All Articles Recording & Production
نکاتی برای ضبط صدا در محل سکونت
DJ Wolfie on Tue, November 30th 2 comments
Have you ever thought about working on a film project? With Hi Def cameras basically coming free as a prize in a box of corn flakes these days, there's more chances to do sound production on films tha

آیا شما تا حالا فکر کردین در مورد کار بر روی پروژه های فیلم کرده اید؟ با سلام دوربین دف اساسا آینده آزاد به عنوان یک جایزه در یک جعبه از تکه های ذرت این روزها ، بیشتر وجود دارد فرصت های به کار تولید صدا در فیلم تر از همیشه. چند حقه برای ساخت یک فیلم حرفه ای صدایی که من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما وجود دارد.

من عاشق یک فیلم Indie در خوب. شروع کنم من در کالیفرنیا ، از کار بر روی یکی از ویژگی های Indie در دوستان شدم. در طول این سالها ، من از طرفداران بزرگ فیلم مستند و فیلم های Indie در.

Recently. I saw this trailer, and went to check the film out at the Nu Art. The movie is called "Marwencol". Its about a man who gets severely beaten in a bar by a group of kids, ends up in a coma for 9 days, and has major surgery and memory loss.


To cope with it all, he's made a fictional world in his back yard, populated by 1/6 scale dolls, that resemble friends, waitresses, and neighbors. He takes photos of these dolls adventures. It was a really touching movie. I found his humanness, and his struggle against fear and his use of art to provide himself therapy fascinating. It was one of the best films I've seen all year. The only complaint I had was that the audio on some of the interview scenes was plagued by background noise.

همانطور که یکی از صحنه خواهد بود با یکی دیگر از برش ، از کیفیت صدا را همه جا می پرش. یک زاویه می تواند گفت و گو با وزوز کردن با صدای بلند بود. یکی دیگر از زاویه گفتگو خواهد بود گرم و آرام است.

کاهش وزوز کردن با صدای بلند. کات به گرم و SIL با صدای بلند و همهمه! سکوت گرم...

به عنوان فرد عمدتا صوتی متمرکز شده است ، آن را کاملا نامطلوب به من بود. و در واقع ، ساده و ثابت است. در این راه حل تن اتاق نامیده می شود.

تن اتاق

تن اتاق یک تکنیک صدا که مهندسان صدای حرفه ای بر روی فیلم سینمایی برای کمک کردن ویرایشگر صدا استفاده شده است. مفهوم ساده است. هر اتاق به یک صدای منحصر به فرد به آن است. وزوز کردن محیط در بسیاری از نقاط وجود دارد. در پایان از ضبط صحنه در محل ، خدمه فیلم خواسته می شود به طور کامل هنوز هم در حالی که مهندس صوتی ضبط 30 ثانیه از "تن اتاق است." این فقط سر و صدای محیط از یک مکان می باشد.

We've all heard the horrible dubbing job they do when an R rated film gets the swear words dubbed out for television broadcast.
Part of why the dubbing sounds so bad, is you go from James Bond talking in a Caribbean hotel with ocean in the background, fans whirring, drinks clinking at the bar, to one single word, perfectly recorded in a sound booth, with no ambient noise what so ever.

به یاد داشته باشید که صدا در فیلم بیشتر یک روند افزایشی است. آن بسیار دشوار است برای کم صداهای ناخواسته. در اکثر موارد ، شما از تن اتاق برای اضافه کردن سر و صدا به گفت و گو است که پس از پیچد عکاسی اصلی ثبت استفاده کنید. اما اگر قصد دارید برای طلا بروید و سعی کنید به کم سر و صدای ناخواسته ، تن اتاق بهترین شانس شما برای آن بیش از حد.

استفاده از افزودنی تون اتاق

راه افزودنی برای مقابله با صداهای ناخواسته است که کنترل از صدا های ناخواسته را به عنوان یک عنصر ، از گفت و شنود واقعی ، برای به آرامی آوردن صدا در مخلوط است.

به عنوان مثال ، در Marwencol -- در صورتی که تن اتاق با وزوز کردن با صدای بلند به حال ، شما می تواند از آن در راه های مختلفی استفاده کنید. برای تعمیر سریع ، شما به سادگی می توانید تن اتاق با صدای بلند زیر صوتی گرم ، اضافه کردن به طوری که وقتی به عقب و جلو برش می شود ، تمام گفت و شنود برای تلفن های موبایل همان. سپس در هنگام ورود به صحنه ، شما به آرامی می تواند تا آوردن حجم تن اتاق ، بنابراین آن را به مخلوط خزد ، به جای کاهش jarringly را به مخلوط.

استفاده کاهشی تون اتاق

اگر شما واقعا می خواستم به کار می کند و زخم چاقو در EQ'ing کاهشی ، شما می توانید تن اتاق و پخش کار فیلتر تا تن اتاق به حداقل رسیده است. سپس شما را کسانی که تنظیمات EQ فیلتر و اعمال آن را به این فیلم را با گفت و گو ، و این که باید کمک به کاهش وزوز کردن با صدای بلند.

البته ، شما باید مراقب باشید که EQ'ing می کند صدا از سخنان مردم را کاهش دهد نه چندان بد است که صدای آنها خنده دار است. شما می توانید ساعت صرف فیلتر کردن از تن اتاق ، استفاده از فیلتر به گفت و گو ، گفت و گو و سپس تقویت را به بالا و پس از ضبط پاس را با سر و صدا کاهش می یابد. شما همچنین می توانید میدارد یخ و زخم چاقو آنها را در گوش شما را ، اما چرا شما؟

به یاد داشته باشید ضرب المثل -- زباله ، زباله است.

بنابراین دفعه بعد به شما در پیدا کردن هم اتاقی خود را به شما فشار برای کمک به او را ویرایش کنید ، و یا ضبط صوتی را برای خود بلر نارون ملاقات - I - بیدار ، تا در یک وان حمام پر از یخ ، گم شده ، یک کلیه MAGNUM اثر ادبی یا هنری ، به یاد داشته باشید تا او را وادار به ضبط 30 ثانیه از تن اتاق در هر مکان. و اگر شما در حال ضبط صوتی خود را ، پیدا کردن ، به آنها از طریق تلفن صحبت می کنید ، و آنها را برخی از اشاره گرها در گرفتن شما بهترین صوتی صدایی برای کار با از میدان به من بدهید.

ترفندهای دیگر برای ضبط صدا در محل

ترفند بعدی من نشان می دهد این است متصل در یک میکروفن خارجی و گرفتن میکروفون فیزیکی دوربین . اغلب اوقات ، ساخته شده در میکروفن بر روی دوربین را بر میدارد whirring خود دوربین است. شما می توانید نوار زمزمه چرخ ، یا هر زمان فیلمبردار شیفت چنگال خود را بر روی دوربین می شنویم ، می شنوید یک صدا با چیز پهن و سنگین زدن با چیز پهن و سنگین زدن است. بهترین راه حل است را به برق وصل میکروفون خارجی به دوربین است. می خواهید یک دنیا تفاوت را در کیفیت صدای خود را را.

Other tips on location: Find the refrigerator. Take your car keys and put them in the refrigerator. Then unplug the refrigerator while you film.


Why the keys?  Because you're a nice guy, and when you go to leave that night, you suddenly remember "hey! where are my keys? Oh yeah, they're in the fridge- OHHH!! right, I gotta plug the refrigerator back in or all that food will spoil..."

Obviously, right after dealing with the refrigerator (mine just kicked on right now, whirring away as I type) you'll want to find the air conditioning thermostat, and turn it off too.


Furniture blankets are a sound recorder's dream.  You can use them on location for all sorts of things. Hang them over doors to knock down the ambient sound. Use them to cover up the ballasts of noisy lights.

گرفتن برخی از بوریا لاستیک ، مانند نوع استفاده از آنها را برای تشک خوش آمدید. اگر شما یک بازیگر با پاشنه بلند ، راه رفتن در طبقه چوب جنگلی ، شما می توانید از کسانی که پایین صدای صدای تلق تلق صدای تلق تلق ، صدای تلق تلق به بیش از او در غیر این صورت گفت و گو درخشان تحویل متوقف قرار داده است.

در محل ، همیشه ضبط صدا را با یک جفت هدفون خوب نظارت داشته باشند . مهم نیست که آنچه را که می شنوید. تنها اهمیت آنچه ضبط می شنود. قبل از شروع به ضبط یک صحنه ، به یاد داشته باشید برای فریاد زدن به "تلفن های همراه مجموعه ارتعاش ، puh -- اجاره نامه" هیچ چیز بدتر از صدای بلند اسنوپ داگ تن حلقه کردن در لحظه ای تند و تلخ.

اطلاعات بیشتر در مورد هنر های ضبط صدا در اینجا .

Related Videos
Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • Loved the car keys trick in the fridge. Any recommendations for external audio into these sought after dslr,s such as 5d, 7d, 60d? I'm an audio and mac guy, but never really looked at hardware for sound that is geared for film, on location. I assume wireless mics, fairly close to the sound source. If you havent written about vit, a few pointers work. In the meantime i will hold off bringing my Neumann Mic or Shure SM 58 on the set. Best, Alex
  • 9 years ago
  • By:
  Reply
 • Martin
  Car keys in the fridge ... Awesome ... This a great article. It also helps to pay attention to the difference between room tone and plain old noise. I personally filter out all the noise I possibly can from video projects. Nothing is worse (or more distrcting to the listener) than a steady hiss droning through your audio ...
  • 9 years ago
  • By: Martin
  Reply
What's New in Logic 10.4.5
Logic Pro X 10.4.5
Dream It. Do It.
Do you want to learn What's New in Logic 10.4.5?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: