All Articles After Effects
ایجاد اثر هولوگرام جنگ ستارگان در اثر پس از ، قسمت 1
Richard Lainhart on Sat, July 23rd | 0 comments
In this 2 part After Effects Tutorial, Richard Lainhart demonstrates how to create the infamous hologram effect, as seen in Star Wars, on his friend and neighbour, Dream Theater's Jordan Rudess.

مگر در مواردی که شما در جنگل بارانی آمازون زندگی می کنند در 30 سال گذشته شده است ، شما احتمالا آشنا با هولوگرام انتقال اثر جنگ های ستاره ای ، برای اولین بار در فیلم جنگ ستارگان اول (در حال حاضر به عنوان "اپیزود IV : جدید امید" شناخته می شود دیده می شود ) شما می توانید مثال خوبی از آن را اینجا ببینید :نسخه و تغییرات زیادی از این اثر در طول سال ها شده اند وجود دارد ، هر دو در فیلم جنگ ستارگان خود و جاهای دیگر ، به طوری که آن را تبدیل به یک اثر نمادین در حق خود. اما به طور کلی ، اثر متشکل از قطعه فیلم شات از صحبت کردن موضوع ، جدا شده از پس زمینه آن ، و به عنوان شفاف ، آبی ، رنگی ، تصویر درخشان دیده می شود. اغلب ، شما scanlines ، سر و صدا ، و خطا "" انتقال مصنوعات و یا اشکالات در تصویر نیز را ببینید.

در آموزش این ویژگی ، من قصد دارم تا شما را خود من در اثر فقط با استفاده از نشان ادوبی پس از اثر ، با هیچ افزونهای شخص ثالث و یا برنامه ها ، که باید به کمک به شما در راه به خلق را آن گونه که مایلید تغییر دهید آغاز شده است. دوست من و همسایه اردن Rudess نوع به اندازه کافی بوده است تا خود را به عنوان موضوع برای انتقال ما ارائه دهد ، تا با آغاز شده اجازه

دو بخش عمده به ایجاد این اثر وجود دارد -- در اول ، ما نیاز موضوع را از پس زمینه خود را جدا ، و سپس ما نیاز به اعمال اثرات مختلف و درمان است که به ما این توهم هولوگرام نهایی را.

در حال حاضر ، ساده ترین راه برای ماسک کردن و یا منزوی کردن فیلم است که به ساقه موضوع خود را در برابر greenscreen به خوبی روشن و یا افت bluescreen (مطمئن شوید که موضوع شما هیچ رنگ نزدیک به رنگ پس زمینه را شامل نمی شود) ، سپس بعد از رنگ اثر 'استفاده کنید ابزار کلید زنی را به پس زمینه شفاف. با استفاده از نوع راست قطعه فیلم ، می توان آن را روش ساده تنها با یک کلیک. بسیاری از ما انجام لوکس کار در استودیوی bluescreen ندارد ، هر چند ، بنابراین ما باید به ماسک ، یا حذف پس زمینه از این فیلم به صورت دستی. خوشبختانه ، پس از بررسی اثر برخی از ابزار های خودکار که موجب خواهد شد تا این حد نسبت به صورت جداگانه طراحی ماسک برای هر فریم تنها آسان تر است.

در اینجا این فیلم خام از صحبت اردن ، به ضرب گلوله در مقابل یک دیوار سفید در منزل من :

[ویدئو ID = "7506"]


شما توجه کنید که نسبتا به خوبی تعریف شده در مقابل پس زمینه. با این حال ، واقعا کنتراست کافی بین او و دیوار وجود ندارد به اجازه یا کلید Luma یا رنگ اثرات کلید استفاده کنید ما پس زمینه برای حذف -- من می دانم ، چون من سعی کردم آنها را هر دو. بنابراین ، ما باید او را با دست ماسک. خوشبختانه ، هر چند ، نسخه های اخیر از اثر پس از


مرحله 1 -- تنظیم پروژه

برای بهترین نتایج را با ابزار قلم مو Roto ، رئال شما باید موضوع خود را در برابر یک پس زمینه ساده جامد ، به خوبی مشخص شده با کنتراست بالا بین foreground و background را داشته باشد. واردات قطعه فیلم خود را به اثرات پس از ، و کشیدن آن بر روی ایجاد یک دکمه ترکیب جدید در پایین پنجره پروژه :


این COMP جدید که منطبق بر این فیلم با فرمت. من خواستار این رئیس COMP اردن Roto.


مرحله 2 -- انتخاب و کاربرد ابزار Brush Tool Roto

با کلیک بر روی ابزار قلم مو Roto در نوار ابزار :


با آن را در تصویر را در پنجره COMP دوبار کلیک کنید برای باز کردن پنجره لایه -- همه کار براش Roto در پنجره لایه رخ می دهد :


گام 3 -- قرعه کشی سکته اول شما

گام بعدی ، یا کشیدن از طریق قطعه فیلم خود را با مارکر زمان در پایین پنجره لایه برای قرار دادن یک فریم که در آن سوژه خود را به وضوح که ممکن است تعریف شده. این قاب پایه نامیده می شود ، و آن را قاب که در آن شما به تشریح اولیه خود را تعریف. اغلب از آن به فریم اول ، اما نمی شود. هنگامی که شما در قاب خود را پایه قرار دارد ، قرعه کشی با ابزار قلم مو Roto (ابزار به عنوان یک دایره سبز رنگ با یک بعلاوه در آن ظاهر می شود) از طریق مرکز موضوع foreground را سکته مغزی :


(بر خلاف آنچه که شما برای اولین بار ممکن است فکر می کنم ، شما از قلم مو Roto استفاده نیست تا طرح موضوع -- همه شما باید انجام دهید این است که تعریف مرکز جسم شما می خواهید به رئوس مطالب.)

دکمه ماوس را رها ، و ابزار قلم مو Roto موضوع خود را با آنچه که به نام تقسیم بندی مرز رئوس مطالب -- خط قرمز در اطراف لبه موضوع :


همانطور که می بینید ، قلم مو Roto ، شغل عالی ، حتی تا حدودی معجزه آسا ، از ترسیم بدن اردن انجام داده است. از آنجا که پایین بازوی راست خود را بسیار تیره است ، با توجه به نور ناهموار در اتاق ، آن را متوجه نشدم که ، اما هنوز هم ، برای یک کلیک کنید و بکشید ، آن را بسیار خوب. باور من ، آن را بسیار کمتر خسته کننده تر از طراحی ماسک را با دست با استفاده از ابزار Pen است. و ما به راحتی می توانید که قطعی هم کمی تعمیر.


گام 4 -- محدود تقسیم بندی مرز

حالا رفع مناطق اطراف بازوی راست اردن که در آن مرز تقسیم بندی نیاز به افزایش سرعت اجازه -- این مهم است که برای به دست آوردن قاب پایه خود را به عنوان تمیز و دقیق که ممکن است ، چون قلم مو Roto تمام محاسبات آینده خود را در این قاب پایه. بنابراین ، ما به بازوی برهنه در سمت راست هر دو اضافه کردن اردن به انتخاب مرز تقسیم بندی می خواهید ، بلکه حذف منطقه بین بازوی راست خود و بدن خود را.

برای اضافه کردن بازوی راست خود را ، فقط یکی دیگر از سکته مغزی با قلم مو از طریق مرکز آن منطقه Roto کشیدن :


که آن منطقه را به مرز اضافه کنید :


بعد ، پایین نگه داشتن کلید انتخاب (Roto ابزار قلم مو را به یک دایره قرمز رنگ با علامت منفی در آن را تغییر دهید) و در منطقه بین بازو و بدن اردن کشیدن :


که آن منطقه از مرز را حذف کنید :


همانطور که می بینید ، این هم برخی از بدن اردن را از منطقه مرزی برداشته شود ، بنابراین برای رفع آن ، ما فقط نیاز به کشیدن دوباره با قلم مو به طور منظم (سبز) Roto در آن منطقه :که باید آن را انجام دهم. ما می توانیم آلفا ایم فقط با کلیک کردن بر روی دکمه آلفا آمارهای در پایین پنجره لایه ایجاد شده را بررسی کنید :


و بررسی وضعیت ماسک ما را از طریق کلیک کردن بر روی دکمه روکش آلفا آمارهای در همان منطقه :


که پوشش رنگ شفاف به کانال آلفا است.


مرحله 5 -- انتشارات مرز تقسیم بندی

حالا که ما تعریف قاب پایه ما ، اجازه دهید بر روی پوشش بقیه کلیپ. قلم مو Roto این به صورت خودکار در یک فرآیند به نام انتشار ، که در آن قاب پایه ماسک ایم تعریف شده بر روی فریم های بعدی کپی شده و تنظیم است. طیف وسیعی از فریم که در آن انتشار به آن ها رخ می دهد دهانه نامیده می شود ، و ما تنظیم دهانه برای تنظیم محدوده انتشار.

در حال حاضر ، با موضوعات پیچیده ، شما اغلب می خواهند به مجموعه ای کوتاه ، بنابراین شما دقیقا می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن مرز تقسیم بندی است. در مورد ما ، هر چند ، به دلیل حرکت نسبتا کمی در این فیلم وجود دارد ، ما می توانیم دهانه برای پوشش دادن کل کلیپ ، تنظیم و نیشگون گرفتن و کشیدن بعدا در صورت لزوم.

بنابراین ، برای تنظیم دهانه ، در پایان از دهانه (بلوک نشانگر قاب خاکستری زیر حاکم زمان) کلیک کنید :


و کشیدن آن به طول کامل از کلیپ :


ما می توانیم تنها با هدف قرار دادن نوار فضا برای شروع فرایند انتشار شروع می شود. هنگامی که ما انجام دهید ، کلیپ خواهد شد شروع به نواختن (به آرامی) و شما خواهید دید قرمز مرز تقسیم بندی خودکار جادویی دنبال رئوس مطالب اردن را به عنوان او حرکت می کند. شما همچنین می توانید ، اگر شما ترجیح می دهید ، فقط صفحه پایین کلید ضربه را (اگر دارید) و یا فرمان راست های arrow به قدم از طریق کلیپ یک قاب در یک زمان. همانطور که شما انجام دهید ، شما توجه کنید که برخی از مناطق ممکن است ترک از مرز ، بسته به نوع حرکت سوژه خود را ، همانطور که در این دو فریم متوالی :


در صورتی که اتفاق می افتد ، فقط بر روی قاب مشکل متوقف و مانند قبل ، یا کشیدن با ابزار قلم مو Roto در منطقه به آن اضافه کنید به مرز ، و یا گزینه کشیدن به حذف مناطق از


گام 6 -- تقسیم بندی را منجمد کنید

هنگامی که شما به مرز تقسیم بندی تنظیم شده را به میل خود ، شما را از انتشار به یخ. انبارها انجماد مرز تقسیم بندی بر روی دیسک و جلوگیری از انتشار بیشتر تقسیم بندی ، که اطمینان حاصل شود که مرز تعدیل خود را در محل باقی می ماند و که آن ها نیز به سرعت هر گونه تعامل بیشتر با ماسک. برای مسدود کردن مرز تقسیم بندی ، با کلیک بر روی دکمه توقف زیر حاکم زمان :


انجماد مرز خواهد شد در حالی که ، را ، اما زمانی که آن را انجام داده است شما نشانه ای در پنجره لایه که Roto قطعه قطعه قلم مو منجمد شده است را ببینید. اگر شما می خواهید برای تنظیم تقسیم بندی در آینده ، شما نیاز به مرز را با کلیک کردن بر روی دکمه یخ دوباره unfreeze.


گام 7 -- محدود ماسک

گام نهایی ما در قسمت 1 است که برای خالص کردن وتصفیه ماسک ایم فقط با Brush.There Roto ایجاد تعدادی از ابزارها در بعد از تاثیر آن برای تنظیم ماسک ، اما ابزار قلم مو Roto تا به خود بهبود بخش خود را مات در کنترل اثر آن ، که همان چیزی است که می کنیم استفاده کنید


در حال حاضر ، ما نیازی به بسیاری از جزئیات در مورد ابزار مات محدود در این مرحله ، اما ما نمی خواهیم به نگاهی در کنترل های صاف و پر. افزایش صاف که -- صاف کردن لبه های ماسک ، ما فقط ساخته شده به منظور کاهش هر گونه لبه های تیز ممکن است ما در طول انتشار ایجاد شده را انجام خواهد داد. شما نمی خواهید برای دریافت در اینجا انجام دور -- تنظیم بیش از حد بالا و صاف خواهد شد فقط به نوبه خود ماسک را به لکه :


صاف کردن کوچک می تواند کمک به کاهش زبری که گاهی اوقات از با استفاده از قلم مو Roto نتایج. تنظیم از 3 یا 4 باید کافی باشد.

توجه داشته باشید که اگر می بینید که کمی بیش از حد از پس زمینه خود را در اطراف لبه های موضوع شما ، شما می توانید سعی کنید به افزایش مقدار فریت ، که لبه های ماسک را به ارمغان بیاورد

در نهایت ، و مهمتر از همه ، ما می خواهیم به خم پر اموال ما شاید 50 درصد یا بیشتر است. این لبه ها را از کانال آلفا و متعادل کردن آن را به کمک ترکیب

پس زمینه ، کمک خواهد کرد که ما نرمتر ، fuzzier نگاه را به اثر هولوگرام ما نهایی -- که فازی بودن لبه یکی از ویژگی های نگاه است. بنابراین پر خود را می گویند 50 درصد یا بیشتر تعیین می کنند ، به طوری که ماسک خود را به نظر می رسد چیزی شبیه به این :


ما همیشه می توانید این کار بعدها البته تنظیم ، زمانی که ما شروع به قرار دادن اثر با یکدیگر ، اما این شروع خوبی است.

خوب! ما با قسمت 1 به پایان رسید -- ایم اردن با ابزار قلم مو Roto را پوشانده به او را از پس زمینه خود را جدا ، و در حال حاضر ما در حال آماده برای قسمت 2 -- ایجاد اثر هولوگرام.


می خواهید بیشتر بدانید؟ ریچارد دارای یک بسته نرم افزاری از عالی پس از فیلم های آموزش اثر در اینجا !

Comments (0)

You must be logged in to comment. Login Now

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: