All Articles After Effects
اختلاف منظر خودآموز : 2D به 3D با فتوشاپ
Richard Lainhart on Wed, April 6th 0 comments
Hello, sailors, and welcome to New York! These guys, probably shot in the 1930s, are going to help us learn how to bring static 2D images into an animated 3D space with Photoshop and After Effects. It

میهمان گرامی ، ملوان ، و به نیویورک خوش آمدید! این دوستان هم ، احتمالا در 1930s شات ، در حال رفتن به ما کمک می کند یاد بگیرند که چگونه برای آوردن تصاویر استاتیک 2D به فضای 3D انیمیشن با فتوشاپ و پس از اثر است. این روش مفید و موثر که واقعا می تواند کمک به زنده شدن نام ارائه همه نوع از تصاویر هنوز در ویدئو و فیلم است. ما قصد داریم تا قبل از پردازش تصویر در فتوشاپ ، بنابراین ما می توانیم با آن را در فضای 3D کار در بعد از اثر آغاز خواهد شد ، و سپس دوربین انیمیشن ساده برای نشان دادن اثر ایجاد کنید.

There will be quite a few steps in the first of this two-part tutorial, so let's get started.

مرحله 1 -- باز کردن تصویر شما در فتوشاپ

این روش 2D/3D با این نسخهها کار با تصاویر که یک عنصر پیش صحنی یا عناصر قوی در برابر ساده تر midground و عناصر پس زمینه است. که من پیدا کردم این قدیمی آنلاین دامنه های عمومی عکس از ملوانان که به بندر نیویورک که من قصد دارم برای کار کردن با :

شما توجه کنید که ملوانان به خوبی در پیش صحنی در تمرکز و به شدت ، مشخص شده در اکثر موارد ، در برابر آب midground و منظره پس زمینه. شما می توانید از هر تصویری است که شما می خواهم ، البته ، اما تحمل این شرایط در ذهن. شما همچنین می خواهید برای کار با یک تصویر که به عنوان با وضوح بالا که ممکن است می خواهم -- مال من است 1000 x 1400 پیکسل. در طول این آموزش ، من قصد دارم با این تصویر کار می کنند و فرض کنیم شما دارای یک تصویر مشابه را آن گونه که مایلید تغییر دهید.

مرحله 2 -- انتخاب ملوانان

گام بعدی ما این است که به انتخاب ملوانان ما را و برش آنها را از پس زمینه. برای ایجاد این اثر در اثر پس از ، ما نیاز به رفتن به پیش صحنی ، midground ، و عناصر پس زمینه را از یکدیگر جدا و قرار دادن هر یک از روی لایه خود را در فتوشاپ. پس از آن ، در بعد از اثر ، هر لایه در هواپیما خود را در موقعیت های جداگانه ای در فضای 3D قرار داده شده است ، به طوری که هنگامی که دوربین ما را تحریک و تشجیع کردن ، منظر توهم عمق را ایجاد کنید.

اختلاف منظر است که اساسا چگونه ما قادر به درک فاصله نسبی اشیاء. از آنجا که ما دارای دو چشم ، ما می بینیم دو اندکی متفاوت از تصاویر ، از دو زاویه کمی متفاوت ، از اشیاء در میدان بینایی ما است. زاویه دید نسبی ، و یا اختلاف منظر ، از اشیاء نزدیک به چشم ما بیشتر از اجسام دور ، و مغز ما استفاده کنید که اطلاعات برای تعیین اینکه آیا اشیاء نزدیک تر یا دورتر. بیشتر چه ، هنگامی که چشمان ما در حال حرکت ، اشیاء در پیش صحنی به نظر می رسد حرکت فاصله بیشتری نسبت به اشیاء در پس زمینه ، حتی زمانی که تمام اشیاء ثابت هستند. این پدیده خواهیم پس از اثر ، زمانی که ما کرده ایم مجموعه لایه های ما به درستی شبیه سازی.

اما در ابتدا ما نیاز به راه اندازی لایه. بنابراین ، انتخاب تصویر خود را در پالت لایه ها و لایه های تکراری که -- من خواستار تکرار لایه "ملوانان". سپس لایه دو بار بیشتر تکراری ، یک بار برای midground و پیش صحنی لایه ، آنها را "آب" و "شهر" ، به ترتیب ، و خاموش دید برای همه اما لایه ملوانان :

در حال حاضر ما نیاز به رئوس مطالب این ملوانان انتخاب فقط از ملوانان به ایجاد. چند رویکرد به این وجود دارد ، اما شما احتمالا نیاز به استفاده از چندین ابزار مختلف انتخاب را به رئوس مطالب ملوانان.

شروع با گرز جادویی ، مجموعه را به تحمل نسبتا کم ، و شروع با کلیک کردن در منطقه سیاه اونیفورم ملوان :

سپس به آن انتخاب با پایین نگه داشتن Shift و ادامه با کلیک بر روی ملوانان اضافه کنید . در مواردی که انتخاب را به آب اجرا می شود ، ضربه واگرد کنید و سعی کنید در جایی دیگر. هنگامی که شما ، می تواند با موفقیت انتخاب هر تنها ملوانان ، به ابزار مستطیل دار متحرک آن را تغییر و انتخاب مناطق بزرگتر در درون پیکسل ملوانان. هر زمان که شما انتخاب می کنید بیش از حد ، یا واگرد سوئیچ به پایین نگه داشتن کلید اختیار (Options) در حالی که کشیدن در اطراف انتخاب بیش از حد -- گزینه انتخاب با ابزار انتخاب هر پیکسل از انتخاب های موجود را حذف.

به یاد داشته باشید برای پایین نگه داشتن کلید Shift در حالی که کشیدن آن ، بنابراین شما به انتخاب کنونی اضافه کنید به جای جایگزین کردن آن. در نهایت ، زمانی که شما به نقطه که در آن شما دارند را به دقت ردیابی لبه کلاه ملوان را دریافت ، به ابزار کمند سوئیچ و ، زوم بر روی تصویر در صورت نیاز ، شیفت و یا انتخاب ، کشیدن با آن به نهایی انتخاب ملوان :

هنگامی که شما فقط ملوانان مشخص شده ، صرفه جویی در انتخاب با انتخاب انتخاب

اگر شما در پالت کانال ها نگاه کنید ، شما انتخاب خود را به عنوان یک کانال آلفا را ببینید :

ما در حال حاضر با موفقیت جدا شده ملوانان از پس زمینه خود است. بعد ما باید به همین کار را برای آب و خط افق است.

مرحله 3 -- انتخاب آب

در حال حاضر ممکن است در ابتدا به نظر می رسد که ما باید به tediously ردیابی ملوانان دوباره آب را از آنها جدا است ، اما از آنجایی که ما قبلا انجام داده است که یک بار ، ما نیازی نیست که دوباره. شروع با خاموش کردن دید برای لایه ملوانان و روشن کردن لایه آب. سپس انتخاب را انتخاب کنید

با معکوس انتخاب ملوانان هنگامی که ما آن را انتخاب کنید ، ما خواهید بود انتخاب همه چیز را در لایه آب است که ملوانان ، در نتیجه صرفه جویی در ما مشکل ردیابی آنها را دوباره است. بعد ، گرفتن ابزار دار متحرک و آن را انتخاب ، کشیدن بیش از شهرستان ، از تمام راه را در بالای تصویر درست در بالای خط بر خورد اب با کشتی. در نهایت ، انتخاب کشیدن با کمند به پالایش انتخاب آب :

همانطور که با انتخاب ملوانان را انتخاب ، انتخاب

گام 4 -- انتخاب شهر

Next, as you might guess, we need to select the city part of the image. Turn off the visibility for the Water Layer and turn on the City layer. Load the inverted Water Selection into the City layer to select everything except the water, then load the Sailors Selection, but use these settings:

با انتخاب تفریق از انتخاب ، می کنیم انتخاب ملوان را از انتخاب های موجود آب وارونه حذف ، می روم تنها شهر انتخاب -- بدون ردیابی مورد نیاز. مانند قبل ، صرفه جویی در انتخاب باقی مانده را به عنوان "انتخاب شهر".

گام 5 -- حذف مازاد

بعد ، خاموش دید برای همه سه لایه غیر سابقه و هدف ، به نوبه خود در لایه ملوانان ، آن را انتخاب کنید ، و بار انتخاب ملوانان وارونه (انتخاب

همین کار را برای آب :

و لایه های شهر :

اطمینان حاصل در هر مورد لایه را انتخاب کنید قبل از بارگذاری انتخاب آن را به انتخاب های جدید ، و انتخاب برعکس شود. شما در حال حاضر هر یک از عناصر عمده در تصویر -- Foreground یا زمینه ، midground و پس زمینه -- جدا شده در لایه مربوط به خود است.

گام 6...

قسمت 2 از این آموزش را می توان یافت در اینجا!

می تواند که طولانی منتظر نیست؟ خوب ، در عین حال شما می توانید بررسی کنید ما فتوشاپ و اثرات بعد از آموزش .

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Mixing and Automation
Cubase 10 104
Dream It. Do It.
Do you want to learn Mixing and Automation?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: