All Articles After Effects
پس از اثرات: بیشتر در مورد عبارات (قسمت 2)
Richard Lainhart on Fri, February 17th 0 comments
While Expressions in Adobe After Effects can intimidate many a user, there are many reasons to embrace them fully. Richard Lainhart shows us how friendly they can be in Part 2 of this 2-part series.

در ادامه با برخی از مفاهیم ما در اخیر من تحت پوشش قرار عبارات خودآموز مبانی سریع ، در این مقاله خواهیم به دنبال در با استفاده از عبارات به عنوان یک راه ساده و به راحتی tweakable به کراوات دامنه خود را به دیگری لایه از لایه های صوتی. در این مورد، ما با استفاده از یک قطعه ریتم به درایو سوزن از نوع همان VU متر که ما در آموزش پایه عبارات استفاده می شود. این بار هر چند، به دلیل دامنه واقعی از آهنگ های صوتی به طور مستقیم رانندگی حرکت متر، نتیجه نهایی خواهد شد واقع بینانه و دقیق متر VU انیمیشن متر است. اجازه دهید شما آغاز شده است.


گام 1 - ایجاد متر COMP

ما با ساخت یک سوزن متر ساده است که ما می توانیم با آهنگ های صوتی رانندگی شروع می شود. ما می تواند چیزی بیش از این استادانه درست شده است، با نشانه گذاری های مناسب و یک سوزن واقعی تر، و یا حتی قطع کردن عکس واقعی از یک متر در فتوشاپ است، اما من این جزئیات را ترک کنید. آنچه در اینجا ما به شما نشان می دهد به راحتی قابل ترجمه به یک تصویر واقعی تر است.

برای شروع، کشیدن آهنگ های صوتی خود را بر روی ایجاد یک ترکیب جدید را به کامپیوتر جدید در طول مسیر خود را. من با استفاده از، فانک loopable کوتاه باس و آهنگ درامز:

[صوتی ID = "10،717"]

شما می توانید هر چیزی که دوست دارید، استفاده کنید.

بعد بلند، باریک جامد به کامپیوتر، به نام سوزن اضافه کنید. من مال من 10 پیکسل عرض و 200 پیکسل ارتفاع:

needle comp


سپس با دوبار کلیک جامد به آن را باز کنید در پنجره لایه آن، گرفتن پان پشت (نقطه) ابزار، و تغییر نقطه لنگر برای سوزن به لبه پایین آن، بنابراین این سوزن در اطراف پایان آن می چرخند به جای آن از وسط آن است.


گام 2 - تبدیل صدا به Keyframes

بعد، ما باید به نوبه خود دامنه های مختلف و یا سطح از آهنگ های صوتی به چیزی که ما می توانیم به چرخش سوزن متر متصل است. برای این کار، انتخاب آهنگ های صوتی را انتخاب کنید و انیمیشن

Keyframe properties displayedتبدیل صوتی به Keyframes تجزیه و تحلیل سطوح در کانال آهنگ های صوتی و ایجاد keyframes بر اساس آن سطح انجام داده است. همچنین اضافه کشویی بیان، که فقط یک کنترل خالی به اجازه خواص پیوند شما به یکدیگر است، که تنها چیزی که ما نیاز به انجام طراحی شده است.


گام 3 - ایجاد چرخش بیان

در این نقطه ما به سادگی می تواند تمام keyframes برای هر دو کانال و انتخاب کنید و خمیر آنها را به مالکیت چرخش سوزن، که ما یک انیمیشن که در آن سوزن به دنبال آهنگ. اما افزایش سرعت تمام آن keyframes واقعا مشکل اگر شما نیاز به تنظیم حرکت در لایه بعد

بنابراین، ما در مرحله اول نیاز به ایجاد چرخش بیان خالی چیزی برای پیوند دادن به. برای انجام این کار، نوع R به انفرادی ملک چرخش سوزن، سپس گزینه کلیک کنید سنج برای در اموال چرخش (گزینه کلیک کردن ماشین حساب، کرونومتر یک عبارت جدید را اضافه کنید). هنگامی که شما باید انجام دهید، شما خواهید دید که ارزش املاک برای چرخش تبدیل به قرمز، به این معنی یک عبارت کنترل آنها، و همچنین شما خواهید دید یک خط از متن انتخاب شده در جدول زمانی transform.rotation گفت. شما همچنین می خواهید برخی از اشیاء رابط های اضافی کمتر از ارزش املاک قرمز ظاهر می شود:

additional interface objects


برای تنظیم این عبارت خالی، در هر نقطه خارج boxwe متن آن را نمی توان با تایپ کردن هر چیزی به طور مستقیم به بیان در این نقطه کلیک کنید. در عوض، ما یک روش بسیار ساده تر بیان چرخش های صوتی برای ایجاد استفاده کنید.


گام 4 - پیوند چرخش به Keyframes های صوتی

نگاهی دقیق تر در آن اشیاء رابط کاربری جدید ایجاد هنگامی که ما به بیان جدید، شما یک آیکون کوچک swirly - این است که شلاق مضراب. شلاق مضراب به شما اجازه می دهد تا عبارات را لینک کنید ما به پارامترها، که این است آنچه که ما انجام خواهد داد.

با کلیک بر روی انتخاب شلاق برای بیان چرخش، و کشیدن از آن به کنترل کشویی برای هر دو کانال در لایه دامنه های صوتی:

Audio amplitude layer


(ما با استفاده از هر دو کانال به دلیل این است که در اصل یک آهنگ تک است. اگر شما تعداد زیادی از جدایی استریو را در مسیر خود را به حال، شما می توانید از نوار لغزنده کانال چپ و راست استفاده کنید کنترل به جای آن به ایجاد متر استریو است.)

هنگامی که شما را آزاد شلاق مضراب، شما یک عبارت کامل برای ویژگی چرخش سوزن را ببینید، گفتن ما که خاصیت چرخش به مالکیت دامنه کشویی صوتی مرتبط:

the Rotation property is linked to the Audio Amplitude Slider property


فعال کردن Motion Blur رفته و برای لایه سوزن و در کامپیوتر را از طریق کلیک کردن بر روی دکمه های مربوطه خود را انجام دهد یک پیش نمایش سریع، و شما چیزی شبیه به این را ببینید:

[ویدئو ID = "10،725"]


همانطور که می بینید، ما باید یک متر که با دقت به سطح در آهنگ های صوتی، همه تنها با چند کلیک. اما برخی از تنظیمات که ما باید برای بهبود این که همانطور که ذکر کردم این است که در آن قدرت های واقعی از ارتباط صوتی با یک عبارت می شوید.

اول، هنگامی که سطح مسیر کم است، متر باید در موقعیت 9:00 شروع می شود، مانند یک متر VU واقعی، و آن را نیز خوب خواهد بود اگر نوسان متر بود گسترده تر است. ما می توانیم هر دو از کسانی که با یک زن و شوهر از ساده به بیان انجام دهد.


گام 5 - بیان چرخش را نیشگون گرفتن و کشیدن

اول، به تقویت محدوده نوسانات متر، همه ما باید انجام دهیم این است که به تکثیر ارزش های آینده از هر دو Keyframes صوتی کانال به ما ارزش بزرگتر چرخش است. برای انجام این کار، فقط با کلیک بر روی متن بیان این که ورود به متن، و نوع در "* 3" را فعال کنید

Rotation expression


این ضرب ارزش از Keyframes های صوتی 3، به طور موثر با سه برابر دامنه نوسان متر (شما باید، البته، آزمایش با مقادیر مختلف در سطوح منبع صوتی خود را بسته است.)

بعد، دوباره در بیان را به فعال کردن ورود متن، و نوع در -60، پس از * 3. این 60 از ارزش ضرب keyframe، که متر را به سمت موقعیت 9:00 که در سطوح صوتی صفر را فشار تفریق:

Enter these values!


توجه: مطمئن باشید که شما وارد این ارزشها در statedtry به منظور بازگرداندن آنها را به درک چرا.

هنگامی که شما به آن ارزش ها در جای خود، یکی دیگر از پیش باید به شما چیزی شبیه به این را نشان می دهد:

[ویدئو ID = "10،726"]


وجود دارد و شما: با بیان ساده و افزایش سرعت کوچک، شما یک انیمیشن خواهد بود که هر دو خسته کننده و پیچیده به ایجاد و تنظیم با keyframing به طور منظم است. مثل همیشه، باید با این مفاهیم در تاریخ خود را تجربه دیدن جایی که شما آنها منجر شود. و مهمتر از همه، از آن لذت ببرید!


Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: