All Articles After Effects
پس از اثر : خروجی و گزینه های صادرات
Richard Lainhart on Wed, December 7th 0 comments
It's no fun creating amazing motion graphics or video in After Effects and then being perplexed at which export option to choose. Richard Lainhart explains away all the confusion.

بیشتر برای کار کردن در ادوبی پس از بررسی اثر نسبت به فقط prepping ، سازماندهی دارایی ها ، لایه های انیمیشن ، و اثر اعمال است. همانطور که اگر این به تنهایی کافی نیست ، پس هنرمند اثر نیز برای ایجاد نوعی از خروجی نهایی ، که آیا برای پردازش بیشتر به جاهای دیگر (فشرده سازی برای پخش و یا دیسک ، به عنوان مثال) و یا تحویل مستقیم از طریق یوتیوب و یا هر یک از هزاران به ظاهر دیگر سایت های ویدئویی آنلاین. اما حتی اگر این تحویل نهایی این است که یک بخش ضروری از این روند ، بسیاری از جدید پس از اثر هنرمندان بسیاری از گزینه های خروجی برنامه گیج کننده است. در این مقاله ، ما به شما اصول اولیه پیمایش از طریق بیشه متراکم پس از اثر 'ماژول های خروجی و تنظیمات صادرات نشان می دهد.


ارائه پیشنمایش RAM

در حال حاضر ، فرض کنید شما در بهینه سازی و انیمیشن previewed خود را به حالت نهایی آن ، شما نیاز به رفتن به آن را بارگزاری صفحه را به نوعی از فایل را ذخیره و به اشتراک گذاری آن است. یکی از ساده ترین اشکال از رندر خروجی این است که برای ایجاد Previewwhich RAM شما احتمالا انجام می شود به هر حال برای آزمایش animationand نهایی خود آن را ذخیره کنید بر روی دیسک است. اگر شما از RAM به اندازه کافی برای پیش نمایش تمام انیمیشن خود را ، شما می توانید آن فریم کش به عنوان یک فیلم کامل نرم افزار QuickTime را بدون نیاز به انجام هر رندر بیشتر با انتخاب ترکیب را ذخیره کنید


اتلاف و بی تلف

ذخیره پیشنمایش RAM همیشه موجب صرفه جویی در رندر خود را به عنوان فشرده سازی lossless فیلم QuickTime با استفاده از کدک انیمیشن (کمپرسور) است. با صرفه جویی آن را به عنوان بی تلف (که بدان معنی است که هیچ کدام از اطلاعات تصویر از پیشنمایش RAM اصلی از دست داده است) شما صرفه جویی در این فیلم در بالاترین کیفیت ممکن ، بنابراین می توان آن را بیشتر بعدا با مقدار حداقل تخریب پردازش. امکانات پخش حرفه ای اغلب می خواهند محتوای انیمیشن در یک فرمت فشرده سازی lossless به همین دلیل به آنها تحویل داده است.

با این حال ، با فشرده سازی lossless فایل ها به طور کلی بزرگ ، و تمایل دارند در بیدرنگ به بر روی اکثر رایانه های بازی است. برای کاهش

انتخاب فرمت خروجی همیشه شامل نوعی سازش بین کیفیت تصویر و اندازه فایل است که چرا اثر پس از گزینه های بسیاری از ایستگاه از پیش تنظیم خروجی و شما ممکن است هر یک از آنها را برای هر شغل خاص نیاز است.


تنظیمات صادرات

حرکت از نردبان پیچیدگی ، اجازه دهید یک نگاهی به تنظیمات صادرات (پرونده

در حالی که این صادرات ممکن است مفید باشد برای خروجی انیمیشن ساده برای مرورگرها ، در اکثر موارد شما بهتر SWFs صادرات را از حافظه فلش خواهید بود.


صف بارگزاری صفحه و ماژول خروجی

راه اصلی شما قصد رندر کردن فیلم ها از اثر پس از از طریق صف بارگزاری صفحه ها و ماژول خروجی است. صف بارگزاری صفحه است که در آن شما خط تا ترکیب خود را برای نمایش بر روی دیسک است ، و شما اضافه comps به آن با انتخاب ترکیب

The Render queue

صف بارگزاری صفحه


اقلام در صف رندر خروجی ماژول پیش فرض خود را اختصاص داده به عنوان فرمت خروجی خود را داشته باشد ، و آن که در آن انتخاب چند برابر است. کلیک در کنار ماژول خروجی خواهد شد اجازه دهید هر یک از ماژول در حال حاضر ذخیره را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید با کلیک بر روی نام ماژول خروجی فعال محاوره ای تنظیمات ماژول خروجی برای باز کردن.

The output module

ماژول خروجی است.


در اینجا شما می توانید سفارشی و یا ایجاد ماژول خروجی خود را ، انتخاب از یکی از بسیاری از فرمت های اولیه در دسترس ، از جمله Quicktime به ، طعم دهنده های مختلف از MPEG ، توالی عکس ، و عجیب و غریب تر از فرمت های حرفه ای.

Choose a format.

یک قالب را انتخاب کنید.


هنگامی که شما در انتخاب یک قالب ، شما می توانید به گزینه ها برای آن فرمت و سفارشی کردن آن علاوه بر این ، شاید با انتخاب یک کدک خاص (Quicktime به تنهایی بیش از 50).

Choosing a codec.

انتخاب یک کدک است.


هنگامی که شما در انتخاب یک کدک ، شما می توانید داده های نرخ و کیفیت فشرده سازی توسط کلیک کردن بر روی گزینه فرمت را مشخص.... همانطور که گفته شد ، هر گونه تنظیمات فشرده سازی را مشخص شما در اینجا خواهد شد تجاری کردن بین اندازه فایل و کیفیت تصویر ، و شما احتمالا نیاز به آزمایش برای پیدا کردن بهترین تنظیمات. در هر صورت ، هنگامی که شما در تنظیمات شما نیاز دارید ، شما نمی خواهد خواست که آنها را هر زمان که شما بارگزاری صفحه از نو خلق کردن ، بنابراین شما می توانید آنها را به عنوان یک ماژول خروجی سفارشی ویرایش در انتخاب نجات

Output module template

قالب ماژول خروجی


مکان خوبی برای شروع است با تکثیر یکی از قالب های موجود ، و سپس کلیک کردن بر روی ویرایش... برای سفارشی کردن ساده لوح را به میل خود. هنگامی که شما در ماژول دلخواه خود را نجات داد ، شما می توانید آن را به طور پیش فرض خروجی ماژول خود را با انتخاب آن را از لیست فیلم های پیش فرض در بالای پنجره قالب. پس از آن ، هر COMP شما را به صف بارگزاری صفحه قرار داده خواهد شد که فرمت خروجی استفاده کنید.

و کسانی که اصول اولیه است. در اغلب موارد ، شما می توانید قالب های موجود برای رندر انیمیشن خود استفاده کنید ، اما در حال حاضر حداقل شما می دانید که چگونه را آن گونه که مایلید تغییر دهید در صورت نیاز.

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Core After Effects CS5
After Effects CS5 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Core After Effects CS5?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: