All Articles After Effects
پس از اثر : 5 نکته بهره وری بسیار جذاب
Richard Lainhart on Thu, November 10th 0 comments
Becoming familiar with essential productivity tips & keyboard shortcuts will make life easier in any application you use, and especially in After Effects. Richard Lainhart shares 5 essential AE tips.

هر کس که کار میکند با ادوبی پس از اثر برای هر طول زمان ، به ویژه در مهلت ، در نهایت به خود می یابد (و یا خودش را) که مایل به بهبود بهره وری خود را. در این آموزش ، من پنج راهنمایی مفید شما ممکن است ندانید در مورد آن کمک خواهد کرد که شما کار را با بازده بیشتری را به اشتراک بگذارید. اجازه دهید در شروع کنید.


نکته 1 -- تنظیم بارگزاری صفحه پیش فرض و قالب خروجی

شما استفاده از تنظیمات بارگزاری صفحه سفارشی و ماژول خروجی ، درست است؟ اگر نه ، شما قطعا باید به آنها را می دانیم. اما با فرض اینکه شما انجام دهید ، یک چیز خوب به دانستن این است که چگونه به مجموعه قالب های سفارشی را به عنوان تنظیمات پیش فرض خود را بارگزاری صفحه یا ماژول خروجی ، به خصوص با ماژول خروجی.

بیایید فرض شما نیاز به رندر به یک نوع فایل خاص و کدک برای یک کار بخصوص ، و شما مقدار زیادی از comps به خروجی که فرمت. شما می توانید comps خود را به صف بارگزاری صفحه اضافه کردن یک ماژول خروجی استاندارد را انتخاب کنید برای هر یک ، و سپس این ماژول به تنظیمات خاص خود شما را تغییر دهند. با این حال ، بدیهی است که ناکارآمد باشد ، به ویژه با بسیاری از comps. بنابراین ، یک بار شما ایجاد کرده اید ماژول خروجی خود را (ویرایش

Give it a unique name


هنگامی که شما انجام دهید ، شما آن را در فیلم لیست پیش فرض منوی پاپ آپ در بالای پنجره قالب پیدا. را انتخاب کنید در آن وجود دارد آن را به عنوان پیش فرض خروجی خود را تنظیم.

Set it as the default output


از آن پس ، هر COMP شما را به صف بارگزاری صفحه اضافه خواهد شد که ماژول خروجی استفاده کنید. و در اینجا به زیر مفید نکته : اگر شما قبلا ایجاد شده و ذخیره ماژول خروجی خود را سفارشی شده ، اضافه کردن یکی از comps شما را به صف بارگزاری صفحه ، و سپس پایین نگهداشتن کلید فرمان و ماژول دلخواه خود را از لیست قالب ماژول خروجی را انتخاب کنید. این ماژول به انتخاب پیش فرض فیلم جدید خود را.


نکته 2 -- مقیاس Keyframe زمان بندی

در بعد از کار اثر ، آن را اغلب اتفاق می افتد که شما انجام داده ایم بسیاری از keyframing برای ایجاد برخی از کمی پیچیده ای از انیمیشن ، تنها برای پیدا کردن که شما نیاز دارید را که کل آن را طولانی تر یا کوتاه تر در حالی که هنوز هم حفظ کار keyframe خود را. خوشبختانه ، راه بدون درد به انجام این کار با کلیدتغییردهنده ساده وجود دارد.

توجه : این نوک در سراسر خواص متعدد انیمیشن و لایه های متعدد کار می کنند نیز هست.

اول ، همه keyframes انیمیشن (نوع U keyto BER نشان می دهد تنها keyframes متحرک است.) را نشان می دهد. سپس ، نوع فرمان گزینه را انتخاب کنید تمام کسانی که keyframes.

Select all keyframes


بعد پایین نگهداشتن کلید انتخاب و کلیک کنید و کشیدن یا اولین یا آخرین keyframes انتخاب شده است . اگر شما بکشید keyframe اول ، شما خواهید بود در حال حرکت آن و همه keyframes متعاقب آن در زمان در حالی که نگه داشتن تاریخ و زمان آخرین keyframe در محل. کشیدن keyframe آخرین به اولین keyframe در جای خود نگه. کشیدن به سمت راست زمان keyframe به گسترش و به سمت چپ بکشید زمان بندی به قرارداد.

Expand and contract keyframe timing


شما خواهید دید که همه keyframes انتخاب خواهد شد نسبت به یکدیگر در مقیاس ، به طوری که زمانبندی و موقعیت نسبی آنها را در جای خود باقی می ماند در حالی که همه نزدیکتر و یا بیشتر از هم جدا. این انیمیشن بسیار مفید است ، و تنها با کشیدن است.


نکته 3 -- لایه های رشته ی Keyframe دستیار

اگر شما کل یک پوشه پر از عکسهای یا کلیپ های است که شما نیاز به جدول زمانی به ارمغان بیاورد و راه اندازی به طوری که آنها به منظور بازی ، دستیار Keyframe لایه دنباله دوست شما است. در واقع دو راه مختلف شما می توانید به آن استناد نماید : من شما هر دو نشان می دهد.

در حال حاضر این درست است که شما می توانید یک گروه از عکسهای به عنوان یک توالی و ترتیب واردات ، به طوری که آنها خواهید پس از اثر به عنوان یک نوع از کلیپ فیلم ظاهر می شود ، اما فرض کنید می خواهید بین تمام کسانی که عکسهای متقابل محو یک نمایش اسلاید برای ایجاد؟ یا فرض کنید که شما می خواهید بین یک دسته از کلیپ های ویدئویی متقابل محو؟ شما می توانید آنها را به عنوان یک دنباله وارد نیست. این که در آن لایه توالی بسیار مفید است.

اول ، واردات عکسهای خود را یا کلیپ ها : شما می توانید آنها را به عنوان یک پوشه با انتخاب فایل واردات

stacking the clips


سپس تمام لایه ها شما می خواهید به توالی ، انتخاب را انتخاب کنید و انیمیشن

Sequence the layers


هنگامی که ما OK را انتخاب کنید ، شما خواهید دید که در حال حاضر عکسهای پی در پی در زمان متناوب و keyframes کدورت تنظیم شده برای نمایش اسلایدی ، اتوماتیک :

Opacity keyframes for auto slideshow


راه حتی سریعتر برای انجام این کار این است که فقط به کشیدن تمام اقلام قطعه فیلم شما به توالی می خواهید به طور مستقیم بر روی ایجاد یک ترکیب جدید

Drag onto create a new composition button


همانطور که می بینید ، این پنجره همچنین شما توالی لایه اجازه و انحلال بین آنها ، در حالی که ایجاد COMP جدید در همان زمان. هر دوی این روش مفید هستند است ، به ویژه با تعداد زیادی از لایه ها است.


نکته 4 -- به جای رئال لایه

بیایید می گویند انیمیشن استادانه درست شده را با یک لایه خاص و تعداد زیادی از keyframes شما ایجاد شده ، اما پس از آن شما نیاز به تعویض قطعه فیلم منبع برای لایه با چیزی کاملا متفاوت است. به جای اضافه کردن این فیلم جدید به COMP و بازآفرینی انیمیشن ، فقط این فیلم در حال حاضر با این فیلم های جدید تنها با کشیدن جایگزین. برای انجام این کار : برجسته لایه در پانل لایه گاهشمار ها ، لایه جدید در پنجره پروژه را انتخاب کنید ، پایین نگه داشتن کلید اختیار (Options) و کشیدن لایه جایگزینی بر روی نام لایه در پانل لایه. اگر شما keyframes خود را در معرض این لایه ، فلش twirly خود را جمع کردن و پنهان کردن آنها را دوباره ، فقط نوع U به آنها را آشکار سازد.

یک میانبر صفحه کلید برای این وجود دارد بیش از حد ، توسط راه : لایه را انتخاب کنید شما می خواهید در پانل لایه جایگزین ، سپس لایه جایگزینی در پانل پروژه و فرماندهی نوع را انتخاب کنید -- انتخاب -- / (علامت ممیز ).


نکته 5 -- بدانید میانبر های صفحه کلید

صحبت از میانبرهای صفحه کلید ، یکی از سازنده ترین کارهایی است که شما می توانید کار خود را در اثر پس از کارآمد تر را به عنوان بسیاری از کلید های میانبر صفحه کلید که شما می توانید برای یادگیری. یک لینک به یک لیست کامل در منوی Help ، که به شما اینجا را وجود دارد :

http://help.adobe.com/en_US/aftereffects/cs/using/WS3878526689cb91655866c1103a9d3c597-7987a.html

حتی توسعه دهندگان آنها را حفظ همه ، البته ، اما یادگیری حتی فقط چند کلید های میانبر کلیدی واقعا می تواند با گردش کار شما کمک کند. به طور خاص ، بر روی کلید برای فعال کردن ابزار و گاهشمار ناوبری ، پریمیر لیگ در انگلستان ، و دستکاری keyframe تمرکز می کنند. و توجه داشته باشید که یک دسته از کلید های میانبر معادل وجود دارد برای کسانی که (مثل من) که استفاده از

همچنین کلید های میانبر برای soloing خواص لایه را یاد خواهید گرفت :

  • A for Anchor Point
  • P for Position 
  • T for Opacity (think of it as Transparency)
  • R for Rotation
  • S for Scale
  • E for Effects
  • M for Mask 
  • F for Mask Feather

و فراموش نکنید که تایپ کردن یکی از خواص لایه آن با کلید Shift پایین برگزار خواهد شد که مالکیت soloed به خواص قابل مشاهده اضافه کنید ، به جای مخفی کردن آنهایی که قبلا soloed .

و در آنجا شما برخی مفید باشد و شاید کمتر شناخته شده ، پس از بررسی اثر بهره وری راهنمایی. من امیدوارم که بسیاری از آنها شما را!

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Core After Effects CS5
After Effects CS5 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Core After Effects CS5?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: