All Articles After Effects
نقشه برداری جابجایی در اثر پس از : مبانی
Richard Lainhart on Wed, October 12th 1 comments
Displacement Mapping might sound like a concept from a Sci-Fi novel, but in After Effects you can use it to create interesting distortion techniques right now! Richard Lainhart maps out the basics.

نقشه برداری جابجایی یکی از تکنیک های کمتر شناخته شده در ادوبی پس از اثر است که می تواند همه انواع اثرات اعوجاج جذاب و عملی با فیلم های کوتاهی خود را ایجاد کنید. در این آموزش ما قصد داریم به معرفی اصول اولیه نقشه برداری جابه جایی و نشان می دهد شما چگونه با آن آغاز شده است.


مرحله 1 -- تنظیم ترکیب

ما قصد داریم به کار کردن با دو عنصر ساده : macProVideo.com لوگوی ما و برخی از رئال سهام از ناهمواری آب استخر است. این ایده در اینجا این است که به ایجاد این تصور از آرم نقاشی شده بر روی کف استخر و تحریف که توسط حرکت آب ، تنها به عنوان آن که در زندگی واقعی باشد. بنابراین ، پس از وارد کردن فایل لوگو و رئال را به یک پروژه جدید ، با ایجاد یک ترکیب جدید به اندازه و طول قطعه فیلم استخر و تنها با کشیدن آب قطعه فیلم کلیپ بر روی 'ایجاد یک ترکیب جدید" را فشار دهید در پایین از پروژه آغاز خواهد شد پنجره :

the 'Create A New Composition' button


مرحله 2 -- اضافه کردن لوگو

بعد ما می خواهیم فقط به رها macProVideo.com آرم (که من با کانال آلفا آماده شده پس از آن تا یک پس زمینه شفاف) در بالای لایه آب در ترکیب استخر و مرکز آن ، یا با کشیدن آن را به طور مستقیم به COMP پنجره ، و یا به پنجره لایه در جدول زمانی است.

mPV logo on top of the water layer


مرحله 3 -- درخواست blending mode را به لوگو

در این نقطه ، لوگو می کند به نظر نمی آید آن زیر آب است ، بلکه بر روی سطح آب شناور. بنابراین ، بعد ما قصد داریم به درخواست blending mode را به لوگو پس از آن با تصویر آب تعامل و به نظر می رسد مانند آن را در کف استخر. در هنگامی که شما درخواست blending mode را به یک لایه ، پیکسل ها در آن لایه ارتباط برقرار کردن با پیکسل ها در لایه بلافاصله در زیر آن برای ایجاد رنگ های جدید و پاکت را در پیکسل ها در لایه فوقانی. بسیاری از حالت ترکیب مختلف ، و بسیاری از راه های مختلف این دو لایه می توانند با یکدیگر تداخل وجود دارد. در حال حاضر ، همه شما نیاز به دانستن این است که یک حالت Blending Options را کمک خواهد کرد که زیر لایه ی لوگو را در اختیار ما را با آب در چنین راهی که لوگو ظاهر خواهد شد به زیر سطح آب باشد ، در حالی که هنوز باقی مانده قابل رویت است.

بنابراین ، برای اعمال حالت Blending Options را کلیک کنید 'سوئیچ آمارهای / حالت' را فشار دهید در پایین پنجره لایه ستون حالت برای نشان دادن ، و سپس از منوی popup حالت ترکیب بعدی را به زیر لایه ی لوگو برای نشان دادن حالت های مختلف اینجا را کلیک کنید. آنهایی که به ما در

Color Dodge from Blending Menu


حالت های افزودنی تمایل به ایجاد پیکسل های روشن تر از دو لایه قابل رویت ، و در حالی که حفظ رنگ لایه فوقانی به درجات مختلف. در این مورد ، رنگ دوج به نظر می رسد برای حفظ رنگ اصلی آرم به خوبی ، در حالی که اجازه می دهد پیکسل روشن از امواج آب را نشان می دهد از طریق ایجاد توهم لوگوی در زیر سطح آب است. البته ، شما باید حالت های افزودنی دیگر ، و حتی حالت در مقوله های دیگر را امتحان کنید ، هر دو فقط برای دیدن آنچه مانند نگاه کنند و برای تعیین اگر یکی از آنها ممکن است کار کند بهتر است با آرم خاص خود. در اینجا چه رنگ حالت دوج به نظر می رسد.

Color Dodge blending mode in action


مرحله 4 -- درخواست جابجایی اثر نقشه

حالا که ما لوگوی ما را در جای خود و به درستی مخلوط ، ما قصد داریم آن را بر کنار کند پس از آن نگاه مانند امواج آب تحریف تصویر. نقشه برداری جابجایی کار می کند با در نظر گرفتن روشنایی (درخشندگی) مقادیر پیکسل در یک layercalled mapand جابجایی با استفاده از آن ارزشها به جسمی از کلید های SHIFT ، و یا جابجا کردن ، موقعیت پیکسل در لایه آسیب دیده است. درخشندگی ارزش های بزرگ ایجاد یک تغییر بیشتری از مقادیر پایین تر ، همانطور که شما می خواهم انتظار داشت. در مورد ما ، ما می خواهیم برای استفاده از روشنایی به تحریف لایه آب زیر لایه ی لوگو : به عنوان حرکت آب ، تغییر مقادیر روشنایی خواهد ساخت لوگو ظاهر می شود که اگر آن را توسط آب تحریف ، به عنوان آن که در واقعیت است.

بنابراین ، با لایه لوگو انتخاب شده ، انتخاب اثر

Displacement map effect settings


فیلم لوگوی شما باید چیزی شبیه به این :

[ویدئو ID = "9431"]


و اساسا چگونه کار می کند. در حال حاضر ، همانطور که می بینید ، این اثر بسیار سرد است ، اما خود آرم است و نه خشن لبه ، و نه چندان شبیه به آن را در زیر آب است. دلیلش این است که لایه آب تا مقدار زیادی از کنتراست و انتقال ناگهانی بین روشن آن


مرحله 5 -- لایه را کپی کرده آب

برای رفع لبه های خشن ، ما نیاز به استفاده از نسخه نرمتر از لایه آب به عنوان نقشه جابه ما که خواهیم مات آن انجام دهید. اما ما نمی خواهیم به تیرگی لایه آب قابل مشاهده است ، بنابراین خواهیم یک کپی و تیرگی استفاده از آن برای نقشه ما به جای. لایه را کپی کرده آب را در خط زمانی را با انتخاب آن و تایپ فرماندهی - D .


مرحله 6 -- Blur را لایه کپی شده

بعد ، انتخاب از دو لایه آب موجود در پنجره لایه بالایی را انتخاب کنید و اثر


گام 7 -- قبل از سرودن تاری لایه

در حال حاضر در این مرحله اگر ما استفاده از این لایه تاری به عنوان نقشه جابجایی ، ما در واقع نمی خواهد هر گونه تفاوت در تصویر نهایی را. از آنجا که لایه تاری نیاز از پیش تشکیل شده ، و یا عملا رندر ، قبل از اثر جابجایی نقشه نگاه کنید به "تاری شده است. بنابراین ، انتخاب لایه مبهم است و لایه را انتخاب کنید

'Move all attributes into the new composition'


مرحله 8 -- درخواست نقشه تاری

در حال حاضر ، ما واقعا نمی خواهم برای دیدن تصویر تاری ، بنابراین خاموش کردن دید خود را از طریق کلیک کردن بر روی دکمه در کنار نام خود را در پنجره لایه کره چشم ، تا زمانی آن را به عنوان پیش ، تشکیل شده ، آن را لازم نیست قابل دیدن خواهد بود جابجایی نقشه اثر از آن استفاده کنید. سپس لایه آرم را دوباره انتخاب کنید و مجموعه ای از لایه WaterDisplaceMap به عنوان نقشه جابجایی لایه در اثر کنترل پنجره. شما بسیار نرم و صاف و واقع گرایانه تر اثر اعوجاج در آرم که زیر امواج آب را ببینید :

[ویدئو ID = "9432"]


وجود دارد و شما آن را دارند. آزمایش با کاهش کدورت لایه لوگو و کمی آن را به نگاه کمی بیشتر زیر آب ، سعی کنید به حالت های مختلف ترکیب بر روی لوگو ، و یا اعمال تاری کمی defocus لوگو کمی. و مثل همیشه ، از آن لذت ببرید!

اطلاعات بیشتر در مورد پس از بررسی اثر در این آموزشهای خوب و مفید است.

Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • Martin
    A watery MPV Logo .. I love it!!! Nice one Richard :)
    • 7 years ago
    • By: Martin
    Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: