All Articles After Effects
پس از اثر : متن این ضربه دور مانند شن و ماسه
Richard Lainhart on Mon, January 23rd | 0 comments
You've probably seen the film title effect, where the text of the title blows away like sand or dust. e.g. "Traffic" (the 2000 version) & "The Mummy" films. Here's how to do it in After Effects!

در این مقاله ، من به شما چگونگی استفاده از پس از اثر این اثر به توسط حل کردن لوگوی macProVideo دور مانند شن و ماسه در حرکت بوسیله باد از نو خلق کردن نشان می دهد. اجازه دهید در شروع کنید.


گام 1 -- قرار دادن یک تصویر شن و ماسه

برای این اثر ، ما نیاز به استفاده از یک تصویر خارجی یک شات کلوزآپ از بیابان و یا شن و ماسه ساحل. هستند بسیاری از این تصاویر آنلاین به صورت رایگان در دسترس وجود دارد ، آنچه شما باید برای نگاه منطقی با رزولوشن بالا ، راست بر روی شات فقط شن و ماسه ، بدون آب و یا سایر حواس او را پرت -- در اینجا یکی از من خواهید بود با استفاده از ، به نام BeachSand :

Beach sand scene


شما حتی در حال حاضر ممکن است چیزی مناسب بر روی کامپیوتر خود را به عنوان تصویر زمینه. در هر صورت ، ما خواهید بود با استفاده از این تصویر هم به عنوان یک بافت برای متن ما و به عنوان یک منبع برای کنترل چگونه ذرات شن و ماسه ضربه دور.


مرحله 2 -- تنظیم پروژه

در بعد از اثر ، تصویر شن و ماسه خود را به یک پروژه جدید واردات و راه اندازی یک ترکیب جدیدی از 6 ثانیه یا بیشتر -- من قصد دارم SandText معدن تماس بگیرید. کشیدن تصویر شن و ماسه خود را به ترکیب جدید و مقیاس آن COMP در صورت لزوم با تایپ فرمان گزینه - F مناسب -- به تناسب دستور مقیاس.


مرحله 3 -- اضافه کردن متن شما

در حال حاضر از ابزار متن ، با شتاب انتخاب جسورانه بدون - سریف فونت ، تنظیم اندازه فونت آن به ارزش بالای آن ، بنابراین شما متن های بزرگ بر روی صفحه نمایش ، و نوع را در متن شما بیش از تصویر شن -- من با استفاده از یک نسخه از MPV آرم و فونت ، اما ساخت مال شما هر چه دوست دارید ، البته :

MPV Logo


رنگ این متن مهم نیست ، شما در یک لحظه را ببینید.


مرحله 4 -- ماسک لایه شن و ماسه با متن

در قسمت بعدی به کانال آلفا از لایه متن لایه شن و ماسه برای ماسک استفاده کنید. در پنجره لایه از جدول زمانی ، سوئیچ آمارهای / حالت های دکمه کلیک کنید در پایین پنجره سمت TrkMat (قطعه مات) ستون نشان می دهد ، و با کلیک بر روی منوی popup که

Mask sand layer with text


(توجه داشته باشید که برای این کار ، لایه متن خود را باید بلافاصله در بالای لایه شن و ماسه در بخش Layers به ​​می شود.) هنگامی که لایه متن خود را به عنوان لایه شن و ماسه در آلفا مات شما انتخاب کنید ، پس از اثر خواهد نوبه خود خاموش دید از لایه متن و استفاده از کانال آلفا آن برای ماسک کردن پیکسل های شن و ماسه ، بنابراین برای متن خود انتخاب کنید ظاهر خواهد شد را با شن و ماسه پر شود :

Text filled with sand


مرحله 5 -- اضافه کردن لایه ها را به جدید COMP

ایجاد یکی دیگر COMP جدید ، همان طول و اندازه خود را به عنوان COMP SandText ، مطمئن شوید آن را به یک پس زمینه سیاه ، و آن را "BlownSandText". کشیدن COMP SandText به COMP جدید ، و سپس تصویر اصلی شن و ماسه خود را به COMP جدید و همچنین کشیدن ، پوسته پوسته شدن آن به جا در صورت لزوم.


گام 6 -- قبل از تشکیل تصویر مدرج شن و ماسه

اگر شما تصویر شن و ماسه خود را به مقیاس را COMP جدید متناسب آن را نداشته باشند ، شما می توانید این مرحله صرف نظر کنید. اگر شما انجام داد ، هر چند ، شما هم اکنون می باید آن را قبل از سرودن قبل از حرکت بر روی -- ما قصد داریم با استفاده از آن را به عنوان یک لایه کنترل شیب به زودی ، و لایه های شیب باید از قبل تشکیل شده قبل از استفاده به طوری که هر آنچه شما انجام داده ام به آنها را برای آنها را می شود از طریق هر اثر با استفاده از لایه ای به عنوان کنترل شیب گذشت. (این حس بسیار اندکی را.)

بنابراین ، انتخاب تصویر مدرج و لایه را انتخاب کنید


گام 7 -- درخواست شکستن به لایه SandText

بعد ، انتخاب لایه COMP SandText و اثر را انتخاب کنید


گام 8 -- پیکربندی شکستن ، قسمت 1

برای شروع ، مجموعه ای از نمایش پنجره در شکستن به رندر ، بنابراین خواهیم نتایج نهایی را ببینید ، و لایه خود را با تنظیمات پیش فرض شکستن پیش نمایش -- شما چیزی شبیه به این را ببینید :

[ویدئو ID = "9734"]


که سرد است -- متوجه شما است که تکه های پیکسل های شن و ماسه نقشه برداری بر روی آنها -- اما نه در همه آنچه که ما دنبال آن هستید. برای اینکه منفجر شن و ماسه ، ما نیاز به ذرات بسیار کوچکتر ، ما نیاز به یک انفجار بسیار آهسته تر ، ما می خواهیم شن و ماسه به راندگی از راست به چپ ، و ما نمی خواهیم "انفجار" به اتفاق همه در یک بار -- خواهیم دریافت کنید این خیلی نتیجه واقع بینانه تر اگر ما می توانید به تدریج ضربه ذرات به دور از تصویر ، به طوری که به نظر می رسد به ساییده شدن ، به جای اینکه همه آنها را در یک بار پرواز کردن. اجازه دهید مراقبت از کسانی که مسائل چند در حال حاضر ، و مقابله با فرسایش عبارت است از سوال پس از آن.

بنابراین ، برای شروع ، در اینجا این تنظیمات را برای دو گروه اول از شکستن پارامترهای ، و آنچه را که آنها :

Shatter settings


برای الگو ، من با استفاده از Octagons

بعد ، تکرار قرار است به عنوان بالا به آن خواهد رفت ، تا 200. این به شدت به اندازه تکه های منفجر شده ، کوچک به طوری که آنها بسیار بیشتر شبیه به ذرات شن و ماسه از قطعه چوب. پس از آن ، عمق اکستروژن به صفر تعیین می کنند ، که ما ذرات مسطح به جای بلوک به من بدهید. دلیل این کار این است که با چنین تنظیمات تکرار بالا ، ما قصد داریم به تولید مقدار زیادی از ذرات ، که در واقع اشیاء 3D کوچک متشکل از چند ضلعی است. تمام این چند ضلعی ها نیاز به مقدار زیادی از حافظه ، به طور بالقوه بیشتر از شما ممکن است در دسترس است. با عمق اکستروژن از صفر ، این ذرات فقط یک یا دو تا از چند ضلعی ها به جای شش و یا بیشتر تشکیل شده ، و بنابراین خواهیم حافظه مورد نیاز ما قابل توجهی کاهش دهد ، و همچنین به عنوان بالا بردن سرعت بار رندر ما.

تحت نیروی 1 ، موقعیت به سمت راست تصویر SandText خود تعیین می کنند ، بنابراین نیروی این انفجار ، که باد است که ضربات ذرات شن و ماسه به دور شبیه سازی ، دمیدن از راست به چپ خواهد شد. شعاع از نیازهای نیروی انفجار به اندازه کافی بزرگ برای پوشش تمام تصویر SandText (فقط فعال پیکسل ، نه کل قاب) ، و یا ممکن است قطعه ای از متن را پشت سر گذاشت. 0.70 کار می کند برای من ، بسته به اندازه برای متن انتخاب کنید ، شما ممکن است نیاز به افزایش یا کاهش این مقدار است. در نهایت ، مقاومت به 0.50 مجموعه ای است ، بنابراین انفجار شدید بسیار کمتر است که مقدار پیش فرض -- این به ما کندتر "باد" می دهد و بیشتر از یک احساس شناور به ذرات شن و ماسه است.


گام 9 -- پیکربندی شکستن ، قسمت 2

در حال حاضر ، اگر شما پروژه خود را تا کنون پیشنمایش ، شما خواهید دید که ذرات شن و ماسه سقوط به پایین صفحه نمایش قبل از آنها فرصتی برای بی اراده کار کردن. برای رفع آن ، ما نیاز به تنظیم جاذبه ما ، است که تحت رده فیزیک. در اینجا این تنظیمات می پردازیم :

Gravity settings


پارامترهای فیزیک مجموعه چگونه ذرات در فضای 3D رفتار زمانی که آنها منفجر شده ایم. پارامترهای مهم در اینجا اتفاقی ، که شده است تا به 1.0 مجموعه ، بنابراین تنوع بیشتری ما دریافت کنید در این ذرات به عنوان حرکت می کنند ، نیروی جاذبه ، که شده است کاهش به 2.0 مجموعه ، بنابراین کمتر وجود دارد نیروی گرانش ، و مهمتر ، جهت جاذبه ، است که مجموعه ای تا دمای -90. جهت گرانش از -90 ذرات جلو و به سمت چپ ، به جای راست پایین ، که تنها آنچه ما می خواهیم. اگر شما پروژه خود را تا کنون پیشنمایش ، شما چیزی شبیه به این (توجه داشته باشید که این پیش نمایش بسیار طولانی تر از پیش نمایش های قبلی خواهد کشید ، چرا که همه ذرات).

[ویدئو ID = "9735"]


خوب ، ما نزدیکتر است ، اما هنوز هم مانند متن به نظر می رسد همه دمیدن در یک بار ، به جای شناور به عنوان دانه ماسه فردی است. بنابراین گام بعدی ما این است که کنترل کنند که این ذرات دمیده دور زمانی که -- این است که در آن شن و ماسه اصلی تصویر شده است که نشسته در COMP تبدیل تمام این مدت وارد می آید


گام 10 -- پیکربندی شکستن ، قسمت 3

در کنترل اثر شکستن ، رول پایین Arrow گرادیان و اموال twirly ، و مجموعه ای از لایه شیبی به ScaledSand خود را قبل از COMP (و یا به لایه تصویر اصلی را اگر شما انجام ندارد آن را در مقیاس.) بعدی ، اطمینان حاصل کنید CTI شما مجموعه ای برای شروع COMP خود را ، با کلیک بر روی ماشین حساب ، کرونومتر فعال کردن Keyframe برای اموال آستانه شکستن ، و مجموعه ای از مقدار را به 30 ٪ یا بیشتر. حرکت CTI خود را در مورد نقطه 3 و مجموعه شکستن مقدار آستانه به 100 ٪ -- باور کنید یا نه ، این ها تنها keyframes می کنیم تنظیم برای تمام این انیمیشن است. در اینجا تنظیمات اولیه :

Shatter settings, part 3


خوب ، چه ما فقط؟ فعال کردن یک لایه شیبی در شکستن می گوید شکستن به استفاده از ارزش های سیاه و سفید در تصویر شیب لایه برای تعیین کنند که این ذرات خواهد شد دمیده دور ، بر اساس تنظیمات آستانه شکستن ، به جای دمیدن آنها را دور همه در یک بار. با استفاده از یک آستانه شکستن 50 ٪ ، به عنوان مثال ، پیکسل در لایه شیبی که با مقدار روشنایی از 50 ٪ یا بیشتر ذرات مربوطه در لایه شکستن دمیده دور شود.

متحرک سازی به سمت بالا این مقدار نیروهای پیکسل پیشرونده ای تیره تر و تیره تر به دور دمیده می شود.

و در اینجا نتایج :

[ویدئو ID = "9737"]


شما خواهید دید که ما یک اثر بسیار واقع گرایانه از متن دمیدن در باد دور. همچنین که سرعت "انفجار" در حال حاضر بیشتر به سرعت انیمیشن آستانه شکستن به جای تنظیمات فیزیک مستقیم انفجار کنترل شده ، گرچه همه آنها تعامل داشته باشند ، البته اطلاع می دهد.

برای اینکه این حتی یک کمی بیشتر واقع گرایانه ، سعی کنید یک کپی از لایه شکستن ، قرار دادن آن در زیر لایه اصلی ، و استفاده از کمی Blur رفته گاوسی به ذرات. مطمئن باشید که تغییر اتفاقی تنظیمات در تنظیمات فیزیک لایه تاری ، و یا دیگری تکرار ذرات دقیقا خط با ذرات اصلی. این دوم ، کمی مبهم لایه چگالی بیشتر ماسه دمیده ، همراه با عمق کمی بیشتر و "dustiness" را به اثر کلی (در هزینه زمان رندر بیشتر) :

[ویدئو ID = "9738"]


و شما به آنجا میروند. مثل همیشه ، من شما را تشویق به آزمایش با این مفهوم به دیدن آنچه که شما می توانید با را آن گونه که مایلید تغییر دهید ، و مهمتر از همه ، از آن لذت ببرید.


Comments (0)

You must be logged in to comment. Login Now

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: