All Articles Audio Hardware
استیو H گزارش از NAMM
Steve H on Wed, January 26th 0 comments
Bill Burgess, Steve H and GW Childs at NAMM 2011 There's a wonderful underside of NAMM that doesn't usually get much press. It's the inventive, entrepreneurial side that I usually seek out when I'm

بیل بورگس ، استیو H و چایلدز GW در NAMM 2011

زیرین فوق العاده از NAMM که معمولا مطبوعات بسیار وجود دارد. این مبتکر ، سمت و کارآفرینی است که من معمولا به دنبال زمانی که من سرگردان در اطراف آنچه به نظر می رسد مایل طبقه است. این است که در آن کوچک ، شرکت های مستقل نشان می دهد رویکرد غیر سنتی خود را به ساختن موسیقی است.

در مدت زمان محدودی من تا به حال به اکتشاف من قادر به پیدا کردن یک زن و شوهر از چیزهایی که من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن با شما بود. سال آینده ، و شاید اگر من به Musikmesse در فرانکفورت ، قول می دهم به تخصیص زمان کمی بیشتر به این بخش واقعا جالب و در نهایت جذاب از صنعت است.

برای مطالعه بیشتر در تور من مینی (با ویدئو) از 3 محصول من هم دوست داشتم بسیاری از NAMM برای پیوستن به...

Buchla

این تلفظ "bookla". من یک نقطه نرم در قلب من برای طراحی و صدا از سازهای دونالد Buchla .

کیت McMillen دستگاه : SoftStep

کنترل کننده های غیر معمول را دوست دارم. معاون اصلی من (به غیر از یک پوکر کمی و تکیلا) است. بنابراین ، وقتی که من (به معنای واقعی کلمه) بر تصادفا SoftStep من تا به حال برای قرار دادن کارت من و Reposado پر لیوان این کنترل کننده پا شگفت انگیز را امتحان کنید. این کنترل کننده Mutil لمسی برای پاهای خود را با 10 پد که به XY حرکت ، چرخش و فشار حساس هستند. هر پد می تواند کنترل کردن تا حداکثر 6 یادداشت های منحصر به فرد ، CCS ، تغییرات برنامه و یا OSC. کوچک ، سبک وزن است و از الیاف کربن ساخته شده و همراه با آن نرم افزار های برنامه نویسی خود.

هنگامی که من در کالج بود من در عشق با یک رقاصه حرفه ای سقوط کرد. او اصرار داشت که من مطالعه باله. هر چیزی را برای عشق ، درست است؟ دلیل است که من را این بالاتر این است که من با باله (ما پس از چند ماه آغاز شد ، زیرا او همیشه می خوردند رژیم غذایی کک و آن را سوار من دیوانه) گیر کرده بود... (یادداشت سردبیر : آیا این جایی ..؟ .)... OH ، که در آن من بود... به حال من با مطالعات رقص من ادامه داد من واقعا می شده اند آماده برای تبدیل شدن به یک هنرمند SoftStep! با کمال تعجب ، حتی با دست و پا چلفتی من اندازه 12.5 فوت من هنوز قادر بود به بازی کاملا espressivo با این کنترل به خوبی طراحی شده است .

من قطعا رفتن به خرید یکی از آن ها (مگر این که مردمی خوبی در کیت McMillen من یکی را برای از جمله آنها را در این وبلاگ (تذکر ، تذکر) بنابراین بررسی این ویدئو من دنی Piccione شات ، متخصص SoftStep محصول ، که نشان می دهد که این پسر بد می توانید انجام دهید :

Buchla صاعقه III

OK را بزنید. جاذبه های من (یا آن اعتیاد) به کنترل کننده های غیر معمول ادامه...

همانطور که معلوم Buchla غرفه درست پشت macProVideo.com غرفه بود .

این تقسیم فضای "واقعی" را به بسیاری از مناطق مجزا و کاملا مستقل است. نوازنده دارای برنامه ریزی (سحر و جادو) گرز در هر دست به "آمار" مناطق مختلف به تولید همه نوع از حوادث MIDI یا synth داخلی رعد و برق یا هر سخت افزار / نرم افزار synth شما می خواهید برای کنترل!

(Audio is muffled in parts of the following video)

که همه در حال حاضر است.

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Elektron 109 - Cycles Explored
Elektron 109
Dream It. Do It.
Do you want to learn Elektron 109 - Cycles Explored?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: