All Articles After Effects
شکل موج صوتی تولید ویژوال در پس از بررسی اثر
Richard Lainhart on Tue, May 31st 0 comments
A common effect you see in music videos is an audio waveform, often overlaid on the video action, that pulses in sync with the music. It's easy to create this basic effect in After Effects...

اثر مشترک شما را در ویدیو های از موسیقی را ببینید شکل موج های صوتی ، اغلب در عمل ویدیو تزیین شده ، که پالس در هماهنگی با موسیقی است. آسان به ایجاد این اثر اساسی در اثر پس از آن ، و در این مقاله ی کوتاه ، ما شما را چگونه نشان می دهد.


مرحله 1 -- تنظیم آهنگ های صوتی شما

برای این آموزش ، من قصد دارم به استفاده از یک حلقه درام ساده -- البته ، شما می توانید هر منبع صوتی موجود برای این اثر استفاده کنید. در مورد من ، چرا حلقه کوتاه است ، من می خواهم آن را کمی گسترش و اطمینان حاصل شود که آن را حلقه پاک انیمیشن شکل موج نهایی ایجاد کنم. بنابراین ، من بعد از واردات مسیر من (DrumLoop1.aiff) ، من بر روی آن در پنجره پروژه کلیک کنید ، بنابراین من می تواند اطلاعات برای پیگیری را در بالای پنجره را ببینید :تنها کمی بیش از 4 ثانیه طول می کشد ، و من می خواهم COMP طولانی تر برای این نسخه ی نمایشی ، بنابراین من قصد دارم به حلقه آهنگ قبل از شروع به کار با آن است. برای انجام این کار ، مسیر در پنجره پروژه را انتخاب کنید ، بر روی آن کنترل کلیک کنید ، را انتخاب کنید و قطعه فیلم nterpret مندر این گفت و گو ، پایین در پایین زیر گزینه های دیگر ، در کنار حلقه ، نوع در 2 تا حلقه مسیر دو برابر و دو برابر طول آن :حالا که کلیپ بر روی دکمه ترکیب جدید در پایین پنجره پروژه را COMP جدید است که دقیقا در طول حلقه بکشید ، به طوری که زمانی که رندر تکرار COMP ، صوتی ، حلقه هموار. من ساخته ام پیکسل COMP 1280x720 من.


مرحله 2 -- اضافه کردن حالت جامد و اعمال شکل موج صوتی

در حال حاضر ، ما می تواند اثر شکل موج صوتی به لایه های صوتی در COMP اضافه کنید و پس از اثر که به ما اجازه می دهد برای انجام این کار است ، اما ما در واقع نمی مراجعه کنید هر چیزی ، از آنجا که لایه صوتی ندارد جزء بصری و بنابراین چیزی برای رندر شکل موج در. بنابراین ، ما نیاز به اضافه کردن یک لایه جامد حاوی اطلاعات تصویری میباشد. طبق معمول ، لایه را انتخاب کنیددر مرحله بعد ، اعمال اثر شکل موج صوتی (اثر


گام 3 -- راه اندازی اثر شکل موج

اول ، شما نیاز دارید که به شکل موج صوتی DrumLoop1 ما به عنوان لایه های صوتی برای اثر استفاده ، و یا ما هر نسل شکل موج را دریافت کنید. بعد ، خواهیم با برخی از تنظیمات در اثر تجربه و ببینید چه اتفاقی می افتد -- من شما را تشویق به سعی کنید این را آن گونه که مایلید تغییر دهید و همچنین.

بنابراین ، من قصد دارم برای تغییر شکل موج به طور پیش فرض رنگ به سبز را به آن نگاه کنید کمی بیشتر شبیه به یک اسیلوسکوپ کهنه پرست ، افزایش حداکثر ارتفاع تا شکل موج پر از صفحه نمایش (بهترین ارزش در دامنه بستگی دارد آهنگ های صوتی خود شما) ، و افزایش نرمی شکل موج ، همانطور که در اینجا نشان داده شده :بارگزاری صفحه این بیرون ، و این همان چیزی است که شما :

[ویدئو ID = "6739"]تاملات پایانی

و این روال است. سعی کنید متفاوت و همه تنظیمات در اثر پنجره کنترل ، از جمله انیمیشن آنها را در طول زمان است. یکی از تغییرات جالب شما می توانید سعی کنید این است که به اثر شکل موج صوتی را چندین بار تکراری را قادر می سازد کامپوزیت در اصل برای تکراری (بنابراین هر نسخه قابل دیدن خواهد بود) ، افزایش ارزش بذر خود را تصادفی (برای اضافه کردن تغییرات کمی به شکل موج و افزایش هر مقدار ضخامت تکراری ، که در اینجا نشان داده شده :این شما را شکل موج هرج و مرج بیشتر با علاقه بصری کمی بیشتر به من بدهید :

[ویدئو ID = "6740"]مثل همیشه ، تجربه را آن گونه که مایلید تغییر دهید و از آن لذت ببرید با اثر پس از

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

EDM Production Tips
Logic Pro X 402
Dream It. Do It.
Do you want to learn EDM Production Tips?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: