All Articles After Effects
پس از اثر : پنج نکته گردش کار
Richard Lainhart on Fri, November 18th 0 comments
Join Richard Lainhart, After Effects expert, as he lays down 5 amazingly useful time-saving tips for After Effects CS5 users.

پس از راهنمایی های بهره وری اثر به عنوان بخشی از سری های جاری ما از ادوبی ، این مقاله بر روی اشاره گر تمرکز برای کمک به شما پیش نمایش و رندر خروجی نهایی خود را سریع تر و کارآمد.


1. ذخیره پیشنمایش RAM

پیشنمایشهای RAM یک ابزار قدرتمند برای آزمایش انیمیشن های خود را که شما بر روی آنها کار می کنند. به جای رندر انیمیشن به عنوان یک فایل فیلم (و پر کردن هارد دیسک خود را با فایل های آزمون) باز کردن در آن ، از مشاهده آن ، پس از آن عنوان را به پس از اثر برای ایجاد تنظیمات ، شما فقط ضربه Contol - 0 به رندر پنجره COMP به RAM و بلافاصله آن را در زمان واقعی در پنجره مشاهده کنید. البته ، شما نیاز به داشتن RAM کافی را در سیستم شما COMP کل حاوی. با این حال ، برای ترکیب کوتاه RAM مکرر بررسی ابزار بهره وری ضروری است.

اما آیا می دانستید که شما می توانید حق پیشنمایش RAM را از حافظه به عنوان یک فایل فیلم با فشرده سازی lossless ذخیره کنید بدون نیاز به رندر دوباره می دانید؟ اگر شما در پایان پیش نمایش RAM و شما خوشحال با نتایج ، فقط ترکیب را انتخاب کنید


2. استفاده از منطقه های مورد علاقه

و صحبت از RAM پیشنمایشهای ، یکی دیگر از ابزار دستی منطقه مورد نظر (ROI) از ویژگی های می باشد. برای استفاده از آن ، با کلیک بر روی منطقه بهره دکمه در پایین پنجره COMP...

ROI


... و سپس با خط کش مکان نما در پنجره COMP در اطراف شما می خواهید به تمرکز بر روی قرعه کشی.

Crosshair


در حال حاضر زمانی که شما یک پیشنمایش RAM ، تنها ROI خواهد رندر ، و پس از اندازه قاب کوچکتر است از COMP کامل ، پیش نمایش باید بسیار سریعتر است. برای بازگشت به پیش نمایش کامل اندازه ، فقط دکمه ROI دوباره کلیک کنید.


3. پیش - بارگزاری صفحه

اگر شما لایه در COMP شما که لازم نیست که اصلاح شود ، اما هنوز هم باید رندر زمانی که شما پیش نمایش و خروجی ، سعی کنید قبل از رندر آنها را به صرفه جویی در زمان بارگزاری صفحه.

هنگامی که شما پیش - بارگزاری صفحه ، پس از اثر عناصر COMP انتخاب شده به عنوان یک فیلم با فشرده سازی lossless و رندر به صورت خودکار آنها را به جای فایل رندر شده

برای راه اندازی بارگزاری صفحه قبل ، یا لایه های مختلفی که می خواهید برای کار با آنها را قبل از سرودن (لایه را انتخاب کنید


4. پروکسی استفاده

اگر شما کار با تصویر های بزرگ و یا فایل های فیلم در COMP شما ، شما می توانید برخی از زمان پیش نمایش و تعامل با جایگزین کردن فایل های بزرگ با یک پراکسی ذخیره کنید ، یک نسخه پایین تر با وضوح و یا هنوز هم تصویر از لایه های بزرگ.

برای ایجاد یک پروکسی ، بر روی آیتم های رئال در پنجره پروژه کنترل کلیک کنید و ایجاد پروکسی از منو را انتخاب کنید. شما باید انتخاب این حال ، به استفاده از یک نسخه تصویر ثابت از فایل فیلم یا فیلم ، یک نسخه پایین تر RES برای ایجاد.

create a proxy


اگر شما انتخاب می کنید هنوز هم ، پس از اثر راه اندازی یک رندر فتوشاپ در صف بارگزاری صفحه ، و زمانی که شما آن را بارگزاری صفحه ، آن را به طور خودکار جایگزین فایل فیلم با هنوز. شما همچنین می خواهیم که آیتم رئال را در فایل فتوشاپ با یک جعبه پر شده در کنار آن تبدیل شده است را ببینید. علاوه بر این ، آیتم رئال در حال حاضر دو لیست در بالای پنجره سمت پروژه داشته باشد : اصلی و پروکسی.

Render Queue


Unfill جعبه در کنار آیتم رئال برای استفاده از آیتم های اصلی در COMP ، دوباره پر کردن آن را به استفاده از پروکسی دوباره. هنگامی که شما انجام رندر نهایی خود را ، پروکسی را به طور پیش فرض با آیتم رئال اصلی جایگزین.


5. یکی از باز شدن صفحه ، خروجی های متعدد

یکی از نوک نهایی است ، اما مهم : آیا می دانستید که شما می توانید یک بار اما خروجی به فرمت های متعدد را در صف بارگزاری صفحه رندر می دانید؟ اگر شما نیاز به خروجی پروژه را به همان فرمت های مختلف ، این می تواند محافظ زمان فوق العاده ای است.

برای این کار ، فقط COMP خود را به روش معمول به صف بارگزاری صفحه اضافه کنید. سپس انتخاب خروجی ماژول متن زیر تنظیمات رندر و ضربه فرماندهی - D برای تکراری. شما ماژول خروجی آیتم صفشده اضافه کنید ، و بعد از آن شما می توانید انتخاب کنید تنظیمات ماژول خروجی جدید را از لیست قالب ها ، و یا سفارشی را آن گونه که مایلید تغییر دهید. شما می توانید این بار به عنوان بسیاری از شما می خواهم انجام دهد.

multiple outputs when rendering


زمان واقعی محافظ در اینجا از این واقعیت است که یک بار فریم رندر می آید ، آن را می گیرد تقریبا هیچ وقت به آن خروجی به فرمت های مختلف است. ارائه شده است به مراتب بیشتر زمان فشرده تر از خروجی.

من امیدوارم که این راهنمایی ها کمک خواهد کرد که شما از استرس مهلت کمی تسکین ، مثل همیشه ، آزمایش ، و (در صورت امکان ، هنگامی که تیک تاک ساعت است پایین) از آن لذت ببرید!


Comments (0)

You must be logged in to comment. Login Now

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: