All Articles After Effects
پس از خودآموز اثر : انیمیشن استنسیل اسپری رنگ قسمت لوگو 1
Richard Lainhart on Wed, May 11th 2 comments
In this 2-part Quick Tutorial, we're going to show you how to animate the effect of a logo being stenciled onto a surface with spray paint in After Effects.

در این آموزش 2 قسمتی سریع ، ما قصد داریم به شما نشان دهد که چگونه به تحریک و تشجیع کردن اثر یک آرم بر روی یک سطح با رنگ اسپری در stenciled پس از اثر است. برای تفریح ​​اضافی ، ما قصد داریم به فیلم انیمیشن نهایی در فضای 3D با یک دوربین در حال حرکت است.

در این بخش اول ، ما شما را چگونه به ایجاد لایه استنسیل پایه و رنگ بر روی رنگ اسپری در زمان واقعی. در قسمت 2 ، خواهیم پوشش stenciling اسپری رنگ و ایجاد انیمیشن نهایی.

ما قصد داریم برای نشان دادن این با لایه های ساده جامد است که انجام هر گونه فایل های خارجی نیاز ندارد ، بنابراین ما می توانیم آن را به طور کامل در پس اثر است ، اما برای واقع گرایی بیشتر ، قابلی ندارد به واردات قطعه هنری خود را بافت سطح را به جایگزین من وال عمومی و لایه مقوا. اجازه دهید در را شروع کنید.


مرحله 1 -- تنظیم استنسیل

آغاز ساخت (ترکیب


null


مرحله 2 -- اضافه کردن کارتن

جدید یک جامد ، طول مدت COMP ، در 500 پیکسل عرض 200 قد ، رنگ cardboardy رنگ -- نارنجی مایل به قرمز تیره باید آن را انجام دهم -- و آنرا کارتن :مرحله 3 -- اضافه کردن لوگو

بعد ، انتخاب ابزار متن ، و در مرکز لایه مقوا به اضافه کردن یک لایه متن جدید کلیک کنید. نوع در متن لوگوی شما ، تمام متن را انتخاب کنید ، و با ارنج زدن آن را به مرکز لایه کارتن (اگر دوست دارید ، هیچ دلیلی وجود ندارد متن نمی تواند خارج از مرکز وجود دارد -- در واقع ، ممکن است بیشتر مؤثر است که راه آن به شما است.)

سپس متن را انتخاب کنید و تنظیم آن را به بزرگ بدون فونت سریف اینجا نشان داده شده (رنگ مهم نیست ، آن را در انیمیشن نهایی دیده نمی شود ؛ من ساخته ام سبز پس از آن بیشتر آشکار است.) :گام 4 -- تنظیم آلفا استنسیل

لایه متن را انتخاب و تنظیم حالت خود را به شبح آلفا (کلیک کنید سوئیچ آمارهای / حالت های دکمه در پایین پنجره لایه ستون حالت برای نشان دادن) :این متن را شفاف و پانچ سوراخ از طریق کانال آلفا از لایه زیر آن به پس زمینه ، که ما بعدا می خواهید استفاده کنید به نفع ما :گام 5 -- اسپری رنگ انیمیشن COMP

دیگر دوم COMP 10 - 720P با پس زمینه سیاه ، و آن را اسپری رنگ. افزودن جدید جامد به اندازه COMP COMP اسپری رنگ ، آن را به خاکستری متوسط ​​، و آن را دیوار :روی آیکون قفل آن کلیک کنید لایه دیوار برای قفل کردن و جلوگیری از آن را از در حال نقل مکان کرد. سپس COMP استنسیل به COMP اسپری ، بالاتر از لایه دیوار کشیدن. شما باید چیزی شبیه به این را در پنجره COMP خود را ببینید :مرحله 6 -- 3D COMP

با کلیک بر روی دکمه های فعال کردن لایه 3D (مکعب) ، برای لایه های دیوار و استنسیل :گام 7 -- اسپری رنگ لوگو

در حال حاضر می آید بخشی سرگرم کننده -- اسپری نقاشی. ابزار براش را انتخاب کنید و با دوبار کلیک کردن لایه استنسیل در پنجره COMP برای باز کردن پنجره لایه استنسیل کردن -- شما تنها می توانید در پنجره لایه رنگ ، در پنجره COMP به طور مستقیم نیست. تنظیم گزینه های قلم مو ، پالت براش ، به عنوان نشان داده شده :این تنظیمات ما یک براش بزرگ نرم است که اسپری رنگ جریان شبیه سازی می دهد. مقدار فاصله کم از هم جدا براش سکته مغزی کمی برای اسپری بیشتر باز است.

تنظیم گزینه های رنگ ، در پالت رنگ ، به عنوان نشان داده شده :رنگ من به رنگ قرمز روشن را من ساخته ام ، اما شما می توانید هر رنگی که دوست دارید استفاده کنید ، البته. تنظیم جریان به یک محیط نسبتا پایین باز تر ، کمتر مداوم جریان رنگ می دهد ، بیشتر شبیه رنگ اسپری نسبت به قلم مو. تنظیم مدت زمان بدان معنی است که ما می توانیم در زمان واقعی و رنگ را رنگ نوشتن ، سکته مغزی ، ضبط و سپس اجازه دهید آنها بازی ما در جدول زمانی -- مناسب برای نقاشی اسپری.

بنابراین ، با مجموعه ای جدول زمانی خود را به فریم 0 ، با قلم مو بر روی لایه استنسیل کلیک کنید و شروع به کشیدن قلم مو در اطراف ، در یک سکته مغزی مستمر ، برای پر کردن در نامه ها -- رنگ سکته مغزی خود را به شما به عنوان کشیدن ضبط. شامل overspray کمی برای رئالیسم اضافی. هنگامی که شما را متوقف کشیدن و رها ماوس ، ضبط را متوقف خواهد کرد.

با کمی تمرین ، شما به آسانی می توانید شبیه سازی پاشش رنگ. اگر شما به اشتباه و یا کار خود را دوست ندارد ، لغو و دوباره سعی کنید. هدف را به پایان برساند پاشش در ثانیه 6-7 ، بنابراین ما باید یک اتاق کوچک در انتهای جدول زمانی را برای بقیه انیمیشن ما. شما می توانید از اسپری خود را درست در پنجره لایه پیش نمایش. هنگامی که شما ضبط به شما دوست ، برگردید به پنجره و پیش نمایش COMP. شما باید چیزی شبیه به این را ببینید :


[ویدئو ID = "6737"]


خوب ، که محل خوبی برای استراحت. در قسمت 2 از این آموزش می خواهیم راه اندازی پوشش stenciling اسپری رنگ و ایجاد انیمیشن نهایی. عضویت من وجود دارد و شما ممکن است برای بررسی اثر پس از من آموزش تصویری .


Related Videos
Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • Where's Part 2?
  • 8 years ago
  • By:
  Reply
 • Rounik Admin
  Hi Part 2 is here: http://www.macprovideo.com/hub/after-effects/animating-a-spray-paint-stencil-logo-with-after-effects-part-2
  • 8 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
Ozone 9 Mastering Toolbox
Ozone 9 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Ozone 9 Mastering Toolbox?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: