All Articles After Effects
3 پلاگین برای ادوبی پس از بررسی اثر
Toby Pitman on Wed, August 10th | 0 comments
If you had to name your three favourite plugins for After Effects which would you choose? It's a hard choice. Well, we asked Toby Pitman and he obliged with some interesting suggestions.

در اینجا مختصر و مفید از سه توبی مقنی شارژ کردن ، پلاگین های بسیار عالی برای نرم افزار Adobe پس از بررسی اثر


Lenscare Frischluft

Lenscare به شما را قادر می سازد برای اضافه کردن عمق میدان و تمرکز اثرات 3D خود را ارائه و فیلم در پست . این می تواند به شما زمان زیادی صرفه جویی در هنگام برخورد با زمان بارگزاری صفحه در نرم افزار 3D. شما همچنین می توانید آن را به عنوان جایگزینی برای دوربین اثر عمق میدان که می تواند بار بارگزاری صفحه گسترش استفاده کنید.

شما می توانید عمق میدان را بر اساس لایه شیب (سفید به سیاه و سفید) که در آن سفید است و نزدیک به دوربین و سیاه دور اضافه کنید. متناوبا ، و احتمالا بهترین ، شما می توانید یک پاس عمق را در نرم افزار 3D خود را بارگزاری و استفاده از آن.

اینجا یک رندر اولیه از C4D :


اینجا پاس عمق (نزدیک تر اشیاء روشن) :


اینجا تصویر با Lenscare بر روی آن را با عمق پاس اضافه شده به لایه کنترل عمق :


به طور کلی یک پلاگین که در اطراف هنگامی که شما دنبال آن هستید را به لحن خوب و یا اضافه کردن عمق میدان و فوکوس اثرات بعد از این واقعیت خود را در اثر پس از پروژه است.


Motion Blur رفته ReelSmart.

Reelsmart Motion Blur رفته

شما می توانید تاری حرکت به فیلم های موجود اضافه کنید و یا مهم تر از هر 3D وارداتی کدها از مکس یا C4D ، و غیره از آنجا که لایه composited شما نمی واقع حرکت آنها نمی دریافت کنید بعد از تاری حرکت اثر تار. همچنین این افزونه می تواند شما را صرفه جویی در وقت با ارزش رندر در نرم افزار 3D خود را (به عنوان تاری حرکت به این افزودنی) و به شما کنترل بیشتر در پست بدهید.

آن مهم است به یاد داشته باشید که پس از اثر با یک پلاگین Motion Blur رفته به نام CC نیروی Motion Blur رفته اما گراز رندر واقعی آن می آید ، کاهش گردش کار خود را به متوقف مجازی. RSMB بسیار سبک و نتایج چشمگیر هستند!


UnMult تیزی یا برامدگی خاک از اب

تیزی یا برامدگی خاک از اب Unmult افزونه رایگان است که می تواند از غول نرم افزاری قرمز دریافت شده است . این کار یک چیز (بسیار خوب) است که برای ایجاد شفافیت از پیکسل های سیاه و سفید (mattes).

در حال حاضر این ممکن است به نظر می رسد کمی خسته کننده و ساده (پلاگین رو حتی هر گونه کنترل) ، اما برنامه ها و نتایج این زیبایی کمی تولید هر دو درخشان و مفید هستند.

اینجا یک عنصر گرافیکی منم در پس زمینه سیاه :


اینجا عنصر با UnMult کاربردی. شما هم اکنون می توانید مستقیما از طریق آن را ببینید!


در اینجا آن را بر روی رنگ پس زمینه جدید :


اگر شما فکر کردن ، خوب سلام ، من می توانم که با blending mode را مانند 'اضافه کردن" یا "صفحه نمایش! انجام دهید. دوباره فکر کنید ، این بسیار متفاوت است!


همانطور که می آمیزد های گرافیکی را با طرح پرداز پایا سبکتر از شیب آن میشود پنچری! اینجا مخلوط گرافیک با 'صفحه نمایش' :


با استفاده از صفحه نمایش ، رنگها به عنوان پر جنب و جوش arent و خارج بیش از مناطق سبکتر شسته شده است. در حال حاضر اینجا حالت های گرافیکی در نرمال (بدون مخلوط کردن) با UnMult کاربردی :


رنگ سازگار باقی می ماند بیش از کل گرادیان! این است به دلیل گرافیک مخلوط نیست ، خود را بیش از لایه شیبی که composited. من بقیه مورد من! به طور جدی هر چند ، این یک ابزار عالی با طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی است!

آیا من ذکر آزاد خود را؟


اطلاعات بیشتر در مورد پس از اثر اینجا است.Comments (0)

You must be logged in to comment. Login Now

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: