All Articles Audio Hardware
جعبه از اوج چیست؟
Rounik Sethi on Fri, July 23rd 1 comments
Every computer musician or video editor I know has a soft spot for the latest and greatest hardware. It's called gear lust. For most of us that often means hankering after the latest shiny and "all-

هر کامپیوتری ویرایشگر نوازنده یا ویدئو من می دانم تا به یک نقطه نرم برای آخرین و بزرگ ترین سخت افزار است. این شهوت دنده نامیده می شود. برای بسیاری از ما که اغلب به معنای اشتیاق پس از آخرین براق و جدید ترین قدرتمند ، همیشه "مک و یا... کامپیوتر. برای دیگران (به خصوص ما کاربران ایستگاه کاری دیجیتال صوتی) شامل موارد زیر خواهد بود آن را ترشح بزاق بیش از کمپرسور بعدی سخت افزار ، پلاگین نرم افزار و یا رابط های صوتی (OK -- شاید که فقط با من)... و بالای لیست من شگفت انگیز از تولید کنندگان رابط صوتی اوج است.

به عنوان یک صاحب دو نفره بسیار راضی اوج ، من همیشه علاقه مند به دیدن آنچه که در افق از اوج است. زیبا و آنها را به دنبال دستگاه های بسیار شیرین و سکسی... اما زیبایی شناسی در کنار کیفیت از دستگاه های خود از جمله آنالوگ به مبدل های دیجیتال و preamps... Mainstage ، ادغام را به منطق ، صدا آهنگ های حرفه ای ، فاینال کات... و بسته نرم افزاری به طور کلی اغلب استثنایی برای قیمت. در میان محصولات خود را دیگر در دسترس هستند ، یکی ، دو نفره ، Gio ، کنسرت گروه و Rossetta وجود دارد.

بنابراین ، من بسیار کنجکاو بود برای یادگیری از امروز بر روی وب سایت اوج که آنها هم چیزی دارند که در تاریخ 26 ژوئیه 2010 منتشر خواهد شد. اما سوال بزرگ است ، آنچه در آن است؟

تا کنون اطلاعات من قادر به از PIC تیزر اینسو انسو جمع کردن بوده است آن است که یک جعبه سیاه است... تا به آرم اوج دوست داشتنی... تعداد 07.26.10 در صفحه نمایش دیجیتالی با LED ها برخی از رنگ قرمز در مقابل یک جعبه سیاه است که می تواند دندانه دار کردن نصب شده ظاهر می شود؟ من قطعی برای این سوال این است که آنها امیدوارند این دستگاه خواهد بود "، استاندارد جدیدی در تکنولوژی ضبط".... هیئت منصفه تا زمانی که ما می دانیم بیشتر در مورد آن البته.... اما من قطعا مجذوب!

بنابراین ، به جای ترویج محصول ناشناخته و منتشر نشده اوج دیگر ، من گذر این سوال برای شما.... این دستگاه جدید چیست؟ چه خواهد شد آن را انجام دهید؟ آیا شما در بازار شود آن را خریداری؟ در واقع چه منطقه بازار سخت افزار های صوتی آن را به جا؟

آمار نظرات زیر را با ایده های شما!

اوه ، به هر حال ، اگر شما می خواهید برای دیدن اطلاعات بیشتر درباره یکی از محصولات اوج... ahem... اگر می خواهید به تماشای برخی از ویدئوهایم رایگان بر روی محصولات اوج شما می توانید آنها را در اینجا ما را در پیدا کردن محصولات داغ بخش

اگر شما نیاز بیشتر به کمک در این و یا هر منطق دیگری یا Mac نرم افزار مشکل : در www.macprovideo.com/forum/

Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • Rounik Admin
    Sweet! It's called the Symphony I/O: http://www.apogeedigital.com/products/symphony-io.php I like the look of this!
    • 9 years ago
    • By: Rounik Admin
    Reply
Studio Series - Recording Vocals
Pro Tools 502
Dream It. Do It.
Do you want to learn Studio Series - Recording Vocals?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: