All Articles After Effects
ایجاد انفجار واقعی را اثر پس از
Richard Lainhart on Wed, November 2nd 0 comments
Want to create Hollywood-style explosions as seen in your favorite action/thriller movies? Using After Effects you can and Richard Lainhart shows you how. Get ready to detonate...

در آموزش این ویژگی ، من به شما که چگونه یک اثر مشترک ویژه در ایجاد نشان دادن اثرات پس از پف کردن یک پنجره از یک ساختمان به عنوان اگر یک بمب در داخل رفته بود : شما چند بار دیده ام . برای این آموزش ما فقط یک نسخه اصلی این اثر ، بنابراین شما می توانید ایده چگونه آن را با هم در را آن گونه که مایلید تغییر دهید. فوق العاده و واقع بینانه به جا خواهد بود ، اما که مطمئنا شما هم می خواهید این ایده را دریافت کنید. اجازه دهید در شروع کنید.


گام 1 -- مونتاژ فیلم منبع شما

برای شروع ، شما برخی از رئال منبع برای کار با نیاز دارید. من با استفاده از یک عکس که هنوز از خانه همسایه ، که در طبقه دوم دارای پنجره های شیشه ای بزرگ خوب است ، و اثر صدای انفجار از کتابخانه SFX خود است. علاوه بر این ، ما خواهید بود با استفاده از یک قطعه از سهام رئال انفجار از ArtBeats ، purveyors از همه نوع قطعه فیلم سهام دیجیتال. اگر شما به یک کتابخانه سهام تجاری دسترسی داشته باشند ، نیز وجود دارد بسیاری از کلیپ های انفجار آنلاین رایگان در دسترس شما به جای آن می توانید استفاده کنید.


مرحله 2 -- ایجاد ترکیب انفجار شما

من قصد دارم کار کردن در قاب در اندازه نسبتا کوچک از 640x480 ، فقط به صرفه جویی در فضا روی صفحه نمایش ، در یک ترکیب 7 - دوم. از آنجایی که این آموزش متوسط ​​، من قصد دارم برای شما بر عهده دارید بدانید که چگونه برای راه اندازی COMP جدید و رئال واردات.

بعد ، اضافه کردن تصویر ثابت خود را به COMP. این لایه باید طول کل ترکیب را اجرا کنید :

Add the still image to the comp


گام 3 -- ماسک کاخ پنجره

بعدی ما قصد داریم تا از پنجره بیرون را در این لایه ماسک (که خواهد شد rearmost در ترکیب نهایی ما) برای ایجاد اثر ضربه از پنجره است. ماسک کردن پنجره یک سوراخ در لایه را از طریق پس زمینه سیاه ایجاد کنید. بنابراین ، دو لایه را با کلیک بر روی خانه ای به خانه آن را باز کنید در پنجره لایه ، با شتاب از ابزار قلم (G) ، و قرعه کشی ساده نقطه 4 - ماسک بسته با خطوط مستقیم است که به تشریح پنجره :

draw a simple 4-point closed mask with straight lines that outlines the window


بازگشت به پنجره خود را COMP ، خواص ماسک برای ماسک شما فقط ایجاد ، باز کردن و کلیک بر روی دکمه معکوس برای ماسک :

Invert the mask


شما هم اکنون می خواهید لایه خانه ای با پنجره نقاب از :

Window is masked out


مرحله 4 -- تکراری لایه خانه

لایه نقاب و نوع فرمان D آن را تکراری انتخاب کنید . لایه فوقانی یا frontmost از دو لایه یکسان را انتخاب کنید ، باز کردن خواص ماسک خود را انتخاب کرده و تیک دکمه معکوس برای آن لایه. اگر شما خاموش دید در حال حاضر برای لایه rearmost ، شما خواهید دید فقط پنجره های جدا شده در لایه مربوط به خود. این لایه که ما قصد داریم برای منفجر کردن سوراخ خالی به پشت آن را آشکار است :

Set up the layer to blow-up


گام 5 -- درخواست شکستن لایه پنجره جدا شده

پس از تمام هدف اثر شکستن پلاگین را در زندگی این است که ضربه چیز ، به طوری که آنچه که ما قصد داریم به استفاده از در اینجا. با لایه frontmost نقاب پنجره انتخاب شده ، اثر را انتخاب کنید

[ویدئو ID = "8994"]


حتی با تنظیمات پیش فرض ، که بسیار خنک است ، هر چند آن را به وضوح می کند مانند یک انفجار پنجره واقعی به نظر نمی آید (اما شما می توانید به جایی که ما قصد داریم با این ، حداقل مراجعه کنید). بعد ، اجازه دهید نیشگون گرفتن و کشیدن تنظیمات شکستن را به نتایج واقعی تر به من بدهید.


گام 6 -- تنظیم تنظیمات شکستن است

در حال حاضر ، این آموزش واقعا جایی برای رفتن به شکستن در عمق نیست ، اما خوشبختانه ما لازم نیست که افزایش سرعت بیش از حد به انجام به ما نتایج خوبی به من بدهید. اول ، باز کردن خواص شکل در شکستن پنجره کنترل اثر را انتخاب کنید و شیشه را از منوی الگو ، این به ما نامنظم تر ، واقع بینانه منفجر اشکال ، به جای بلوک های پیش فرض می دهد.

بعد ، تکرار مجموعه تا 200 یا بیشتر ، که ما را تکه های بسیار کوچک تر ، مناسب تر به اندازه نسبتا بزرگ از پنجره به من بدهید.

Shatter settings


و فیلم خود را previewed باید چیزی شبیه این :

[ویدئو ID = "8995"]


خیلی بهتر است! با این حال ، انفجار حق است که کمی آهسته در حال حاضر ، بنابراین ما قصد داریم دو ترفند قبل از حرکت بر روی انجام است. اول ، باز کردن 1 نیروی خواص و تنظیم قدرت تا 15 ، که تکه های ویران شده بیرون سریعتر ضربه :

Increasing the strength of Force 1


بعد از خواص فیزیک و باز تنظیم نیروی جاذبه تا 6 ، کمک خواهد کرد که به جلو و تکه های پایین را کمی سریع تر بعد از آنها لعنتی بیرون.

Set the Gravity properties to 6


گام 7 -- تاخیر انفجار

همانطور که شما بدون شک متوجه ، انفجار شکستن صحیح را در ابتدا از لایه شروع می شود ، که آن را همیشه می کند. من می خواهم این انفجار را به تاخیر کمی ، هر چند ، پس از آن شروع درست در آغاز از کلیپ نهایی. چند راه برای انجام این کار وجود دارد ، اما با این مواد ، یک راه ساده این است که فقط به حرکت لایه شکستن کمی بعد در زمان و اضافه کردن یک کپی از تصویر ثابت در آغاز COMP را تشکیل می دهند آن زمان است. بنابراین ، فقط کشیدن لایه شکستن در جدول زمانی پس از آن ، ساعت 01:00 (هرجا دوست دارید) شروع می شود ، و سپس یک کپی از تصویر ثابت شما را به پنجره لایه بکشید تا آن را در 0:00 شروع می شود. بعد ، قدم زدن در پایان از لایه ی جدید پس از آن در 1:00 با کشیدن بر روی پایان لایه ای در جدول زمانی به پایان می رسد. چند ثانیه اول از جدول زمانی خود را COMP باید چیزی شبیه به این :

delaying the explosion


و یک پیش نمایش از چهار ثانیه و یا در حال حاضر باید چیزی شبیه این :

[ویدئو ID = "8996"]


گام 8 -- اضافه کردن این فیلم انفجار

در حال حاضر ، البته ، ما نیاز به انفجار سهام را به صحنه رئال کامپوزیت بنابراین ما باید چیزی برای منفجر کردن پنجره با. برای شبیه سازی انفجار با سیستم ذرات در اثر پس از این امکان وجود دارد ، اما شما تقریبا همیشه برای گرفتن نتایج بهتر است با یک انفجار واقعی ، که این است آنچه ما در اینجا خواهید استفاده کنید (آن را نیز به مقدار زیادی کار کمتر).

در اینجا من قصد دارم باید با استفاده از :

[ویدئو ID = "8999"]


همانطور که می بینید ، آن را در برابر یک پس زمینه سیاه و سفید فیلمبرداری ، و انفجار باقی می ماند به طور کامل در چارچوب ، بنابراین لبه های آن نمی تواند قطع ، هر دو که باعث می شود به خصوص در این کلیپ در این زمینه مفید است.

بنابراین ، آن را بکشید به COMP و جایگاه آن در بین لایه شکستن و لایه پس زمینه نقاب. ما می خواهیم این انفجار را به پشت پنجره لایه ویران شده اما در مقابل دمیده از لایه پنجره ظاهر می شود. سپس این فیلم را در جدول زمانی بکشید تا خط آغاز آن با آغاز لایه شکستن.


گام 9 -- روی صفحه نمایش این فیلم انفجار

با استفاده از این قطعه فیلم ، اولین چیزی که ما باید انجام دهیم این است حذف پس زمینه سیاه خود را بنابراین ما می توانیم مرکب آن در صحنه است. ما می توانیم کلید زنی ، سعی کنید ، اما یک راه ساده تر وجود دارد : حالت تمام صفحه. بنابراین ، ستون حالت های Blending Options را در پنجره لایه آشکار ، و مجموعه ای از انفجار لایه قطعه فیلم به روی صفحه نمایش ، که دست کشیدن از پس زمینه سیاه و سفید و ترک تنها انفجار پیکسل روشن تر در پشت.

Set the footage layer to Screen


گام 10 -- موقعیت و مقیاس رئال انفجار

در این نقطه البته ، این انفجار را در قاب و در هیچ جا در نزدیکی پنجره متمرکز شده است. بنابراین فقط کشیدن آن را در پنجره COMP تا زمانی که در قاب پنجره خالی متمرکز میکند ، سازگارکردن و بررسی در صورت نیاز پس از انفجار خود را در موقعیت صحیح به نظر می رسد. با این قطعه فیلم خاص ، ما نیز نیاز به آن را در مقیاس (در مورد من ، تا 80 ٪) پس از آن در صحنه متناسب با کمی بهتر می کند و تکه های پنجره های ویران شده را پایمال نمی. شما همچنین ممکن است نقطه شروع از لایه انفجار قطعه فیلم برای تنظیم کمی آن خطوط تا بهتر با شروع از انفجار شکستن می خواهید. این کار در مورد چگونگی رئال سهام خود را آغاز می شود بستگی دارد ، البته. پیش نمایش سریع ، و در اینجا است که در آن ما در حال حاضر ایستاده :

[ویدئو ID = "9002"]


گام 11 -- اعمال سطوح به رئال انفجار

ما تقریبا انجام شده است ، و تنها چند ترفند برای انجام آموزش های ما برای تکمیل. اول ، شما توجه کنید که این فیلم انفجار ، به نظر می رسد کمی شسته و نازک ، که در نتیجه استفاده از صفحه نمایش به آن است. بنابراین ، با لایه انتخاب شده ، انتخاب اثر

در سطح اثر پنجره کنترل ، کشیدن دست راست تحت فلش هیستوگرام به سمت چپ ، که اثر روشنایی و افزایش کدورت از قطعه فیلم در حالی که هنوز در پس زمینه سیاه را شفاف نگه داشتن. در اینجا یک شات از تنظیمات من است ، هر چند شما البته به طور کامل بستگی به قطعه فیلم خود را.

Adjusting the levels for the explosion


سرباز و قوی تر : با تنظیمات سطوح راست ، تصویری شما باید چیزی شبیه به این.

The image with better level settings


گام 12 -- اضافه کردن یک انفجار افکت صدا

گام نهایی این است که اضافه کردن اثر انفجار صدا را به کمک به فروش شات. خوب با یکی از بقایای سقوط در کتابخانه من SFX که من پیدا کردم ، اما شما باید قادر به پیدا کردن یک آزاد برای خودتان آنلاین. هنگامی که آن را در جدول زمانی و با تصاویری انفجار صف ، رندر سریع می دهد ما این است :

[ویدئو ID = "9003"]


و شما به آنجا! همانطور که اشاره کردم ، این آموزش های اساسی به شما معرفی به ایجاد این نوع از اثرات است. تزکیه در این روش ممکن است شامل اضافه کردن یک لرزش دوربین در زمان انفجار ، کار با قطعه فیلم دستی و حرکت ، ردیابی انفجار در ، اضافه کردن ، لایه های بیشتری از شکستن و انفجار رئال سهام برای اضافه کردن پیچیدگی به اثر ، و به همین ترتیب. اما این باید برای شروع ، در هر حال. و مانند همیشه ، شما من را تشویق به آزمایش با آنچه شما آموخته ام و بالاتر از همه ، از آن لذت ببرید.


می خواهید کسب اطلاعات بیشتر در مورد ادوبی پس از اثر؟ پرش مستقیم به این اثرات پس از آموزش ، فیلم !

Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: