All Articles After Effects
معرفی به تثبیت حرکت و ردیابی با نرم افزار Adobe پس از اثر توسط ریچارد Lainhart
Richard Lainhart on Wed, January 5th 0 comments
Motion stabilizing and tracking is one of the more technical processes in Adobe After Effects, and can be confusing for those who haven't worked with it before. There are a lot of options in the Motio

حرکت ثبات و ردیابی یکی از فرآیندهای در Adobe فنی پس از بررسی اثر است ، و می تواند گیج کننده برای کسانی که با آن کار می کرد قبل از. بسیاری از گزینه های موجود در پانل حرکت ردیاب وجود دارد ، و حتی اگر آن را تا حد زیادی خودکار هنگامی که شما آن را راه اندازی ، گرفتن آن را راه اندازی می تواند برخی از افزایش سرعت را.

اما نتایج خیره کننده باشد -- شما می توانید کمی در غیر این صورت unwatchable "لرزان طب مکمل و جایگزین" ویدئو را به یک تکه سنگ جامد از رئال قابل استفاده ، محو ، چهره مرتکبان این جنایات 'در نظارت تصویری و یا آرم اعتراض pixelate یا قسمتهای بدن در برنامه نویسی واقعیت تثبیت ، و یا ایجاد اثرات غیر قابل کشف ویژه است.

سری جدید من برای MacProVideo ، " ادوبی بعد از اثر 201 -- تثبیت حرکت و ردیابی "به شما نشان می دهد که چگونه برای ایجاد این نوع اثرات را در بعد از اثر با استفاده از AE ساخته شده در ابزار ردیابی حرکت. آنچه من می خواهم در اینجا این است که شما معرفی برخی از مفاهیم و تکنیک های من در جزئیات بیشتری در مجموعه شما را با پروژه های ردیابی حرکت خود را آغاز مورد بحث.

تاریخچه کوچولو

پدربزرگ از ردیابی حرکت ممکن است به خوبی tienne ژول Marey (1830-1904) ، پزشک و دانشمند بود که در میان اولین بار در جهان "chronophotographers" و یا عکاسان از زمان باشد. در میان بسیاری از دستگاه های دیگر ، او را اختراع یک دوربین است که می تواند تصاویر متعدد در طول زمان بر روی یک صفحه عکاسی تک گرفتن و استفاده از آن به مطالعه حرکت انسان است. در این صفحه ، شما می توانید یک تصویر از یکی از مطالعات حرکت خود را ، که او در آن لباس پوشیدن یکی از دستیاران او را در یک دست کت و شلوار سیاه و سفید با خطوط سفید ، سپس عکس های متعددی از راه رفتن معاون در مقابل از chronophotograph او صورت گرفت :

به طور خاص ، به تصویر با عنوان "..."، قرار گرفتن در معرض درست است که در آن شما را به وضوح می توانید ببینید فقط حرکت دستیار انتزاعی از بدن خود توجه داشته باشید. اگر شما برای اتصال نقطه در آن تصویر ، خطوط زیادی مانند یک مسیر حرکت موفق نگاه کنید.

در اینجا یک منبع خوب برای بیشتر در مورد Marey

پیشرفت بعدی در ردیابی حرکت شامل "rotoscoping" ، فرآیند نقاشی یا ردیابی قاب تصاویر زندگی می کنند اقدام به فریم بر روی فیلم به ایجاد انیمیشن های واقع بینانه است. rotoscope توسط Max فلایشر در سراسر سال 1914 اختراع شد

ظهور ضبط تصویر دیجیتال و پردازش منجر به انفجار تکنیک برای تجزیه و تحلیل حرکت و ردیابی ، برای اولین بار برای اجرای نظامی و قانون (تشخیص نفوذ ، ردیابی صورت و شناسایی) ، و بعد از آن -- این همه تکنیک ها ، البته در اصل آنالوگ صنایع سرگرمی ، که در آن ردیابی حرکت است برای جلوه های ویژه تصاویری که به جای بازیگران واقعی در صحنه های تولید 3D مورد استفاده قرار می گیرد. اخیرا ، افزایش قدرت محاسباتی ، به پیشرفت های جدید در ردیابی حرکت در زمان واقعی برای بازی ، مانند به تازگی منتشر شد مایکروسافت سیستم Kinect را منجر شده است.

چگونه تثبیت حرکت و ردیابی آثار در اثر پس از

کلیه حقوق این ، اجازه دهید نگاهی به برخی از جزئیات مربوط به حرکت و ردیابی در ایجاد ثبات در بعد از اثر ، با برخی از نمونه های خاص از سری من.

اول ، ثبات حرکت با ردیابی محل کار ، در از نظر داده های X و Y پیکسل ، یک شیء در قاب تصویر است که حرکت نمی کند نسبت به بقیه اشیاء در فریم. این بدان معنی است که شما نمی توان انتظار داشت یک ویدئو کلیپ را با ردیابی یک شی است که خود را در قاب حرکت ثبات -- سر یک فرد ، یا ابر ، به عنوان مثال. شما نیاز به پیگیری یک شی که حرکت نمی کند -- یک صندلی و یا حصار ، همانطور که در مثال من. هنگامی که این شیء unmoving ردیابی شده است ، پس از بررسی اثر پس از آن دقیقا کپی از داده های X / Y به نقطه لنگر لایه تثبیت شده ، جایگاه خود را. کپی کردن داده ها دنبال کرده به نقطه لنگر لایه است تا به اثر حرکت لایه در جهت مخالف از حرکت نسبی جسم دنبال کرده ، که اساسا لغو از حرکت شی دنبال کرده -- برای هر پیکسل شی دنبال کرده حرکت می کند به سمت راست ، نسبت به فریم ، لایه پیکسل به سمت چپ حرکت می کند ، بنابراین شی دنبال کرده در همان محل ، باز هم نسبت به قاب باقی می ماند.

بنابراین ، برای مثال ، در اینجا برخی از رئال اصلی اصابت گلوله بر روی عرشه من تابستان گذشته از یک جوان روبی - throated مرغ مگس خوار است. من این کار را با دوربین HDV گلوله و به زوم راه در یک شات خوب از پرنده کها در حصار ضد گوزن به. از آنجا که من دست نگه داشتن دوربین ، که ترکیب با زوم ساخته شده برای برخی از قطعه فیلم بسیار لرزان بود :

من به ارمغان آورد که به پس از اثر ، راه اندازی ردیاب تثبیت بر روی قطعه فیلم و پیگیری می شوند یک بخش از بالای حصار در نزدیکی مرغ مگس خوار است که حرکت نمی کند -- حصار جامد بودن ، آن را نسبت به بقیه حرکت نمی کند جهان در قاب ویدیو. پس از ردیابی و استفاده از داده های ردیابی به ویدئو کلیپ ، این همان چیزی است که من :

در حال حاضر ، شما توجه کنید که این شات در یک بیت از اصل بزرگنمایی شده است و کمی نرم تر از رئال منبع -- که به دلیل حرکت ویدئو کلیپ نسبت به قاب بدان معنی است که من تو را دیدم لبه های خود را در اثر پس از ترکیب ، و در نتیجه در حرکت میله سیاه در اطراف این فیلم تثبیت شده است. یکی از راه های مقابله با آن است به مقیاس و یا تصویر را بزرگ تر ببینید. این فیلم ، و همچنین تثبیت دوباره موقعیت آن ، به طوری که شما دیگر آن لبه است. این یک نتیجه اجتناب ناپذیر از این نوع حرکت ثبات است ، اما برخی از راه هایی برای بهبود آن وجود دارد -- برای مثال ، شما می توانید قطعه فیلم با رزولوشن بالاتر برای شروع استفاده کنید ، به طوری که شما لازم نیست به همان اندازه به مقیاس زمانی که شما برای جبران ثبات ، که من در این نسخه از ضربه :

شما توجه کنید ، هر چند که هر دو از عکس های تثبیت هنوز چرخش کوچک در آنها ، در جایی که من دوربین کمی پیچ خورده در حالی که آن را نگه داشتن. تثبیت چرخش کمی از ثبات موقعیت های مختلف -- با موقعیت ثبات است ، شما تنها کاری که باید برای جبران حرکت در X و Y ابعاد ، است که ، افقی و عمودی است. جبران برای چرخش این بدان معنی است که شما باید برای اضافه کردن یک بعد سوم تثبیت حذف چرخاندن در قطعه فیلم. خوشبختانه ، پس از اثرات می تواند که بیش از حد انجام.

با این حال ، هنگامی که شما انتخاب می کنید برای ایجاد ثبات در چرخش لایه ، پس از اثر عمل کمی متفاوت از سمت راست ثبات است. ردیاب حرکت را محاسبه چرخش نسبی اجسام دنبال کرده در قاب در درجه -- اشیاء ، در این مورد ، به دلیل ثبات چرخش نیاز به پیگیری دو ویژگی در قاب. هنگامی که شما درخواست چرخش دنبال کرده به لایه ، پس از اثر معکوس ارزش چرخش و اعمال آنها را به اموال چرخش لایه -- است که ، در صورتی که شی زنجیردار 30 درجه می چرخد ​​، بعد از اثر اعمال مقدار درجه -30 به ویژگی چرخش است. اگر جسم درجه -30 می چرخد ​​، یک مقدار از 30 درجه به چرخش اعمال شده است. این اثر همان است : چرخش شی دنبال کرده است لغو ، و تصویر را در قاب به نظر می رسد به حرکت ، همانطور که در این مثال :

پیگیری صورت در اثر پس از

مات از چهره عاملان در "ادعا" نشان می دهد پلیس ، برهنگی کتمان و پنهان کردن آرم از محصولات تولید نمی خواهید به مجوز -- یکی دیگر از استفاده مشترک برای ردیابی حرکت چیزی است که می بینید به طور مداوم در تلویزیون نشان می دهد واقعیت است. ما می توانیم که در پس از اثر بیش از حد ، با ردیابی سر مرغ مگس خوار ما با استفاده از یک تکنیک مشابه به تثبیت ردیابی. در این مورد ، هر چند ، ما انجام داده ردیابی موقعیت لایه را به ایجاد ثبات در آن صدق نمی کند -- در عوض ، ما را که داده ها و استفاده از آن اثر موزاییک پیکسل به روی صورت ما مرتکب جنایت یا جنحه مرغ مگس خوار پیگیری :

یا به سادگی مبادله اثر آمیزه ای برای Blur رفته گاوسی ، ما می توانیم چهره اش به جای تیرگی :

هنگامی که شما می دانید چگونه ، شما به راحتی می توانند خود را سازگار به این تکنیک ها که برای پنهان هر چیزی که

تعویض با حرکت را امضاء کنید پیگیری

یکی دیگر از اثرات مشترک ویژه برنامه ردیابی حرکت جایگزینی نشانه است. مثالی از این نوع خواهد بود یک شات است که در آن شما یک اتوبوس در حال حرکت را از طریق صحنه خود را ، و شما می خواهید به جای علامت در سمت اتوبوس با یکی از نشانه های تبلیغاتی از حامیان مالی خود خود را به جای. یا شما ممکن است بخواهید متن را در یک تابلوی راهنمایی و رانندگی برای اثر کمیک را در ویژگی Indie در بودجه کم خود را تغییر دهید. این نوع از ردیابی حرکت کمی پیچیده تر است ، اما به راحتی در اثر پس از شدنی است. آن را در ردیابی سه یا چهار نقطه در تصویر می کند و سپس با استفاده از آن داده ای که در ردیابی به تحریف یکی دیگر از تصویر شما به ضربه اضافه شده بستگی دارد ، یک فرآیند به نام ردیابی چند نقطه و گوشه دباره سنجاقکردن.

در این مثال من ، به منظور افزایش واقع گرایی ضربه ، من برای اولین بار شما را در چگونگی تثبیت تصویر را به چهار نقطه ردیابی آسان تر نشان می دهد ، سپس چگونگی راه اندازی مسیر چهار نقطه و گوشه اثر پین به نوبه خود. هنگامی که شما انجام داده ایم که ، من به شما نشان می دهد چگونه به ایجاد ثبات در تصویر را دوباره به آن به نظر می رسد بسیار واقعی تر -- با کمی کار ، شما می توانید شات اثرات ویژه بدون درز ، ایجاد رفتن از این :

به این :

با استفاده از این به عنوان یک شات cutaway در فیلم Indie در شما ، و شما را تا پایان با اثرات کاملا غیر قابل کشف ویژه شات با فقط یک کار چند دقیقه.

بنابراین ، من امیدوارم که این مقدمه برای تثبیت حرکت و پیگیری سری piqued علاقه شما -- لطفا بررسی کنید خودآموز کامل اینجا را کلیک کنید و استفاده از آنچه یاد می گیرید برای ماجراجویی های خود جلوه های ویژه وجود دارد.

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Studio Series - Recording Vocals
Pro Tools 502
Dream It. Do It.
Do you want to learn Studio Series - Recording Vocals?
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: