All Articles After Effects
پس از اثر : ایجاد یک صحنه بارش برف زمستان
Richard Lainhart on Mon, December 19th 0 comments
The chances of a white Christmas (in even the warmest of climates) just got a whole lot better... Richard Lainhart shows how to create a festive snow scene greeting video in Adobe After Effects.

خوب ، آن زمان برای تعطیلات پایان سال در اینجا در macProVideo ، و به افتخار این فصل ، در اینجا یک خودآموز سریع در ایجاد تعطیلات برفی های تبریک متحرک در ادوبی پس از اثر است.


مرحله 1 -- تنظیم پروژه

برای کارت تعطیلات انیمیشن ما ، ما قصد داریم به استفاده از یک تصویر پس زمینه برفی ، برخی از برف شروع به سقوط به آرامی به داخل قاب ، که اگر آن را تازه آغاز شده همراه با بارش برف و سپس محو شدن در تبریک مناسب. بنابراین ، من مشغول به کار در COMP 640x360 حدود 20 ثانیه ، برای دادن مقدار زیادی برف زمان به سقوط ، و برای تصویر پس زمینه من من یک شات فصل تعطیلات از خانه ام من در آرشیو من استفاده کنید.

Richard's house


به عنوان تصویر پس زمینه ما ، و ما را نیازی به تحریک و تشجیع کردن این ، بنابراین ما فقط آن را در COMP رها و به طول کل COMP تاریخ و زمان آخرین آن.


مرحله 2 -- اضافه کردن یک لایه تنظیم

بعد ، انتخاب لایه


مرحله 3 -- درخواست برف CC به لایه تنظیم

بعد ، با انتخاب لایه تنظیم ، اثر را انتخاب کنید

(برای اطلاعات بیشتر در مورد سیستم ذرات به طور کلی ، بررسی اثر آموزش پس از من اسرار از زمین بازی ذرات "و من تعدادی از مقالات رایگان بر روی توپی که پس از سیستم های ذره اثر ویژگی های مختلف :

اگر شما اثر بارش برف بدون تغییر هر یک از تنظیمات پیش نمایش ، شما این را ببینید :

[ویدئو ID = "11134"]


این اثر خوب است ، اما برف سقوط بیش از حد سریع (ما می خواهیم رانش مهربان) و همانطور که اشاره کردم ، آن را درست در قاب شروع می شود ، به جای سقوط به داخل قاب. اجازه دهید مشکل رفع شود آینده.


مرحله 4 -- تحریک و تشجیع کردن لایه برف

بر روی فریم اول انیمیشن ، تعیین تنظیمات برف CC خود را به این ارزش ها :

Snow settings


در این مرحله ، شما می خواهد هر چیزی را نمی بینم ، زیرا به اندازه پوسته پوسته شدن است را به صفر تنظیم شده . بنابراین ، مجموعه ای از یک keyframe حجم پوسته پوسته شدن در ساعت 00:00 زمان ، جلو بروند تا پنج ثانیه ، و تا 1.5 مجموعه ای از حجم پوسته پوسته شدن ، این تکه های از هیچ چیز به اندازه معقول رشد می کنند.

برای خواص دیگر : تنظیم مقدار تا 500 فقط تعداد به طور متوسط ​​از تکه های را کاهش می دهد. تنطیم سرعت به.2 رانش برف به آرامی می کند ، و تعیین دامنه و فرکانس به.5 هر مقدار به طور متوسط ​​از تلو تلو خوردن در تکه های را کاهش می دهد.

در حال حاضر ، در صورت امکان Preview ، شما خواهید دید که تکه های رانش سادگی ، اما آنها را به قاب محو ، به جای رانش از بالا. بنابراین ، انتخاب Adjustment Layer به خود ، نوع P و موقعیت خود را به انفرادی ، یک keyframe برای موقعیت در ساعت 00:00 ، و کشیدن تمام لایه بالا و خارج از قاب. جلو بروند تا پنج ثانیه ، و کشیدن لایه بازگشت به جایگاه اصلی خود آن را تحریک و تشجیع کردن به قاب. حالا ما هر دو رانش آهسته تکه های و این تصور که بارش برف تازه شروع شده است.

[ویدئو ID = "11130"]


مرحله 5 -- اضافه کردن متن پستال

بعد ، خواهیم برخی از متن های تبریک متحرک : ابزار Type را انتخاب کنید ، فونت و رنگ را انتخاب کنید (من با استفاده از مقام یا وظیفه صدارت عظمی اپل برای فونت ، است که احساس خوبی تعطیلات) ، در پنجره COMP کلیک کنید ، و نوع در پیام شما . این متن یک لایه جدید در بالای لایه برف ایجاد کنید.

هنگامی که شما متن خود قرار داده است ، اضافه کردن یک سایه به آن (اثر

[ویدئو ID = "11130"]


مرحله 6 -- اضافه کردن یکی دیگر از لایه برف

گام نهایی ما این است که برای اضافه کردن یک لایه برف دوم با چند تکه های بزرگتر در مقابل متن را برای ایجاد حس کمی بیشتر از عمق. بنابراین ، اضافه کردن یک لایه تنظیم دوم بالای لایه متن و برف CC به آن اعمال نمود . تعیین پارامترهای خود را به عنوان زیر نشان داده شده :

Second snow layer settings


مانند قبل ، با اندازه پوسته پوسته شدن keyframe صفر در ساعت 00:00 زمان شروع ، اما این زمان آن را تا 5 در پنج نقطه دوم تحریک و تشجیع کردن. از آنجا که ما تنها چند تکه های بزرگ ، ما نیازی به لایه خود را به تحریک و تشجیع کردن. بارگزاری صفحه همه چیز ، و در اینجا آنچه شما :

[ویدئو ID = "11133"]


و شاد تعطیلات که همه ما در macProVideo و توپی!

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Secrets of Particle Playground
After Effects CS5 203
Dream It. Do It.
Do you want to learn Secrets of Particle Playground?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: