All Articles After Effects
بعد از اثر مبانی کارتون : انیمیشن دهان مونتی پایتون
Richard Lainhart on Thu, September 1st 2 comments
Monty Python's characteristic lo-fi animation style is famous across the world. In this article, Richard Lainhart shows how to create the "mouthy", lip-sync animation in Adobe After Effects CS5.

من مطمئن هستم که بسیاری از شما را دیده اند ، تلطیف کاریکاتور انیمیشن دهان توسط تری Gilliam در مونتی پایتون سری محبوبیت. در اینجا یک مثال خوب (هر چند ویدیو خود را با کیفیت بسیار ضعیف است) :


مفهوم ساده است : از یک تصویر هنوز صورت یک فرد ، و ایجاد یک پایه انیمیشن لب همگام با حرکت دهان تصویر بالا و پایین در زمان با آهنگ های صوتی. (به این مفهوم شده است به تازگی در انیمیشن محبوب بادبان سه گوش جلو کشتی ، ضربت با مشت شما نیز دیده می شود احتمالا به اثر بزرگ به روز شد.)

در این آموزش ما قصد داریم برای نشان دادن اصول اولیه ایجاد مونتی پایتون خود را به سبک انیمیشن های دهان در پس اثر است. اجازه دهید در را شروع کنید.


مرحله 1 -- جمع آوری دارایی های خود را

در اول ، شما خواهید تصویر و برخی از صدا به کار با نیاز دارند. من قصد دارم با استفاده از یک شات مستقیم بر روی صورت من ، نشان دادن بسیاری از دندان اما در غیر این صورت با دهان من بسته :

Lainhart face


تصویر شبیه به این خواهد شد ساده ترین برای کار کردن با ، حداقل برای اولین تلاش خود را در این. شما همچنین می خواهید برخی از نوع صوتی voiceover دهان به همگام سازی نیاز دارند و معدن در اینجا ، اما شما به راحتی می توانید ضبط را آن گونه که مایلید تغییر دهید با کامپیوتر شما ساخته شده است در میکروفن :

[صوتی ID = "7970"]


وقتی های صوتی خود را ضبط ، مطمئن باشید در سطح خوب بالا را ضبط ، و به حداقل رساندن هر گونه صدای پس زمینه است. این کار را آسان تر به کردهاید عبارت خود را در شکل موج بعد.


مرحله 2 -- تنظیم پروژه شما

بعد ، باز بعد از اثر ، وارد کردن فایل های منبع خود را به طرح جدید خود را راه اندازی و ترکیب جدید ، چیزی شبیه به این :

New composition


مطمئن باشید که رنگ پس زمینه شما سیاه و سفید ، خواهیم دیدن که وقتی ما انیمیشن ما است. این پس زمینه سیاه توهم داخل دهان را به عنوان آن را باز و بسته ایجاد کنید.


مرحله 3 -- تنظیم لایه ها

بعد ، کشیدن دو نسخه از تصویر صورت خود را به پنجره لایه از جدول زمانی ، با شروع در همان زمان و در دقیقا همان موقعیت. کشیدن لایه های صوتی خود را در نیز :

Placing images and audio in the Timeline


مرحله 4 -- ماسک لایه دهان

گام بعدی ما این است که به ماسک دو لایه ما دهان جداگانه تحریک و تشجیع کردن ما می توانیم برای ایجاد. در واقع ، ما نیاز داریم که بخشی از دهان ما می خواهیم به عنوان یک لایه جداگانه به تحریک و تشجیع کردن ، در حالی که در لایه پشت آن ، ما نیاز به سیاه و سفید در آن منطقه به طوری که به عنوان لایه دهان حرکت می کند سیاه خواهد شد نشان داد ، ایجاد توهم داخل دهان است. بنابراین ، ما باید برای منزوی کردن فقط دهان را بر روی لایه مربوط به خود ، در حالی که برش سوراخ مربوطه در لایه پشت. ما می توانیم که در فتوشاپ انجام دهید ، اما آسان به بعد از اثرات بیش از حد ، بنابراین می خواهیم آن را را در اینجا انجام.

اول ، دو روی لایه بالایی آن را باز کنید در پنجره لایه خود را کلیک کنید. انتخاب ابزار Pen Tool (G) ، و قرعه کشی ماسک در اطراف قسمت پایین تر از دهان به منزوی کردن آن از بقیه تصویر. شما می خواهید بخش بالایی ماسک با جدایی بین دندان های بالا و پایین ، و بقیه از ماسک را به رئوس مطالب فقط گوشه دهان و لب پایین کمی تراز. تصویر خود را متفاوت خواهد بود ، البته ، اما برای صورت من در اینجا ماسک من با استفاده از (من بر روی آن زوم به آن را آسان تر برای دیدن) :

Mask of the mouth


نگرانی بیش از حد در مورد صاف کردن لبه های ماسک ، در این نوع برش انیمیشن ، خطوط مستقیم بخشی از نگاه. من را نقطه ماسک مرکز فوقانی یک نقطه Bzier با کشیدن بر روی نقطه با استفاده از ابزار Pen زمانی که من آن را قرار داده ، بنابراین من می توانم آن را منحنی بهتر از دندان های من مناسب است ، اما شما ممکن است نیاز و یا می خواهید برای انجام این کار ، بسته به بر روی تصویر خود را.


گام 5 -- ماسک لایه پایین

بعد ما باید ماسک لایه پایین به آن یک سوراخ است که در پس زمینه سیاه هنگامی که حرکت می کند و دهان را آشکار. این یکی از آسان است ، زیرا ما می توانیم ماسک ما فقط ساخته شده استفاده کنید. بنابراین ، بستن پنجره لایه ، و مطمئن شوید که ماسک شما فقط ساخته شده است با نورد کردن خواص لایه بالایی و کلیک کردن بر روی نام ماسک (که خواهد شد "ماسک 1" مگر اینکه شما آن را تغییر و یا ساخته شده ماسک دیگر انتخاب .)

کپی ماسک ، لایه زیرین را انتخاب کنید و ماسک را به آن بچسبانید. شما فقط باید دهان جدا شده در حال حاضر را مشاهده کنید ، از آنجا که هر دو لایه ماسک همان. در حال حاضر پایین رول خواص برای لایه های پایین کلیک کنید و چک باکس معکوس برای ماسک :

Invert the mask


با این کار همه چیز را در داخل منطقه ماسک ، از بین بردن جای خارج. شما باید تمام صورت را ببینید

The hole corresponds to the masked mouth


گام 6 -- دهان را تحریک و تشجیع کردن

در مرحله بعد ، ما قصد داریم به تحریک و تشجیع کردن دهان و همگام جنبش خود را به آهنگ های صوتی ما است. اول ، رول کردن تمام twirlies ملک برای لایه های صوتی به فاش شکل موج های صوتی :

reveal the audio waveform


(توجه داشته باشید که من صوتی من بیش از یک کمی داخل است و فقدان بعد در زمان ، پس از آن به درست در ابتدای کلیپ شروع نشد.) در حال حاضر ، اگر شما نگاهی به شکل موج های صوتی ، شما باید به قله های دامنه که در آن صحبت می کنید هر هجا ، و دره های سکوت خود را در میان هجا (نسبی) است. شما همچنین می توانید فرمان کشیدن نشانگر زمان کنونی (CTI) در امتداد جدول زمانی به صورت دستی از طریق صوتی اسکراب و شناسایی آن قله ها و دره ها . آنچه که ما قصد داریم به انجام است که به سادگی لایه دهان را تحریک و تشجیع کردن بر روی قله ها ، و پشت کردن دوباره بر دره.

بنابراین ، انتخاب لایه دهان و نوع P را به انفرادی اموال موقعیت خود را ، و سپس موقعیت CTI خود را درست قبل از صوتی آغاز می شود . با کلیک بر روی املاک موقعیت زمان متفاوت را متوقف دیده بان برای تنظیم موقعیت keyframe. CTI پیش رو به اوج اولین صدا حرکت می کند ، و کشیدن ارزش اموال Y سمت پایین کمی به باز کردن دهان :

Opening the mouth


چقدر شما حرکت دهان است تا به شما ، البته ، اما بخشی از آن بستگی به شکل اصلی ماسک خود را ، خود تصویر دهان ، و چه اغراق آمیز یک اثر شما می خواهید.

بعد ، حرکت CTI پیش رو به دره دامنه بعدی را انتخاب کنید keyframe اول شما ، آن را کپی کنید ، و سپس آن را پیست کنید در زمان جدید. شما باید هم اکنون سه keyframesclosed ، باز ، closedthat مربوط به هجا اول خود را داشته باشد :

The three keyframes correspond to the first syllable


keyframes دوم و سوم شما فقط (باز بسته) را انتخاب کنید : از اینجا ، این یک موضوع نسبتا ساده به کامل انیمیشن. کپی آنها ، حرکت CTI به اوج دامنه بعدی ، و قرار دادن در دو keyframes. شما احتمالا می خواهید موقعیت در زمان دوم (بسته) keyframe تنظیم نیاز دارند ، به عنوان هجا با طول های مختلف می شود. فقط هر یک پس از آن خط بکشید تا با دره دامنه پس از آن را به شما رب. (احتمالا برای بزرگنمایی بر روی جدول زمانی هنگامی که شما در حال کار بر روی این کمک می کند.)

همچنین

پایان بررسی لب خود را همگام سازی و تنظیم keyframes خود را در زمان در صورت لزوم ، و هنگامی که شما انجام می شود ، شما باید چیزی شبیه به این را ببینید :

[ویدئو ID = "8461"]


و این که مثل همیشه ، من شما را تشویق به سعی کنید تغییرات خود را بر روی این تکنیک ، و مهمتر از همه ، تجربه و لذت ببرید!


مفصل تر وجود دارد پس از آموزش انیمیشن اثر در دسترس است :

بعد از اثر CS5 302 -- کارتون مبانی انیمیشن

پس از اثر CS5 303 -- مبانی انیمیشن کارتون

After Effects CS5 303 - More Cartoon Animation Basics

پس از اثر CS5 303 -- مبانی انیمیشن کارتون.

Related Videos
Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • Stevesaxman
  Let me just say that I was reading the hub as I do daily while at work (shhh, don't tell) and when I got to step five, Richard's picture made me fall out of my seat. No sound required....That is probably the funniest thing I've seen all week and a much needed laugh at the end of a long stretch at work. Thanks, Richard for keeping us all on our toes and for the great tips. You're the man!
  • 8 years ago
  • By: Stevesaxman
  Reply
 • rlainhart
  Thank you, Steve - we appreciate it! And I'm happy to hear you've gotten some amusement out of my tutorial.
  • 8 years ago
  • By: rlainhart
  Reply
Mixing and Automation
Cubase 10 104
Dream It. Do It.
Do you want to learn Mixing and Automation?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: