All Articles After Effects
آموزش : ایجاد گرید شماره Sci - Fi حجم با نرم افزار Adobe پس از بررسی اثر
Richard Lainhart on Wed, February 2nd 0 comments
Adobe After Effects' Particle Playground plugin is a powerful environment for particle systems special effects, but few After Effects users even know it's there, and many of those who do, find its int

ادوبی پس از اثر 'پلاگین ذرات زمین بازی یک محیط قدرتمند برای سیستم های ذره جلوه های ویژه است ، اما تعداد کمی پس از اثرات کاربران حتی می دانیم وجود دارد ، و بسیاری از کسانی که رابط آن را مرموز و ارعاب است. در این حال ، زمین بازی ذرات یک محیط فوق العاده برای همه انواع اثرات ، به ویژه اثرات متن ، که مشکل یا غیر ممکن است برای رسیدن به با ابزارهای دیگر است.

In this tutorial, we're going to introduce you to some of Particle Playground's possibilities by creating a classic science fiction interface effect - a field of randomly scrolling ones and zeros with beeps and boops, reminiscent of the high-tech control rooms of 1950s outer-space monster movies. You can reproduce this effect exactly if you follow the steps carefully, because we're going to create this effect entirely in After Effects, with no need for any external files or programs.

OK, here we go.

مرحله 1

ایجاد یک ترکیب جدید (ترکیب

(شما در واقع می تواند هر چه این اندازه و طول دوست دارید ، اما برای این آموزش ما قصد داریم با فرمت HD 720P استاندارد بروید.)

مرحله 2

اضافه کردن یک ماده جامد جدید به COMP ( لایه

مرحله 3

جامد در COMP را انتخاب کنید و درخواست زمین بازی ذرات به آن (اثر

در اثر کنترل پنجره برای جامد خود را ، باز کردن تنظیمات اثر را برای توپ ، توری ، و جاذبه. تنظیم ذرات کانن پستها در طول شعاع ذره دوم و هر دو را به 0 برای غیر فعال کردن کانن.

در بخش شبکه ، تنظیم عرض 1124 و ارتفاع 632 ، که زمینه شبکه تا حدودی کوچکتر از قاب کامل ایجاد کنید. (اگر شما تصمیم به ایجاد ترکیب های کوچکتر ، تعیین عرض و ارتفاع را به یک مقدار کمتر از اندازه خود را در کل COMP.)

تنظیم ذرات شبکه در سراسر و پایین به 50 در هر. با کلیک بر روی شبکه SWATCH رنگ جمع کننده رنگ برای باز کردن ، و انتخاب خوب CRT سبز ، چیزی شبیه به این :

مرحله 4

در پنجره ذرات زمین بازی ، با کلیک بر روی گزینه... را فشار دهید ، کلیک کنید ویرایش متن گرید... ، و نوع "A" (بدون نقل قول) در این پنجره ، مطمئن شوید که گرید استفاده و متن حلقه چک کنید.

انتخاب هر فونت را برای این می خواهم ، اگر چه من فکر می کنم ساده بدون سریف به نظر می رسد اغلب شبیه به سبک قدیمی صفحه نمایش CRT -- من استفاده Helvetica.

بازگشت به پنجره ذرات زمین بازی اصلی ، اندازه قلم خود را به 16 یا بیشتر. تنظیمات زمین بازی ذرات شما باید شبیه به این :

مرحله 5

اطمینان حاصل کنید که جدول زمانی خود روی فریم 1 است ، و روشن keyframing برای اندازه قلم را با کلیک کردن بر روی آیکون ماشین حساب ، کرونومتر اندازه قلم.

جلو بروند به فریم 2 توسط هدف قرار دادن صفحه خود را پایین کلیدی ، و یا با تایپ کردن فرمان / کلیدهای Ctrl -- پیکانراست ، و تنظیم اندازه قلم را به 0. این شخصیت های جدید از تولید که توسط شبکه جلوگیری و مسدود کردن شخصیت در حال حاضر در محل. پنجره COMP شما باید شبیه به این :

مرحله 6

در قسمت بعدی به انیمیشن که می کنیم استفاده کنید برای تولید عدد تصادفی ایجاد کنید. ساخت ترکیب جدید از هر طول ، 1400x900 پیکسل (یا ، اگر COMP شبکه شما کمتر از 1280x720 ، فقط تا حدودی در این COMP از گرید COMP بزرگتر) با این BlurredNoise COMP.

اضافه کردن یک ماده جامد جدید و آن را به همان اندازه به عنوان COMP خود را. درخواست فیلتر سر و صدا به جامد (اثر

اعمال فیلتر Gaussian Blur رفته (اثر

... و COMP نویز شما باید شبیه به این :

بارگزاری صفحه از یک قاب واحد در قالب فتوشاپ از این سر و صدا با انتخاب ترکیب

سپس ، در صف بارگزاری صفحه خود را ، بر روی دکمه آبی زیر خط دار نام فایل خروجی به : تغییر نام قاب BlurredNoiseFrame.psd ، انتخاب محل بارگزاری صفحه ، و بارگزاری صفحه کلیک کنید .

واردات رندر پشت قاب را به پروژه شما با انتخاب فایل

بعد ، آن را بکشید این به Sci - Fi حجم COMP گرید شماره خود را در پشت لایه ذرات زمین بازی.

مرحله 7

انتخاب لایه BlurredNoiseFrame در COMP ، و نوع "P" (بدون نقل قول) به انفرادی اموال موقعیت خود را. افزودن یک موقعیت keyframe در آغاز COMP با کلیک کردن بر روی ماشین حساب ، کرونومتر در کنار اموال وضعیت ، حرکت نشانگر زمان کنونی به پایان جدول زمانی ، و با کلیک بر روی دکمه "اضافه کردن یا حذف keyframe در زمان فعلی به سمت چپ موقعیت ملک برای اضافه کردن یک keyframe در پایان جدول زمانی.

مرحله 8

انتخاب هر دو keyframes با کلیک کردن بر روی نام و موقعیت املاک (هر دو keyframes باید زرد) و باز کردن پنجره Wiggler با انتخاب پنجره

در پنجره Wiggler ، مجموعه :

  • Apply To: to Spatial Path
  • Noise Type: Smooth
  • Dimensions: All Independently
  • Frequency: 1 per second
  • Magnitude: 100 pixels

سپس دکمه Apply را کلیک کنید .

Wiggler دستیار keyframe است که به طور تصادفی متفاوت keyframes ارزش در داخل محدوده به شما در تنظیم ، و آنچه شما فقط انجام می شود را نقشه نویز تصادفی است که به طور تصادفی وحشت در اطراف در قاب است. شما از این استفاده به عنوان نقشه تصویر در زمین بازی ذرات به طور تصادفی شخصیت متفاوت باشد.

در نهایت ، قبل از سرودن این لایه (لایه

، در اثر این امر ، قبل از ارائه حرکت تصادفی در COMP BlurredNoiseFrame ، بدون قبل از ترکیب ، زمین بازی ذرات حرکت جابجا شدم نمی بینم.

گام 9

بعد ، خاموش دید برای BlurredNoiseFrame قبل از COMP با کلیک کردن بر روی آیکون کره چشم خود را ، ما لازم نیست که مراجعه به آن را به استفاده از آن.

بازگشت به ذرات لایه زمین بازی ، رول باز کردن مداوم املاک آیفون بخش و مجموعه لایه استفاده به عنوان نقشه به BlurredNoiseFrame precomposed قبل از COMP. آیفون املاک مداوم با استفاده از مقادیر مقیاس خاکستری در نقشه لایه مشخص می کنید برای تغییر خواص ذرات مختلف.

در زیر بخش تحت تاثیر قرار می ، مجموعه ای قرمز به نقشه به شخصیت ، و ترک آبی و سبز در هیچ کدام. در بخش حداقل / حداکثر زیر نقشه قرمز ، مجموعه ای حداقل 48 و حداکثر تا 49.

این اطمینان خواهد داد که شخصیت خود را در محدوده 0 تا 1 اقامت. اگر فونت شما در ابتدا انتخاب می کند 0 و 1 را با این ارزش حداقل / حداکثر را نشان نمی دهد ، آنها را تنظیم پس از آن می کند ، و اطمینان از آنها تنها یک واحد از هم جدا.

در حال حاضر RAM آن پیشنمایش (کنترل / دگرساز -- 0) و ببینید که چگونه به نظر می رسد. شما باید یک زمینه صفر تصادفی و آنهایی که رقص در اطراف فریم را ببینید. در این مرحله ، شما می توانید این حرکت را با رفتن به COMP BlurredNoiseFrame اصلی را تغییر دهید جابجا شدم keyframes موقعیت ، اگر دوست دارید تنظیم کنید.

بعد ، آن را بیشتر شبیه به کاراکتر در مانیتور نگاه کنید ، درخواست براق. (اثر

مرحله 10

برای لذت بیشتر ، اجازه دهید اضافه برخی کلاسیک Sci - Fi حجم bleeps 'N' boops به صفحه نمایش کنترل اتاق ما. خوشبختانه ، ما می توانیم این حق را در اثر پس از انجام بیش از حد.

اضافه کردن یک لایه جدید جامد به شماره توری Sci - Fi حجم COMP و خاموش دید خود را از طریق کلیک کردن بر روی آیکون کره چشم خود -- ما فقط قصد استفاده از این لایه برای جلوگیری از اثرات صوتی ما قصد داریم به اضافه کردن ، بنابراین ما دون 'T نیاز به آن را ببینید.

اعمال اثر تن (اثر

با بوق لایه انتخاب شده در جدول زمانی ، نوع "U" (باز هم بدون نقل قول) به تکنوازی تنها خواص انیمیشن ، در این مورد فرکانس 1. حرکت نشانگر زمان کنونی به پایان جدول زمانی و با کلیک بر روی دکمه "اضافه کردن یا حذف keyframes که در زمان فعلی" را به سمت چپ از فرکانس 1 به عنوان شما را با اموال موقعیت در COMP BlurredNoiseFrame. با این کار یکی دیگر از keyframe در پایان از جدول زمانی تعیین. با کلیک بر روی نام ملک فرکانس 1 به انتخاب هر دو keyframes ، و دوباره باز کردن پنجره Wiggler اگر آن است که هنوز باز نمی شود (در پنجره

در پنجره Wiggler ، مجموعه

  • Apply To: to Temporal Graph
  • Noise Type: Jagged, Dimensions: (NA)
  • Frequency: 10.0 per second
  • Magnitude: 300.

سپس گزینه ی Apply را کلیک کنید.

در مرحله بعد ، بر روی فرکانس 1 اموال نام دوباره تا مطمئن شویم که تمام keyframes فرکانس انتخاب می شوند ، و انیمیشن را انتخاب کنید

(keyframes خطی سرش هموار از ارزش به ارزش.. نگه گام keyframes از مقدار به ارزش با تنظیم فرکانس keyframes به نگه دارید ، ما به اثر تن از زمین گام به قیر به جای آن از هواپیمای بی موتوری پرواز .)

در نهایت ، به این لایه بوق همان ، اعمال اثر ی Reverb (اثر

گزینه تا 80 ٪ خشک و مرطوب تا 20 ٪ و ارزش های دیگر را در پیش فرض خود را ترک.

این را بارگزاری صفحه ، و شما 50S سبک کلاسیک Sci - Fi حجم صفحه نمایش اثر ، با جلوه های صوتی قشنگ کامل داشته باشند. در اینجا آنچه در آن مانند به نظر می رسد :

می خواهید به یادگیری تکنیک های خلاق تر؟


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Ozone 9 Mastering Toolbox
Ozone 9 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Ozone 9 Mastering Toolbox?
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: