All Articles After Effects
چگونه متن دست نویس در اثر پس از تحریک و تشجیع کردن
Richard Lainhart on Sun, April 24th 0 comments
A common film and television effect is that 'writing on a script title', so that it appears as if the title is being drawn or handwritten on the screen in realtime. This used to be done with tradition

A common film and television effect is that 'writing on a script title', so that it appears as if the title is being drawn or handwritten on the screen in realtime. This used to be done with traditional cel animation, but you can also do it in After Effects, and without the need for drawing skills. Getting it to animate smoothly, though, can take some work, so this Feature Tutorial will require a little more of your time to complete. By the end though you'll have mastered a useful technique and learned some things about After Effects that perhaps you didn't know. So, let's get started.

مرحله 1 -- ایجاد عنوان شما

شروع با ساخت COMP جدید ، استاندارد ما 720P 10 - ترکیب دوم (ترکیب

متن را انتخاب کنید با ابزار متن را انتخاب کنید و فونت به سبک اسکریپت نام شما ، و آن را اندازه فونت بزرگ که به راحتی پر می کند قاب. من با استفاده از مقام یا وظیفه صدارت عظمی اپل در اینجا ، که به ما نگاه خوبی قرون وسطی به انیمیشن ، متن ما می دهد :

فونت اسکریپت دیگر ، در دسترس البته وجود دارد ، اما این یکی خاص ، که در آن نامه از یکدیگر جدا شده ، آن را آسان تر به راه اندازی نوشتن در انیمیشن است. به طور کامل اسکریپت فونت خط شکسته ، که در آن تمام حروف به یکدیگر متصل شده ، نیاز به افزایش سرعت بسیار بیشتری به نوشتن ، با وجودی که این روش اساسا همان است که شما در اینجا باید یاد بگیرند. در حال حاضر ، اجازه دهید با استفاده از مقام یا وظیفه صدارت عظمی.

گام 2 -- ایجاد Keyframes با طرح کلی حرکت

در این نقطه ، یک زن و شوهر از راه های مختلف می تواند مشکل ایجاد موقعیت رویکرد keyframes می کنیم استفاده کنید به نوشتن اسکریپت وجود دارد. ما می تواند از آن چارچوب قاب انجام دهد ، اما من فکر می کنم با استفاده از طرح کلی حرکت انیمیشن آلی ، که بیشتر از نزدیک عملا تقلید نوشتن به ما می دهد.

طرح کلی حرکت پس از از ویژگی های اثر است که اجازه می دهد تا مسیر حرکت را با کشیدن یک لایه در اطراف در زنده بر روی صفحه نمایش ایجاد کنید در حالی که پس از اثر قطاری حرکت خود را به عنوان شما بکشید. پس از بررسی اثر پس از آن طول می کشد که اطلاعات مربوط به حرکت و تولید keyframes موقعیت از آن در لایه کشیده شده در اطراف. از آنجا که شما می توانید اطلاعات موقعیتی آن ها به هر لایه دیگر یا موقعیت مبتنی بر اموال اعمال می شود. این یک راه بسیار خوبی برای حرکت طبیعی با حداقل تلاش.

اول خواهیم یک لایه مناسب برای کشیدن نیاز دارند -- طرح کلی حرکت نیاز به یک لایه فعال استفاده شود. از آنجایی که ما قصد داریم برای ردیابی اسکریپت ما ، ما نیاز به یک لایه کوچک تا بکشید ، بسیار بزرگتر از عرض خطوط اسکریپت خود نیست. بنابراین ، یک جامد طول ترکیب می شود. ساخت آن به رنگ قرمز روشن ، بنابراین آن آسان است برای دیدن ، آن را جامد سرخ ، و اندازه آن را به پیکسل 20X20 یا بیشتر :

مکانی که میدان سرخ به سمت جایی که ما نوشتن برای شروع می خواهم -- به طور معمول سکته مغزی اولین بار از اولین کاراکتر خود را -- پس از آن باز کردن پانل طرح کلی حرکت با انتخاب پنجره

با استفاده از لایه های جامد سرخ انتخاب ، راه اندازی پارامترهای طرح کلی حرکت همانطور که در اینجا نشان داده شده :

اینجا چیزی است که کسانی که خواص انجام و به همین دلیل ما آنها را تغییر سرعت جذب نرخ که در آن جدول زمانی حرکت می کند زمانی که شما شروع به کشیدن لایه طرح کلی حرکت خود را به اطراف می باشد. سرعت ضبط 100 ٪ به این معنی که در COMP 10 - دوم ، شما باید 10 ثانیه برای انجام طرح کلی حرکت خود را. درصد پایین تر خواهد شد آهسته کردن نرخ جذب و به شما زمان بیشتری برای انجام طراحی.

از آنجا که ما می خواهیم به دقت ردیابی اسکریپت ما را به عنوان ما گرفتن ، یک درصد از 25 درصد ، به معنای 1 / 4 سرعت اصلی ، باید به ما مقدار زیادی از زمان را ردیابی کند ، اسکریپت هموار می دهد. اگر شما پیدا کنید که به زمان بیشتری نیاز ، شما می توانید این درصد حتی بیشتر کاهش یابد. اگر شما 40 ثانیه زمان بیش از حد و شما در حال اتمام طرح بیش از حد سرعت ، سعی کنید به افزایش است که درصد. مقدار زمانی که شما نیاز دارید بر روی مهارت های ماوس خود را و پیچیدگی اسکریپت شما بستگی دارد.

صاف تعدادی از قطاری keyframe را کاهش می دهد در حالی که شما بکشید و معمولا به شما می دهد حرکت نرم و صاف پس از طرح ریزی حرکت است. این نیز به شما بدهد keyframes کمتری را ویرایش زمانی که مسیر حرکت ما را نیشگون گرفتن و کشیدن بعد. ارزش از 5-8 به خوبی باید اینجا کار می کنند.

ورفرم نمایش جامد سرخ را به عنوان فقط یک طرح کلی صفحه نمایش زمانی که شما بکشید ، که باید آن را آسان تر است که این اسکریپت به را شما ردیابی.

سابقه و هدف نمایش ضروری است آنها را فعال کنید ، وگرنه ما اسکریپت ما می خواهیم برای ردیابی نمی بینم.

مرحله 3 -- ضبط حرکت

هنگامی که شما در حرکت پارامترهای طرح مجموعه ، روی دکمه ضبط شروع کلیک کنید ، سپس با کلیک بر روی این ماده جامد سرخ (با اشاره گر منظم) و شروع به کشیدن جامد بیش از شخصیت های اسکریپت در نظم که در آن شما می خواهید سکته مغزی شخصیت برای نوشتن در. ضبط شروع خواهد شد تا زمانی که شما برای اولین بار کلیک کنید و بکشید.

ما قرار خارج از جامد به سمت اسکریپت بنابراین وجود خواهد داشت هم منجر شود کمی قبل از فیلمنامه شروع می شود به نظر می رسد ، و به ما یک اتاق کوچک کنید تا به سرعت به من بدهید.

این مهم است که شما انجام جامد آزاد نیست تا وقتی که شما به طور کامل ترسیم اسکریپت ، یا جذب طرح کلی حرکت را متوقف خواهد کرد -- به عبارت دیگر ، شما نیاز به گرفتن یک حرکت مداوم است. همچنین بسیار مهم است را به وقت خود و هموار ردیابی بیش از مراکز از نامه ها تا آنجا که ممکن است. شما احتمالا یک زن و شوهر ، تلاش می کند تا آن را دریافت کند ، بنابراین اگر شما میکشید تا ، فقط خنثیسازی و شروع گرفتن.

همانطور که اشاره کردم ، اگر شما نیاز به زمان بیشتر و یا کمتر را برای ردیابی شخصیت ، درست یا کاهش افزایش درصد سرعت ضبط.

هنگامی که شما باید طرح موفق ، شما باید چیزی شبیه به این زیر وارد نمایید (اگر شما کل مسیر حرکت نمی بینم ، پس از اثر را انتخاب کنید

و شما باید یک دسته از keyframes موقعیت در جدول زمانی برای لایه جامد سرخ :

گام 4 -- مسیر حرکت را نیشگون گرفتن و کشیدن

حالا اجازه دهید نگاهی به حرکت در مسیر سرخ جامد ما. توجه داشته باشید که در مسیر حرکت من ، من کشیده جامد و به دور از هر یک از شخصیت پس از من به پایان رسید ردیابی آن -- این است که هر دو به

در حال حاضر ، اگر شما در مسیر حرکت خود را زوم ، شما باید قادر به دیدن هر زمینه که در آن مسیر خط با مرکز هر کدام از شخصیت سکته. اگر شما هر یک از این مناطق ، آن را بکشید keyframes در آن نقاط خط مسیر در مراکز سکته مغزی را تشکیل می دهند -- این است که مطمئن شوید که هنگامی که ما شروع به نوشتن بر روی نامه ها ، هر مرحله ی شخصیت به درستی نشان داد. اگر شما نیاز به تنظیم شکل از مسیر ، با کشیدن دستگیره Bezier در هر یک keyframe خط مسیر را تشکیل می دهند با شخصیت سکته مغزی :

هدف شما این است که به حرکت سرخ جامد هموار و به طور مساوی در طول کاراکتر ، در راه است که یادآور نوشتن. پیش نمایش حرکت ، و شما باید چیزی شبیه به این را ببینید :

مرحله 5 -- درخواست نوشتن اثر ، به لایه اسکریپت

بعد ، انتخاب لایه متن خود ، و اثر را انتخاب کنید

شما توجه کنید که در زمانی که شما درخواست این تنظیمات ، اسکریپت از بین می رود. این به دلیل تنظیمات رنگ و سبک نشان دهد تصویر اصلی می باشد. این تنظیمات است که باعث نوشتن در اثر رنگ کاراکتر بر روی صفحه نمایش ، یک بار حرکت keyframes طرح کلی اعمال ما به آن -- که خواهیم انجام دهید بعد.

گام 6 -- کپی حرکت Keyframes نقاشی اثر نوشتن

بعد ، پایین فلش twirly برای لایه جامد سرخ رول ، و با کلیک بر روی نام آن موقعیت ملک خود را به انتخاب همه keyframes جایگاه خود را. کپی کسانی که keyframes ، سپس رول فلش twirly برای لایه اسکریپت را افشا نوشتن بر خواص. اطمینان حاصل کنید که گاهشمار شاخص زمان فعلی خود (CTI) است در قاب 0 ، انتخاب قلم مو ملک مکان ، و رب keyframes قرمز جامد را به نوشتن در اموال براش موقعیت. غیرفعال کردن دید برای لایه جامد سرخ ، پیشنمایش ترکیب ، و شما باید چیزی شبیه به این را ببینید :

همانطور که می بینید ، ما از راه وجود دارد ، اما یک زن و شوهر از مشکلاتی که ما نیاز به تعمیر وجود دارد ، یا که نه همه از سکته مغزی شخصیت کشیده شده است ، یا که در آن بخشی از یکی دیگر از سکته مغزی کشیده شده است قبل از آن باید باشد. دلیل این است که اندازه براش نوشتن نیاز می شود یا بزرگتر در آن نقاط به فاش سکته مغزی کل ، یا کوچکتر برای جلوگیری از سکته مغزی مجاور در آن نقطه که در آن سکته مغزی همپوشانی یکدیگر.

در حال حاضر ، بهترین راه برای حل این مشکل شامل یک سری دیگر تمام مراحل در راه اندازی اولیه -- در حالت مطلوب ، شما می توانید هر یک از شخصیت شکستن به سکته های فردی خود را در فتوشاپ ، پس از آن واردات کل اسکریپت را به بعد از اثر به عنوان یک ترکیب ، و تحریک و تشجیع کردن هر سکته مغزی که در در جانشینی برای ایجاد انیمیشن نهایی کشیده شده است. به این ترتیب ، ما مجبور به نگرانی در مورد اندازه از سکته مغزی یا سکته مغزی با هم تداخل دارند.

با این حال ، برای این آموزش ما می خواهیم برای حفظ همه چیز را در بعد از اثر ، بنابراین راه حل این است که به تحریک و تشجیع کردن به اندازه براش نوشتن برای مقابله با این مشکل است.

مرحله 7 -- به اندازه نوشتن ، در قلم مو را تحریک و تشجیع کردن

این به همین دلیل ما مجموعه براش خواص زمان به حجم در اصل نوشتن در اثر پیکربندی کنترل -- بنابراین ما می توانیم تحریک و تشجیع کردن اندازه قلم مو است . اگر ما این ویژگی را فعال نیست ، هر keyframes ما برای اندازه قلم مو را به کل brush stroke در اعمال می شود. بنابراین ، اجازه دهید در این کار را انجام.

تنظیم CTI خود را به فریم 0 و فعال keyframing برای اندازه قلم مو را در نوشتن بر روی کنترل اثر که keyframe اول کنترل کلیک کنید ، را انتخاب کنید و آمار بازدید از منوی پاپ آپ Keyframe نگه دارید.

با این کار اطمینان حاصل شود که تمام keyframes پس از آن keyframes نگه دارید ، به طوری که براش ارزش اندازه ضربه محکم و ناگهانی از یک اندازه خود را به دیگری ، به جای در میان عبارات دیگر جا دادن. با انجام این کار ، ما قادر خواهید بود دقیق تر بر روی اسکریپت ما نوشتن و مطمئن شوید که ما نشان می دهد فقط از آنچه ما می خواهیم در دوره انیمیشن را نشان دهد.

در حال حاضر ، قدم جلوتر خود را CTI یک قاب در یک زمان (فرماندهی فلش راست) و کردهاید فریم که در آن یا سکته مغزی کل می کنید نوشته شده است ، و یا که در آن بخش هایی از یکی دیگر از سکته مغزی می شود نشان داد. هنگامی که شما به آن موقعیت ، مجموعه ای از براش ارزش حجم به اندازه حداقل نشان می دهد که سکته مغزی را به درستی

قدم به قدم از طریق قاب و keyframing اندازه قلم مو را در صورت نیاز به فاش کردن شخصیت سکته مغزی ها به درستی. نگاهی هم خود را ، پیش نمایش در صورت نیاز ، و در نهایت ، شما چیزی شبیه به این :

شما باید خوب صاف را آشکار آلی یک از شخصیت ها ، که اگر آنها با دست ، به لطف حرکت اصلی جذب خود طرح کلی حرکت کشیده شده است.

و آن! مثل همیشه ، آزمایش ، و از آن لذت ببرید.

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Ozone 9 Mastering Toolbox
Ozone 9 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Ozone 9 Mastering Toolbox?
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: