All Articles After Effects
چکیده : قوانین آب میوه های دیجیتال رنگی
Toby Pitman on Tue, August 30th 0 comments
Working with color schemes in Adobe After Effects will never be the same again. Toby Pitman whiled away many an hour putting the Color Rules plugin by Digital Juice to the test.

آب میوه های دیجیتال به طور عمده به دنبال مجموعهها سهام خود را بسیار عالی گرافیکی شناخته شده است. حرکت آن و ابزار طراح گرافیک به سادگی عظیم و بزرگ ارزش برای پول است.

اگر youve تا کنون مورد استفاده قرار تصویرگر شما احتمالا آگاه از پانل رنگ های زنده است که در CS3 (که در حال حاضر به هنرمندان Recolor نامیده می شود) معرفی شد که به شما اجازه می دهد تا به لایه بردار recolor آثار هنری را بر اساس قواعد هارمونی رنگ های مختلف با استفاده از یک رنگ چرخ رابط.

Recolor Artwork

هنر Recolor.


این یکی از مگا ویژگی های بسیار قوی است که آن را به طرح های رنگی و نمونه ها در Illustrator و آب دیجیتال فقط آن را به بعد از اثرات می آید!

قوانین رنگ اجازه می دهد تا شما را به سرعت هر انتخاب شده پس از لایه های اثر بر اساس قواعد رنگ های مختلف مانند مکمل ، مشابه ، Triadic و یکنواخت دادن به شما یک راه قدرتمند برای انتخاب طرح های مختلف رنگ برای پروژه های خود recolor.

فقط لایه های شما می خواهید به اعمال قوانین رنگ را انتخاب کنید.

Selecting layers

انتخاب لایه.


سپس رنگ قوانین کنترل پنل راه اندازی کنید. این زیر منو ویندوز و نه در اثر یافت می شود.

Launching the Color Rules Control Panel

راه اندازی کنترل پنل مقررات رنگ.


با انتخاب یک قاعده هماهنگی حرکت نقطه چرخ شما می توانید پالت سریع از رنگ ایجاد کنید. با کلیک بر روی آیکون FX اثر را به درخواست به لایه انتخاب شده است. این عمل باعث ایجاد رنگ قوانین لایه اثر برای هر لایه جداگانه می شود.

The Color Rules Window

رنگ پنجره قوانین.


برای رنگ آمیزی دو گزینه وجود دارد : 'را پر کنید' و 'رنگ آمیزی (شبیه به رنگ و اثر اشباع). 'را پر کنید بهترین راه حل برای لایه هایی که استفاده از رنگ های بلوک مانند شکل و مواد جامد در حالی که" رنگ آمیزی "است بهترین راه حل برای تصاویر و فیلم هایی که کرده اند جزئیات است.

کلمه هشدار : شما نمی تونم هر لایه استفاده می کند که فقط جامد سیاه و سفید یا سفید به عنوان آنها حاوی هیچ رنگی بنابراین شما نیاز به انتخاب برای کسانی که لایه را پر کنید از پانل اثر بر روی لایه رنگ آمیزی

'Fill' is one of the coloring options

'را پر کنید" یکی از گزینه های رنگ آمیزی است.


را انتخاب کنید گزینه ای رنگ آمیزی و Voil خود را! تمام لایه های خود را دوباره رنگ هستند.

شما می توانید از قوانین و رنگ در هر زمان و به لایه هایی که با استفاده از این طرح رنگ با حرکت دادن نقاط روی چرخ را تغییر دهید. شما همچنین می توانید چرخه این طرح را از طریق لایه ها و این سو و ان سو حرکت کردن که SWATCH رنگ اولیه دادن به شما گزینه های بی حد و حصر است.

You can change the rules and color after the fact

شما می توانید قوانین و رنگ ها را پس از این واقعیت را تغییر دهید.


شما حتی می توانید طرح های مختلف با ایجاد طرح های جدید و اختصاص آن به هر لایه با استفاده از پانل اثرات آن لایه به لایه های مختلف اختصاص دهید.

The palette schemes

طرح پالت.


قوانین رنگ نیز فراهم می کند مجموعه ای عظیم از نمونه های از پیش ساخته شده به شما و به سرعت در حال اجرا است. شما همچنین می توانید نمونه های خود ، صرفه جویی بیش از حد.

The swatches

نمونه ها.


سادگی بیش از حد بسیاری از ویژگی های پوشش در اینجا به عنوان شما می توانید زیبا در عمق وجود دارد. این پلاگین فوق العاده سرگرم کننده و مفید برای بازی کردن با و اگر شما را به رنگ و سپس آن را باید! IM نیز برای نوعی از ادغام با نرم افزار Adobe Kuler در آینده که بزرگ خواهد بود امید!

به عنوان یک پلاگین زمان صرفه جویی... تا نه به عنوان شما مطمئن IM خودتان نشسته وجود دارد رفتن ، Oooohhh ، Aaahhhh و Mmmmmm در تمام نتایج فوق العاده ممکن است ساعت ها!!

قوانین مربوط به رنگ (فقط 69،95 دلار در زمان نوشتن) برای یافتن اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Recording and Editing
Cubase 11 102
Dream It. Do It.
Do you want to learn Recording and Editing?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: