All Articles Apple
چگونه به روز رسانی مک شما بدون شکستن بانک
Mo Volans on Wed, July 20th | 10 comments
If your Mac feels a bit sluggish don't despair! You may be able to upgrade the RAM and hard drive to make it feel like a new Mac without breaking the bank!

بنابراین من به تازگی در آن نقطه اجتناب ناپذیر وارد شده که برخی از ما وحشت دوستداران مک ، من لپتاپ MacBook Pro که شروع به کاهش سرعت کمی است. بسیاری از ما تمایل به درخواست بیشتر و بیشتر از مکینتاش ما با گذشت زمان ، در حال اجرا نمونه های متعددی از به طور فزاینده واژهنامه خواستار. من احساس تنها گزینه من یک ماشین جدید بود ، اما من موفق به آن را برای حداقل یک کمی طولانی تر و اینجا چگونه می توانم این کار را کرد اجتناب از...

در این مرحله شما را به مجموعه ای در حدود 150 پوند انگلیس (حدود $ 240 USD) در مجموع و شما نیاز به قطعات زیر (و یا حداقل مشابه). اطمینان حاصل کنید که دستگاه خود را بررسی کنید شما را برای سازگاری در هنگام خرید هر گونه قطعات جدید.

 • Seagate Momentus XT / 500Gb / 2.5inch / Sata / hybrid hard drive
 • Crucial 8Gb Ram kit (check the Crucial website for the correct RAM for your Mac)
 • 2.5 inch Sata / USB hard drive enclosure 
 • SuperDuper! hard drive cloning software


مرحله 1 -- برنامه ریزی فرآیند ارتقا به

پس از صحبت کردن به تعداد کمی از کاربران مک های دیگر (هاب Rounik ویرایشگر که از میان آنها) ، احساس کردم که در انتظار تا در نسخه های بعدی از مدل MacBook Pro نیز ایده خوبی خواهد بود ، بنابراین تا آن زمان من تصمیم گرفتم که

واقع بینانه با خودم فکر کردم تنها گزینه من برای تقویت عملکرد برای افزایش مقدار رم در سیستم من بود. همانطور که در حال اجرا IM 2.53GHz پردازنده Core 2 Duo سیستم ، با 4GB حافظه RAM ، من می دانستم که من که تا 8GB. Crucial.com فروش 8GB کیت برای حدود 60. این امر می تواند اولین حرکت من اما این واقعا به تقویت عملکرد سیستم من این است که بسیار؟

A typical Crucial RAM upgrade kit

نمونه بسیار مهم کیت ارتقا RAM.


یکی دیگر از گزینه بود برای حرکت از درایو 5400rpm/500Gb من به مدل 7200RPM سریعتر ، این بود زمانی که من در سراسر تکنولوژی هیبرید حالت جامد شد. درایوهای چند ویژگی این فن آوری را در مورد وجود دارد اما من خریداری Momentus XT شرکت Seagate 500GB. این می آید در اطراف 80 (130 $ USD).

The Seagate Momentus XT drive... You know it’s quick because of the flashy gold rings!

هارد دیسک Seagate Momentus XT... شما می دانید سریع آن به دلیل از حلقه های طلا زرق و برق دار!


بدون گرفتن بیش از حد فنی ، درایوهای هیبرید استفاده از مقدار کمی از فلش RAM (8GB در این مورد) به طور دائم ذخیره اطلاعات کلیدی است. این وعده برای ارائه عملکرد شبیه به گران تر درایوهای حالت جامد را در کسری از هزینه. درایو را انتخاب کردم 7200RPM ، اما هشدار داده می شود این آب کمی بیشتر ، استفاده از آن ، بنابراین شما احتمالا عمر کوتاه باتری در مقایسه با سهام درایو 5400rpm را تجربه خواهید کرد.


مرحله 2 -- اتصالات RAM

RAM اتصالات در هر لپ تاپ یکی از ساده ترین ارتقاء شما می توانید انجام دهید این است ، بنابراین من تصمیم به انجام این کار است. ارتقا RAM خود را باید به منابع سیستم شما در هنگام اجرای برنامه های متعدد و در حال اجرا پروژه های صوتی است که حاوی فایل های بزرگ ، تعداد آهنگ بالا و سازهای مجازی.

مدرن ترین مدلهای MacBook Unibody ویژگی یک قطعه واحد از جنس آلومینیوم خود را به عنوان حروف کوچک و این نیاز به حذف هر دو RAM و هارد درایو جدید به تناسب. در مورد باز کردن حروف کوچک شما باید در حال حاضر تراشه های RAM نصب شده خود را به جایی در اطراف مرکز ماشین را ببینید.

Removing the MBP’s lower case...

حذف مورد پایین مگابیت در ثانیه...


The RAM is found in the centre of a MBP’s lower section.

رم است که در مرکز یک بخش مگابیت در ثانیه پایین تر یافت می شود.


با استفاده از سوزن بر روی دو طرف هر یک از تراشه ، این به راحتی باید از پاپ و RAM تازه به دست آورد خود را ارتقا دهید ، باید یک جایگزین مستقیم. اطمینان حاصل کنید که به خودتان تخلیه شما را از هر استاتیک را بر روی یک شی فلزی بزرگ قبل از اینکه شما این کار را برای اطمینان از شما صدمه بزند (یا) RAM با استاتیک.

Popping out the factory installed RAM is nice and straight forward.

ظاهر از کارخانه نصب شده RAM است ، زیبا و سر راست است.


علاوه دسترسی به این منطقه دستگاه را دوباره باید من پیشنهاد refitting پوشش پایین تر را تنها با چند پیچ ​​در حال حاضر. متناوبا شما می توانید از این مرحله تا زمانی که آخرین ترک اگر شما ترجیح می دهند.

A typical Crucial upgrade kit in place

کیت نمونه ارتقاء حیاتی در محل.


گام 3 -- آماده سازی درایو جدید سخت

این مرحله در واقع بخش مهمی از کل فرایند ارتقاء است و باید با نزدیک شدن به دقت. شما نیاز به یک برنامه کاربردی مانند SuperDuper

SuperDuper! Is installed.

SuperDuper! نصب شده است.


شما نیاز به یک برنامه شبیه سازی را به عنوان ما به کلون کردن موجود در هارد دیسک ، ساخت درایو جدید هیبرید کربن یک کپی از درایو سیستم ما در حال حاضر نصب شده است. همچنین شما می خواهد 2.5 اینچ ، محفظه درایو USB درایو جدید خود را به ضمیمه به MBP شما نیاز دارند. این ارزان و به راحتی یافت می شوند.

Lots of companies make 2.5 inch USB drive enclosures.

بسیاری از شرکت ها را 2.5 ضمائم اینچ USB درایو.


با استفاده از درایو جدید شما متصل است ، مجوز تعمیر و به عنوان بسیاری از فایل های غیر ضروری حذف شده از هارد فعلی شما ، شما می توانید SuperDuper اجرا! در حالت هوشمند به روز رسانی است. خود را با

هشدار داده می شود این زمان ، زمان زیادی را! ما در حال صحبت کردن در ساعت ، تقلید من حدود 4 ساعت برای حدود 300Gb از داده ها صورت گرفت. این یک کپی ساده اما تقلید دقیق نمی باشد. همچنین سعی کنید به کامپیوتر نیست برای هر چیزی استفاده کنید در حالی که این در حال وقوع است ، من را دیده اند ، سقوط رخ می دهد. توصیه من این است به اجازه SuperDuper! انجام چیزی که آن را در صلح است.


گام 4 -- اتصالات درایو جدید

با این روند شبیه سازی کامل ما آماده هستیم که به تناسب درایو هیبریدی جدید ، این است که تقریبا به عنوان سر راست به عنوان اتصالات RAM و مورد شما باید تقریبا آماده خود را برای از بین بردن دوباره.

مک بوک تعطیل و در مورد باز کردن ، دیسک سخت باید به وضوح قابل مشاهده در سمت چپ پایین پوشش. شما نیاز به حذف نوار ضابط کوچک و سپس کل هارد. جدا اتصال SATA و باز کردن چهار پیچ لنگر که به درایو متصل هستند. در حال حاضر به سادگی فرآیند نصب درایو جدید به معکوس.

The hard drive is easy to find and simple to remove.

هارد دیسک آسان برای پیدا کردن و ساده برای حذف است.


همه چیز امن ، جایگزینی پوشش و قدرت تا دستگاه شما!


گام 5 -- نظر خواهی ها و چک نهایی

لپ تاپ شما در حال حاضر باید راه اندازی کامل آن ممکن است یک دقیقه یا بیشتر برای پیدا کردن سیستم عامل و نمایش لوگوی اپل آشنا اما اصلا نگران ، آن خواهد آمد. هنگامی که شما به همه چیز را روی کامپیوتر خود ببینید باید همانند هنگامی که شما آن را ترک.

شما ممکن است افزایش سرعت زیادی در اولین اجرا خود را و باز در واقع ممکن است از چند ری استارت را متوجه نمیشوید ، این است که با توجه به این واقعیت درایو جدید با استفاده از چیزی به نام حافظه تطبیقی. در اصل این دستورات به طور منظم اجرا و یادگیری آنها را برای استفاده های بعدی ذخیره.

The new RAM now shows up...

RAM جدید در حال حاضر نشان می دهد...

(Pic 5b) As does the hard drive.

... می کند به عنوان هارد دیسک است.


شما باید دریابید که به عنوان شما بروید ، کارهای زیادی را انجام نورپردازی سریع تبدیل خواهد شد. من پیدا کردم که بعد از من چیزی را انجام داده بود و یک بار آن را بسیار سریع از آنجا در خارج بود. APP ایمیل من ، پخش ویدیو ، مرور ، پوشه ها و زمان راه اندازی در حال حاضر snappier از آنها

شما می توانید پیکربندی سخت افزار جدید خود را در پیشفیلتر سیستم چک کنید (با کلیک بر روی اطلاعات بیشتر... دکمه در درباره ی این پنجره مک به آن را دریافت کند). شما باید RAM جدید خود را و هارد دیسک نمایش داده شده در تمام شکوه خود را ببینید. امیدوارم این به روز رسانی کوچک کمک خواهد کرد که برخی از شما را به خرید یک ماشین جدید برای در حالی که. لذت بردن از جدید خود را سریعتر مک و به من اجازه می دانم که اگر شما هر گونه سوال.


می خواهید کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار بر روی مک خود را؟ آموزش سیستم عامل مک در اینجا و تمام فیلم های آموزش macProVideo.com اینجا .

Comments (10)

You must be logged in to comment. Login Now

 • Rohogay
  YO YO MO, GREAT WORK MAN!!! Is there a Hybrid for mac towers that you found? Thanks so much
  • 7 years ago
  • By: Rohogay
  Reply
 • Jenebai
  Hey Mojave... I've actually put one of these in my Mac Pro as well. It works very well. It's exactly the same drive and process but I used a 2.5 to 3.5 drive adaptor. I went with the one below after trying a few others. It works perfectly... http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003952FFQ/ref=oss_product
  • 7 years ago
  • By: Jenebai
 • Rohogay
  You're the best Mo, Thanks so much, I am so excited! This is such a great piece of info. Once again, you Da Man! Were going to have to find you a cape! ha ha
  • 7 years ago
  • By: Rohogay
  Reply
 • Jenebai
  I'm thinking something like this? http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTc5MTA4NDI4Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwNjM0ODkyMw@@._V1._SX640_SY1408_.jpg
  • 7 years ago
  • By: Jenebai
  Reply
 • Skye
  I have the 4GB solid state hybrid drive (~$80 CDN now) in my 15" non unibody MBP. Huge improvement over the 5400 drive. I'm waiting for SSD prices to come down more then I'll put one in as my system drive, remove the CD-ROM and put the hybrid drive in there as a secondary. If you want to save money, don't buy any upgrades from Apple =)
  • 7 years ago
  • By: Skye
  Reply
 • dirtbike
  hey Mo great arcticle, good advice will be looking to do this on my own MBP shortly keep up the good work! David
  • 7 years ago
  • By: dirtbike
  Reply
 • Wipavue
  And, how would one do that to an iMac? ;-) Glenn
  • 7 years ago
  • By: Wipavue
  Reply
 • Skye
  It's definitely a lot harder as you need to take the screen off. Maybe Mo can tackle it next time =)
  • 7 years ago
  • By: Skye
 • Wipavue
  That would be nice. I don't have the money to buy a new computer at the moment!
  • 7 years ago
  • By: Wipavue
  Reply
 • everythingbutthegirl
  Hey Mo! After the upgrade from NI for Maschine and upgrading Komplete 5 to 8, my system started to languish. I started having nightmares about having to part with about two grand to get a new Mac book pro....... You have redeemed my faith again as well as my purse. Thanks for the heads up Mo for president! Yeah... Yeah
  • 7 years ago
  • By: everythingbutthegirl
  Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: