All Articles After Effects
پس از اثرات انیمیشن نکات : کن اثرات برنز
Richard Lainhart on Tue, January 17th 0 comments
Get savvy with the smooth panning and zooming effect popularized by Ken Burns in After Effects

شما در همه آشنا با فیلم های مستند از کن برنز ، درست است؟ "جنگ داخلی" ، "بیس بال" ، "جاز" ، و "ممنوعیت" در میان آثار خود را بهتر شناخته شده هستند. یکی از ویژگی های مشترک از اسناد خود را انیمیشن از تصاویر ثابت سوژه متحرک از روبرو و زوم ، چه آمده است به نام "جلوه های Ken Burns" است. اگر چه او اختراع techniqueit اطراف را برای سالهای زیادی شده بود beforehandhe مطمئنا محبوبیت ، به طوری که آن را به تحمل نام او.

از آن جا که مستند های برنز "اغلب در مورد موضوعات تاریخی که برای آن هیچ حرکتی فیلم وجود دارد ، او همیشه با همان مشکل که هر کس در کفش خود را : چگونه برای ایجاد قطعه فیلم متحرک از تصاویر ثابت روبرو است. یک راه حل مشترک به حرکت به اطراف و زوم در داخل و خارج هنوز هم ، هر دو داستان (به عنوان مثال ، در شات گروه ، به تمرکز توجه بیننده را از این گروه به عضو تک گروه) ، ، و به اضافه کردن علاقه بصری را به تصویر در غیر این صورت حرکت.

در روز های قدیمی فیلم خالص ، این کار را با دوربین کرسی خطابه و یا ایستاده انیمیشن انجام شد. این نوع از دوربین به طور معمول به صورت عمودی بیش از یک میز مسطح که در آن تصویر خواهد بود قرار داده نصب شده است. دوربین کنترل حرکت مکانیکی پیچیده است که اجازه کند ، حرکت دقیق افقی و عمودی برای ایجاد تابه و زوم است.

امروزه البته ، ما نرم افزار برای انجام این کار ، و در واقع ، iMovie به اپل تا به خود آن اتوماتیک جلوه های Ken Burns. اما آن را در انعطاف پذیری آن محدود شده است. در این مقاله ، ما قصد داریم به شما نشان دهد که چگونه برای ایجاد جلوه های Ken Burns در اثرات بعد از آن این که ما را کنترل بسیار بیشتری بر نتایج نهایی را. اجازه دهید در شروع کنید.


مرحله 1 -- تنظیم پروژه شما

اول البته ، شما یک تصویر موضوع را نیاز دارند. من قصد دارم به با استفاده از عکس های قدیمی از گروه هاوایی جد من دیوید سیسیل است ، به ضرب گلوله در حدود 1930 (سیسیل است دوم از سمت چپ) :

Cecil David photo


تصویر خود شما باید به عنوان بالا به قطعنامه ای که ممکن است ، از آنجایی که ما قصد داریم به زوم به آن است. پس از اثر می تواند تا حدی برای نرم شدن است که اتفاق می افتد زمانی که یک تصویر را در مقیاس گذشته 100 ٪ جبران کند ، اما در نهایت تصویر خواهد شد unrecognizable اگر شما زوم بیش از حد. بنابراین ، هر قدر تعداد این پیکسل ها بیشتر باشد شما به کار با آن بهتر است.

واردات تصویر خود را به پروژه اثر پس از خود ، ایجاد یک ترکیب جدید از 10 ثانیه ، می گویند ، در اندازه قاب شما مایل به استفاده از (معدن 640x360) و کشیدن تصویر به COMP. اگر تصویر به طول کامل از COMP نیست ، کشیدن پایان از نوار لایه خود را پر می کند پس از آن طول خط زمانی.مرحله 2 -- مقیاس تصویر

ما قصد داریم کار با مقیاس و خواص موقعیت برای این تصویر ، به طوری انفرادی اجازه دهید کسانی که با تایپ کردن P به سمت انفرادی ، و سپس تایپ کلید Shift - S به مقیاس انفرادی همراه با موقعیت است.

در پروژه های ما ، ما می خواهیم برای نشان دادن کل گروه و سپس زوم در صورت سیسیل تا بعد ، کشیدن در اولین ارزش در مقیاس به مقیاس تصویر خود را به پایین به طوری که آن را در قاب متناسب ، اما هیچ لبه های سیاه و سفید را نشان نمی دهد. بسته به نسبت جنبه ای از COMP خود و تصویر خود را ، بخشی از تصویر ممکن است از قاب اما این OK می کنیم که بعد تعمیر.

Scale the image


گام 3 -- موقعیت تصویر

با پوسته پوسته شدن کنونی ما ، سر نوازندگان ایستاده قطع یک بیت ، به طوری آینده خواهیم دوباره به قاب تصویر است. برای انجام این کار ، هر دو تصویر در پنجره COMP کشیدن به طور مستقیم ، و یا کشیدن بر ارزش موقعیت زیر لایه تا تاپس از سر نوازندگان ، قابل مشاهده هستند.

Position the image


ما از دست دادن کمی از پای خود بایستند ، اما بهتر است که از سر خود را. شما نیاز به پوسته پوسته شدن خود و موقعیت خود را برای تنظیم با هم برای بهترین فریم.


گام 4 -- مقیاس را تحریک و تشجیع کردن

گام بعدی ما این است که در صورت سیسیل زوم. بنابراین ، در کرونومتر برای اموال مقیاس به فعال کردن keyframing کلیک کنید و مجموعه ای از keyframe اولین ، حرکت نشانگر زمان کنونی (CTI) به پایان جدول زمانی ، و کشیدن بر روی مقادیر مقیاس تا زمانی که ما به خوبی به صورت بزرگنمایی. نگران در حال حاضر که چهره در مرکز نیست. مگر در مواردی که صورت سوژه خود را در مرکز دقیق از تصویر اصلی ، آن را نمی خواهد.

Animate the scale


گام 5 -- تحریک و تشجیع کردن موقعیت

بعد ، کشیدن CTI برگشت به ابتدا ، قادر می سازد keyframing برای موقعیت ، کشیدن CTI به پایان COMP ، و کشیدن ارزش موقعیت به صورت مرکز سیسیل. باز هم ، شما ممکن است نیاز به پوسته پوسته شدن و موقعیت برای تنظیم در این نقطه با هم به صورت متمرکز و به درستی مقیاس.

Animating the position


پیشنمایش RAM سریع ، و در اینجا نتایج :

[ویدئو ID = "10694"]


گام 6 -- سهولت حرکت

در حال حاضر ، متوجه چیزی قابل توجهی در مورد این رندر : حرکت به طور ناگهانی شروع می شود و به پایان می رسد به همان اندازه به طور ناگهانی ، دادن حرکت کل یک نوع احساس رباتیک. یکی از خصوصیات مهم جلوه های Ken Burns این است که "دوربین" حرکت یکنواخت به سرعت پر شتاب و فقط به عنوان هموار به توقف decelerates. چرا که در دنیای واقعی ، و با دوربین های واقعی ، هیچ چیز فورا می توانید از سکون به حرکت کامل بروید ، یا توقف فورا ، همیشه وجود دارد برخی از سرعت بالا و کند شدن است. ما را به دیدن این که هر چیز دیگری غیر طبیعی به نظر می رسد استفاده می شود. پس از آن که حرکت صاف برای ایجاد این اثر ضروری است.

بنابراین ، بر روی keyframes مقیاس و موقعیت SHIFT کلیک کنید تا همه آنها را انتخاب کنید ، سپس بر روی یکی از آنهایی که اول کنترل کلیک کنید و دستیار Keyframe را انتخاب کنید

[ویدئو ID = "10695"]


وجود دارد و شما جلوه های Ken Burns در اثر پس از ، تنها با یک زن و شوهر از keyframes. مثل همیشه ، من شما را تشویق به آزمایش با آنچه شما آموخته ام امروز در اینجا ، و همانطور که همیشه از آن لذت ببرید!


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Core After Effects CS5
After Effects CS5 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Core After Effects CS5?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: