All Articles Pages
میانبر نکات : کار نور بازرسان iWorks
Rounik Sethi on Sat, May 1st 0 comments
Apple's iWork '09 has emerged from humble beginnings as one of the most complete Office and productivity suites on the Mac platform. iWork '09 includes Pages, Keynote and Numbers. Not only is it rid

iWork اپل است '09از آغاز فروتن به عنوان یکی از دفتر یکی از کامل ترین و سوئیت بهره وری بر روی پلاتفرم Mac پدید آمده است. iWork '09شامل صفحات ، کلیدی و شماره ها. نه تنها آن را به مسخره ارزان در مقایسه با رقابت... میکرو $ بارها... چه کسی؟... برنامه iWork ادغام یکپارچه با مجموعه iLife و مکینتاش مرورگر خود رسانه ها ، جایی که شما به راحتی می تواند ذخیره سازی هنوز هم شما تصاویر ، ویدئو و صدا است. مورد استفاده برای یک کاربر مشتاق مایکروسافت ورد ، و من این کار را به آرامی می گویند نه ، اما در 2006 / 7 بود در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر نا امید با ورد بر روی مک. من در نهایت تصمیم به سوئیچ را به iWork و به نظر نمی از سال است. در واقع ، تمام سخنرانی های من توسط کلیدی مدیریت ، حسابداری من توسط اعداد و تمام حروف من ، کتابچه راهنمای البته

OK را بزنید. من در مورد iWork در حال حاضر متوقف eulogizing... خوب ، فقط به اندازه کافی بلند به شما با برخی از راهنمایی های کوچک شناخته شده که در سراسر هیئت مدیره در iWork '08و'09 کار می کنند فراهم است. این راهنمایی های قدرت تمرکز در پنجره بازرس و چگونه آن را برای شما کار می کنند!


نکته 1 -- بازرسان متعدد؟

بازرس یک پنجره بسیار مفید برای تنظیم به همه انواع اشیاء و متن را در خود صفحات ، کلیدی و یا شماره اسناد استفاده می شود. من اغلب بین زبانه در بازرس که می تواند من را آهسته و منحرف مرا از وظیفه من در دست سوئیچینگ. به عنوان مثال ، کار کردن با یک میز و تنظیم تصاویر ممکن است ضرورت اغلب سوئیچینگ بین جدول بازرس و بازرس گرافیک .

You can open a new Inspector very easily here:
View > New Inspector


نکته 2 -- بازرسان متعدد راه آسان

اگر با مرور به منوی View بازرس جدید برای باز کردن یک احساس خوبی است ، این نوک مخفی بعدی احساس جادویی. در واقع زمانی که من این کار را برای اولین بار کشف کرد ، من نمی توانستم باور من تا به حال در سراسر آن آمده نه زودتر!

با استفاده از پنجره باز بازرس ، انتخاب -- روی یک تب برای باز کردن یک پنجره بازرس جدید به طور مستقیم کلیک کنید.


نکته 3 -- زبانهها بازرس سوئیچ با استفاده از صفحه کلید خود را

داشتن بازرسان متعدد است که همه چیز بسیار خوب ، تا زمانی که شما شروع به درک چقدر املاک و صفحه نمایش واقعی مصرف می کنند. برای بسیاری از ما با استفاده از iWork بر روی صفحه نمایش کوچکتر و یا که ترجیح می دهند به یک بازرس قابل مشاهده ، می توانید از کلیدهای جهت دار بر روی صفحه کلید خود را استفاده کنید بین زبانه بازرس حرکت می کند.

با کلیک بر روی نوار عنوان پنجره بازرس. هایلایت می شود و برگه انتخاب نمایش با مرز آبی برجسته تر است.

استفاده از سمت چپ ، راست ، بالا و پایین کلید های arrow روی صفحه کلید خود را به نمایش زبانهها مختلف در داخل همان پنجره بازرس.

این نوک حتی بیشتر مفید خواهد بود اگر شما می توانید از صفحه کلید برای دسترسی به کنترل ها و گزینه ها در درون هر یک از پنجره بازرس استفاده کنید ، درست است؟ خب ، این امکان وجود دارد!

در ابتدا شما نیاز به رفتن به تنظیمات سیستم

در اینجا شما می توانید رفتار تمرکز بین جعبه متن ها و لیست های تنها و یا به تمام کنترل را به حرکت می کند ، از کلید TAB را تغییر دهید. را انتخاب کنید تمام کنترل های. حالا شما می توانید نوع بازرس خود را با استفاده از کلیدهای جهت دار و کلید TAB برای کشف کشویی منوها و کنترل های مختلف در حال ویرایش حرکت!


نکته 4 -- باز کردن یک پنجره بازرس جدید بدون ماوس

با استفاده از تکنیک های فوق از نکته # 3 ، شما هم اکنون می توانید زبانه بازرس مختلف ، انتخاب تمرین کردن همه از راحتی از صفحه کلید خود را به گزینه های درون پنجره بازرس و تنظیمات را تغییر دهید. اما ممکن است زمانی که می خواهید برای باز کردن یک پنجره بازرس جدید در حالی که شما سوئیچینگ بین زبانه بازرس وجود دارد.

With the Inspector's Toolbar highlighted, use the arrow keys to select the desired Tab.
Option - Space bar will open the currently selected tab in a new Inspector window. In fact, Option - any arrow key also appears to have the same effect.

اما ، اگر شما مایل به نگه داشتن بازرس نمایش زبانه فعلی خود را ، به عنوان مثال بازرس متن در حالی که باز کردن بازرس گرافیک ، که بیش از حد امکان پذیر است :

With the Inspector's Toolbar highlighted, use the arrow keys to select the desired Tab.
Command - arrow keys will move the blue border to a tab without displaying it's content.
Option - Space bar will open the highlighted tab in a new inspector window.

برای بستن همه پنجره بازرس ، انتخاب -- فرماندهی -- ترفند ، اما آن را ضامن پنهان کردن / نشان دادن آنها.

برای نزدیک تنها در حال حاضر انتخاب (هایلایت شده است.) بازرس پنجرههای فرمان -- W یا ESC کلید های میانبر مفید برای استفاده.

I always find it amazing how much care and attention the developers at Apple put into their software products... and it's the small things like these that I find make a big difference when using computer software.

Interested to learn more about iWork? These tutorials will help you to become proficient in Pages, Keynote and Numbers.

Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: