All Articles After Effects
ایجاد اشعه نور در زیر آب اثر پس از
Richard Lainhart on Wed, July 13th 0 comments
Have you ever been underwater (the sea or even in the bath) looking up as light rays illuminate the water? If, so you know how magical it can feel. Learn how to recreate this scene in After Effects.

در این مقاله ی کوتاه ، ما خواهید بود با استفاده از نرم افزار Adobe پس از اثر (بدون پلاگین های شخص ثالث) برای ایجاد یک اثر روشنایی شما چند بار دیده ام -- دوربین زیر آب است ، به دنبال در سطح آب از زیر ، و منبع نور قوی (ماه ، نور افکن) ریخته گری اشعه های نور به درون آب زیر. ما قصد داریم برای ایجاد سطح آب و همچنین اشعه های نور همه در پس از اثر ، بنابراین شروع کنید اجازه دهید.


مرحله 1 -- ایجاد لایه امواج

ایجاد یک ترکیب جدید خالی 10 ثانیه طول می کشد ، در هر اندازه دوست دارید -- معدن 640x480 -- و آن "لایه موج می نامند".

اضافه کردن یک ماده جامد و جدید به آن ، از هر رنگ ، در اندازه COMP کامل و طول ، و آن را "امواج سر و صدا".

درخواست نویز فراکتال (اثر


توجه داشته باشید که ما کرده ایم تبدیل کنتراست و روشنایی پایین. همچنین که تحت تبدیل ، تجانس یکنواخت بدون کنترل ، که اجازه می دهد تا از پوسته پوسته شدن سر و صدا به طور مستقل برای هر یک از ابعاد مجموعه توجه داشته باشید. از آنجا ، مشاهده کند که در عرض مقیاس 232 و ارتفاع مقیاس 20 ، که امتداد از سر و صدا پس از آن بیشتر موج مانند.


مرحله 2 -- تحریک و تشجیع کردن سر و صدا

بعد ، در اثر کنترل پنجره ، با کلیک بر روی ماشین حساب ، کرونومتر برای تکامل سر و صدا اموال فراکتال به فعال کردن keyframing در فریم اول ، سپس CTI خود را به پایان جدول زمانی بکشید ، و تنظیم تکامل از سرعت 2x تا -- که شده است ، دو دور کامل. پیش نمایش که ، و شما باید برخی از حرکت موج مانند را ببینید -- این خواهد بود که سطح آب ما :

[ویدئو ID = "7570"]


گام 3 -- ماسک و و موقعیت سر و صدا

بعد ، اضافه کردن ماسک بیضی شکل به لایه نویز با انتخاب لایه و با دوبار کلیک کردن بر روی ابزار ماسک بیضی در نوار ابزار. رول خواص ماسک در جدول زمانی ، و مجموعه پر از ماسک است به ارزش بالا مانند 150 ، و گسترش به -35 یا بیشتر ، به جلو و ماسک به لایه. لبه پر خواهد شد این سر و صدا ترکیب لایه به صحنه کمک بیشتر هموار :


در نهایت ، بررسی جعبه لایه 3D برای لایه سر و صدا به آن را 3D ، و افشای خواص تبدیل آن را در جدول زمانی. تنظیم چرخش X خود را تا 90 درجه و موقعیت Y آن (وسط ارزش های درجه سه) به 11 یا بیشتر ، به آن حرکت به بالا از ترکیب. "سقف موج" ما باید شبیه به این :


شما همچنین ممکن است بخواهید این لایه را به مقیاس کمی هنگامی که شما آن قرار گیرند ، بنابراین لبه های لایه در قاب قابل مشاهده نیست ، اما این ماده از طعم.


گام 4 -- ساخت صحنه زیر آب

بعد ، COMP جدید همان اندازه و طول ، و آن را صحنه زیر آب. اضافه کردن یک ماده جامد و جدید به آن ، هر رنگ ، اندازه کامل COMP ، و آن را به رمپ سابقه و هدف.

اعمال اثر رمپ به این لایه (اثر


بعد ، آن را بکشید لایه را به موج COMP COMP صحنه زیر آب بالاتر از لایه پس زمینه رمپ. با کلیک بر روی سوئیچ آمارهای / حالت های دکمه در پایین جدول زمانی برای نشان دادن ستون حالت و تنظیم حالت انتقال لایه موج نور سخت است. شما


(آزمایش با برخی از حالت های انتقال دیگر مانند نور نرم افزار ، اضافه ، و دیگران -- شما ممکن است یکی از آنها را بیشتر از نور سخت می خواهم) در این حالت ، سخت نور رنگ انتقال از لایه پس زمینه به لایه سر و صدا ، در حالی که تاکید بر قله های روشن در منظره جلو عکس ، که ما را برجسته خوبی را در "آب" ما. پیشنمایش این ، و شما باید چیزی شبیه به این را ببینید :

[ویدئو ID = "7567"]


مرحله 5 -- اضافه کردن اشعه های نور

یک ترکیب جدید ، همان فرمت قبلی ، و آن را صحنه ری نور. کشیدن دو نسخه از COMP صحنه زیر آب را به صحنه ری نور ، یکی در بالای دیگر است. لایه بالایی را انتخاب کنید و اعمال CC ​​اشعه های نور (اثر


توجه داشته باشید به خصوص که مرکز منبع نور است ، درست در لبه بالای لایه است ، بنابراین اشعه های نور آن را تولید خواهد شد رو به پایین را به صحنه بازیگران است.

در مرحله بعد ، تعیین حالت انتقال لایه اضافه (برای اشعه روشن تر) و یا روشن کردن (مطیع اشعه). و ، البته ، سعی کنید حالت های دیگر را نیز ببینید که چگونه به نظر می آیند.

شما باید تا پایان با چیزی شبیه به این :

[ویدئو ID = "7569"]


اشعه های نور به طور خودکار تغییر در شدت روشنایی تغییرات لایه موج ، به ما اثر نور در زیر آب نسبتا واقع بینانه است. منبع نور ما در اینجا نه مانند کانون توجه به نظر می رسد ، اما شما می توانید این تنظیمات به شما مهتاب و یا نور خورشید را نیشگون گرفتن و کشیدن ، اگر دوست دارید ، و یا انواع دیگر از منابع نور -- تغییر رنگ نور اشعه ، موقعیت ، شعاع ، و عوامل دیگر همه تغییر اثر را به شیوههای جالبی است.

و آن -- مثل همیشه ، من شما را تشویق به آزمایش و از آن لذت ببرید. می بینید که دفعه بعد.


با کلیک بر روی " بعد از رده اثر "در" رده "ستون در سمت راست برای دیدن تمام مقالات پس از بررسی اثر در حال حاضر در مرکز خبر و MPV است . شما همچنین ممکن است برای بررسی از ریچارد Lainhart پس از اثر خودآموز - فیلم ها در اینجا.

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Ozone 9 Mastering Toolbox
Ozone 9 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Ozone 9 Mastering Toolbox?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: