All Articles After Effects
طراحی سوم کمتر در اثر پس از سبک مستند
Richard Lainhart on Tue, August 23rd 0 comments
Lower third titles have become synonymous with a multitude of genres. With so many different styles available, Richard Lainhart shows how to create a typical animated documentary-style title.

"پایین سوم" اصطلاح رایج پخش ویدیو را برای چیزی که شما را دیده ام صدها بار است : عنصر متحرک گرافیکی است که به نظر می رسد در قسمت پایین قاب های ویدئویی (که معمولا در یک سوم پایین تر از صفحه نمایش ، از این رو نام) ، حاوی متنی که توضیح می دهد و یا اقدام بر روی صفحه را شناسایی است. شما آنها را به طور منظم در پخش اخبار و یا برنامه های مستند ، که در آن سخنران آنها شناسایی ، و آنها به طور معمول یک عنصر بالایی بزرگتر با نام سخنران ، و عنصر پایین تر کوچک تر با اطلاعات بیشتر در مورد سخنران شامل : "چارلز Morris در" در بالا ، و "مدیر فروش" زیر آن ، به عنوان مثال. جستجو برای "سوم پایین تر" در یوتیوب نمونه های بسیاری و آشکار به شما انواع بسیار متنوعی از سبک های در حال استفاده در حال حاضر نشان می دهد.

در آموزش این ویژگی ، ما قصد داریم به شما نشان دهد که چگونه با هم برای قرار دادن اولیه اخبار به سبک انیمیشن های پایین سوم پس از اثر است. اجازه دهید در را شروع کنید.


مرحله 1 -- تنظیم پروژه اثر پس از

اول ، ایجاد ترکیب 640x480 10 - دوم ، با یک پس زمینه به رنگ خاکستری مایل به آبی تا آن را آسان تر برای دیدن عناصر ما :

gray background


(ما در حال رفتن به کار در این وضوح استاندارد پایین تر را به عکس هایی با صفحه نمایش کمی بیشتر قابل کنترل است ، اما شما به راحتی می تواند در مقیاس آنچه من قصد دارم به شما نشان می دهد را به هر فرمت HD است.)

مطمئن باشید به عنوان / اقدام راهنماهای ایمن برای COMP خود را به نوبه خود ، ما نیاز به نگه داشتن متن سوم پایین تر ما در منطقه عنوان امن برای اطمینان از آن دیده خواهد شد :

Turn on Title/Action safe guides


مرحله 2 -- اضافه کردن عنصر اول

بعد ، ایجاد یک جامد جدید ، 450 * 50 پیکسل و آن را به رنگ قرمز نسبتا تاریک (شما می توانید استفاده کنید هر رنگی دوست دارید ، البته ، اما آن را نباید بیش از حد روشن یا نور) :

Create a new solid, 450x50 pixels


موقعیت جامد در سوم از پایین قاب ، به خوبی در بالا عنوان راهنمای درونی ایمن ، و تراز آن را به سمت چپ قاب :

align to left side of frame


مرحله 3 -- ماسک عنصر اول

بعدی ما قصد داریم به اضافه کردن یک ماسک ساده برای کادر قرمز رنگ زاویه را به لبه آن برای کاهش این به ما بیشتر از یک حس حرکت زمانی که ما تحریک و تشجیع کردن نوار به من بدهید. بنابراین ، با جامد انتخاب ، دو ابزار مستطیل را با کلیک بر روی :

Double-click rectangle tool


این کار از یک ماسک مستطیل شکل به کل جامد اضافه کنید. سپس ابزار Pen Tool (G) را انتخاب کنید ، کلیک کنید و با آن را در لبه پایین تر از ماسک ، شاید در 50 پیکسل از لبه راست ماسک ، برای اضافه کردن یکی دیگر از نقطه به ماسک :

Adding another point to the mask


ابزار انتخاب را انتخاب کنید دوباره (V) ، ماسک نقطه پایین سمت راست کلیک کنید و آمار حذف که نکته ای برای حذف -- جامد هم اکنون باید لبه های زاویه دار جلو :

The lower-third now has an angled edge


در نهایت ، انتخاب جامد در پانل لایه ، نوع T به کدورت های انفرادی ، و مجموعه کدورت جامد تا 60 ٪. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنید که ما می توانیم ویدیو زمینه ای را از طریق یک سوم پایین تر را ببینید :

Set the opacity to 60%


گام 4 -- تحریک و تشجیع کردن عنصر اول

بعد ما می خواهیم به تحریک و تشجیع کردن جامد را بر روی صفحه نمایش است. نوع P در انفرادی موضع جامد

در حال حاضر انتخاب دو keyframes موقعیت شما را ساخته ، در یک کنترل کلیک کنید ، و دستیار Keyframe را انتخاب کنید

[ویدئو ID = "8352"]


گام 5 -- تحریک و تشجیع کردن عناصر متن اول

گام بعدی ما این است که به تحریک و تشجیع کردن عناصر متن اول ، نام موضوع ما ، که ما می خواهیم پیش تنظیم انیمیشن استفاده کنید. بنابراین ، انتخاب ابزار Horizontal Type Tool (فرماندهی - T) ، و در پالت شخصیت ، بدون ، قلم & سریف قوی را انتخاب کنید ، آن را به رنگ سفید یا نور خاکستری و

Using an Animation preset


بعد ، باز و یا به جلو آوردن اثرات

[ویدئو ID = "8356"]


در حال حاضر ، به طور پیش فرض ، این حرکت صاف در انیمیشن است کمی بیش از حد آهسته ، بنابراین در تنظیم این keyframes به سرعت در همه بالاتر. در حالی که لایه متن انتخاب شده ، نوع U به انفرادی تمام keyframes متحرک آن است. انتخاب keyframes (آنهایی که در 02:20) دوم برای شروع ، موقعیت ، مقیاس ، منحرف ، و کدورت (تمام خواص زیر محدوده انتخاب 1) با کشیدن یک خیمه انتخاب در اطراف آنها ، و سپس همه آنها را به سمت چپ در مورد کشیدن 01:15 نقطه در جدول زمانی. پیش نمایش که ، و شما باید بسیار سریعتر انیمیشن متن را ببینید :

[ویدئو ID = "8354"]


مرحله 6 -- اضافه کردن یک Drop Shadow را به عناصر

بعد ، فقط به اضافه کردن یک عمق کمی به انیمیشن ، ما قصد داریم به اضافه کردن یک سایه به هر دو جامد و متن است. بنابراین با جامد انتخاب شود ، را انتخاب کنید اثر

[ویدئو ID = "8353"]


گام 7 -- ایجاد عناصر پایین سوم متوسطه

کلیه حقوق این ، ما در نوبت نهایی ما خودآموز سوم پایین تر هستیم. آخرین چیزی که ما باید انجام دهیم این است که ایجاد عناصر ثانویه انیمیشن و کامل پایین تر ما سوم. برای انجام این کار ، به جای شروع از ابتدا ، ما فقط تکراری و اصلاح عناصر موجود ما. بنابراین ، هر دو متن و لایه های جامد و نوع فرماندهی - D به تکراری از آنها را انتخاب کنید. در حال حاضر ، خاموش دید از لایه متن کپی.

بعد ، انتخاب لایه کپی جامد ، و لایه را انتخاب کنید

Changing the duplicated lower third's solid settings


در حال حاضر CTI خود را جلو بروند تا 00:20 ، موقعیت انفرادی برای جامد تکرار شده (که من قصد دارم به تماس لایه نارنجی رنگ از هم اکنون در) ، و تنظیم هر دو X و Y ارزش برای جامد به طوری که آن را درست در زیر قرمز لایه ، و خطوط مقدم جبهه خود را تا لبه زاویه دار با لبه زاویه دار لایه قرمز :

Adjust X and Y values for the orange layer


توجه داشته باشید که ارزش اموال Y در این نقطه ، مال من است 389. بعدی CTI خود را به 00:00 حرکت می کند ، و مقدار Y در آن keyframe 389 (یا هر مقدار شما نیاز دارد ، به طوری که حرکت افقی را دوباره بر روی یک خط راست باشد) ، و کشیدن مقدار X لایه نارنجی فقط در خارج از قاب قابل مشاهده است. اگر شما پیش نمایش ، شما در حال حاضر باید یک انیمیشن از لایه نارنجی رنگ در حال حرکت در همان نرخ و زمان را به عنوان لایه قرمز ، نگاه کنید اما درست در زیر آن :

[ویدئو ID = "8355"]


متن ثانویه را رفع کنیم. با روشن کردن آن مجددا خاموش لایه متن اصلی و با ابزار متن ، متن ثانویه را انتخاب کنید و تغییر دهید و آن را به چیز دیگری. من با استفاده از "مدیر فروش" است. در حال حاضر CTI خود را به 01:15 حرکت است ، که که در آن متن به پایان می رسد انیمیشن ، نوع P به موقعیت های انفرادی برای متن ، و مقدار Y را پایین بکشید به طوری که متن ثانویه نشسته در بالای لایه نارنجی رنگ است. دوباره بر روی متن اصلی را روشن کنید و تنظیم حالت افقی از متن ثانویه به آن خط با اصل ، آن همه باید چیزی شبیه به این را نگاه کنید :

The final look of the Lower-Third


گام 8 -- تنظیم زمان بندی انیمیشن

و در اینجا مرحله آخر : ما نیاز به تنظیم زمان از لایه های ثانویه به طوری که آنها وارد یک کمی بعد نسبت به عناصر اولیه است. تصاویر این تنها کمک می کند تا به تأکید بر عناصر اولیه ، و آن را روش استاندارد سوم پایین تر است.

بنابراین ، لایه نارنجی و مدیر فروش لایه متن را انتخاب کنید ، حرکت CTI خود را به 00:20 و کشیدن میله لایه قرمز در جدول زمانی تا آغاز خود را در 00:20 شروع (مطمئن باشید که بر روی بدن میله بکشید خود ، نه از میله های زندان شروع ، و یا شما لایه ها را به جای حرکت آنها را تر و تمیز) :

Adjusting the animation timing of both layers


در حال حاضر انیمیشن برای عناصر ثانویه را به تعویق انداخته ایم و نتایج نهایی شما باید چیزی شبیه این (من تصویر برخی از پسر اضافه آن ، بنابراین شما می توانید شفافیت در عناصر سوم پایین تر را ببینید) :

[ویدئو ID = "8357"]


وجود دارد و شما آن را دارند! همانطور که اشاره کردم ، انواع بی نهایت از سوم پایین تر وجود دارد : ورزش ، اخبار ، واقعیت ، آب و هوا ، و moreand این یکی از بسیار اساسی بود. پایین تر سوم این روزها ، در واقع ، حاوی عناصر متحرک در داخل میله های پس زمینه ، و غیره را کمی طولانی تر به راه اندازی. اما من امیدوارم که حتی در این آموزش ساده به شما کمک کرد در طراحی و انیمیشن گرافیک حرکت خود را آغاز شده است. و ، مثل همیشه ، تجربه ، و از آن لذت ببرید در پس اثر !

Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: