All Articles After Effects
پس از اثر: اصطلاحات مبانی
Richard Lainhart on Tue, February 14th 0 comments
While Expressions in Adobe After Effects can intimidate many a user, there's many reasons to embrace them fully and Richard Lainhart shows us how friendly they can be.

عبارات در اثرات بعد از یک ویژگی قدرتمند است اما نه ترسناک است که حتی بسیاری از هنرمندان های AE مجرب خجالتی و دور از، زیرا اصطلاحات عامیانه مانند کد کامپیوتر نگاه کنید. خوب، آنها کد کامپیوتر، از یک نوع - در واقع، عبارات بر اساس جاوا اسکریپت، در برنامه نویسی وب سایت استفاده می شود، و مانند تمام زبان های کامپیوتری و اسکریپت ها، عبارات نحو سخت است. اگر شما به نحو پیروی نمی کنند، کد اجرا، و بسیاری از که به نحو مبهم و unintuitive.

با این حال، پس از اثر دارای ابزار هایی که عبارات مفید را ایجاد کنید بدون نیاز به نحو مناسب درک کد زمینه ای کمک می کند. در این مقاله، ما یک نگاه مختصر در عبارات و را به شما نشان می دهد که چگونه به استفاده از یک عبارت ساده متر VU خودکار است که به نظر می رسد برای پاسخ دادن به آهنگ های صوتی را ایجاد کنید.


گام 1 - بیان؟

بیان در اثر پس از اصلاح شود تا اموال انیمیشن خاص، مانند چرخش، به یکی از دو لینک که اموال به ارزش های که در ملک دیگری، حتی در یکی دیگر از لایه مورد بررسی قرار می دهد، و یا به تحریک و تشجیع کردن به صورت خودکار که اموال بدون با استفاده از keyframes است.

به عنوان مثال، اجازه دهید ساده متر بلندی های آنالوگ پس از اثر: ایجاد یک کامپیوتر در حدود 5 ثانیه طول می کشد، و اضافه کردن طولانی، باریک جامد به آن، به نام سوزن - من معدن 20 پیکسل عرض و 200 پیکسل ارتفاع:

Needle


دوبار کلیک کنید جامد آن را باز کنید در پنجره لایه آن، گرفتن پان پشت (نقطه) ابزار و تغییر نقطه لنگر برای سوزن از پایین به لبه پایین آن، تا سوزن را در حدود پایان آن به جای آن از وسط آن می چرخند.


مرحله 2 - بیان تکان دادن

در حال حاضر در این مرحله ما می توانیم برخی از keyframes چرخش تصادفی به طوری سوزن می چرخد ​​اضافه کنید، اما راه بسیار سریع تر و بیشتر انعطاف پذیر برای انجام این کار این است که استفاده از یک عبارت تکان دادن، که به طور خودکار چرخش سوزن به طور تصادفی.

بنابراین، نوع R به انفرادی ملک چرخش سوزن، سپس گزینه کلیک کنید سنج برای چرخش اموال (گزینه کلیک کردن ماشین حساب، کرونومتر یک عبارت جدید را اضافه کنید). هنگامی که شما باید انجام دهید، شما خواهید دید که ارزش املاک را برای چرخش را روشن قرمز، به این معنی آنها با یک عبارت کنترل، و شما همچنین خواهید دید یک خط از متن انتخاب شده در جدول زمانی گفت transform.rotation:

Rotate it


شما همچنین می خواهید برخی از اشیاء رابط های اضافی کمتر از ارزش املاک قرمز ظاهر می شود را ببینید. در حال حاضر، که "transform.rotation" متن فقط یک حفره یا سوراخ، به یاد ما که هر بیان ما اضافه کردن به چرخش اعمال خواهد شد. بعد، با آن متن هنوز هم برجسته شده، با کلیک بر روی فلش زبان بیان منو که پایین تر از ارزش چرخش قرمز هنگامی که شما بیان

setting the wiggle values


اگر شما با کلیک بر روی به دور از آن متن، شما می خواهید یک پیغام خطا سودمند از بعد از اثر کرد و گفت که بیان از کار افتاده است. آیا در مورد آن نگران نباشید برای لحظه ای در اینجا، معنی آن چه بود.

کلمات که شما را در پرانتز بعد از "تکان دادن" را ببینید استدلال ممکن است، و یا اصلاح، که دستور تکان دادن می کشد. ماژولهای عملیاتی "(فرکانس) اشاره به میزان تکان دادن،" آمپر "(دامنه) به میزان تکان دادن، و به همین ترتیب.

برای تکان دادن این عبارت به کار می کنند، ما باید به جای آن نام آرگومان با شماره واقعی - آن است، استدلال تنها یادآوری از آنچه می تواند modified.That چیزی است که خطا است با اشاره به - که استدلال واقعی جایگزین می شود ارزش ها. در این مورد، ما در حال رفتن به حذف سه استدلال و ایجاد تغییر در دو مورد اول، که ما یک انیمیشن تصادفی ساده به من بدهید.

بنابراین، قرار دادن اشاره گر خود را در داخل پرانتز و همه چیز بین آنها را انتخاب کنید و حذف کنید، بنابراین شما فقط این است: تکان دادن ().

بیان شما در حال حاضر باید چیزی شبیه این:

The expression


و انیمیشن شما باید چیزی شبیه به این:

[ویدئو ID = "10،149"]


بیان تکان دادن به طور تصادفی سوزن را می چرخاند در اطراف راه است که شبیه سازی یک متر VU در پاسخ به سطوح صوتی. برای تغییر این پاسخ، فقط دو عدد در داخل پرانتز را تغییر دهید - شماره 1 بالاتر (ماژولهای عملیاتی) خواهد شد با عصبانیت رفتار کردن سوزن با سرعت بیشتری را بالاتر دوم (آمپر) مقدار باعث می شود که سوزن در نوسان

همانطور که می بینید، keyframing چیزی شبیه به این خواهد keyframes، نیاز به تغییر که حرکت keyframed پس از این واقعیت نیاز به مقدار زیادی افزایش سرعت. با استفاده از یک عبارت به جای آن، به سادگی با تغییر چند ارزش انیمیشن به طور کامل تغییر کند، و آن را بسیار آسان تر برای تنظیم اثر.

خب، یک مقدمه اساسی به عبارات است. ما قصد داریم به دنبال این است تا با یکی دیگر از آموزش در مورد ارتباط این متر به ارزش دامنه واقعی در آهنگ های صوتی، به طوری که باشید. در این میان، مثل همیشه، تجربه و از آن لذت ببرید!


Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: