All Articles After Effects
ایجاد اثر هولوگرام جنگ ستارگان در اثر پس از ، قسمت 2
Richard Lainhart on Sun, July 24th 1 comments
In the 2nd part of this After Effects Tutorial, we continue learning how to create the infamous hologram effect, as seen in Star Wars, on his friend and neighbour, Dream Theater's Jordan Rudess.

قسمت 1 از این سری در اینجا خوانده شده. در قسمت 2 که ما قصد داریم که در آن ما به سمت چپ ادامه دهد و ایجاد اثر هولوگرام واقعی در ادوبی پس از اثر است.

بعد ، نزدیک پنجره لایه و مشاهده پنجره COMP ، که در آن شما باید موضوع خود را به منظمی علیه هر رنگی که شما پس زمینه ترکیب خود را به (من معدن به خاکستری به طور موقت) مجموعه composited :


نگران نباشید در مورد هر گونه آثار باستانی کمی شما ممکن است بر روی لبه های اینجا را ببینید -- آن را دریافت خواهید پنهان هنگامی که ما ایجاد اثر است.


مرحله 1 -- تکراری لایه

در حال حاضر ما نیاز به ایجاد نگاه هولوگرام و انتقال مصنوعات مختلف برای اثر ضروری است. ما قبل از آهنگسازی Roto قلم مو لایه (لایه شروع

بعد ، تکثیر نقاب ما قبل از COMP دو بار لایه -- آن را انتخاب کنید در پنجره خط زمانی ، و با تایپ دستور - D دو بار. غیرفعال کردن صوتی برای لایه کپی شده ، به طوری که آنها را به صوتی اصلی را اضافه نمی کند و باعث اعوجاج :


ما قصد داریم به تحریف این لایه کپی را در شیوه های مختلف و مرکب آنها را با این فیلم اصلی برای ایجاد scanlines و سر و صدا انتقال.


گام 2 -- ایجاد Scanlines

بعد ، خاموش دید برای لایه بالا کپی ، لایه میانی را انتخاب کنید ، و اعمال Griddler CC به آن (اثر


که بسیار سرد است ، اما ما نمی شود با استفاده از Griddler برای آن -- به جای آن ، می خواهیم آن را به مجموعه ای از کاشی های بسیار نازک و ثابت است که به ما نگاه از scanlines تنظیم است. بنابراین ، تعیین مقیاس افقی Griddler تا 100 ، مقیاس عمودی آن به -5 ، اندازه کاشی خود را تا 1.3 ، و چرخش آن به صفر.


شما باید چیزی شبیه به این در COMP را ببینید :


که به ما scanlines خوب در اثر نهایی ما می دهد. شما توجه کنید که scanlines فراتر از لبه ماسک را گسترش -- Griddler یکی از این اثرات است که کانال آلفا را نادیده -- اما ما ثابت که بعدا.


مرحله 3 -- ایجاد سر و صدا انتقال

بعد ، به نوبه خود لایه بالا مجددا ، و اعمال سیاه


این پایه ای برای "هولوگرام آبی رنگ در COMP نهایی خواهد شد. COMP شما باید شبیه به این -- در حال حاضر ، نگران نباشید که لایه های پایین قرار دارند پنهان :


بعد ، درخواست نویز (اثر


در نهایت ، لایه بالایی در جدول زمانی ، نوع "T" را انتخاب کنید انفرادی اموال کدورت ، و تنظیم آن را به 60 ٪ یا بیشتر. COMP شما اکنون باید چیزی شبیه این :

با کاهش کدورت برای لایه سر و صدا ، ما هنوز هم لایه های پایین تر را از طریق نشان می دهد ، در حالی که با اضافه کردن مقدار مشخصی از سر و صدا به مخلوط استفاده می شود. سر و صدا بر روی هر فریم به طور خودکار تغییر خواهد کرد ، بنابراین ما لازم نیست که در مورد آن ظاهر می شود به بیش از حد استاتیک نگران باشید.


مرحله 4 -- چندین لایه ها را می پوشانند

بعد ما باید به ماسک scanlines شد که در آن است که فراتر از لبه کانال آلفا وجود داشته باشد. اول ، ما نیاز به بسته نرم افزاری با یکدیگر تمام اثرات آن بر همه لایه ها ایجاد کرده اید تا کنون. ما می توانستیم این کار را توسط هر دو قبل از آهنگسازی سه لایه کرده ایم به پیش COMP انجام دهید ، و یا توسط تودرتو COMP (اردن سر Roto) در حال حاضر در COMP جدید. این اقدامات اساسا همان چیزی که هستند ، بنابراین من قصد دارم به لانه COMP فعلی.

برای این کار ، فقط COMP فعلی در پنجره پروژه را بر روی ایجاد یک دکمه ترکیب جدید بکشید. این باعث می شود COMP جدید به نام "اردن سر Roto 2" ، حاوی "رئیس Roto اردن" را به عنوان یک لایه منفرد. به آن COMP ، در نسخه دیگری از "اردن سر Roto پیش COMP" ما ساخته شده در اوایل بکشید و لایه آن را در بالا از "اردن رئیس Roto" لایه. در نهایت ، خاموش صوتی و تصویری لایه جدید -- ما تنها نیاز به کانال آلفا آن :


در مرحله بعد ، بر روی سوئیچ آمارهای / حالت های دکمه در پایین پنجره جدول زمانی لایه را به آشکار TrkMat (قطعه مات) ستون ، لایه زیرین را انتخاب کنید (اردن سر Roto) ، در منوی پاپ آپ در ستون TrkMat کلیک کنید لایه را انتخاب کنید و آلفا مات "اردن سر Roto پیش COMP :


این کانال آلفا از لایه بالا (نامرئی) برای ماسک کردن آن مزاحم scanlines آویزانی که در این عکس استفاده کنید :


مرحله 5 -- اضافه کردن براق

همانطور که می بینید ، ما از راه وجود دارد -- تنها یک زن و شوهر بیشتر گام اثر ما کامل است. چیزی که بعد از ما می خواهیم به انجام اضافه کردن تب و تاب بودن برای تقویت اثر هولوگرام. برای این کار ، ما نیاز به لانه COMP ما فقط ایجاد شده در اثر "مسطح" آهنگ

مات کامپوزیت ما را ساخته است. بنابراین ، آن را بکشید "اردن سر Roto 2" (و یا هر نسخه نامیده می شود) بر روی ایجاد یک دکمه ترکیب جدید ، که COMP جدید به نام "اردن سر Roto 3". براق "اردن سر Roto 2" لایه ای در آن را انتخاب و اعمال (اثر

مطمئن باشید برای تنظیم درخشش بر اساس پاپ آپ به کانال آلفا (تا تب و تاب بودن تابش از لبه های تصویر) و به مجموعه ای از شعاع براق به ارزش بالا مانند 45 تا. همچنین آزمایش با کاهش شدت براق.5 یا ، بنابراین تب و تاب بودن پاک نشده است بیش از حد تصویر :


همانطور که می بینید ، ما بسیار نزدیک به یک اثر هولوگرام سرد :


مرحله 6 -- اضافه کردن اشکالات انتقال

حالا چند شی ء انتقال به پروژه ما. راه های مختلفی برای انجام این کار ، از جمله کاملا چند شخص ثالث پلاگین وجود دارد ، اما ما قصد داریم برای باقی ماندن در پس اثر است. بنابراین ، گام بعدی این است که به درخواست WARP موج (اثر

بنابراین ، در تنظیمات WARP موج است ، تعیین نوع موج با سر و صدا (که خواهد شد با ما دندانه دار "امواج" را) ، ارتفاع موج به صفر (در حال حاضر) ، عرض موج به 200 جهت به صفر (هر دو ارزش) ، و سرعت موج به. 5 :


ما هیچ چیز را در این نقطه ، به دلیل ارتفاع موج صفر است ، اما که اموال ما قصد داریم به تحریک و تشجیع کردن برای ایجاد اشکالات ما. بنابراین ، با CTI خود را بر روی فریم اول ، با کلیک بر روی keyframe کرونومتر برای ارتفاع موج. در حال حاضر به پایین جدول زمانی و نوع "U" (تکنوازی که تمام خواص keyframed) را به انفرادی اموال ارتفاع موج متحرک. کنترل با کلیک بر روی که اولین keyframe را انتخاب کنید و آمار بازدید نگه Keyframe 'از منوی متنی به نوبه خود keyframe خطی را نگه Keyframe :


این تنها آن مقدار را در فریم اول به نگه keyframe نخواهد تعیین می کنند ، اما اطمینان حاصل شود که همه keyframes جدید به طور پیش فرض برای برگزاری keyframes. نگه keyframes حفظ ارزش خود را تا زمانی که keyframe بعدی ، باعث ارزش به "پرش به" به جای هموار interpolating آن ارزشها ، به طوری که آنها برای ایجاد تغییرات ناگهانی خوب.

در حال حاضر پیش حرکت چند ثانیه ، و تغییر ارتفاع موج ارزش را به چیزی بین صفر و 20 یا بیشتر. شما هم اکنون می خواهید قطعی هم افقی که در این عکس ، چیزی شبیه به این را ببینید :


هم اکنون شما یک نگه جدید در جدول زمانی keyframe را ببینید. فقط زن و شوهر از قاب جلو بروند ، و تنظیم ارتفاع موج به صفر نگه keyframe جدید برای ایجاد. آنچه انجام خواهد داد ، ایجاد لکه دار افقی و ناگهانی که در این عکس بیش از فقط یک زن و شوهر از قاب ، که به عنوان خطا از گیربکس مان را در خدمت. شما می خواهید برای اطمینان دو keyframes نگه دارید فقط یک زن و شوهر از قاب جدا ، بنابراین یک خطا سریع ، ناگهانی و بازیابی شما :


بعد ، کپی آن دو keyframes (اول باید برخی از عددی بین صفر و 20 صفر دوم) ، جلوتر حرکت به نقطه دیگر در جدول زمانی ، و چسباندن آن keyframes شوید. SHIFT - بکشید CTI برای ضربه محکم و ناگهانی به اول دو keyframes جدید ، و تغییر مقدار آن را به چیزی متفاوت. ادامه چسباندن دو keyframes نگه به ​​جدول زمانی در مکان های مختلف تصادفی ، و مطمئن شوید که برای تغییر مقدار اولین چیزی متفاوت است ، بنابراین اشکالات همه یکسان نباشد.

همچنین اطمینان حاصل کنید برای چسباندن دو نسخه از آن دو keyframes نزدیک با هم ، چند فریم می شود ، بنابراین شما تکرار اشکالات تصادفی. در هنگامی که شما انجام می شود ، جدول زمانی خود را باید چیزی شبیه به این :


پیشنمایش این ، و شما باید اشکالات بیشتر یا کمتر تصادفی اخلال در انتقال هولوگرام را ببینید.


گام 7 -- نهایی کامپوزیت

اتمام اثر -- و در حال حاضر ما در مرحله آخر هستید. اول ، نوع "T" دوباره با لایه انتخاب شده برای نشان دادن مالکیت کدورت ، و تنظیم آن را به 50 ٪ خواهد بود . سپس ، اضافه کردن لایه دیگری را به صحنه نهایی خود را در پشت لایه هولوگرام خود را ، بنابراین شفافیت واضح است -- من با استفاده از برخی از ابرها و آسمان شب است ، اما شما می توانید استفاده کنید هر آنچه مناسب است را برای هدف خودتان استفاده نمایید ، البته.

و در اینجا چگونه از آن همه می آید با هم :

[ویدئو ID = "7527"]


شما می توانید ، البته ، در اثر کم رنگ شدن و به طوری که به نظر می رسد انتقال شروع و پایان است ، اما من که تا ترک به شما.

وجود دارد و شما آن را دارند! من امیدوارم که شما در این آموزش مفید است ، و مثل همیشه ، از تشویق شما برای آزمایش و از آن لذت ببرید در ادوبی پس از اثر است. می بینید که دفعه بعد.


Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • luisa
    Awesome !!
    • 8 years ago
    • By: luisa
    Reply
Studio Series - Recording Vocals
Pro Tools 502
Dream It. Do It.
Do you want to learn Studio Series - Recording Vocals?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: