All Articles After Effects
پس از اثر : مبانی از Keyframing
Richard Lainhart on Sat, March 5th 0 comments
One of the most important concepts that a new user must grasp, in order to do almost anything  in Adobe After Effects, are keyframes and keyframing. While there are a few procedural, or rules-based,

یکی از مهم ترین مفاهیم که یک کاربر جدید باید درک ، به منظور انجام تقریبا هر چیزی

"Keyframing" و "در betweening" شرایط که تاریخ را به اولین روز از cartooning و انیمیشن. "keyframer" (معمولا مدیر کاریکاتور) تنها فریم های کلیدی "قرعه کشی ، و یا

این مفهوم هنوز هم ، درخواست به جز که شما keyframer و کامپیوتر ایجاد شده در - betweens در حالی که شما می نوشند کوکتل. اما مگر کسانی که keyframes را ایجاد می کنید برای اولین بار ، کامپیوتر تا به چیزی برای کار بر روی. پس با آن شروع کنیم. (از آنجایی که ما قصد داریم به ایجاد انیمیشن های ساده به طور مستقیم در پس از اثرات اینجا ، شما می توانید به دنبال همراه پس اگر شما را انتخاب کنید -- هیچ فایل های خارجی و یا شخص ثالث پلاگین مورد نیاز است.)

مرحله 1 -- ایجاد COMP

ما قصد داریم برای ساخت انیمیشن ساده ممکن keyframe. شروع با ایجاد یک ترکیب جدید 640x360 (فرماندهی / کلیدهای Ctrl - N) ، طول 10 ثانیه. اضافه کردن یک جامد کوچک قرمز (فرماندهی / CTRL - Y) به COMP خود را ، از 60X60 پیکسل ، و جایگاه آن در گوشه سمت چپ بالا از COMP :

گام 2 -- ایجاد Keyframe اول شما

بعد ، انتخاب لایه جامد قرمز در جدول زمانی و آمار "P" بر روی صفحه کلید خود را (بدون نقل قول) به تکنوازی ملک موقعیت را برای لایه. با استفاده از شاخص زمان کنونی (CTI) صفر ، با کلیک بر روی آیکون کرنومتر بعدی به 'موقعیت' کلمه ، به فعال کردن keyframing و تنظیم keyframe اول شما (جسم الماس به شکل) ، که خواهد شد که در زمان فعلی ایجاد شده :

در این نقطه ، شما سعی کنید پیش نمایش RAM یا پخش انیمیشن ، اما شما هر حرکت را نمی بینم ، زیرا شما فقط ایجاد یکی keyframe -- شما نیاز به حداقل دو keyframes تعیین شده برای ملک به تحریک و تشجیع کردن. نه تنها که ، اما آن دو keyframes نیاز به مقادیر مختلف -- اگر آنها همان ، تفاوت بین فریم ها و بنابراین هیچ چیز برای کامپیوتر برای ایجاد در بین فریم ها از یک فرآیند به نام الحاق وجود دارد.

بنابراین ، ما نیاز به حداقل یک keyframe و keyframe که متفاوت از keyframe اول.

گام 3 -- ایجاد Keyframe دوم

حرکت CTI به نقطه 5 - دوم ، و سپس مربع قرمز را مستقیما در سراسر قاب COMP را به سمت راست بکشید. شما توجه کنید که یک keyframe دوم به صورت خودکار برای املاک موضع به نظر می رسد در نقطه دوم 5 - و نمایش مسیر حرکت بین نقطه شروع و پایان از انیمیشن :

توجه داشته باشید که شما نیازی به کلیک بر روی آیکون زمان سنج مجددا به ایجاد keyframe دوم ، آن اتفاق افتاد به طور خودکار هنگامی که شما را قادر keyframing برای موقعیت و تغییر موقعیت لایه در نقطه ای متفاوت در زمان است. در واقع ، شما می خواهید مطمئن شوید که شما آیکون ماشین حساب ، کرونومتر ، اینجا را کلیک کنید دوباره هنگامی که شما در keyframing برای یک ملک را فعال کنید -- در غیر این صورت ، شما غیر فعال کردن keyframing به طور کامل و از دست دادن هر keyframes مجموعه شما ، و شما باید به واگرد به آنها پشت کنید.

حالا اگر شما یک پیش نمایش RAM ، شما انیمیشن ساده ترین موقعیت را ببینید :

خیلی هیجان انگیز است ، اما انیمیشن با این وجود ، که اساسا چگونه keyframing کار می کند در پس اثر است. بعد خواهیم در برخی از انواع دیگر keyframes در دسترس نگاه کنید.

اول ، کشیدن موقعیت دوم شما keyframe به نقطه 2 - دوم و پیش نمایش که :

سریع تر از نسخه انیمیشن های قبلی است ، اما اساسا همان چیزی. با این حال ، ما آن را با سرعت ، در اینجا برای نشان دادن یک نکته مهم : به طور پیش فرض ، هر keyframes جدید شما را در پس از اثرات keyframes خطی ، که بدان معنی است که سرعت تغییر در ارزش های بین دو keyframes چنین ثابت است -- ، چگونه به سرعت مقادیر را تغییر دهید در هنگام رفتن از یک keyframe به بعد است که همیشه همان.

هنگامی که شما راه اندازی دو keyframes خطی را به حرکت یک لایه در سراسر قاب ، که ما انجام داده اند ، به محض به عنوان CTI بازدید keyframe اول ، لایه گرفته است ، بلافاصله شروع به حرکت با سرعت لازم برای دریافت آن در سراسر فریم در دسترس زمان ، و باقی می ماند که در همان سرعت در حال حرکت. همانطور که به زودی به عنوان CTI بازدید keyframe دوم ، لایه گرفته است ، بلافاصله متوقف می شود.

در دنیای واقعی ، با این حال ، هر چیزی که با توده (به معنی هر شی واقعی) طول می کشد یک مقدار مشخصی از زمان برای گرفتن حرکت تا سرعت کامل ، یک بار آن را در حال حرکت تنظیم شده -- آن نیاز به سرعت بخشیدن به سرعت. در همین راستا ، هر شی واقعی نیاز به کاستن سرعت -- کم کردن سرعت -- تا چند درجه قبل از آن می تواند به توقف است. ما خیلی به این عادت کرده اند که هر جسم در حال حرکت ، حتی یک شیء مجازی روی صفحه نمایش کامپیوتر ، غیر طبیعی به نظر می رسد و یا روباتیک اگر آن را تسریع نمی کند و اهسته است. این حرکت غیر طبیعی یکی از جالب واقعی است که یک شیء در حال حرکت بوده است کامپیوتر انیمیشن و یکی از مشکلات اساسی هنرمندان در ایجاد انیمیشن های طبیعی مواجه است.

خوشبختانه ، پس از اثر ما را فراهم می کند با ابزار های بسیاری برای ایجاد انیمیشن های طبیعی و مهم است سهولت دستیار keyframe آسان است. سهولت آسان به طور خودکار تغییر هر keyframes که آن را به keyframes Bezier ، که keyframes که به طور مساوی در طول زمان را تغییر ندهید به کار روند. برای دیدن تفاوت ، این مراحل را دنبال :

مرحله 4 -- نمایش ویرایشگر نمودار

با ملک موقعیت را برای لایه انتخاب شده ، بر روی دکمه نمودار ویراستار در کنار حاکم زمان :

و را انتخاب کنید ویرایشگر نمودار برای نمایش :

بدون رفتن به جزئیات زیادی در اینجا ، توجه داشته باشید که دو keyframes سمت به عنوان مربع سفید پوست قابل مشاهده هستند ، و که یک خط مستقیم بین آنها وجود دارد ، به این معنی که میزان تغییر بین کسانی که keyframes ثابت است. در حال حاضر درخواست سهولت آسان و ببینید چه اتفاقی می افتد.

مرحله 5 -- درخواست سهولت آسان

مخفی کردن ویرایشگر گراف دوباره ، هر دو keyframes موقعیت ، کنترل -- و یا راست را انتخاب کنید -- با کلیک بر روی یکی از آنها ، و به سهولت آسان را انتخاب کنید از منوی پاپ آپ (و یا انتخاب کنید : انیمیشن

Preview this animation, and this is what you'll see:
توجه داشته باشید که در حال حاضر جامد هموار شتاب و سواحل به توقف در keyframe دوم ، همه با کلیک ماوس. همچنین که قبلا keyframes الماس به شکل خطی را به الماس معکوس تبدیل تبصره -- این Bezier keyframes :

و اگر شما در باز کردن ویرایشگر گراف دوباره ، شما خواهید دید که قبلا به خط مستقیم نشان می دهد با سرعت و موقعیت ثابت در حال حاضر منحنی ، به شما نشان لایه چگونه سرعت و کند می شود در طی دوره از انیمیشن :

سهولت آسان به طور خودکار ایجاد انیمیشن بسیار نرم و صاف و طبیعی تر برای تقریبا هر نوع مالکیت آن به اعمال ، و آن را دوست خاص خود را.

یک نوع دیگر از keyframe مفید باشد من می خواهم به شما نشان دهد که برای بستن این آموزش ، به نام را نگه دارد keyframe وجود دارد. برای دیدن چگونه کار می کنند ، این مراحل را دنبال کنید :

مرحله 6 -- اضافه کردن Keyframes انیمیشن

بستن ویرایشگر گراف خود را ، حرکت CTI خود را پیش رو به نقطه دوم 4 - ، و کشیدن جامد خود را کاهش دهید به سمت راست و پایین از COMP. انتقال به 6 ثانیه و کشیدن جامد به گوشه پایین سمت چپ. در نهایت ، تا 8 ثانیه حرکت می کند و کشیدن پشت جامد به سمت چپ بالا ، ساخت جامد در حرکت بیضی شکل خشن :

Preview this, and note that the motion ramps up and down smoothly, because all your subsequent keyframes after the first two Bezier keyframes will also be Beziers and will follow the same acceleration-deceleration pattern:
فرض کنید ، با این حال ، ما می خواستیم که جامد به انتخاب از یک موقعیت به موقعیت دیگر ، به جای سرش؟ این چیزی است که برگزاری keyframes طراحی شده برای انجام. بنابراین ، اجازه دهید تبدیل آن keyframes Bezier را نگه می دارد و ببینید که چه اتفاقی می افتد.

گام 7 -- تبدیل keyframes Bezier را به نگه keyframes

انتخاب همه keyframes درجه کاربری با کلیک کردن بر روی نام و موقعیت ملک ، سپس را انتخاب کنید : انیمیشن

که مسیر حرکت برای جامد ناپدید شد توجه داشته باشید که چون دیگر وجود دارد هر مسیر حرکت. پیش نمایش انیمیشن ، و شما ببینید که چرا :

به جای هموار کشویی از یک موقعیت به موقعیت دیگر ، جامد در حال حاضر از یک به بعد میپرد. همانطور که می بینید ، با نگهداشتن keyframes در نظر گرفته شده برای نگهداری یک مقدار keyframe را در یک مقدار خاص تا keyframe آینده طول می کشد بیش از زمانی که همه آنها را نگه دارید keyframes ، مقادیر بین هر keyframe به جای هموار interpolating پرش.

خوب ، ما نشان داده ایم شما برخی از اصول اولیه keyframing در بعد از اثر ، تا حد زیادی به یادگیری در مورد keyframing وجود دارد ، اما این باید شما را برای شروع است . دانش خود را تازه پیدا شده و شروع به ساخت برخی انیمیشن!

اطلاعات بیشتر در مورد keyframing و بسیاری از تکنیک های ویدیویی دیگر خلاق دستکاری در ادوبی پس از اثر در اینجا !

Comments (0)

You must be logged in to comment.

Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: