All Articles Audio Hardware
همگام سازی ارگ تمام عیار Korg Volca Synths با ABLETON، منطق و عقل
G.W. Childs IV on Tue, February 11th 1 comments
The Korg Volca family of synths replicate the quirkiness of the analog world while allowing you to interface with modern music software. Here's how to sync the Volcas to Ableton, Logic & Reason.

به عنوان Volcas شده اند به طور مستمر پرواز کردن قفسه ها را برای چند ماه گذشته، من فرض کنید که تعداد کمی از آنها را به شما داشته باشد. و به عنوان جذاب به عنوان تمام دستگاه های Volca است، من مطمئن هستم که شما احتمالا چند سوال در مورد چگونه به ادغام آنها به گردش خود را، به ویژه هنگامی که با استفاده از یک کامپیوتر بود. اگر چه واقعا وجود دارد بسیار به آن، از نظر اتصال صوتی از دستگاه های Volca خود را به کامپیوتر خود، و یا ورودی رابط های صوتی، MIDI می تواند یک کمی خسته کننده برای برخی از مردم است. این امر به ویژه که در آن همگام MIDI مربوط می شود، به عنوان آن می تواند برخی از شماره گیری وارد را

پس از همه، شما می خواهید به شما Volca باس بازی همراه، در زمان، با آهنگ های خود را، درست است؟ شما می خواهید آن را بازی همراه در سرعت همان، شما می خواهید آن را به واکنش نشان می دهند به سرعت تغییرات، شما می خواهید آن را به مسابقه تا به عنوان نزدیک به عنوان شما می توانید کامل؟ در این آموزش، من دارم به چند DAWs های مختلف بروید با شما، و شما نشان دهد چگونه به همگام Volca خود را با آنها.

تنظیمات برای Volca

البته صادقانه بگویم، من در واقع نیازی به انجام هر کاری داخلی در تنظیمات کلی Volcas به دریافت همگام MIDI. بسیاری از تنظیمات را که مورد نیاز تنظیم می شود تمایل به در DAWs می شود، خود را. اگر هر گونه ملاحظات نیاز به ساخته شده، با توجه به Volca تنظیمات جهانی، به عنوان ما را ادامه دهید، من اجازه می دانم. اگر youve بهینه سازی این تنظیمات، به خاطر ورزش، شناسه شدت تنظیم مجدد تنظیمات کلی Volca خود را به پیش فرض کارخانه را توصیه کند. کتابچه راهنمای کاربر برای این تنظیمات را ببینید.

Ableton زنده

ABLETON بسیار ساده است، هنگامی که شما از اوضاع. اما، چند چیز به دانستن وجود دارد.

اول، مطمئن شوید که که شما MIDI خارج کردم از کنترل کننده MIDI خود را متصل به MIDI در، در Volca شما. که youd است تعجب اغلب عدم توجه به اتصال اولیه می تواند علت اصلی این مشکل است. تشکر شده با استفاده از MIDI برای تقریبا سی سال، و هنوز ظرف غذا از این رو، گاهی اوقات!

Pic 1

پس از اتصال، به صفحه MIDI / همگام سازی تنظیمات Abletons بروید. در پایین حرکت و قرار کنترلر MIDI، و یا رابط های صوتی ساخته شده است در MIDI. شما رفتن به خواهید برای پیدا کردن خروجی از دستگاه. در مورد من، من با استفاده از AKAI MAX25. من دارم برای قرار دادن خروجی MIDI آن را روشن کنید و در همگام سازی آن است.

Pic 2

در حال حاضر، شما می خواهید به آهنگ های صوتی، و البته، انتخاب ورودی صدا دارد که آن نیز که از Volca در دو رابط های صوتی خود را، و یا ساخته شده در ورودی بر روی کامپیوتر شما. به یاد داشته باشید: MIDI می کند صوتی، تنها اطلاعات MIDI را انتقال نمی دهد! صوتی

Pic 3

در حال حاضر، زمانی که شما با فشار دکمه بازی در ABLETON (نوار فضا)، برآمدگی تمپو خود را، در دستگاه Volca شما باید به عنوان یک جامد، رنگ قرمز روشن، و باید آن را همگام سازی.

Pic 4

Tip: Remember that MIDI is old! Sometimes, the sync message timing can be off, causing the Volca to be slightly out of time. Use the Sync Delay, in the sub-menu of your MIDI Output, in Ableton Live preferences to modify any latency that may be occurring. You can also use the Track Delay setting for your audio track, later in post.

Pic 5

منطق نرم افزار

پس از راه اندازی آهنگ های صوتی و بررسی ورودی که از Volca خود، به تنظیمات منطق (- کاما از دستور پیش فرض کلید فرمان است) بروید. در تنظیمات، به صفحه MIDI، و همگام سازی زیر صفحه را انتخاب کنید.

Pic 5

در صفحه همگام سازی، فشار MIDI همگام سازی تنظیمات پروژه، در پایین صفحه استفاده کنید. در MIDI همگام سازی تنظیمات پروژه، شما مقصد انتقال MIDI ساعت 1 تیک بزنید. و در منوی کشویی، تحت مقصد 1، خروجی دستگاه MIDI خود را، در مورد من، AKAI Max25 را انتخاب کنید.

Pic 6
Tip: Remember that you may have multiple MIDI Outputs coming from your device. As you can see, my device has a secondary MIDI port. Usually, manufacturers are pretty good about labeling ports. But, if you find that you aren’t getting any sync happening, you may want to try some different ports, in this menu.

در حال حاضر، یک بار شما را ترک تنظیمات، و مطبوعات نوار فضا، Volca شما باید به زندگی خود را در آن پرش، و متوقف کردن زمانی که شما فشار نوار فضا، دوباره. اگر آن را نشانی از شروع بازی، اما به نظر می رسد از زمان، سعی کنید با شروع از آغاز از این آهنگ. این بازنشانی ساعت برای هر دو منطق و Volca. اگر هنوز از همه، شما همیشه می توانید تنظیمات تاخیر انتقال تنظیم در MIDI همگام سازی تنظیمات پروژه.

Pic 7

دلیل

پس از راه اندازی آهنگ های صوتی در عقل، و تایید است که شما باید سیگنال صوتی در آینده، و MIDI را از دستگاه MIDI خود را در حال رفتن به ورودی MIDI خود، به عقل ترجیحات، و در صفحه پیشرفته MIDI انتخاب کنید. در این آموزش فرض بر این است که شما در حال حاضر راه اندازی دستگاه MIDI خود، در صفحه MIDI. اگر شما در میانهی شب انجام این کار، متوقف کردن این آموزش و انجام این کار، برای اولین بار. در صفحه پیشرفته MIDI، تحت MIDI ساعت همگام سازی، با کلیک بر روی خروجی، منوی کشویی و خروجی MIDI مناسب برای دستگاه خود انتخاب کنید.

Pic 8

بعد، نزدیک به پنل تنظیمات، و سپس به منوی Options بروید. در همگام سازی زیر منو، ارسال MIDI ساعت را انتخاب کنید.

Pic 9

حال اگر آهنگ های صوتی خود را به مانیتور را فعال کنید، باید ببینید و بشنوید فعالیت که از Volca شما. اگر زمان واقعا خاموش، سعی کنید با استفاده از دستور - سمت چپ فلش دستور برای شروع آهنگ خود را شروع می شود.

همچنین، شما می توانید خروجی افست در دلایل صفحه پیشرفته MIDI به شماره گیری در همگام سازی بین Volca و عقل استفاده کنید.

بستن نظرات

خانواده Volca خط شگفت انگیز است و وفادارانه تکرار خصلت و صدای بسیاری از synths پرنعمت و طبل. از آنجا که آنها تا به حال مانند معامله واقعی نزدیک هستند، آنها مانند معامله واقعی عمل می کنند. زمان بندی ممکن است خاموش، کمی. بنابراین، لازم است برای این و تغییر در صورت لزوم. به یاد داشته باشید، شما همیشه می تواند به توقف Volca خود را در حالی که DAW خود را هنوز هم بازی و سپس راه اندازی مجدد آن را در ضرب و شتم دوستانه تر. اما، اگر بیمار شما، شما می توانید در Volca خود را با توابع جبران / تاخیر شرح داده شده برای هر DAW شماره گیری و دریافت که زمان بندی کامل است.

وب سایت:

Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • Maxim
    Hey, i’ve got a question. Can you use every midi to sync your volca (in my case sample) with ableton/logic? Kind regards.
    • 2 years ago
    • By: Maxim
    Reply
Quick Start Guide
Studio One 5 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Quick Start Guide?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: