All Articles After Effects
انیمیشن کارتون در اثر پس از : عروسک پین ابزار
Richard Lainhart on Sat, September 17th 1 comments
After Effects is very capable animation tool for both the "jointed" method and "squash-and-stretch" technique. Richard Lainhart pulls some effective character animation tricks out of the bag.

اگر شما من کارتون انیمیشن سری مبانی و یا من MPV مقاله توپی در دهان انیمیشن مونتی پایتون در اثر پس از بررسی ، شما را دیده ام برخی از نمونه هایی از انیمیشن دارای مفصل کاذب : که در آن شخصیت است که به بخش های (معمولا در مفاصل) شکسته ، مفاصل هستند "دوخته" همراه با نقاط لنگر ، و تحریک و تشجیع کردن شخصیت شما را به وسیله چرخش یا دوباره موقعیت اندام (فک) در سراسر نقاط لنگر آن. این روش ساده و موثر و انیمیشن است ، اما تمایل به ایجاد شخصیت سفت و سخت است که مانند marionettes در رشته نگاه است.

با این حال ، یکی دیگر از روش موجود به ما در پس اثر است که به شما اجازه می دهد تا خیلی بیشتر آلی ، خود به خود "انیمیشن" کدو و بسط ما وجود دارد. اسکواش و بسط سبک انیمیشن ها سیالی ، انعطاف و قدمت بود به 1920s ، و در کارتون مانند انیمیشن BOOP بتی ، که در آن سبک های کدو و بسط را به افراط و سورئال گرفته به اثر بزرگ استفاده می شود :پس از با استفاده از اثر ابزار عروسکی پین ، می توانیم شخصیت های خود ما را در به شدت آلی ، طبیعی کدو و بسط سبک تحریک و تشجیع کردن ، و حتی ضبط حرکات شخصیت ما در بیدرنگ در حالی که همگام سازی را در جنبش به موسیقی متن فیلم ، تمام پس از اثر. و در این آموزش از ویژگی های ، من به شما اصول اولیه که فقط انجام دهید نشان می دهد. (سری جدید من " مبانی انیمیشن کارتون های بیشتر "را پوشش می دهد عروسکی ابزار پین در جزئیات است.) بیایید آغاز شده است.


مرحله 1 -- آماده کاراکتر در فتوشاپ

در حال حاضر ، بر خلاف شخصیت شما نیاز برای انیمیشن دارای مفصل کاذب ، که در آن شما باید برای شکستن شخصیت را به لایه های جداگانه ای در فتوشاپ قبل از واردات آن را به بعد از اثرات ایجاد ، عروسکی پین شخصیت خود را باید تمام قطعه ای روی یک لایه تک. در واقع ، تمام نیازهای شخصیت خود را رئوس مطالب کانال آلفا ، که به لبه های شخصیت را تعریف کنیم که شما به آن دکل با عروسکی ابزار PIN (این حس بیشتر در کمی کنند.)

برای این آموزش ، من فقط قصد استفاده از رئوس مطالب بسیار ساده از یک ورزش عمومی شکل ، سفید بر سیاه و سفید :

simple exercise figure


شما می توانید از هر تصویری است که شما می خواهم ، البته ، اما ضروری است که تصویر یک کانال آلفا است که به تشریح شکل آن. اگر آن را نشانی از یکی از خود را ندارد ، شما باید رئوس مطالب تصویر ماسک دستی. خوشبختانه ، تصویر من یکی از آسان به ماسک ، که یکی از دلایل من بخواهد می باشد. اگر شما دارای یک تصویر مشابه ، در اینجا یک روش برای پوشش به سرعت یک تصویر است. چنگ زدن به ابزار گرز جادویی (W) :

Using the magic wand tool


سپس با آن در منطقه سفید بزرگتر تصویر کلیک کنید تا انتخاب تمام پیکسل های سفید :

Select all white pixels


ما همچنین می خواهیم سر شخصیت به بخشی از انیمیشن عروسکی پین ، بنابراین ما نیاز داریم که برای اضافه کردن به کانال آلفا میباشد. بنابراین ، با گرز جادویی در منطقه سر به اضافه کردن پیکسل های خود را به انتخاب از SHIFT کلیک کنید :

Add pixels to selection


در حال حاضر انتخاب کنید را انتخاب کنید

Create an alpha channel


ما هم اکنون دارای یک کانال آلفا که دقیقا تکراری تصویر. با این حال ، ما نیاز به اتصال بخش سر از کانال آلفا به بدن ، یا دیگری عروسکی پین ابزار آنها را به عنوان دو جسم جداگانه را ببینید و آنها را به یک شخصیت واحد متصل. در عین حال ، ما نمی خواهیم به ایجاد گردن مصنوعی به این شکل است که ، ما می خواهیم سر به نظر می رسد جدا شده است. این مشکل را حل کند ما با رنگ به طور مستقیم به کانال آلفا ، کانال های RGB.

بنابراین ، در فتوشاپ ، با کلیک بر روی زبانه کانال ها برای نشان دادن کانال ها ، خاموش دید برای کانال های RGB ، روشن دید کانال آلفا ، و آن را انتخاب کنید برای ویرایش :

Alpha Channel visibility enabled


بعد تنظیم رنگ پس زمینه را به سفید و با استفاده از ابزار Rectangular Marquee را انتخاب بین سر و گردن ، و سپس حذف انتخاب به سفید :

Delete selection between neck and head


ما هنوز هم سیاه و سفید در کانال های RGB ، پس سر به نظر می رسد جدا هنگامی که در مقابل سیاه و سفید composited ، اما کانال آلفا متصل به دو بخش با هم برای پین عروسکی. فقط تصویر را به عنوان یک فایل فتوشاپ به حفظ کانال آلفا ، ذخیره و ما آماده برای شروع به کار در بعد از اثر.


مرحله 2 -- تنظیم پروژه اثر پس از

چکیده ای موسیقی من قصد دارم اینجا برای استفاده از 22 ثانیه طول می کشد ، به طوری که پروژه من چه مدت طول خواهد شد. و من قصد دارم در 640 * 480 پیکسل سایز ویدئو قاب معقول کار می کنند. که رنگ پس زمینه COMP من سیاه است :

Working at 640x480


واردات موسیقی و فایل های عکس ، اضافه کردن آنها را به COMP خود را ، و ما آماده به دکل شخصیت.


مرحله 3 -- شروع مهندسی شخصیت

گام بعدی این است که به دکل شخصیت با ابزار عروسکی پین ، که به معنی مجموعه ای از نقاط تغییر شکل است که خواهیم انیمیشن. راه که پین ​​عروسکی کار می کند این است که تنظیم یک نقطه PIN اولیه با ابزار تقسیم characterbased کل بر روی کانال آلفا خود را به صورت یک تور خوب از مثلث است. بعد از آن شما می توانید نقاط پین های اضافی برای تعریف مفاصل و مراکز تغییر شکل اضافه کنید. پس از آن ، شما می توانید کسانی که پن در اطراف حرکت می کند (از جمله keyframing آنها) ، و پیکسل زیر مش تار و با مش خم ، تقریبا به عنوان اگر تصویر شما شده است بر روی یک ورق لاستیک چاپ ، و شما کشش و کشیده ورق. این اثر خنک است ، اما شما نیاز به دکل اولین کاراکتر.

بنابراین ، برای شروع ، گرفتن پین عروسکی ابزار را از نوار ابزار ، ترک تنظیمات خود را در پیش فرض های خود را در حال حاضر :

Puppet Pin Tool in the Toolbar


کلیک کردن با آن را در این منطقه پا از شکل -- به شما رقم تحت پوشش با مش را ببینید :

Figure is covered with a mesh


گام 4 -- اضافه کردن امتیاز بیشتر کنترل

بعد ما می خواهیم به اضافه کردن برخی از نقاط پین های اضافی. این نقاط به عنوان نقاط کنترل انیمیشن و محدودیت های تعیین شده برای نفوذ از نقاط دیگر در مش خدمت می کنند. با این حال ، شما از نکات بسیار زیادی را برای یک انیمیشن ساده نیاز ندارد. در مورد من ، من فقط رفتن به رقم swaying باسن خود را به موسیقی در حالی که بالای سر تکان دادن بازوها ، اما نگه داشتن پاهای خود را در محل. بنابراین ، من واقعا فقط نیاز به سوزن در هر دو پا (به نگه داشتن آنها در جای خود) ، یکی در لگن (که نقطه انیمیشن اصلی ما خواهد بود) ، و یکی بر روی سر در نزدیکی گردن ، که حرکت سر را همراه با اجازه بدن اما همچنین کمک به نگه داشتن آن در جای خود ، پس از آن در هماهنگی با بدن به طور کامل :

Adding pins to the head, hips and feet


آزمایش خواهد شد ، البته به شما کمک کند درک چگونگی سوزن بر یکدیگر است ، اما در حال حاضر ، ما تنها نیاز به یک زن و شوهر. حالا که شما یک زن و شوهر از سوزن در محل شما فقط می توانید مکان نما را بر روی یکی از نقاط و موقعیت و کشیدن آن ، در اطراف تا ببینید چه اتفاقی می افتد : شما خواهید دید که مش ، و شخصیت ، کج و معوج به دنبال نقطه :

Dragging the Pin points around


مرحله 5 -- رقص!

در حال حاضر می آید لذت بخشی : رقص شخصیت. ما می توانستیم این کار را با keyframing شخصیت در طول زمان به روش معمول انجام دهید ، اما آن را به مراتب بیشتر سرگرم کننده برای ضبط انیمیشن در بیدرنگ در حالی که گوش دادن به موسیقی متن فیلم. این یکی از جالبترین ویژگی های عروسکی سنجاق است.

برای شروع ، ما نیاز به یک موسیقی متن فیلم ، البته ، من با استفاده از چکیده ای از یکی از نمره های قدیمی من. که به COMP شخصیت و جایگاه آن در زمان که در آن شما می خواهم آن را برای شروع. سپس ، با عروسکی ابزار پین انتخاب ، پایین نگه داشتن کلید فرماندهی و موقعیت وسیله ای بیش از یکی از نقاط PIN خود را خواهید دید مکان نما با اضافه کردن یک آیکون ساعت کوچک. به محض این که شما را با مکان نما رکورد که بر روی پین کلیک کنید ، ضبط شروع خواهد شد ، بنابراین برای آن آماده. شما ممکن است برخی از تمرین احساس چگونگی ضبط آغاز می شود ، اما شما همیشه می توانید خنثیسازی هر غلط شروع می شود شما می سازد.

بنابراین ، کلیک کنید و شروع به رقص! در اینجا ضبط از صفحه نمایش یکی از تلاش های خود من ، چیزی شبیه به آنچه که شما ببینید زمانی که شما خودتان آن را :

[ویدئو ID = "9196"]


در اینجا نتیجه :

[ویدئو ID = "9195"]


و اساسا ، این چیزی است که شما باید بدانید که با ابزار عروسکی پین ، یکی از ویژگی های فوق العاده اما کمتر شناخته شده ، در آغاز شده اثر پس از . و مانند همیشه ، آزمایش ، و از آن لذت ببرید.

Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • Stash Pro
    hahaha
    • 7 years ago
    • By: Stash Pro
    Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: