها را درون یک پوشه داده شده باز ، توسط روش ، به فرمان کلیک کردن بر روی فلش افشای برای پوشه کارشناسی ارشد.

پوشه ها و زیر پوشه ها ، یک راه بسیار خوبی برای حفظ comps خود را سازمان یافته و کارآمد است.


نکته 4 -- در این درس میانبر صفحه کلید شما

یکی از سازنده ترین کارهایی است که شما می توانید انجام دهید کار خود را در اثر پس از کارآمد تر است به عنوان بسیاری از میانبرهای صفحه کلید را که شما می توانید یاد بگیرند. یک لینک برای فهرست کاملی از بعد از اثر میانبر در منوی Help ، که به شما اینجا را .

در حال حاضر ، هیچ کس آنها را حفظ همه ، حتی از توسعه دهندگان ، اما یادگیری فقط تعداد کمی واقعا می تواند با گردش کار شما کمک کند. به طور خاص ، تمرکز بر روی کلید برای فعال کردن ابزار (V برای انتخاب ، H برای ابزار دست ، فاصله برای این دست که به طور موقت فعال است ، W برای چرخش ، و غیره) ، و برای گاهشمار ناوبری ، پریمیر لیگ در انگلستان ، و دستکاری keyframe . از جمله مهمترین آنها در اینجا 0 (صفر) بر روی صفحه کلید برای پیشنمایش RAM ، یا Comtrol - 0 اگر شما یک صفحه کلید با یک صفحه کلید ندارد. در واقع ، در طیف وسیعی از کلید های میانبر معادل گسترده ای برای کسانی که مثل من ، که یک صفحه کلید و بدون صفحه کلید وجود دارد -- اگر شما در همان قایق هستید ، شما قطعا می خواهید به یادگیری آن بیش از حد.

برای نقطه لنگر ، P برای موقعیت ، T برای تاری (فکر می کنم از آن را به عنوان شفافیت) ، R برای چرخش ، S برای مقیاس ، E برای اثر ، M برای ماسک ، F برای پر ماسک -- کلید های میانبر برای soloing ویژگیهایلایه یاد بگیرند.

و یک میانبر آخرین من می خواهم به شما که هر کسی نمی داند را ترک کند ، اما همه باید -- "U" (کلید U ساده را بدون اصلاح) در جدول زمانی برای افشای همه نوع ، و تنها ، keyframes متحرک در لایه های انتخاب شده ، و یا اگر هیچ لایه انتخاب می شوند ، تمام keyframes متحرک در ترکیب خود است. این از ویژگی های فوق العاده سودمند و مفید است.


نکته 5 --

در حالی که این نکته آخر ممکن است به نظر می رسد blindingly آشکار است ، در واقع بسیاری پس از اثرات کاربران را هم به نشستن و بازی کردن با این برنامه را ندارد -- که اغلب ، بعد از اثر هنرمندان تنها در تلاش برای ایجاد یک اثر خاص و یا درمان ، معمولا بر روی یک مهلت ، و به همین ترتیب تا پایان فقط به یادگیری چند چیز نیاز به گرفتن کار انجام می شود. اما پس از اثرات فوق العاده عمیق و غنی حرکت محیط گرافیکی که سزاوار اکتشاف است ، و کسانی که زمان برای انجام این کار پاداش.

بنابراین ، به عنوان یک آزمایش ، فقط نشسته و پس از اثر روزی و ایجاد انیمیشن بدون استفاده از هر گونه فایل های منبع خارجی در تمام سعی کنید -- شما می توانید با برخی از متن شروع و بازی با برخی از حافظه ایستگاه از پیش تنظم شده انیمیشن برای متن به دیدن آنچه که دیگران انجام داده اند ، و یا با نام کاربری خود را آغاز کنید و ببینید که چگونه بسیاری از تغییرات جالب شما می توانید ایجاد بر روی متن های کلاسیک را نشان دهد. چیز دیگری که سعی کنید به آمده تا با برخی از تصاویر انتزاعی پس زمینه متحرک بر اساس چیزی بیش از ابزارهای موجود در پس اثر -- بسیاری از یاد آرم و نشان می دهد افتتاحیه این راه را شروع کرده اند.

بنابراین ، مانند همیشه ، آزمایش ، جالب ، و بررسی جهان تصویر و حرکت که پس از اثر ارائه کرده است.

Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: