All Articles Apple
iCloud : چه می تواند برای شما متوسط
G.W. Childs IV on Wed, July 6th 0 comments
With iCloud Apple have announced a grander more complete vision than MobileMe. GW Childs IV takes a look at some of the features and how this could change the way we compute in the real world.

این باید یک احساس خوب برای اپل است. به طور جدی ، وقتی که شما یک شرکت است که نه تنها دیکته فن آوری راه کل پایگاه کاربر ، تاثیر بگذارد ، اما تمام جهان... سلام کردم احساس خیلی دنج. در همین حال ، بقیه از ما اپل automatons قاه قاه خندیدن حاشیه مانند گردن قرمز که بر روی نرده ها نشسته ، گفت : به خودمان ، به خوبی ، چه می شود آنها را از آینده فکر می کنم؟

null


اعلام iCloud ، در حالی که ممکن است فکر می کنم ، EH ، دوباره خود را تنها موبایل... قطعا اعلام است که باید شایستگی قطره فک... برای بیش از یک زن و شوهر از دلایل است.

اول ، این اولین تاخت و تاز کردن سیب به آنچه قبلا به تنها گوگل زمین بازی کمی است. این ، من با خوشحالی به عنوان سرزمین شگفت انگیز از آزاد مدت. بله ، اپل همیشه هزینه سالانه برای موبایل متهم ، که قبلا به مک ، و غیره در حال حاضر ، آنها ارائه آن به.

اما ، این می رود دورتر فراتر از آنچه گوگل به طور کلی ارائه می دهد... در راه. و هنوز ، خدمات گوگل حتی با مقدمه ای از iCloud در هر حال کاهش است. اپل واقعا فقط می افزاید : چیزی برای ایستادن در امتداد طرف گوگل ارائه شده که hadnt قبلا وجود نداشته است.

بیایید بحث اول در مورد ویژگی های اصلی است که ما تأثیر میگذارد shlubs رسانه ها در حال حاضر.


اسناد در ابر

این قابلیت iCloud یکی از بزرگترین از همه آنها را برای هر کسی است ، و من کسی را ، که باعث می شود بخشی از زندگی خود را از یک کامپیوتر است. توانایی قادر باشد که برای ذخیره کردن یک سند و پس از آن دسترسی به سند ذخیره شده در دستگاه دیگر ، و سپس ایجاد تغییرات یک معامله بزرگ است. اعطا شده ، Google Docs از این برای سال اجازه داده شده است ، اما نه با همان نوع از نکته بینی و سهولت که سیب touting. این به نظر می رسد باشد بدون درز باشد.

این به این معنی است که همه کسانی که دستی کتاب ، راهنما و آموزش های یوتیوب را در اپل همگامسازی ، iPads ، و غیره تا حدی بی ربط ، از جمله خود من شد. چرا؟ از آنجا که اپل تنها در زمان کار از مهاجرت داده!

چه هنوز شناخته نشده است ، این است که چگونه برنامه های کاربردی مانند طرفدار منطق ، و Garageband ، که می تواند فایل های پروژه که می تواند تبدیل به بسیار بزرگ را در محیط که در آن داده است که به یک سرور از راه دور ارسال کار است. اپل اعلام کرده است که شما به صورت رایگان 5GB ، اما نرخ انتقال داده ها ممکن است سرمایه گذاری مانند این تقریبا غیر قابل استفاده با توجه به مقدار youd زمان برای آپلود و دانلود صبر کنید.

اما ، اگر شما در حفظ و صوتی را به حداقل با iCloud در ذهن ، و نگه داشتن همه از ابزار های نرم افزار خود را نمونه... خوب ، این می تواند چیز فوق العاده برای نوازندگان است. اما ، آنچه در مورد به اشتراک گذاری با همدستان؟


کجا این ویژگی به اشتراک گذاشتن در موبایل برو؟

اپل می تواند دست پاچه نمودن تلفن همراه مرا به همه آنها می خواهند ، اما من برخی از استفاده مناسب از آن. به خصوص توانایی برای راه اندازی یک پوشه را با امتیازات ویژه برای همکاران از معدن. آیدی آپلود فایل طرفدار منطق به یک پوشه خاص که شناسه برای همسر باند من به راحتی از یاب ، بدون نیاز به از طریق یک سرویس گیرنده FTP و یا هر چیزی. و سپس ، جفت باند من به راحتی این فایل ، دانلود را تنظیم و سپس بار آن را به بالا و برای من کار خود را برای بررسی. سرد بود!

اپل تا به هر چیزی در مورد چگونگی ، و یا اگر شما قادر به مدیریت داده ها در سهم خود را از 5GB ذکر نشده و این که آیا شما می توانید اسناد قابل دسترس برای دیگران ، و غیره

با امیدواری ، قدرت است که نگه داشتن این را در ذهن ، و تاپیک را از اتاق تکان دادن برای ما کاربران پیشرفته تر است.

ما در اینجا در macProVideo.com ، به همان اندازه (و هیجان زده) نگران به عنوان هر کس دیگری و نگه داشتن یک چشم بر روی آن تا ، و پس از راه اندازی. پشت گزارش زمانی که ما می دانیم بیشتر بیش از حد... با راهنمایی های جدید ، و ترفندهای iCloud ، البته!

اطلاعات بیشتر در مورد سیستم عامل مک ایکس است .

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Launchpad Pro: The Video Manual
Launchpad Pro 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Launchpad Pro: The Video Manual?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: