All Articles Audio Hardware
کنترلر گیتار MIDI
Toby Pitman on Mon, October 31st 4 comments
Using guitars as MIDI controllers is not a new concept or a passing fad. Toby Pitman explores the history of MIDI Guitar controllers from the early 80s to the crop and those yet to hit the market.

مفهوم استفاده از گیتار به عنوان وسیله ای به ماشه برای تلفن های موبایل سنتز در اطراف برای یک مدت طولانی بوده است. وقتی که من گیتار می گویند که این چیزی که من واقعا معنی fretboard است.

نقطه تمام سیستم های کنترلر MIDI را به گیتار و یا اینکه در سراسر جغرافیای گیتار ساخته شده است آن را قادر می سازد گیتاریست به حرکت و هر دو از لحاظ فنی و مفهومی یک رابط است که به آنها آشنا است.

IM یک مثال خوب از یک نوازنده گیتار است که واقعا به synths اما در می یابد و باعث این صداها را از رابط پیانو بسیار خسته کننده که از لحاظ فنی من اصلا خوب نیست به اندازه کافی بر روی پیانو. به محض این که من یک سیستم MIDI قرار داده و به یکی از گیتار من آن را مانند وحی بود. من در حال حاضر می تواند تمام این تلفن های بزرگ از ابزار من را درک و توانایی های فنی به بازی بازی.

روش مرسوم برای سینت سایزر گیتار شده است به تناسب گیتار با پیکاپ هگز و تبدیل اطلاعات زمین برای هر رشته را به MIDI. این تکنیک می رود راهی برای بازگشت به 80s در اوایل با رولاند گیتار synth G-303/G-808 (این MIDI اما کنترل synth آنالوگ اختصاص داده شده که با گیتار استفاده نکنید).

Roland G 303

رولاند G 303


این راه بسیار محبوب برای دریافت MIDI از یک گیتار تبدیل شده است اما همواره از این واقعیت است که زمان آن طول می کشد برای تبدیل زمین به MIDI (شما همچنین نیاز به یک مبدل) که بر روی سیستم های بد کالیبره شده می تواند مانند بازی از طریق گل احساس رنج می برد. تاپیک نیز موضوع از اشکالات تولید شده توسط ابزار نصب به شکل بدی (اخم وزوز) و تکنیک های overzealous مانند vibrato. از آن نیاز به کمی عادت کردن به!

یک زن و شوهر از سیستم های وانت هگز اطراف با رولاند GK - 3 سیستم محبوب ترین عنوان آن می تواند به راحتی بدون آسیب رساندن به ساز را عملا در هر گیتار نصب شده وجود دارد. Rolands VG گیتار مدل سازی فن آوری (COSM) همدم محبوب این وانت است.

Roland GK-3

رولاند GK - 3.


یکی دیگر از سیستم خوب راه اندازی شبح Graphtech MIDI می باشد. این از زین Piezo (قابل دسترس برای همه پل های محبوب) متصل به مدارات داخلی قرار دارد (نیاز به مسیریابی) به تبدیل زمین استفاده می کند. من این را به پارکر P - 38 ساخته شده بود و در آن آثار بزرگ.

Graphtech Ghost MIDI setup

راه اندازی شبح MIDI Graphtech


گیتار گیبسون ربات با استفاده از این نوع از سیستم و بسیاری از تولید کنندگان دیگر مانند اخبار بایگانی ، پارکر و برایان مور را گیتار با استفاده از این راه اندازی Piezo MIDI. هم وجود دارد ابزار کمتر مرسوم مانند چوب چاپمن که به خوبی مناسب به MIDI است. سلام حتی دیده فولاد MIDI پدال!


80S جدید موج MIDI کنترلر

یکی دیگر از زاویه ای نسبت به این همه که من خیلی جالب تر وجود دارد ، و Thats این ایده از یک کنترل کننده اختصاصی گیتار MIDI! یک گیتار واقعی فی نفسه است ، اما چیزی شکل می گیرد و مانند یک گیتار نقشه برداری صرفا برای تحریک حوادث MIDI. بدون تشخیص قیر ، تبدیل ، هیچ پوشیدگی.

در حال حاضر دوباره این یک ایده جدید نیست و این مفهوم سابقه دارد که قدمت 60S VOX منتشر گیتار V251 اعضای بدن است. این اساسا واقعا هرگز گرفتار ، زیرا واقعا کار خیلی خوب! مفهوم ، با این حال ، یکی خوب بود.

V251 Organ Guitar

V251 گیتار اعضای بدن است.


به جای تبدیل به زمین ، frets گیتار به عمل به عنوان نقطه تماس برای تکمیل مدار الکتریکی که تولید خاص توجه داشته باشید (با استفاده از ساخته شده در ژنراتور تن ارگان). هر اخم در واقع به شش frets منحصر به فرد (مخاطبین) ، یکی برای هر رشته از هم جدا شد. این ولتاژ بسیار مشابه بر اساس مفهوم استفاده می شود در هنگام فشار دادن یک کلید در synth آنالوگ یا ارگان بود!

اگر چه گیتار اعضای بدن VOX درگذشت مرگ تجاری ، مفهوم با استفاده از frets به عنوان نقاط تماس در اواسط 80s با اختراع از دو کنترل کننده MIDI بر اساس مفهوم گیتار مطرح است. اولین (در هیچ منظور خاص) بود استفان Randalls Stepp گیتار (این صداها در ساخته شده بود ، اما بعدا به نسخه فقط کنترل کننده ساخته شده بود) ، دوم SynthAxe بود.

Stephen Randall’s Stepp guitar

استفان Randalls Stepp گیتار.


هر دو کنترل کار می کرد بر فرض از نقطه اخم / ارتباط با ما ، اما با یک تفاوت : در هر دو مورد رشته که تحت پوشش قرار fretboard جدا از رشته ها که باعث یادداشت ها بودند. این بسیار واضح است زمانی که شما در SynthAxe که به معنای واقعی کلمه مثل تبر نگاه نگاه!

SynthAxe

SynthAxe.


باز هم هر دو از این طرح های ابتکاری متاسفانه با توجه به این واقعیت است که در آن زمان این تکنولوژی آنقدر گران بود واقعا هرگز گرفتار است. در سال 1985 SynthAxe که به شما در تنظیم به عقب دلار 13.000. سلام 27.200 دلار به پول امروز! این شرم آور است به عنوان SynthAxe بهترین کنترلر MIDI برای گیتاریست ، زمانی که مشغول به کار شده اند گزارش شده است!

این همه برای گیتار MIDI در 80S هر چند بد نیست. برداشت شما می توانید از یکی از این پسران بد : عصر فضا کاسیو DG - 20. ارزان ، و بر خلاف سلف خود DG - 10 ، آن را به حال MIDI ، بیش از حد!

Casio DG-20

کاسیو DG - 20.


با فشار دکمه

به جای استفاده از رشته ها ، برخی از تولید کنندگان روش های مختلف مانند کنترل کننده را به گیتار گرفته شده است. اساسا جایگزین هر یک با یک دکمه اخم! آزمایشگاه استار برجسته ترین شرکت است که با دامنه Ztar خود را از کنترل کننده انجام می شود.

Ztar

Ztar.


Z5 Ztar زیر را با نوار لمسی MIDI برای رشته نصب شده است. نیس!

The Ztar Z5

Ztar Z5.


یکی دیگر از محصولات ساخت ظاهر به زودی Kitara است. هم fretboard یک سری از دکمه ها است ، اما این زمانی که شما ماشه یادداشت ها و مدولاسیون از پد Kaoss نوع لمسی است که به نظر می رسد و نه جالب.

The Kitara

Kitara.


هر دو ابزار این تولید کنندگان arent ارزان و در اطراف علامت 1.000 دلار شروع و بیش از وجود دارد! حدود ده سال پیش یاماها زخم چاقو را در این EZ با طیف وسیعی از ابزار آموزشی بود. در زیر EZ - EG که ارزان بود و به حال MIDI خارج است.

The EZ-EG

EZ - EG.


بنابراین می توانید این فن آوری ارزان قیمت در حال حاضر انجام می شود؟ خوب در خواندن!


نجات دهنده بعید (ارزان)

خوب آن مانند کنترل کننده ارزان اختصاصی گیتار MIDI داشتن تا حدودی تجدید حیات ، همه به لطف به یک نامزد و نه بعید به نظر می رسد! انتقام از گیتاریست ، گیتار بازی از سایت به نامشه!

تعدادی از شرکت های ساخت کنترل کننده های گروه راک است که همچنین به عنوان کنترل کننده MIDI عملکرد وجود دارد. این ممکن است چیزی برای انجام با این واقعیت که گروه راک 3 ویژگی های دو سطح سخت و متخصص که نیاز شما را به بازی شکل وتر راست در هنگام بازی در بازی داشته باشد. بی سیم گیتار فندر موستانگ Pro برای PS3 آخرین شاید نشان می دهد افرادی را که به نواختن گیتار را تا به چیزی برای انجام با فشار دادن پنج دکمه های رنگی درخشان است! بله ، MIDI می کند!

The Wireless Fender Mustang Pro Guitar For PS3

بی سیم گیتار فندر موستانگ Pro برای PS3.


درست مثل دامنه Ztar آزمایشگاه استار هر اخم دارای یک دکمه است که خروجی توجه داشته باشید MIDI. در حال حاضر من نمی گویم این است که کمی طرفدار از کیت اما به نظر می رسد مانند آن می تواند سرگرم کننده!

یکی دیگر YouRockGuitar است. هم یک گروه راک دو برابر شدن کنترلر به عنوان کنترل کننده این زمان MIDI با صداهای داخلی (واقعا بد!) است. سلام شنیده ام برخی از بازخورد مثبت برای این یکی و با وجود آن که برخی از محدودیت ها (فقط یک توجه داشته باشید در هر رشته) ، خود را دوباره گام در مسیر درست.

The YouRockGuitar

YouRockGuitar.


هنگامی که شما در نظر هر یک از این در می آید در کمتر از $ 200 (موستانگ نرم افزار 88 دلار در آمازون است!) که ممکن است به ارزش خطر در واقع تلاش یک نفر!

آخرین ناشی از یک و تنها آزمایشگاه استار و به نام کنترل کننده سنگ است. این به نظر میرسد محتمل ترین نامزد برای چیزی که واقعا ممکن است کار است. باز هم یک کنترل کننده بازی با قابلیت های MIDI.

The Rock Controller

کنترلر راک.


دیدن آن توسط یک شرکت ساخته شده است که دارای سالها تجربه با کنترل کننده های MIDI من بسیار وسوسه برای دریافت یک... اگر آن را بیرون می آید! کلمه در خیابان است که آزمایشگاههای استار نیاز به یک سرمایه گذار برای تولید در مقیاس بزرگ (در حال که یک شرکت کوچک) به آن را از نظر مالی قابل دوام و حفظ قیمت معقول است. انگشتان عبور ، EH

بنابراین چه کسی می داند که چگونه این پیشرفت است؟ به هر حال ، من را به بازی برخی از نمونه صداهای اروغ گیتار MIDI من!!


توبی مقنی منطق جعبه ابزار ضبط گیتار برای همه چیز شما نیاز دارید که می دانیم در مورد ایجاد صداهای گیتار عالی در طرفدار منطق.

تبدیل به یک نینجا MIDI تماشای MIDI 101 : MIDI Demystified توسط پیتر شوارتز.

Related Videos
Comments (4)

You must be logged in to comment.

 • Popykua
  when you say the yourock guitar can only play one note per string, how is that a limitation? Don't all guitars have the one note per string limitation? Are you referring to tapping or hammer-on/pull-offs? These are both possible with the yourock guitar.
  • 8 years ago
  • By: Popykua
  Reply
 • tobypitman
  As far as I know you can't have two notes playing simultaneously on one string unlike the Ztars. Thus you can't hold down a chord with the left hand and play (tap) a melody over the top without loosing the chord notes. This would allow for real piano type chord voicings otherwise impossible to play on a guitar. Please correct me if this isn't the case. :)
  • 8 years ago
  • By: tobypitman
  Reply
 • Peter Schwartz
  Toby, loved reading your article! Saw Pat Methany many years ago playing the Synclavier guitar in concert but sadly he mainly used it to trigger sampled animal noises on that gig. :-( Interesting that the Ztar lets you play multiple notes on one string. Is that a feature than you can turn on and off on that unit? Cheers, Ski
  • 8 years ago
  • By: Peter Schwartz
  Reply
 • ben37
  several years ago i tried using a godin synth guitar with a gr-33, to control software instruments in logic. it was alright but I couldn't get rid of the latency. Seemed like learning piano would be a quicker solution than learning how to control that setup. Maybe I'll give it another shot.
  • 8 years ago
  • By: ben37
  Reply
EDM Production Tips
Logic Pro X 402
Dream It. Do It.
Do you want to learn EDM Production Tips?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: