All Articles After Effects
اختلاف منظر خودآموز : 2D به 3D با فتوشاپ
Richard Lainhart on Sun, April 10th 0 comments
In Part 1 of our tutorial, we began the process of turning a static 2D image into a 3D animation by opening the image and isolating each major section of the image onto its own layer in Photoshop. In

در قسمت 1 از آموزش ما ، ما شروع به فرآیند تبدیل یک تصویر ثابت را به یک انیمیشن 3D 2D و با باز کردن تصویر و جداسازی هر بخش عمده ای از تصویر را بر روی لایه مربوط به خود در فتوشاپ است.

In Part 2, we're going to continue in Photoshop to fill in the empty areas in the image left by isolating the sections. Then we'll move over to After Effects to put the layers into 3D space and complete the animation.

گام 6 -- پر کردن شکاف ها

در حال حاضر می آید بخشی از روی حیله و تزویر ، اگر چه رفت و قبل از روی حیله و تزویر به اندازه کافی برای شما نباشد. شما ممکن است در حال حاضر نمیفهمد که اگر ما را به این تصویر فتوشاپ در وضعیت فعلی خود را به بعد از اثرات ، از هم جدا هر لایه در فضا در خود آن لایه 3D ، و شروع به حرکت در اطراف لایه با یک دوربین ، ما بلافاصله می خواهم فضاهای خالی در لایه های عقبی که در آن ما برش دادن لایه های رو به جلو. و شما حق می خواهم باشد.

بنابراین آنچه که ما نیاز به انجام کار کمی فانتزی فتوشاپ در بخش هایی از تصویر از دست رفته با پیکسل را پر کنید به طوری که ما هر شکاف است. به همین خاطر ، ما می خواهیم از Clone Stamp Tool استفاده کنید. با استفاده از تمبر کلون ، خواهیم انتخاب کنید تا پیکسل از بخش های دیگر از تصویر و رنگ آنها را به مناطق از دست رفته تصور می شود که یک تصویر پیوسته بر روی هر لایه برای ایجاد. مهم نیست که کامل باشد ، اما از آن خواهد شد به اندازه کافی خوب احمق چشم.

ما را نیازی به نگرانی در مورد لایه ملوانان ، که در مقابل می شود. اما ما مجبور خواهد بود که در شکاف در لایه های آب و شهر را پر کنید. بیایید با آب. غیرفعال کردن دید برای لایه های دیگر ، مطمئن شوید که لایه آب انتخاب شده است ، غیر فعال کردن هر انتخاب پیکسل در لایه (انتخاب

سپس گزینه کلیک کنید در جایی در آب برای تنظیم نقطه کلون ، و شروع به نقاشی در مناطق خالی از تصویر با پیکسل آب :

خوشبختانه ، زیرا این آب بسیار نامشخص است ، ما مجبور نیست که نگران باشید بیش از حد در مورد تکرار پیکسل یا شبیه سازی آشکار است. فقط به گزینه کلیک کنید به طور منظم در آب پیکسل موجود برای کلون کردن از نقطه ای متفاوت ، و مراقب لبه در تصویر شما ممکن است ضربه به یاد داشته باشید. اگر شما اصابت برخی از لبه ها ، فقط آنها را بیش از کلون کردن با پیکسل از جاهای دیگر. هدف شما این است که در کل منطقه برش با آب معقول به دنبال را پر کنید :

توجه : من در آب و بالاتر از نقطه برش خط بر خورد اب با کشتی کلون شده ، خواهید دید که چرا در مدت کوتاهی.

اما در حال حاضر ، ما با آب انجام می شود.

گام 7 -- رنگ در شهر

این کار کمی سختتر است ، چرا که ساختمان های شهر بیشتر آشنا ، اشکال منظم ، اما به همان اندازه برای نقاشی وجود ندارد ، و ما سهام خوبی از ساختمان های دیگر در تصویر به کلون کردن از. از آنجا که ما در حال نقاشی در جزئیات بیشتری را با یک برس کوچک تر شروع کنید ، مثلا 25 پیکسل یا بیشتر و یک نقطه کلون و در خارج از ناحیه خالی انتخاب کنید. این لایه در داخل پس زمینه به خوبی خواهد شد ، و می کنیم استفاده از فازی به طور کلی و جزئیات بالا از این منطقه از تصویر برای پر کردن شکاف ها با دیگر بخش ساختمان را. من نقاشی با سکته مغزی های افقی نشان می دهد تنها ، از آنجا که ساختمان چنین خطوط قوی افقی ، اما هیچ مشکلی با ترکیب قطعات چند ساختمان را به ساختمان جدید ما کلون وجود دارد :

مانند قبل ، ادامه شبیه سازی تا تمام منطقه برش وارد بر خلاف قبل از پر ، هر چند ، ما لازم نیست به زیر خط بر خورد اب با کشتی کلون :

اگر شما نگاه از نزدیک شما ، بعضی از ساختمان های عجیب و غریب به دنبال در منطقه پر از در ، نگاه کنید اما چیزی که بیش از حد مزاحم -- این قطعا برای مقاصد ما کار می کنند.

ذخیره ی تغییرات خود را ، و ما در فتوشاپ انجام می شود! گام های نهایی در اثر پس از تقریبا به زمانی طول خواهد کشید. بنابراین ، اجازه گزاف گویی بیش از AE و بسته بندی کردن این بالاتر.

گام 8 -- واردات فایل فتوشاپ

ما می خواهیم تا مطمئن شویم که ما هر یک از کار سخت ما از دست دادن نیست که ما به ارمغان بیاورد این مجموعه فایل فتوشاپ را به اثر پس از ، بنابراین فایل را انتخاب کنید

مرحله 9 -- تنظیم ترکیب 3D

ما تقریبا وجود دارد. ایم فایل فتوشاپ به عنوان یک ترکیب ، که بدان معنی است که هر لایه را در فایل اصلی فتوشاپ در حال حاضر خواهد شد یک لایه جداگانه در ترکیب جدید ، از جمله اطلاعات مربوط به شفافیت لایه های اصلی و حتی سفارش خود را در پالت لایه وارد شده است.

بنابراین ، با دوبار کلیک بر روی ترکیب جدید ، و کشیدن لایه های خود را (اگر که آنها هم در این سفارش در حال حاضر) به طوری که ملوانان در بالا ، آب در وسط ، و شهر در پایین می باشد. (اگر برخی از لایه های شما به دلیل نظم آنها قابل مشاهده نیست ، این باید که حل آب ، هر چند ، احتمالا هنوز پوشش شهر ، به دلیل از پیکسل های اضافی که در زودتر نقاشی) شما می توانید سابقه و هدف اصلی در ترک به عنوان مرجع در صورت

در این مرحله ، باز هم به نظر می رسد مانند ملوانان در دریا از دست داده ، چرا که ما هنوز هم می تواند این شهر را نمی بینم ، اما خواهیم که در مدت کوتاهی رفع :

بعد ، اضافه کردن یک دوربین به COMP با انتخاب لایه

حالا ما آماده برای راه اندازی لایه ها در فضا است. انتخاب لایه ملوانان ، نوع "P" برای تکنوازی خواص موقعیت خود را ، و توجه داشته باشید که در حال حاضر سه موقعیت خواص -- X ، Y ، Z. Z عمق است ، بنابراین حرکت لایه ملوانان به جلو با کشیدن Z مقدار سمت به اجازه محدوده منفی -- در مورد من ، در مورد -340. با این کار لایه ملوانان در مقابل دو نفر دیگر به خوبی حرکت می کند.

موقعیت انفرادی بعد برای لایه ی شهر ، و تنظیم موقعیت خود را Z تا 200. این باعث میشود که پشت لایه ای در فضا حرکت اگر چه ما هنوز هم می تواند بسیاری از آن به دلیل از آب نمی بینم :

با لایه شهر هنوز در حالت انتخاب نوع از SHIFT - S برای اضافه کردن مقیاس با خواص soloed آن ، و مقیاس آن را تا 120 ٪ یا بیشتر ، پس از آن را پر می کند قاب. در حال حاضر ، لایه را انتخاب کنید آب و نوع "P" را به موقعیت های انفرادی ، شیفت - R برای اضافه کردن چرخش به خواص soloed ، و Shift - S اضافه کردن مقیاس نیز . چرخش X خود را به -45 درجه ، که آب را از دوربین دور چرخش و یک چشم انداز عقب کشیدن را به آن بدهید. (آب یک هواپیما که متصل Foreground را پس زمینه ، بنابراین آن را مانند این کمک خواهد کرد که فاصله بین جلو و عقب زمانی که دوربین ما را تحریک و تشجیع کردن و تاکید بر چرخش) و پس از آن تعیین موقعیت Y آن (یکی وسط) در مورد 1120 به فاش کردن شهر در آخرین و ملوانان در آب ، و تنظیم مقیاس خود را به حدود 120 ، پس از آن را پر می کند قاب. آب باید موقعیت و پس از آن فقط تقاطع شهر در خط بر خورد اب با کشتی است. تمام خواص برای سه لایه باید چیزی شبیه به این :

و تصویر COMP باید چیزی شبیه به این :

گام 10 -- تحریک و تشجیع کردن دوربین

آخرین مرحله ما این است که به تحریک و تشجیع کردن دوربین خود برخی از حرکت برای اضافه کردن به صحنه و تعیین اختلاف منظر به کار است. ما همچنین می خواهیم این فرصت را به نیشگون گرفتن و کشیدن تنظیمات لایه را. بنابراین ، با این دوربین انتخاب ، از نوع "P" به خواص جایگاه خود را انفرادی ، و فعال کردن keyframing بر روی قاب 0 برای موقعیت. با افزایش درجه کاربری X خود را تا 530 و یا حرکت دوربین به سمت راست ، حرکت آن را در قاب (تا آن را از یک موقعیت پایین تر و حرکت شاخه های ملوانان در قاب) با افزایش موقعیت Y خود را به 780 یا بیشتر ، و زوم آن را در کمی با کاهش موقعیت Z خود را به -775 و یا تا به عنوان نشان داده شده است ، که ملوانان را بسیار نزدیک تر آورد :

انتقال جدول زمانی به نقطه 10 ثانیه ، و تحریک و تشجیع کردن دوربین ، در ، و به سمت چپ با تنظیم X ، Y ، و ارزش و موقعیت Z تا حدود 420 ، 600 و -700 به ترتیب :

در نهایت ، انتخاب هر دو کسانی که keyframes موقعیت و اعمال سهولت آسان به آنها (فیلم های پویانمایی

شما ممکن است نیاز به تنظیم پوسته پوسته شدن و یا موقعیت لایه ها در این نقطه به طوری که شما هیچ کدام از لبه ها را نمی بینیم پس از آن که دوربین شما را تحریک و تشجیع کردن. هنگامی که شما باید لایه های تنظیم شده را به میل خود ، بارگزاری صفحه COMP (که من مقیاس و در یکی دیگر از COMP 720P برای سازگاری با یوتیوب قرار داده شده) ، و شما باید چیزی شبیه به این را ببینید :

و آن! توجه کنید که اختلاف منظر می دهد تصور قوی از لایه های عکس در فواصل مختلف از چشم ها ، به عنوان دوربین حرکت می کند تا آشکار این شهر است. سعی کنید حرکت دوربین های مختلف و موقعیت لایه و دور تا ببینید چه اتفاقی می افتد. بالاتر از همه ، آزمایش ، و از آن لذت ببرید!

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

EDM Production Tips
Logic Pro X 402
Dream It. Do It.
Do you want to learn EDM Production Tips?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: